منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

جواب پرسش های آز فیزیک 1

جواب پرسش های آز فیزیک 1

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

چگونه توانستم دانش آموزانم را با فعالیت‌های تکمیلی به رسم هنقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 51     کد محصول :5919      حجم فایل:64,44 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

اقذام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزانم را با فعالیت‌های تکمیلی به رسم هندسی علاقه مند کنم؟

 

چکیده

 در سال تحصیلی 92- 91 که در مدرسه عفت حاجی آباد شهرستان علی آباد به کار داشتم با هدف افزایش علاقه مندی دانش آموزان به رسم هندسی کتاب ریاضی راهنمایی طرحی را با شش راه کار بردانش آموزان مدرسه راهنمایی عفت حاجی آباد ارائه دادم. راه کارهای انجام شده عبارت‌اند از: 1- بازدید اماکن متبرکه 2-رسم چند قوس و و گنبد 3- طراحی چند قطعه مکانیکی توسط دانش آموز 4-درست کردن الگوی فراکتال هندسی 5- معرفی ستاره جغرافیا که معرف جهات اصلی و فرعی در جغرافیاست 6-معرفی چند کتاب.

 علی رغم نتایج مثبتی که انجام این طرح برای من ودانش آموزان داشت بعضی از راه کارها ناتمام ماند یا موفق به اجرای آن‌ها نشدم. بنابراین با یک رویکرد فرایندی و راهبردی منسجم طرح‌های قبلی را با کمی تغییر و اصلاح مجدد و روش‌های جدید و متنوع دیگر به تقویت موضوع در دانش آموزان و دبیران محترم ریاضی پرداختم.

- در راه کارهایم برای حل این مسئله با فعالیت‌های تکمیلی سعی کردم دانش آموزان ودبیران ریاضی را با کاربرد و کارایی رسم‌های تزیینی و فنی در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف آشنا کنم تا یک تصویر عینی ساده و روشن در ذهن آنان بوجود آید و زمینه را برای علاقه مندی آنان ایجاد کنم.

- به منظور آشنایی و تعمیم و تطبیق کاربرد رسم ریاضی، کاربرد رسم‌های کتاب دوره راهنمایی را در منبت کاری آینه کاری و... نشان دادم، همچنین با در اختیار گذاشتن طرح‌هایی دانش آموزان احجام هندسی زیبا و نقوش سنتی و معماری را با اشکال هندسی درست کردند.

 کاربرد رسم را در تذهیب و الگوهای خیاطی به آنان شناساندم، شش کتاب درزمینه آشنایی با رسم جهت مطالعه به دانش آموزان و همکاران معرفی نمودم.

 از جمله اقدامات انجام شده برای دبیران تهیه پوستر و برنامه Power point بود. پس از اجرای این راه کارها دبیران ریاضی نیز نسبت به رسم هندسی بی تفاوت نبودند. همچنین دانش آموزان اعتراف بر جذاب بودن رسم هندسه و زنگ ریاضی کردند. آنان رسم ابتکاری‌شان را بصورت کارت پستال در آورده و به معلمشان تقدیم می‌کنند اولیای آن‌ها نسبت به اجرای این طرح اظهار رضایت نمودند. درضمن تدریس ریاضی به شیوه نو و جدید تحقق یافت. نتایج به دست آمده حاکی از افزایش علاقه مندی و توجه دانش آموزان و دبیران ریاضی به رسم هندسی می‌باشند.

 

کلید واژه‌ها: فعالیت‌های تکمیلی، کاربرد رسم تزیینی و فنی در زندگی، اماکن مذهبی

مقدمه

 چو بنگریم کرات، سیارات و ستاره‌ها را برمداری از نظم ریاضی ببینیم که اندک تغییری در این حرکت می‌توانست نابودی را به ارمغان آورد و چون گوش فرا دهیم هر ترنمی جان مایه ای از راز ریاضی را به جان دارد.

 ریاضی علم مناظر و مرایا، علم مقابله و اعداد و علم فهم و نجات، گاه نهایت را چنان نزدیک که می‌توان چشم پوشید و گاه نزدیک را چنان دور که عالمی به یاری خواستن. سایه ذره لطف الهی چون بر دلی افتد مجنون وار شیدای دو چندانش کند تا رخصتی یابد وبا چشمه دل ذره بیند و چون ذره در ذره افتد کمال هنر در هر ذره کائنات بیند و اقرار نماید که اوست اولین معلم ریاضی و اولین معلم هنر. (مظفر غربی)

 در این سیر سایه رضوان بردلم افتاد و درپی فرصتی تا اولین معلم هستی را از خود خشنود گردانم قلم وجان در وادی عشق به مشق واداشتم وبا تلاشی بدون چشم داشت سعی کردم که دانش آموزان و دبیران ریاضی را به رسم هندسی که بخشی از درس ریاضی راهنمایی است علاقه مند کنم.

امید است مثمر ثمر واقع شده و مورد عنایت همکاران و خوانندگان عزیز قرار بگیرد.

توصیف وضع موجود

اینجانب ……….. دارای مدرک …………، تقریباً مدت …… سال است که مشغول خدمت در کسوت مقدس آموزگاری می‌باشم.

 هنگامی که دردوران راهنمایی، مشغول به تحصیل علم ودانش بودم، علی رغم علاقه خاصی که به درس ریاضی داشتم ٬ بخشی از این درس به نام رسم درمن وسایر همکلاسی‌هایم یک نوع دلزدگی و بی علاقگی ایجاد می‌کرد.

 معلم مربوطه آموزش مختصری به ما می‌داد ٬ سپس ازما می‌خواست که روی صفحه روغنی و با قلم رسم و جوهرتکلیف مربوطه راانجام دهیم. من واکثریت قریب به اتفاق بچه‌ها به دلیل پخش شدن جوهر و کثیف شدن رسم ومشکلات دیگری که ضمن کار پیش می‌آمد ٬ علی رغم تلاش وزحمت فراوان ٬ نمره خوبی ازاین قسمت نمی‌گرفتیم و همیشه می‌گفتیم که «رسم به چه دردی می‌خورد و چه ارتباطی باریاضی دارد؟‍‍!»

 تا این که وارد تربیت معلم شده ودررشته دبیری ریاضی به تحصیل مشغول شدم. درآنجا نیزدربررسی کتب به بخش رسم که می‌رسیدم همان بی علاقگی وفقدان انگیزه دوران تحصیل به سراغم می‌آمد و باز همان سؤال که «این مبحث به چه دردی می‌خورد» را مطرح می‌کردم.

 درآن جا چند رسم ابتکاری را کشیدم که مورد تأیید استاد و سایردانشجویان قرارگرفت و همین امرمشوقی شد، که درارتباط این بخش بامبحث ریاضی و به طورکلی، کارآیی آن ٬ بدنبال جوابی قانع کننده باشم.

دانش آموزان مدرسه عفت حاجی آباد بیشترازمدارس دیگر، نسبت به قسمت رسم ریاضیات دلسرد و بی تفاوت بودند و بارهااین جملات را ازآنها شنیدم که می‌گفتند: «رسم چه کارش باریاضی» یا «درس خیلی مسخره ای است وبه چه دردی می‌خورد؟».

 تکالیف رسمشان رایا اولیاء انجام می دادندیااگرخودشان ترسیم می‌کردند، صرفاً برای رفع تکلیف بود.

 طبق مطالعات انجام شده درآزمون تیمز حدود 80 تا 90 درصددانش آموزان کشورهای مختلف٬درک صحیحی ازچگونگی کاربردهندسه دردنیای واقعی ندارندوهمین مانع نوآوری وتفکرخلاق درآنان شده وباعث دلسردی آنان نسبت به هندسه می‌شود. (کیامنش ٬ نوری-1377).

 بنابراین درسال تحصیلی 91-90 با اجرای شش فعالیت تکمیلی درکارآیی وکاربرد رسم هندسی درمکان هاو موقعیت‌های مختلف تاحدزیادی موفق به ایجادعلاقه مندی دردانش آموزان نسبت به رسم وتدریس آن به شیوه نووجدید شدم. درحین انجام اقدامات فوق متوجه شدم که همکاران محترم ریاضی نسبت به کاربرد وکارآیی رسم هندسه نیزنا آگاه وبی تفاوت هستندوهمین امربی علاقگی دانش آموزان راتشدید می‌نماید.

 با بررسی گزارشات ارائه شده توسط مؤسسه تیمزمشخص گردیده است که معلمان ایران درمقایسه باهمکاران خوددرکشورهای دیگرآموزش کمتری می‌بینند. (کیامنش٬ نوری –1377)

 بنابراین به نظرمی رسد که تنها عامل، دانش آموزان نیست که برروندکار تأثیر می‌گذارد، بلکه باید عوامل دیگرازجمله علاقه وآگاهی دبیران ریاضی نسبت به کاربرد و کارآیی رسم هندسه را نیز مد نظرقرارداد.

اکثردانش آموزان این مدرسه ٬ علاقه وتمایل زیادی نسبت به درس ریاضی ازخود نشان می‌دهند و شاید این درس را بیشتر از دروس دیگرمطالعه می‌کنند، اما برای آنان این سؤال که «رسم چه کارش با ریاضی؟» مطرحبود. بنابراین ازابتدای سال تحصیلی ازطریق یک رویکرد فرآیندی وراهبردی منسجم با استفاده از طرح‌های قبلی با کمی تغییر و اصلاح مجدد ٬ و روش‌های جدید ومتنوع ٬ به تقویت موضوع دردانش آموزان و همکاران محترم پرداختم.

فهرست مطالب:

 
چکیده 5
مقدمه 6
توصیف وضع موجود 7
گردآوری داده ها – شواهد 1 9
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها 13
راه کارهای پیشنهادی 15
خلاصه اجرای راه کارهای پیشنهادی سال گذشته و نظارت بر آن 16
اجرای راه حل اول 16
اجرای راه حل دوم 17
اجرای راه حل سوم 17
اجرای راه حل چهارم 18
اجرای راه حل پنجم 19
اجرای راه حل ششم 19
اجرای فعالیت های تکمیلی در سال جاری و نظارت بر آن 20
نتایج به دست آمده از اجرای راه حل 27
ارزیابی تاثیر اقدام جدید و اعتبار آن 28
اعتبار یابی 30
تجدید نظر و پیشنهادها 31
فهرست منابع 32
نتایج فرم های تکمیل شده توسط دانش آموزان 33
نتایج فرم های تکمیل شده توسط دبیران ریاضی 34
 


  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:  اقدام پژوهی ریاضی  اقدام پژوهی ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی ریاضی اول ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی دوم ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی راهنمایی  اقدام پژوهی ریاضی ششم ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی متوسطه اول  اقدام پژوهی ریاضی سوم ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی هفتم  اقدام پژوهی ریاضی ششم  نمونه اقدام پژوهی ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی ریاضی اول دبیرستان  اقدام پژوهی درس ریاضی دبیرستان  دانلود اقدام پژوهی ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی در ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی دبیر ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی در درس ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی در مورد درس ریاضی دبیرستان  اقدام پژوهی فارسی اول ابتدایی  اقدام پژوهی درس ریاضی اول ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی اول دبستان  اقدام پژوهی ریاضی پایه دوم ابتدایی  اقدام پژوهی درس ریاضی دوم ابتدایی  اقدام پژوهی درس ریاضی سوم ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی سوم دبستان  نمونه اقدام پژوهی ریاضی سوم ابتدایی  اقدام پژوهی درس ریاضی راهنمایی  نمونه اقدام پژوهی ریاضی راهنمایی  اقدام پژوهی ریاضی دوره راهنمایی  اقدام پژوهی ریاضی سوم راهنمایی  اقدام پژوهی ریاضی مقطع راهنمایی  موضوع اقدام پژوهی ریاضی راهنمایی  دانلود اقدام پژوهی ریاضی راهنمایی  اقدام پژوهی در درس ریاضی راهنمایی  اقدام پژوهی در مورد ریاضی راهنمایی  اقدام پژوهی ریاضی پایه ششم ابتدایی  اقدام پژوهی درس ریاضی پایه ششم ابتدایی  اقدام پژوهی درس ریاضی پایه سوم ابتدایی  اقدام پژوهی ریاضی هشتم  اقدام پژوهی درس ریاضی هفتم  اقدام پژوهی ریاضی پایه هفتم  اقدام پژوهی درس ریاضی پایه هفتم  اقدام پژوهی ریاضی پایه ششم  اقدام پژوهی درس ریاضی ششم  نمونه اقدام پژوهی ریاضی ششم  دانلود اقدام پژوهی ریاضی ششم  اقدام پژوهی درس ریاضی پایه ششم  فعالیت تکمیلی ریاضی ششم ابتدایی  فعالیت های تکمیلی ریاضی ششم ابتدایی  پاسخ فعالیت تکمیلی ریاضی ششم ابتدایی  جواب فعالیت تکمیلی ریاضی ششم ابتدایی  فعالیت تکمیلی ریاضی ششم دبستان  فعالیت تکمیلی ریاضی هفتم  فعالیت تکمیلی ریاضی سوم ابتدایی  فعالیتهای تکمیلی ریاضی ششم ابتدایی  فعالیتهای تکمیلی ریاضی ششم  فعالیت های تکمیلی ریاضی اول دبیرستان  جواب فعالیت های تکمیلی ریاضی اول دبیرستان  پاسخ فعالیت های تکمیلی ریاضی اول دبیرستان  فعالیت های تکمیلی ریاضی پایه ششم  علاقه ریاضی  علاقه به ریاضی  علاقه مندان ریاضی  علاقه مندی به ریاضی  علاقه به ریاضیات  علاقه مندان ریاضی بخوانند  علاقه به درس ریاضی  علاقه مندان به ریاضی  راهکارهای افزایش علاقه به ریاضی  علاقه مند شدن به ریاضی  علاقه مندی دانش آموزان به ریاضی  راههای علاقه مندی به ریاضی  ایجاد علاقه به ریاضی  عدم علاقه به ریاضی  علاقه مندی به درس ریاضی  راه های علاقه مندی به درس ریاضی  علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی  چگونه به درس ریاضی علاقه مند شویم  علل عدم علاقه دانش آموزان به درس ریاضی  راه های علاقه مند شدن به درس ریاضی  علت عدم علاقه دانش آموزان به درس ریاضی  ایجاد علاقه به درس ریاضی  افزایش علاقه به درس ریاضی  عدم علاقه به درس ریاضی  اقدام پژوھی چگونه توانستم دانش آموزانم را با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم ھندسي علاقه مند کنم ؟اقدام پژوھی و رابطه پیشرفت دانشآموزان با وضعیت اقتصـادی آن بر نوآوری و یادگیری دانشاقدام پژوھی چگونه توانستم دانش آموزانم را با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم ھندسي علاقه مند کنم با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم به رسم ھندسي علاقه مند کنم چگونه دانش آموزانم را به اقدام پژوھی / عنوان : چگونه توانستم دانش آموزانم را با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم ھندسي علاقه اقدام پژوھی>چگونه می توانم آموزانم را با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم ھندسي علاقه مند کنم آموزانم را با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم ھندسي علاقه مند پژوھی چگونه توانستم دانشبا فعالیت ھاي تکمیلي به رسم به رسم ھندسي علاقه مند چگونه دانش آموزانم را به با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم به رسم ھندسي علاقه مند چگونه دانش آموزانم را به ریاضی چگونه توانستم دانش آموزانم را با فعالیت ھاي تکمیلي به رسم ھندسي علاقه مند کنم  
محصولات مرتبط
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35998
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام دانلود پاسخ نمونه سوالات محتوا آزمون دوره سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام با کد ... به مدت 12 ساعت از سامانه LTMS این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام   محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت آشنایی با اندیشه ها و افکار استاد شهید مطهری در کتاب تعلیم و تربیت در اسلام...
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

قیمت: 169,000 ريال کد فایل:35995
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 400 رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر 1400-1401  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :5444

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

حجم:30962KB | بازدید :137

سوالات آزمون راهبران آموزشی   این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات آزمون راهبران آموزشی محتویات بسته نمونه سوالات آزمون راهبران آموزشی :   پکیچ سوالات ارزشیابی...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :3393

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3930

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد  بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1398

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :3258

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1423

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1639

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...