منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناخت جریان سلفی تکفیری

سوالات ضمن خدمت شناخت جریان سلفی تکفیری

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول:جغرافیا

مقاله بازاريابي گوشت طيورقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: ۷    فایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

بازاريابي گوشت طيور

كسي كه در كار مرغداري به درآمد مي انديشد، بايد قبل از پايه گذاري آن، مسائل بازار و بازار يابي را در رابطه با امكانات ايستگاه يا فارم در مد نظر داشته  و مورد تجزيه و تحليل قرار دهد تا به محض حصول اطمينان از با صرفه بودن كار به طرح ريزي و احداث مؤسسه جوجه كشي يا مرغداري و يا كشتارگاهي مورد انتظار اقدام نمايد.

در شرائط فعلي ( در كشور ما) غالباً تخم مرغ و نيمچه هاي گوشتي توليدي را بدون اينكه كاري بر روي آنها انجام گيرد از طريق واسطه ها به مصرف كنندگان تحويل داده و يا در اختيار مرغ فروشيها مي گذارند. در اين حالت مسلماً توليد كننده بايد به سود مختصري راضي باشد چون، واسطه ها مي خواهند سود ببرند.

در مرغداريهايي كه در نزديكي بازار فروش متمركزند،مقرون به صرفه ان است كه خود توليد كننده گوشت و تخم مرغ را مستقيماً در اختيار متقاضيان خصوصي  منازل و يا مصرف كنندگان عمده (مانند رستورانها و بيمارستانها) قرار دهد.

البته بازار يابي بوسيله خود توليد كننده وجود انبارهاي ويژه و وسايل حمل و نقل مخصوصي را ضروري مي سازد. بالاخص سرمايه گذاري براي ذبح زياد بوده و نسبت به ظرفيت مؤسسه (تعداد طيور) سردخانه ها و وسايل حمل تغيير مي يابد.

 

 حمل و نقل:

علاوه بر مسايل ژنتيكي،بهداشتي وساير فاكتورها كيفيت گوشت به انجام اعمالي كه قبل از كشتار بر روي مرغها صورت مي گيرد (جمع آوري و انتقال به قفس ها بار زدن و حمل آنها به كشتارگاه) بستگي دارد. هرگاه يك يا چند و يا تمام اين مراحل به آرامي و دقت صورت گيرد به همان نسبت كيفيت گوشت كمتر در جهت نامرغوبتر شدن ان تغيير مي كند. استرس ناشي از اين اعمال سبب كاهش وزن و مقاومت در مقابل آلودگي ها مي شود و گاهي مرگ را نيز به ارمغان دارد.

 

آماده سازي و شرايط حمل:

نيمچه هايي كه به كشتارگاه ارسال مي شوند بايد چينه دان و تا حدودي رووده اي خالي داشته و مدتي هم غذا نخورده باشند تا از خطر كثيف شدن و آلودگي در امان بمانند. گرسنگي دادن به مرغها قبل از ذبح مي تواند تا 24 ساعت ادامه يابد.

البته اگر نيمچه ها از اين حد بيشتر گرسنه بمانند اين امر سبب كاهش وزن آنها مي گردد.

در غازها و بوقلمونهاي بالغ مدت گرسنگي مي توان تا 18 ساعت ادامه يابد ولي برعكس در اردكها و غازهاي نيمچه، گرسنگي نبايد از 6-4 ساعت تجاوز كند. طيور را قبل از ذبح به اين علت گرسنه نگه مي دارند كه عوارض حمل و نقل كمتر بر روي آنها تأثير گذاشته و گوشتشان مدت بيشتري قابل نگه داري باشد.

 

جمع آوري مرغها:

جمع اوري بايد به آرامي و به حوصله،بدون هيچگونه عصبانيت و عجله صورت گيرد. عدم كارداني در موقع جمع آوري مرغها، مخصوصاً در گله هاي بزرگ سبب نا آرامي و فرار و جست و خيز و بالاخره سر و صدا در بين مرغها مي گردد. انها بدون داشتن هدفي به اطراف و گوشه هاي مرغدان پريده و گاهي به تعداد زيادي روي هم قرار گرفته و حتي با اين كار باعث مرگ تعدا دي از مرغها مي شوند. براي اينكار توصيه مي شود كه چراغها را در مرغدان خاموش كرده و امكاناً از نور آبي ضعيف استفاده شود. چون طيور، نور آبي ضعيف را تشخيص نمي دهند. ولي همين نور باي انسان امكان ديد كافي را خواهد داد. ضمناً با كشيدن تور مي توان آنها را به دسته هاي كوچكتري تقسيم كرده و جايشان را به مرور كوچكتر و محدود تر نمود.

براي نگه داشتن نيمچه هاي گوشتي و مرغهاي سوپ بايد آنها را از بالشان گرفت، ولي نژادهاي سنگين و مرغهاي مادر گوشتي را بايد از پاهايشان گرفت، اردكها را از ناحيه گردن و قسمت پايين سر نگه مي دارند.

با اين روشهاي نگهداري ضايعاتي ازقبيل در رفتگي مفاصل،شكستگي بال، فشردگي و خون مردگي در قسمتهاي بدن به حداقل كاهش مي يابند. شيوة نگه داري  طيور نهايتاً بر روي كيفيت گوشت آنها تأثير مي گذادر.

چنانكه جمع اوري مرغها از روي اصول انجام نگيرد باعث مي شود كه:

-        كيفيت لاشه كاهش يابد.

-        هزينه جمع اوري افزايش پيدا كند.

-        در مرغداران بر اثر گرد و خاك در حين جمع اوري براي افراد مشغول به كار، محيط نامناسب به وجود ايد و عوارضي در آن افراد سبب گردد.

 

فاكتورهاي ديگري كه كيفيت گوشت طيور را در اين رابطه كاهش مي دهند عبارتند از:

-        طولاني شدن مدت جمع اوري

-        زياد بودن تعدا مرغها

-        شرايط نا مساعد جوي در حين جمع اوري و حمل و نقل

-        عدم مراقبت و مواظبت كارگران رد موقع جمع اوري.

اخيراً وسيله ي در بازار عرضه شده و مورد بهره برداري قرار گرفته است كه به كمك آن و با استفاده از نور ضعيف آبي اقدام به جمع اوري مكانيكي مرغها مي گردد. راندمان جمع اوري اين دستگاه در حدود 6000-4000 پرنده در ساعت است. دستگاه كه شبيه كمابين مي باشد به وسيله يك نفر كنترل و راه اندازي مي شود.

استفاده از اين دستگاه به قدري با آرامي صورت مي گيرد كه به هيچ وجه ناراحتي و عوارض ناي از ساير روشهارا در بر ندارد. ضمناً اعضاي انجمنهاي حمايت از حيوانات مي توانند آسوده خاطر باشند كه به كار گيري اين دستگاه حداقل ناراحتي را براي مرغها در حين جمع اور يفراهم مي آورد و كيفيت گوشت اين مرغها از منرغوبيت بيشتري برخوردار است.

برچسب ها:  بازاریابی گوشت طیور  بازاریابی گوشت مرغ  بازاریابی گوشت شتر مرغ  بررسی حاشیه بازاریابی گوشت مرغ  گوشت طیور  پودر گوشت طیور  بازرسی گوشت طیور  قیمت گوشت طیور  خواص گوشت طیور  فروش پودر گوشت طیور  بهداشت وبازرسی گوشت طیور  قیمت پودر گوشت طیور  آنالیز پودر گوشت طیور  بهترین گوشت طیور  طيور الجنة  طيور الجنة للأطفال  طيور الجنة العيد  طيور الجنة الوان  طيور الجنة بدون ايقاع  طيور الجنة ليلى  طيور الجنة مباشر  طيور الجنة بيبي تردد  طيور الجنة الحروف  طيور الجنة2016  طيور بيبي  طيور بيبي الوان  طيور بيبي تردد  طيور بيبي الالوان  طيور بيبي جحا  طيور بيبي ماما جابت بيبي  طيور بيبي ليلى والذئب  طيور بيبي 2016  طيور بيبي بدون ايقاع  طيور بيبي مباشر  طيور جنه  طيور جنة بيبي  طيور جنه بابا جبلي بلون  طيور جنة حميدو  طيور جنة رمضان  طيور جنة 1  طيور جنة جديد  طيور جنة 2014  طيور جنة اناشيد  طيور جنة العاب  طيور الحب  طيور الحب في المنام  طيور الحب ويكيبيديا  طيور الحب بالانجليزي  طيور الحب تتكلم  طيور الحبارى  طيور الحب الهولندي  طيور الحب للبيع  طيور الحب فيديو  طيور الحب هولندي  طيور بيي  طيور الجنه بيبي  اغاني طيور بيبي  طيور جنه بيبي  طيور الجنه بيبي ساعه  قناة طيور بيبي  تردد طيور بيبي  طيور الجنة بيبي  طيور الجنة بيبي بث مباشر  طيور الجنة بيبيي  طيور الجنة بيبي Mp3  طيور الجنة بيبي مباشر  طيور الجنة بيبي 2016  طيور الجنة بيبي كاملة  طيور الجنة بيبي بدون ايقاع  طيور الجنة بيبي ساعة  طيور الظلام  طيور الظلام Hd  طيور الظلام 1995  طيور الظلام ويكيبيديا  طيور الظلام كامل  طيور الظلام يوتيوب  طيور الظلام جودة عالية  طيور الظلام السينما  طيور الظلام وحيد حامد  طيور الظلام 2  طيور الكناري  طيور الكناري تزاوج  طيور الكناري تربية  طيور الكناري للبيع  طيور الكناري المغردة  طيور الكناري وتربيتها  طيور الكناري معلومات  طيور الكناري في الجزائر  طيور الكناري الكوبرا  طيور الكناري في العراق  طيور الحسون  طيور الحسون المغردة  طيور الحسون الابيض  طيور الحسون Mp3  طيور الحسون والكناري  طيور الحسون اصوات  طيور الحسون للبيع  طيور الحسون في فلسطين  طيور الحسون فيديو  طيور الحسون يوتيوب  طيور السمان  طيور السمان للبيع  طيور السمان يوتيوب  طيور السمان بالفرن  طيور السمان طبخ  طيور السمان فيديو  طيور السمان في المنام  طيور السمان (الفري)  طيور السمان ويكيبيديا  طيور السمان في العراق  

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4175

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2098

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2763

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد  بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :917

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2303

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :940

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :951

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :800

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...