منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

جواب پرسش های آز فیزیک 1

جواب پرسش های آز فیزیک 1

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

فروشگاه فایل

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

گزارش تخصصی اختلالهای یادگیری دانش آموزانقیمت: ۲۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 20     کد محصول :5946      حجم فایل:37,79 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

چکیده:

گزارش حاضر با هدف بررسی علل بی توجهی وبازیگوشی دانش آموز به تدریس معلم خود می باشد.عوامل مؤثّر در بی‏توجّهی دانش‏آموزان به مطالب درسی از موضوعاتی است که همواره مورد توجّه پدران و مادران،معلّمان و دست‏اندرکاران به‏ویژه اولیای تعلیم و تربیت بوده است.تحقیق‏ علمی در این مورد می‏تواند امکان آنرا فراهم آورد که تا حدود زیاد از ورود تحریکهای مختلف به صحنهء هوشیار ذهن دانش‏آموز جلوگیری‏ کند و تعداد معدودی از آن محرکّها را که در یادگیری و توجّه بیشتر به آن مؤثّر است،مشخص نماید .                                          
مقدمه   :

نخستین نکته ای که معلمان باید بدانند این است که انگیزش انسانی یک موضوع بسیار پیچیده است صدها روان شناس زندگی خود را صرف کرده اند تاعلت نحوه رفتار انسان راکشف کنند  کوشش های آنان به موفقیت های زیادی  منجرشده است امروزه مانسبت به چند دهه ی قبل اطلاعاتت زیادی درباره ی این موضوع داریم اما این موفقیت ها بدین معنا نیست که درک و فهم ماکامل شده است و اکنون می توانیم به این دانش جدید تمامم اشکال رفتارها و نگرش های ضد باروری در مدارس کلاسها رامتوقف کنیم اگرموضوع انگیزش انسان اینقدرساده بود معلمان به حل بسیاری از مشکلاتی که با اندک انگیزش دانش آموزان قابل رفع بود فایق می آمدند بنا براین معلمانی که برای افزایش انگیزش تحصیلی دانش اموزان فعالیت می کنند باید بینش و اهدافی متعادل داشته باشند معلمان  باید علاوه برداشتن اهدافی متعادل برای افزایش انگیزش تحصیلی دانش آموزان بایدد  آگاه باشند که مجموعه ی یکسانی از شیوه های علمی که در تمام موفقیت موثر باشند وجود ندارد .

از آنجایی که تدارک محیط های مناسب برای دانش آموزان باعث افزایش انگیزش یادگیری آنان  می شود از این رو معلمان باید زمان زیادی را جهت آموختن شیوه های آماده سازی محیط مناسب برای دانش آموزان صرف کنند،زیرا این عمل بسیار پیچیده است معلمانی که با تغییر پی در پی روش های تربیتی خود سعی در ایجاد تقویت و پیشبرد انگیزش تحصیلی می کنند توصیه می شود که این عمل را بتدریج انجام دهند زیرا ایجاد تغییرات پی درپی حالتی از شوک در افراد ایجاد می کند.

چرا برخی از دانش آموزان علاقه زیادی به درس، مدرسه و تحصیل دارند و برخی علاقمند به این امور نیستند بررسی چگونگی و چرایی این انگیزه مورد سؤال و بحث بسیاری ازاولیاء، معلمان ومربیان است.

هر پدر و مادر و یا معلمی دوست دارد در دانش آموز ایجاد علاقه ، میل و رغبت به تحصیل را بارور کند تا فراگیر بتواند در امر تحصیل موفق تر و از تحصیل لذت بیشتری ببرد.

تکلیف معلم:

اعمال زیر  از نظر معلمان فعال و دلسوز و مدیران ریز بین و مشاوران و روانشناسان آگاه جزو نامناسب ترین برخوردها با دانش آموزان در کلاس و مدرسه توسط معلمان  خسته،بی انگیزه،کسل می باشد:

1-    پرهیز از لبخندزدن و رفتار مهربانانه با شاگردان و اعمال مقررات خشک و خشن:

اگر مجبورید که سال تحصیلی را علیرغم میل باطنی خود در کلاسی یا مدرسه ای با سختی آغاز کنید این مساله نباید به دانش آموزان منتقل شود ، اگر از کمی حقوق خود ، برخورد بد معاون و مدیر مدرسه، تبعیض مسئولان بالاتر،قسط ماشین و منزل و غیره به شدت عصبانی هستید ، هیچ گاه این موضوعات و خشم خود را در کلاس طرح نکنید.آنها سنگ صبور معلم برای حل مشکلات مالی و غیره نیستند.جدی بودن و خشک بودن بیش از حد معلم موجب کسالت و خستگی دانش آموز خواهد شد.

2-   دوستی افراطی با شاگردان وچشم پوشی از وظیفه خود ، وقتی که در کلاس هستید شما بهترین معلم دنیا نیستید!

رفتار دوستانه لازمه ی تدریس موفق در کلاس است اما دوستی با شاگردان یک بده بستان پایاپای را می طلبد که این برای یک معلم صورت خوشی نخواهد داشت و شما را در شرایط سختی قرار خواهد داد ولی از جهت دیگر دانش آموزان مطالب معلمی را دوست دارند زودتر و بهتر یاد خواهند گرفت .دوستی اگر در حد اعتدال باشد و معلم موقعیتها و ظرفیتها را بسنجد مشکلی ایجاد نخواهد کرد ولی غیر از آن به جهت سپری کردن اوقات کلاس  باری به هر جهت !مفید نخواهید بود(نباید کلاس درس با شرکت در یک مراسم دلقک بازان سیرک ،اشتباه گرفته شود)

پژوهشها می گویند: اشتباهات مطلوب ومفیدند! بیشتر معلمان اشتباهات دانش آموزان را به چشم اموری ممنوعه می بینند و در مواجه با خطاهای آنان ( در نوشته هایشان، بر روی تخته، در کتابچه های تمرین، و یا در پاسخ های شفاهی) بلا فاصله دست به اصلاح آن می زنند.

جلو گیری از اشتباهات , باعث ایجاد ناراحتی در دانش آموز می شود , به طوری که او سعی می کند دیگر اشتباه را تکرار نکند. این نگرش به خطاها ، فشار زیادی بر دانش آموز وارد می کند بویژه که محدودیت زمانی نیز وجود داشته باشد. در یک پژوهش ، از تعدادی دانش آموز و معلمم خواسته شد که مسئله زیر را در مدت دو دقیقه حل کنند و پاسخ را بنویسند : «مردی یک چاقوی جیبی را به قیمت 60 تومان خرید.او اسکناسیی 100تومانی پرداخت صاحب مغازه به مقدار کافی خُرد نداشت، به مغازه همسایه رفت ، اسکناس را خرد کرد و 40تومان به خریدار برگرداند. وقتی مشتری از مغازه رفت ، صاحب مغازه همسایه آمد و گفت: «اسکناسی که به من دادی تقلبی بود باید 100تومانی مرا برگردانی !» صاحب مغازه نیز فوراً یک 100 تومانی واقعی به او برگرداند. اگر صاحب مغازه چاقوی جییبی رابه قیمت 50 تومان خریده باشد و اگر ضرر ناشی از گذشت زمان را هم به حساب نیاوریم، او چه قدر ضرر کرده است ؟»

امام علی (ع) فرمودند:

‏ ان هذه  الْقُلوبَ تَمَلُّ‏‏‎ُّ كَما تَمَلُّ الْأبْدانُ فَابْتَغوا لَها طَرائِفَ الْحِكَمِ.

دلها مانند بدنها خسته می‌شوند پس (برای رفع خستگی آنها) حكمتهای تازه بجویید.(نهج البلاغة، حكمت91)

 

خستگی بدنی و روحی برای انسان ، حالتی آزار دهنده  است که تقریبا" تمام توان و انرژی وی را تحت تاثیر قرار داده و از کارایی  افراد می کاهد . و درتعریف آن گفته شده :

 "خستگی،  کاهش توانایی انجام دادن کار است ، خواه  کار بدنی باشد یا ذهنی  . "

  خستگی ،  آسیب دیدن عمل دستگاههای  حسی، عصبی، یا عضلانی که در نتیجه انگیزش و فعالیت مداوم پیدا می شود .

خستگی، بیزاری و سیری است که یک احساس بدنی خاص می باشد.

عصبانیت ،حالت تنش درونی ، بی آرامی ، و حساسیت فوق العاده را می گویند.

  منظور ما در این نوشته ،  خستگی اعصاب،ضعف عصبی ،  نیست . خستگی اعصاب یک بیماری کنشی است که با احساس ضعف و کاهش فعالیت بدنی و ذهنی مشخص می شود . بیماری عصبی است که شخص مبتلا دایما" از ضعف و خستگی بدنی و ذهنی ، احساس سنگینی در سر ، ضعف حافظه و سایر عوارض شکایت می کند . البته این احساس ، نتیجه فعالیت عضلانی و ذهنی نیست بلکه یک نوع خستگی خیالی است که در اثر اضطراب روانی پیدا می شود .

         به دلیل اهمیت موضوع ، صرفا" برخی عوامل ، به اختصار و تیتروار خواهد آمد به این هدف که سایر نویسندگان آگاه  و مسلط به موضوع در اینترنت ، نشریات و غیره  به ارائه راهکارهایی برای غلبه برخستگی و کاهش تاثیرات سوء آن ترغیب گردند.

         معلمان هم مانند سایر افراد ممکن است دچار خستگی شوند ، کار  ارزشمند معلم به دلایل بسیار با دیگر مشاغل تفاوتهایی دارد ؛ معلم در کلاس باید از دانش آموزان  ارزشیابی شفاهی و کتبی داشته ،  کلاس را مدیریت و اداره نماید ، سر و صدا و گرمی و سردی  را تحمل کند، واکنش دانش آموزان  را نسبت به تشویق و تنبیه های احتمالی زیر نظر بگیرد ، محبت بورزد، عواطف مختلف از خود بروز دهد، در آن واحد با چندین نفر با وجود تفاوتهای فردی آشکار ، سر و کار دارد، به پرسشهای همه پاسخ دهد، از یادگیری تک تک دانش آموزان  اطمینان حاصل کند ، به پیشرفتهای شاگردان توجه نموده و برای ارتقای سطح کیفی کلاس تلاش کند ،  آشتی دهد ، تشویق کند ، (به جای واژه تنبیه چه بنویسیم؟)  تنبیه کند ، ارتباط بین خود و والدین و مدرسه را ایجاد نماید،دل بسوزاند ، عشق بورزد ، هر دانش آموز را در فرایند آموزش و یادگیری سهیم کند ، دانش آموزان را به نوبه  مطرح کند ، اشکال بگیرد ، رفع اشکال کند ، قضاوت کند ، راهنمایی کند ، نمره دهد، بیش از دیگران مراقب اعمال خود باشد،پند و اندرز دهد و ..

فهرست مطالب:
 
چکیده: 2
تکلیف معلم: 4
.حواس پرتی کودکان : 7
نکته ایی مهم در اختلال یادگیری کودکان: 8
هدف اصلي در تدريس: 10
خاطره‌اي از روز معلم: 10
جلسه اول تدريس: 12
اهميت ايجاد انگيزه در جلسه اول: 13
نحوه شروع تدريس: 13
روش موفق تدريس از ديدگاه دانش‌آموزان: 14
نحوه فعال نگاهداشتن كلاس توسط معلم: 14
نتیجه گیری: 17
منابع: 18
 
 


  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:اختلالات يادگيري در دانش آموزان و علل آن    اختلالات یادگیری    اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    اختلالات یادگیری در دانش آموزان مقطع ابتدایی    انواع اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    کودکان ناتوان در یادگیری    گزارش تخصصی اختلالات یادگیری    مشکلات یادگیری در دانش آموزان    مقاله اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    مقاله در مورد اختلالات یادگیری در دانش آموزان    مقاله مشکلات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی   انواع اختلالات یادگیری    تحقیق در مورد اختلالات خاص یادگیری    تحقیق در مورد اختلالات یادگیری در کودکان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری دانش آموزان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری ریاضی    تعریف اختلالات یادگیری    دانلود مقاله کامل در مورد اختلالات یادگیری    درمان اختلالات یادگیری    علل بروز اختلالات یادگیری    مقاله اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    مقاله اختلالات یادگیری ریاضی    مقاله انگلیسی درباره اختلالات یادگیری    مقاله پیرامون اختلالات یادگیری   اختلال یادگیری دانش آموزان    اختلالات يادگيري    بررسی اختلالات یادگیری    بررسی اختلالات یادگیری در دانش آموزان    بررسی اختلالات یادگیری در کودکان    بررسی اختلالات یادگیری ریاضی    بررسی شیوع و علل اختلالات یادگیری در دانش آموزان دوره    بررسی علل اختلالات یادگیری    بررسی عوامل موثر بر اختلالات یادگیری    بررسی عوامل یادگیری    تحقیق در مورد اختلالات یادگیری دانش آموزان    تحقیق در مورد اختلالات یادگیری در کودکان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری دانش آموزان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری در کودکان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری ریاضی    روان شناسی اختلالات    عوامل روانشناختی یادگیری    عوامل موثر بر یادگیری    مقالات اختلالات یادگیری    مقالات اختلالات یادگیری Pdf    مقالات اختلالات یادگیری دانش آموزان    مقاله اختلال یادگیری    مقاله اختلال یادگیری ریاضی    مقاله اختلالات يادگيري    مقاله اختلالات یادگیری    مقاله اختلالات یادگیری دانش آموزان    مقاله اختلالات یادگیری دانش آموزان ابتدایی    مقاله اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    مقاله اختلالات یادگیری در کودکان    مقاله اختلالات یادگیری ریاضی    مقاله اختلالات یادگیری کودکان    مقاله اختلالات یادگیری و افزایش دقت    مقاله اختلالات یادگیری و افزایش دقت تمرکز و توجه    مقاله اختلالات یادگیری و افزایش دقت و تمرکز    مقاله در مورد اختلالات یادگیری دانش آموزان    مقاله در مورد اختلالات یادگیری در دانش آموزان    مقاله در مورد اختلالات یادگیری در کودکان    مقاله در مورد اختلالات یادگیری کودکان    مقاله درباره اختلالات یادگیری در کودکان    مقاله درباره اختلالات یادگیری ریاضی    مقاله درباره اختلالات یادگیری کودکان    نظریه های رفتاری    یادگیری در کودکان  اختلال یادگیری املا    اختلال یادگیری املاء    اختلال یادگیری دانش آموزان ابتدایی    اختلال یادگیری در املا    اختلال یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    اختلال یادگیری در ریاضی ابتدایی    اختلال یادگیری در کودکان    اختلال یادگیری ریاضی ابتدایی    اختلالات يادگيري املا    اختلالات يادگيري دانش آموزان    اختلالات يادگيري در دانش آموزان    اختلالات يادگيري در دانش آموزان ابتدايي    اختلالات يادگيري در دانش آموزان و علل آن    اختلالات يادگيري در كودكان    اختلالات یادگیری    اختلالات یادگیری املا    اختلالات یادگیری املاء    اختلالات یادگیری دانش آموزان    اختلالات یادگیری دانش آموزان Pdf    اختلالات یادگیری دانش آموزان ابتدایی    اختلالات یادگیری دانش آموزان در درس املا    اختلالات یادگیری دانش آموزان در درس ریاضی    اختلالات یادگیری دانش آموزان ضمن خدمت    اختلالات یادگیری دانش آموزان مجله رشد    اختلالات یادگیری دانش آموزان مقطع ابتدایی    اختلالات یادگیری در املا    اختلالات یادگیری در دانش آموزان    اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    اختلالات یادگیری در دانش آموزان اول ابتدایی    اختلالات یادگیری در دانش آموزان دبستان    اختلالات یادگیری در درس املا    اختلالات یادگیری در ریاضی ابتدایی    اختلالات یادگیری در کودکان    اختلالات یادگیری در کودکان Pdf    اختلالات یادگیری در کودکان ابتدایی    اختلالات یادگیری در کودکان استثنایی    اختلالات یادگیری در کودکان بیش فعال    اختلالات یادگیری در کودکان پیش دبستانی    اختلالات یادگیری در کودکان تیزهوش    اختلالات یادگیری در کودکان دبستانی    اختلالات یادگیری در کودکان و نوجوانان    اختلالات یادگیری درس املا    اختلالات یادگیری درس ریاضی ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی    اختلالات یادگیری ریاضی ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی دبستان    اختلالات یادگیری ریاضی در دانش آموزان ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی در دوره ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی در کودکان    اختلالات یادگیری ریاضی در مقطع ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی دکتر تبریزی    اختلالات یادگیری ریاضی دوره ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی دوم ابتدایی    اختلالات یادگیری ریاضی مصطفی تبریزی    اختلالات یادگیری ریاضیات    اختلالات یادگیری کودک    اختلالات یادگیری کودکان    اختلالات یادگیری کودکان ابتدایی    اختلالات یادگیری کودکان استثنایی    اختلالات یادگیری کودکان دبستانی    انواع اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    تحقیق در مورد اختلالات یادگیری در کودکان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری دانش آموزان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری در کودکان    تحقیق درباره اختلالات یادگیری ریاضی    دانلود مقاله اختلالات یادگیری    درمان اختلال یادگیری املا    مقالات اختلال يادگيري    مقالات اختلالات یادگیری    مقالات اختلالات یادگیری Pdf    مقالات اختلالات یادگیری دانش آموزان    مقاله اختلال یادگیری    مقاله اختلال یادگیری ریاضی    مقاله اختلالات يادگيري    مقاله اختلالات یادگیری    مقاله اختلالات یادگیری دانش آموزان    مقاله اختلالات یادگیری دانش آموزان ابتدایی    مقاله اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    مقاله اختلالات یادگیری در کودکان    مقاله اختلالات یادگیری ریاضی    مقاله اختلالات یادگیری کودکان    مقاله اختلالات یادگیری و افزایش دقت    مقاله اختلالات یادگیری و افزایش دقت تمرکز و توجه    مقاله اختلالات یادگیری و افزایش دقت و تمرکز    مقاله در مورد اختلالات یادگیری در دانش آموزان    مقاله در مورد اختلالات یادگیری در کودکان    مقاله در مورد اختلالات یادگیری کودکان    مقاله درباره اختلال یادگیری    مقاله درباره اختلالات یادگیری در کودکان    مقاله درباره اختلالات یادگیری ریاضی    مقاله درباره اختلالات یادگیری کودکان   اختلالات يادگيري در دانش آموزان ابتدايي    اختلالات یادگیری دانش آموزان ابتدایی    اختلالات یادگیری دانش آموزان اول ابتدایی    اختلالات یادگیری دانش آموزان در درس ریاضی    اختلالات یادگیری در دانش آموزان    اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    انواع اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی    اهمیت ایجاد انگیزه در جلسه اول    حواس پرتی در کودکان دبستانی    حواس پرتی کودکان    حواس پرتی کودکان دبستانی    حواس پرتی کودکان در کلاس    درمان حواس پرتی کودکان    راههای درمان حواس پرتی کودکان    روش موفق تدریس از دیدگاه دانش‌آموزان    سوالات اختلالات یادگیری دانش آموزان    علت حواس پرتی در کودکان    گزارش اختلال یادگیری    گزارش تخصصی اختلال خواندن    گزارش تخصصی اختلالات یادگیری    گزارش تخصصی حواس پرتی    گزارش تخصصی یادگیری    گزارش تخصصی یادگیری دانش آموزان    مقاله در مورد اختلالات یادگیری در دانش آموزان    نحوه شروع تدریس    نحوه فعال نگاهداشتن کلاس توسط معلم    نکته ایی مهم در اختلال یادگیری کودکان    هدف اصلی در تدریس  اختلالات دانش آموزان  اختلالات یادگیری دانش آموزان  اختلالات رفتاری دانش آموزان  اختلالات یادگیری دانش آموزان ابتدایی  اختلالات نوشتاری دانش آموزان  اختلالات رفتاری دانش آموزان ابتدایی  اختلالات یادگیری دانش آموزان در درس ریاضی  اختلالات یادگیری دانش آموزان اول ابتدایی  اختلال یادگیری دانش آموزان  اختلالات یادگیری در دانش آموزان  اختلالات یادگیری دانش آموزان در درس املا  اختلالات یادگیری دانش آموزان پایه اول  اختلالات یادگیری دانش آموزان Pdf  اختلالات یادگیری دانش آموزان ضمن خدمت  اختلالات یادگیری دانش آموزان مقطع ابتدایی  اختلالات یادگیری دانش آموزان ضمن خدمت فرهنگیان  اختلالات یادگیری دانش آموزان در ریاضی  مشکلات رفتاری دانش آموزان  مشکلات رفتاری دانش آموزان ابتدایی  مشکلات رفتاری دانش آموزان در مدرسه  مشکلات رفتاری دانش آموزان متوسطه  مشکلات رفتاری دانش آموزان دوره راهنمایی  اختلالات رفتاری در دانش آموزان  اختلالات رفتاری در دانش آموزان ابتدایی  مشكلات رفتاري دانش اموزان  اختلال یادگیری دانش آموزان ابتدایی  اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی  اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی مقاله  اختلال یادگیری در دانش آموزان ابتدایی  اختلالات يادگيري در دانش آموزان ابتدايي  انواع اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی  مقاله در مورد اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی  اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی Pdf  اختلال نوشتاری دانش آموزان  اختلالات نوشتاری در دانش آموزان  اختلالات نوشتاری دانش آموزان ابتدایی  مشکلات رفتاری در دانش آموزان ابتدایی  مشکلات رفتاری دانش اموزان دوره ابتدایی  اختلالات یادگیری در دانش آموزان اول ابتدایی  اختلالات يادگيري در دانش آموزان  اختلالات یادگیری در دانش آموزان ابتدایی Doc  اختلالات یادگیری در دانش آموزان مقطع ابتدایی  اختلالات يادگيري در دانش آموزان و علل آن  بررسی میزان شیوع اختلالات رفتاری در دانش آموزان  
محصولات مرتبط
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

قیمت: 49,000 ريالکد فایل:35998
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام دانلود پاسخ نمونه سوالات محتوا آزمون دوره سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام با کد ... به مدت 12 ساعت از سامانه LTMS این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام   محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت آشنایی با اندیشه ها و افکار استاد شهید مطهری در کتاب تعلیم و تربیت در اسلام...
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

قیمت: 169,000 ريالکد فایل:35995
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 400 رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر 1400-1401  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريالکد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريالکد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :5444

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

حجم:30962KB | بازدید :137

سوالات آزمون راهبران آموزشی   این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات آزمون راهبران آموزشی محتویات بسته نمونه سوالات آزمون راهبران آموزشی :   پکیچ سوالات ارزشیابی...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :3393

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3930

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1398

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :3258

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1423

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1639

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...