منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
پیشنهاد ارزشیابی2

پیشنهاد ارزشیابی2

پیشنهاد ارزشیابی مشاوره

پیشنهاد ارزشیابی مشاوره

دانلود پیشنهاد ارزشیابی مربی بهداشت مدارس

دانلود پیشنهاد ارزشیابی مربی بهداشت مدارس

پیشنهاد ارزشیابی درس جغرافیا

پیشنهاد ارزشیابی درس جغرافیا

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

گزارش تخصصی دبیر زبان دبیرستانقیمت: ۲۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 11     کد محصول :6236      حجم فایل:31,75 KB      نوع فایل :rarچکیده گزارش:

مساله ی مورد نظر بی علاقگی و کم کاری دانش آموزان در آموزش و یاد گیری واژگان و درک مفاهیم زبان انگلیسی بوده و هدف از انجام این پژ و هش ،افزایش میزان علاقه  مندی دانش آموزان دبیرستان به درس زبان انگلیسی و یادگیری درک مفاهیم آن بوده است.

بر این اساس ، پژو هشگر با استفاده از روش های علمی از منابع گوناگون تحقیق مانند : مدیر، همکاران، دانش آموزان، کتابها ، مجلات و اینترنت به تجزیه و تحلیل آنها جهت شناسایی عوامل موثر در ایجاد مساله و یافتن راه حل های پیشنهادی پرداخت.سپس به انتخاب چندین راه کار عملی از میان راه حل های پیشنهادی پرداخته و پس از اعتبار بخشی توسط گروه پژوهش ، به اجرای آنها اقدام نمود که عبارت بودند از: استفاده از فلش کارت ها همرا با تصاویر ،اجرای نمایش متون انگلیسی کتاب درسی ،تکرار و تمرین واژ ه ها در قالب متن های مختلف . لازم به ذکر است ، بعد از اجرای راه حل های فوق ، پژوهشگر توانست تا فراوانی دانش آموزان علاقه مند به خواندن و درک مفاهیم زبان انگلیسی را از 30 درصد به 70 درصد برساند. در پایان این نتیجه به دست آمد که استفاده از روش های متنوع تدریس، توجه به تفاوت های فردی و نیازها و علایق آن ها و تقویت حافظه ی دیداری و شنیداری در بالا بردن میزان علاقه به یادگیری درک مفاهیم انگلیسی موثر بوده است.

 

مقدمه گزارش:

 اینکه گفته میشود معلمی شغل نیست " هنر است و معلم هنرمندی است که باید هنر خود را با علم و تجربه به بهترین نحو ممکن عرضه نماید .

هنر بی محتوا و تجربه بدون بینش در جازدن است و علم بدون تجربه و آراسته به هنر هم بی ثمر خواهد بود .

معلم هر روز باید از روز قبل و هر سال از سال قبل خود تجربه کسب کند تجربه خود را در اختیار دیگران قرار دهد و از تجربیات دیگران استفاده کند تا در سریعترین وضع ممکن به حد نرمال وبتدریج به حد ایده آل برسد تا فرزندان معنوی خود را از نور دانش و معرفت بهره مند ساخته و چراغ هدایت جوانان این مرزوبوم بوده  و هدایتگر نسل فردای جامعه خود باشد .

 کسب تجربه تنها به سن بستگی ندارد و از راه دیدن –شنیدن و حتی از راه کتاب خواندن به وسیله خود و دیگران کسب می شود.

در این تحقیق قصد دارم تجربیات خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی  در دوره دبیرستان برای شما بیان نمایم .

 

 

 

 

بدنه یا متن گزارش:

 موانع آموزش و یادگیری زبان در کشو رما

در کشور ما نیز مسئولان نظام آموزشی با بهرهگیری از تجارب سایر کشورها در حال تغییر ساختار آموزش زبان انگلیسی – به خصوص در مدارس- هستند. اما پراکندگی و تشتت آرا، داشتن نگاه منفی به دانش زبان انگلیسی و بیگانه خواندن آن، اظهارنظرهای غیرکارشناسانه برخی متولیان نظام آموزش کشور، تغییر مداوم سیستم آموزشی و دیگر عوامل اجتماعی و فرهنگی دیگر باعث شده است که فرآیند آموزش زبان انگلیسی در کشور ما به صورت ناقص اجرا شود.

تا جایی که بسیاری خانوادهها بر این باور هستند که در مدارس آنطور که باید و شاید به بچهها انگلیسی آموزش داده نمیشود و بعد از چند سال آموزش انگلیسی در مدارس فرزندان آنها حتی نمیتوانند خود را به زبان انگلیسی معرفی کنند! بنابراین آنها مجبور هستند بچههای خود را برای یادگیری بهتر زبان به آموزشگاهها بفرستند.

البته همین انتقاد و نتیجهگیری هم به نوعی غیرکارشناسانه و غیرمنطقی است چرا که اگر مبنای یادگیری زبان معرفی خود به یک زبان دیگر باشد، اکثر دانشآموزان یا حتی فارغالتحصیلان مدارس ما قادر نیستند خود را به زبان عربی نیز معرفی کنند! در صورتی که زبان عربی به مراتب برای ما مسلمانان آسانتر است و علاوه بر خواندن درس عربی از سالهای اولیه مدرسه در قالب درس قرآن و عربی، متون کتب و ادعیه دینی ما نیز عربی است و حروف این زبان نیز با حروف فارسی یکسان است.

آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد

اما این واقعیت را نیز باید بپذیریم که آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد. عمدهترین دلیل آن نیز داشتن فرم رسمی و دستوری آموزش زبان در مدارس است. مادامی که نگرش مسئولان نظام آموزش به نحوه آموزش این زبان تغییر نکند، تغییر ساختار، تغییر کتب و منابع و حتی تغییر ساعات درسی تاثیری در یادگیری دانش‌آموزان نخواهد داشت.

   روش های ایجاد انگیزه در دانش آموزان در درس زبان انگلیسی                                        

یکی از نکاتی که باعث ایجاد انگیزه در دانش آموز می شود ظاهر مرتب و اخلاق خوش شما هست سعی کنیم همیشه با ظاهری آراسته و مرتب در کلاس ظاهر بشیم . پوشیدن لباسهای رنگ روشن در کلاس به روحیه ی دانش آموز جان می بخشه این رو من تجربه کردم . هر چند شاید در بعضی از مناطق به معلم در طریقه ی پوشش سخت گیری می شه . اما باید خودمون این تفکر را در همکار ها یمان به وجود آوریم . که پوشش خیلی مهم است . (البته تا جایی ادامه بدیم که تهدید به ارزشیابی پایین نشیم . این هم یکی از معظلاتی استکه ارزشیابی ایجاد می کنه .......)

به بچه ها با مرتب نوشتن مطالب رو تابلو و تقسیم بندی تابلو برای مطالب مختلف و به کار بردن رنگهای مختلف تو نوشتن بفهمونیم که مرتب و منظم بودن خیلی اهمیت دارد . از اونها بخواهیم که دفتر تمرینشون مرتب باشه و نظارت هفتگی داشته باشیم و بهشون یاد آوری کنیم که این کار باعث نظم فکری هم می شه .

هر کاری که از اونها می خواهیم انجام بدن اگه دلیل اون رو هم براشون خیلی واضح بیان کنیم نتیجه ی مطلوب تری به دست میاریم.

از همون اول سال بچه ها رو گروه بندی کنیم . تعداد دانش آمزان کلاس معمولا بین ۳۰ تا ۴۰نفر هستند . تعداد اعضای گروه زیاد نباشه که در آن گروه بی نظمی پیش بیاد .

و هر ماه هم یه فعالیت خارج از کلاس به گروهها میدم . که معمولا ماه اول بهشون می گم که در مورداسم گروهشون تحقیق کنند.

آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد

اما این واقعیت را نیز باید بپذیریم که آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد. عمدهترین دلیل آن نیز داشتن فرم رسمی و دستوری آموزش زبان در مدارس است. مادامی که نگرش مسئولان نظام آموزش به نحوه آموزش این زبان تغییر نکند، تغییر ساختار، تغییر کتب و منابع و حتی تغییر ساعات درسی تاثیری در یادگیری دانش‌آموزان نخواهد داشت.

 
فهرست
چکیده گزارش: 3
مقدمه گزارش: 4
بدنه یا متن گزارش: 5
موانع آموزش و یادگیری زبان در کشو رما 5
آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد 6
روش های ایجاد انگیزه در دانش آموزان در درس زبان انگلیسی 6
آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد 7
غربال ‎کردن زبان‎آموزان از همدیگر در اکثر موسسات نادیده گرفته می‎شود 7
چند نکته در تدریس زبان انگلیسی دبیرستان : 8
پیشنهاد و راهکارحاصل از تجربیات : 9
نتیجه گزارش: 10
منابع و مآخذ گزارش: 11
 

  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:گزارش تخصصی  گزارش تخصصی درباره  گزارش تخصصی در مورد  گزارش تخصصی درس  گزارش تخصصی درباره زبان انگلیسی  گزارش تخصصی در مورد زبان انگلیسی  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی  گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی  گزارش تخصصی زبان انگلیسی  گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی هفتم  گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی هشتم  گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی نهم  گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی دهم  گزارش تخصصی زبان  گزارش تخصصی درس زبان  گزارش تخصصی راجع به درس زبان  گزارش تخصصی دبیر انگلیسی  گزارش تخصصی دبیر زبان متوسطه یک  گزارش تخصصی دبیر زبان متوسطه 1  گزارش تخصصی دبیر زبان دبیرستان  آموزش زبان انگليسي اول دبيرستان آموزش زبان انگلیسی 3 دبیرستان آموزش زبان انگلیسی سوم دبیرستان آموزش زبان در کشور ما، حرکتی کند و غیرعلمی دارد بهترین روش تدریس زبان انگلیسی در دبیرستان تجربیات تدریس زبان انگلیسی در دبیرستان تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان تدریس خصوصی زبان انگلیسی مقطع راهنمایی و دبیرستان چند نکته در تدریس زبان انگلیسی دبیرستان دانلود گزارش تخصصی دانلود گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی دبیرستان دانلود گزارش تخصصی متوسطه دوم راهنمای تدریس زبان انگلیسی سوم دبیرستان روش های ایجاد انگیزه در دانش آموزان در درس زبان انگلیسی غربال ‎کردن زبان‎آموزان از همدیگر در اکثر موسسات نادیده گرفته می‎شود گزارش تخصصی تدریس زبان انگلیسی گزارش تخصصی دبیران زبان انگلیسی گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی گزارش تخصصی زبان گزارش تخصصی زبان انگلیسی متوسطه اول گزارش تخصصی معلمان زبان انگلیسی مشکلات تدریس زبان انگلیسی در دبیرستان موانع آموزش و یادگیری زبان در کشو رما  گزارش تخصصی انگلیسی  گزارش تخصصی زبان انگلیسی  گزارش تخصصی تدریس زبان انگلیسی  گزارش تخصصی زبان انگلیسی پایه هفتم  گزارش تخصصی زبان انگلیسی راهنمایی  گزارش تخصصی زبان انگلیسی دبیرستان  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی  گزارش تخصصی معلمان زبان انگلیسی  گزارش تخصصی دبیران زبان انگلیسی  گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی دبیرستان  گزارش تخصصی آموزش زبان انگلیسی  گزارش تخصصی زبان انگلیسی پایه هفتم رایگان  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی متوسطه اول  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی پایه هفتم  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی رایگان  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی راهنمایی  گزارش تخصصی درس زبان انگلیسی پایه هشتم  گزارش تخصصی معلمان زبان انگلیسی دبیرستان  گزارش تخصصی معلمان زبان انگلیسی رایگان  
محصولات مرتبط
دانلود پیک آدینه کلاس پنجم

دانلود پیک آدینه کلاس پنجم

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:32981
  دانلود 11 پیک آدینه پنجم با فرمت...
چک لیست پنجم دبستان تمام دروس

چک لیست پنجم دبستان تمام دروس

قیمت: 29,000 ريال کد فایل:32967
    چک لیست  پنجم دبستان تمام دروس با فرمت پی دی...
دانلود کاربرگ های دست ورزی

دانلود کاربرگ های دست ورزی

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:32949
این فایل داری 30 کاربرگ به صورت عکس و آماده پرینت می باشد   کاربرگ نقطه چین توسعه مهارت نوشتاری تقویت مهارت حرکتی ظریف و دست ورزی به کودکان کمک می‌کند تا در یادگیری نوشتن بهبود پیدا کنند. کاربرگهای نقطه چین با دنبال کردن مسیر هماهنگی بین چشم و دست انجام شده و یک آموزشی برای تقویت هوش دیداری کودکان هست. کودکان پیش دبستانی با مداد دست گرفتن و پر کردن نقطه چین‌ها، انحنا، خط صاف، افقی، مورب، عمودی، دایره و دیگر شکلها و نشانه‌ها را...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :2494

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می شوند تا زیگوت را بوجود آورند ....

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :1497

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور با کلاهک...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :223

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :1135

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل ابزارهایی برای برنامه سازی ،...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :316

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :126

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

حجم:13631KB | بازدید :473

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. مدیریت پیشینه ها و مراجع مورد استفاده در یک تحقیق، همواره برای پژوهشگران امرمشکل و وقت گیری بوده است، زیرا یک محقق برای یافتن این مراجع، نیازمند جستجو در طیف وسیعی از منابع اطلاعاتی نظیر بانک های اطلاعاتی...

دانلود نکات مهمّ درس علوم پایه ی ششم

دانلود نکات مهمّ درس علوم پایه ی ششم

دانلود نکات مهمّ درس علوم پایه ی ششم

حجم:13251KB | بازدید :14

نکات مهمّ درس علوم پایه ی ششم زیر می باشد:   دانلود نکات فصل 1-2    دانلود نکات فصل 3-4   دانلود نکات فصل 5   دانلود نکات فصل 6    دانلود نکات فصل 7-8   دانلود نکات فصل 9   دانلود نکات فصل 10-11   دانلود نکات فصل...