منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

جواب پرسش های آز فیزیک 1

جواب پرسش های آز فیزیک 1

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

فروشگاه فایل

گروه محصول -> روانشناسی،علوم تربیتی، مشاوره

مقاله کامل در مورد بسته بندیقیمت: ۶۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 85     کد محصول :4164      حجم فایل:16,81 MB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

چکیده:

فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب و پیامی را به آن ها منتقل نموده. رنگ یک بسته بندی تأثیر ژرف و ماندگاری دارد. اهمیت رنگ اگر بیشتر از فرم نباشد کمتر از آن نیست.

بسته بندی: بسته بندی روح کالا و ارائه دهنده ی هویت محصولات است. بین کیفیت و گیرایی بصری بسته بندی با فروش محصولات، رابطه ی مستقیم و تنگاتنگ وجود دارد. یک بسته بندی کارآمد و زیبا فروش محصولات را تضمین می کند.در مجموع فرم و رنگ علاوه بر عوامل دیگر جزء عناصر اصلی یک بسته بندی کارآمد است که با انتخاب هنرمندانه ی ساختار فرم و رنگ یک بسته می توان توجه خریدار را جلب کرد.

مقدمه

صنعت و هنر بسته بندی چنان گسترده، عمیق و دارای جلوه های گوناگون است که تمام وجوه آن را نمی توان یکباره باز شناخت و جز مقدمه ای برآن، نمی توان نوشت. این زمینه همچون یک موجود زنده و جاندار، در حال رشد، تحرک و دگرگونی دائمی است و به نظر می آید مانند دریایی بیکران، انتهای آن دست نیافتنی است.

بسته بندی کالاها بخش جدانشدنی زندگی بشر امروزی است، جهان پیرامون ما به شکل امروزی بدون آنچه که صنعت بسته بندی نامیده می شود قابل تصور نیست. این هنر و صنعت که از دیرباز با بشر همراه بوده در یکی دو قرن اخیر روز به روز تکامل پیدا کرده و دم به دم بر اهمیت و کارآیی هایش افزوده می شود. بدون دنیای رنگارنگ و جذاب بسته ها، نه تنها رشد و توسعه اقتصادی متوقف می شد، بلکه از وجود بسیاری کالاها بی بهره می ماندیم. ما به مدد  بسته بندی، کالاها را حمل، نگهداری و حتی در مواردی مصرف می کنیم. بسته بندی ها ما را به سمت کالاها جذب می کنند و بدون آن شناسایی و اطلاع از کمیت، کیفیت و تولید کننده ی بسیاری از محصولات دشوار یا نشدنی بود. کارآیی و گیرایی بسته ها، رابطه ای مستقیم و تنگاتنگ با میزان فروش محصولات دارد.

طی صحبت هایی که با آقای مهرداد طاهری دکترای گرافیک از فرانسه و عضو وزارت علوم داشتم متوجه شدم که دنیای امروز ما نیاز به طراحی بسته های جدید دارد. ایشان معتقد بودند که باید در طراحی بست ها نوآوری شود هرچند ک بدانیم برش آن هزینه ی زیادتری در برگیرد و اولین پایه ی آن نوآوری در ساختار بسته بندی و بعد طرح و رنگ آن باشد و این که جای کمتری را اشغال کرده و طراحی جدید شود.

بسته بندی نماینده و پیام رسان پدید آورندگان کالاست؛ شخصیت، هویت و اهمیت کالا و تولید کننده آن در ورای طراحی و ساخت آن نهفته است. در واقع بسته بندی روح محصول و سازنده ی آن است.

تاریخچه

تاریخ نشان داده است که در ابتدای تمدن بشری نیازی به بسته بندی مواد غذایی نبود، بلکه مردم برای بدست آوردن غذا از محلی به محل دیگر می رفتند تا زمانی که پناهگاههای دایمی برای خود پیدا کردند. در چنین شرایطی ناچاربودند غذا را از محل های مختلف جمع آوری کنند و به محل سکونت خود بیاورند. این نیاز باعث شد که اولین انواع بسته بندی نظیر کدوهای خشک شده، صدف ها، برگها، بوسن حیوانات و دیگر مواد طبیعی مورد استفاده قرار بگیرند. برای انتقال آب، شیر، ماست، روغن با دوغ از پوست حیوانات استفاده می شد. از شاخ  حیوانات برای حمل و نقل و ذخیره غذا و محصولات کشاورزی استفاده کردند (هنوز در مناطق استوایی از بامبو برای ذخیره سازی مواد غذایی استفاده می شود)

بطور کلی ظهور انقلاب صنعتی به راستی تحول اساسی در نظام تولید کالایی ایجاد کرد. انقلاب صنعتی، جهان را با فوران کالاهای گوناگون صنعتی روبرو کرد. تنوع کالاها و رقابت فشرده میان تولید کنندگان و بازرگانان به تدریج هنر را نیز علاوه بر علوم دیگر وارد مجموعه سیستم بسته بندی کرد. با پیشرفت بیشتر، علوم دیگری نظیر روانشناسی فردی، اجتماعی و ارگونومی به این مجموعه اضافه شد. توسعه بسته بندی سبب مستقل شدن این صنعت از مجموعه صنایع دیگر شد و رقابت و نیاز سبب گردید که صنایع بسته بندی سهمی قابل توجه از بودجه های شرکتهای تولیدی را به خود اختصاص دهد. امروزه صنایع بسته بندی تبدیل به یک تکنولوژی قدرتمند شده است.

 

تاریخچه بسته بندی فلزی

نیاز به بسته بندی بهتر و مقاوم تر منجر به پیدایش و توسعه ظروف فلزی گردید. قوطی سازی از زمان ناپلئون شروع شد. برای مدت مدیدی قوطی های کنسرو با دست ساخته می شد. از اوایل قرن بیستم، قوطی های فلزی که شکلی بهداشتی داشت رواج یافت و این امکان بوجود آمد که بتوان از تجهیزات سریعتری برای ساخت پرکردن و بستن درب قوطی های فلزی استفاده نمود.

 

تاریخچه بسته بندی کاغذی و مقوایی

تاریخچه و سیر تکامل بسته بندی با مقوا و کاغذ به تاریخچه ساخت کاغذ بر می گردد، اگر چه چوب و محصولات فرعی دیگر آن از دیر باز در خدمت بشر بوده، ولی بسته بندی به صورت مقوایی و کاغذی پس از پیدایش کاغذ به وجود آمد و روند تکمیلی خود را تاکنون به سرعت ملی نموده است. همانطور که می دانیم اولین بار در سه هزار سال قبل از میلاد مسیح، مصریان قدیم که در آن زمان یکی از مراکز مهم بشری محسوب می شدند، برای نوشتن از پاپیروس (Papyrus) استفاده می کردند.

نخستین کارخانه کاغذ سازی در قرن ششم توسط چینی ها در سمرقند توسط اعراب این هنر به آنها آموخته شد سپس اعراب کارخانه ای در بغداد تاسیس کردند که در این کارخانه نخستین بار به جای بامبو از پارچه های سفید استفاده شد.

نخستین کارخانه کاغذ اروپا در اسپانیا بوجود آمد. اسپانیایی ها برای تولید خمیر از آسیابهای آبی استفاده نمودند و کم کم توری سیمی جایگزین توری های بابمو که بوسیله چینی ها بکار می رفت، بعدها این هنر وارد کشورهایی دیگر نظیر فرانسه و هلند شد. در ایران بعد از کارخانه سمرقند که توسط چینی ها اداره می شد، اولین کارخانه کاغذ سازی در سال ۱۳۲۸ در کهریزگ احداث شد که کاغذهای باطله را برای تولید کاغذ و مقوا استفاده می کرد. بعد از آن تعدادی واحد تولیدی دیگر در سایر نقاط ایران بوجود آمد. اولین کارخانه مدرن درسال ۱۳۴۹ در «هفت تپه خوزستان» برای تولید کاغذهای تحریر با استفاده از تفاله نیشکر (baggasse) احداث شد. متعاقب آن کارخانه چوب و کاغذ ایران (چوکا) با استفاده از خمیرهای وارداتی و خمیرهای داخلی، کاغذهای کرافت و بسته بندی را تولید نمود.

 فهرست

فصل اول: تاریخچه
تاریخچه   ۲
تاریخچه بسته بندی فلزی   ۲
تاریخچه بسته بندی کاغذی و مقوایی   ۳
تاریخچه بسته بندی پلاستیکی   ۳
تاریخچه بسته بندی منسوج   ۴
تاریخچه بسته بندی شیشه ای   ۴
فصل دوم: هنر بسته بندی
هنر بسته بندی   ۷
اهداف بسته بندی   ۱۰
فواید بسته بندی   ۱۲
فصل سوم: انواع بسته بندی
بسته بندی های انعطاف پذیر یا نرم   ۱۴
بسته های انعطاف ناپذیر یا سخت   ۱۸
فصل چهارم: اجزاء موثر در طراحی بسته بندی
اجزاء مؤثر در طراحی بسته بندی   ۲۲
فرم   ۲۲
اندازه   ۲۳
ساختار   ۲۴
رنگ   ۲۵
نمادهای رنگ ها   ۲۸
لوگو   ۳۳
علامت تجاری یا تردد مارک   ۳۴
برند   ۳۵
ماسکوت ها   ۳۵
طرح و تصویر   ۳۶
ترکیب بندی   ۳۶
فصل پنجم: مواد و مصالح در بسته بندی
مواد و مصالح در بسته بندی   ۳۹
بسته بندی های کاغذی و مقوایی   ۳۹
بسته بندی های پلاستیکی   ۴۹
بسته بندی های فلزی   ۵۲
بسته بندی شیشه ای   ۵۵
بسته بندی های چوبی   ۵۸
بسته بندی های پارچه ای   ۶۰
مواد و مصالح دیگر   ۶۱
فصل ششم: محافظت و سهولت استفاده از کالا
محافظت و سهولت استفاده از کالا   ۶۸
حفظ محتوی از خرابی و آلودگی   ۶۸
فصل هفتم: توضیحات کار عملی
بسته بندی پوشاک نوزاد   ۷۱
نتیجه گیری   ۷۶
منابع   ۷۷

برچسب ها: اجزاء مؤثر در طراحی بسته بندی   بسته بندی   بسته بندی های کاغذی و مقوایی   پایان نامه بسته بندی   پروژه بسته بندی   تاریخچه بسته بندی فلزی   تاریخچه بسته بندی منسوج   تحقیق بسته بندی   دانلود پایان نامه بسته بندی   مقاله بسته بندی   هنر بسته بندی     آخرين ماشين پيش از جنگ   بسته بندي با ارزش اضافه   بسته بندي هاي فلزي   بسته بندی   پایان نامه طراحي بسته بندي   پروژه طراحي بسته بندي   تبليغ و فروش و مصرف محصول   تحقیق طراحي بسته بندي   دانلود تحقیق طراحي بسته بندي   طراحي بسته بندي   مقاله طراحي بسته بندي   مهمترين مدل خودرو     انواع چاپ دربسته بندي   بسته بندی   تاريخچه بسته بندي   تحقیق بسته بندی   دنلود مقاله بسته بندی   رنگ در بسته‌بندي   طراحي دربسته بندي   كاغذ مناسب بسته بندي   مقاله بسته بندی   بسته بندی   بسته بندی شیر   بسته بندی مواد غذایی   پایان نامه بسته بندی   پروژه بسته بندی   تحقیق بسته بندی   دانلود مقاله بسته بندی   کاربرد مواد اولیه بسته بندی در مایکروویو   مقاله بسته بندی  انواع بسته بندی های موجود   بسته بندی   تاريخچه پيدايش آلومينيوم   تاريخچه ساخت ظروف فلزي در دنيا و در ايران   تحقیق انواع بسته بندی های موجود   دانلود مقاله انواع بسته بندی های موجود   شيشه و ظروف شيشه اي   مزاياي قوطي فلزي   مقاله انواع بسته بندی های موجود  تحقیق در مورد بسته بندی   مقاله در مورد بسته بندی   پروژه دانشجویی در مورد بسته بندی   تحقیق دانشجویی در مورد بسته بندی   مقاله دانشجویی در مورد بسته بندی   پروژه دانشجویی درباره بسته بندی   تحقیق درباره بسته بندی   مقاله درباره بسته بندی   تحقیقات دانش آموزی در مورد بسته بندی   مقالات دانش آموزی در مورد بسته بندی    پایان نامه در مورد بسته بندی   پروپوزال در مورد بسته بندی  پروژه بسته بندی    پروژه بسته بندی چای    پروژه بسته بندی حبوبات    پروژه بسته بندی خرما    پروژه بسته بندی عسل    پروژه بسته بندی مواد غذایی    پروژه کارآفرینی بسته بندی خرما    پروژه کارآفرینی بسته بندی مواد غذایی    پروژه کارآفرینی بسته بندی میوه    پروژه های بسته بندی    پروژه های بسته بندی مواد غذایی    تحقیق بسته بندی    تحقیق بسته بندی مواد غذایی    تحقیق در مورد بسته بندی خشکبار    تحقیق در مورد بسته بندی کالا    تحقیق در مورد بسته بندی کشمش    تحقیق در مورد بسته بندی گیاهان دارویی    تحقیق در مورد بسته بندی محصولات    تحقیق در مورد بسته بندی مواد غذایی    دانلود رایگان پروژه کارآفرینی بسته بندی خرما    دانلود مقالات بسته بندی    دانلود مقاله بسته بندی    دانلود مقاله بسته بندی مواد غذایی    مرکز تحقیقات بسته بندی مواد غذایی    مقالات بسته بندی صنایع دستی    مقالات بسته بندی کالا    مقالات بسته بندی گوشت    مقالات بسته بندی محصولات    مقالات بسته بندی مواد غذایی    مقاله انگلیسی در مورد بسته بندی مواد غذایی    مقاله بسته بندی    مقاله بسته بندی پودر قهوه    مقاله بسته بندی حبوبات    مقاله بسته بندی خرما    مقاله بسته بندی صنایع دستی    مقاله بسته بندی صنایع غذایی    مقاله بسته بندی کالا    مقاله بسته بندی گوشت    مقاله بسته بندی محصول    مقاله بسته بندی محصولات    مقاله بسته بندی مرغ    مقاله بسته بندی مواد غذایی    مقاله جامع بسته بندی مواد غذایی    مقاله در مورد بسته بندی    مقاله در مورد بسته بندی حبوبات    مقاله در مورد بسته بندی خرما    مقاله در مورد بسته بندی گوشت    مقاله در مورد بسته بندی محصولات    مقاله در مورد بسته بندی مواد غذایی    مقاله درباره بسته بندی مواد غذایی  تحقیق در مورد بسته بندی خشکبار    تحقیق در مورد بسته بندی کالا    تحقیق در مورد بسته بندی مواد غذایی    تحقیق در مورد صنعت بسته بندی    تحقیق در مورد طراحی بسته بندی    تحقیق درباره بسته بندی    تکنیک های جدید بسته بندی    چکیده مقاله بسته بندی    دانلود بسته بندی    دانلود مقاله ای درمورد بسته بندی    دانلود مقاله بسته بندی    دانلود مقاله بسته بندی مواد غذایی    ضرورت توجه به بسته بندی    فرهنگ بسته بندی    کاربرد مواد اولیه بسته بندی در مایکروویو    مقاله ای درمورد بسته بندی    مقاله بسته بندی    مقاله بسته بندی پودر قهوه    مقاله بسته بندی حبوبات    مقاله بسته بندی صنایع غذایی    مقاله بسته بندی کالا    مقاله بسته بندی محصولات    مقاله بسته بندی مرغ    مقاله بسته بندی مواد غذایی  بسته بندی  بسته بندی مواد غذایی  بسته بندی زعفران  بسته بندی خشکبار  بسته بندی حبوبات  بسته بندی در منزل  بسته بندی خرما  بسته بندی میوه  بسته بندی زعفران در منزل  بسته بندی عسل  بسته بندی مواد غذایی در منزل  بسته بندی مواد غذایی+pdf  بسته بندی مواد غذایی در خانه  بسته بندی مواد غذایی+مقاله  بسته بندی مواد غذایی ایران  بسته بندی مواد غذایی.ppt  بسته بندی مواد غذایی در شیراز  بسته بندی مواد غذایی نانو  بسته بندی مواد غذایی در ایران  بسته بندی زعفران در اسپانیا  بسته بندی زعفران سحرخیز  بسته بندي زعفران  بسته بندی زعفران اسپانیا  بسته بندی زعفران در ایران  بسته بندی زعفران صادراتی  بسته بندی زعفران در اصفهان  دستگاه بسته بندی زعفران  بسته بندی خشکبار در منزل  بسته بندی خشکبار و حبوبات  بسته بندی خشکبار Pdf  بسته بندی خشکبار صادراتی  بسته بندی خشکبار در مشهد  بسته بندی خشکبار در منزل تهران  بسته بندي خشكبار  بسته بندي خشكبار در منزل  دستگاه بسته بندی خشکبار  بسته بندی حبوبات در منزل تهران  بسته بندی حبوبات در منزل کرج  بسته بندی حبوبات کار در منزل  بسته بندی حبوبات در منزل تبریز  بسته بندي حبوبات  بسته بندی حبوبات و خشکبار  بسته بندی حبوبات در خانه  بسته بندي حبوبات در منزل  بسته بندی حبوبات در اروپا  بسته بندی در منزل برای خانمها  بسته بندی در منزل تهران  بسته بندي در منزل  بسته بندی در منزل تبریز  بسته بندی در منزل مشهد  بسته بندی در منزل اصفهان  بسته بندی در منزل شیراز  بسته بندی در منزل رشت  بسته بندی در منزل ارومیه  بسته بندی خرمای داردان  بسته بندي خرما  بسته بندی خرما در ایران  بسته بندی خرما+pdf  بسته بندی خرما+عکس  بسته بندی خرما در دنیا  بسته بندی خرما بوشهر  بسته بندی خرما پیارم  بسته بندی خرما غیر بهداشتی  بسته بندی میوه جات و سبزیجات  بسته بندی میوه خشک  بسته بندی میوه جات  بسته بندی میوه تازه  بسته بندی میوه و سبزیجات  بسته بندی میوه صادراتی  بسته بندی میوه برای صادرات  بسته بندی میوه و تره بار  بسته بندی میوه های خشک  کار در منزل بسته بندی زعفران  بسته بندی عسل در ترکیه  بسته بندی عسل صادراتی  بسته بندی عسل خوانسار  بسته بندی عسل مشهد  بسته بندی عسل دستگاه  کارخانه بسته بندی عسل  ظروف بسته بندی عسل  دستگاه بسته بندی عسل تک نفره  خط بسته بندی عسل  پایان نامه بسته بندی  پایان نامه های بسته بندی  پایان نامه گرافیک بسته بندی  پایان نامه طراحی بسته بندی  پایان نامه در مورد بسته بندی  پایان نامه با موضوع بسته بندی  دانلود رایگان پایان نامه بسته بندی  دانلود پایان نامه بسته بندی  پایان نامه تاثیر بسته بندی در فروش  دانلود پایان نامه بسته بندی مواد غذایی  پایان نامه اصول طراحی و مبانی بسته بندی  پایان نامه در مورد بسته بندی مواد غذایی  دانلود پایان نامه در مورد بسته بندی  مقاله بسته بندی  مقاله بسته بندی مواد غذایی  مقاله بسته بندی حبوبات  مقاله بسته بندی محصولات  مقاله بسته بندی کالا  مقاله بسته بندی پودر قهوه  مقاله بسته بندی هوشمند  مقاله بسته بندی گوشت  مقاله بسته بندی خشکبار  مقاله بسته بندی مرغ  مقالات بسته بندی مواد غذایی  دانلود مقاله بسته بندی مواد غذایی  مقاله جامع بسته بندی مواد غذایی  مقاله در مورد بسته بندی مواد غذایی  تحقیق در مورد بسته بندی مواد غذایی  تحقیق بسته بندی مواد غذایی  مقالات+بسته+بندی+صنایع+غذایی  مقاله درباره بسته بندی مواد غذایی  تحقیق درباره بسته بندی مواد غذایی  مقاله در مورد بسته بندی حبوبات  مقاله بسته بندی محصول  مقالات بسته بندی محصول  مقاله در مورد بسته بندی محصولات  مقالات بسته بندی کالا  مقالات بسته بندی هوشمند  مقاله در مورد بسته بندی هوشمند  مقاله در مورد بسته بندی گوشت  مقالات بسته بندی گوشت  تحقیق بسته بندی خشکبار  مقاله در مورد بسته بندی خشکبار  
محصولات مرتبط
طرح درس سالانه کامپیوتر (سخت افزار)

طرح درس سالانه کامپیوتر (سخت افزار)

قیمت: 19,000 ريالکد فایل:32920
    به اطلاع دوستان و همکاران گرامی میرساند که:این محتوا حاصل ساعت ها تلاش همکاران ما، مقالات، برشورهای آموزشی، کتاب، جستجوی اینترنتی از وبلاگ های آموزشی می باشد و صرفا جنبه پیشنهادی و آموزشی دارد.همچنین این فایل با هدف افزایش علم و علم اموزی ،پیشرفت تحصیلی و کمک به معلمین و مدیران محترم جهت بالا بردن بنیه علمی و اگاهی می باشد.     به اطلاع دوستان و همکاران گرامی میرساند که:این محتوا حاصل ساعت ها تلاش...
نمونه پر شده فرم های ارزشیابی دبیران تمام مقاطع

نمونه پر شده فرم های ارزشیابی دبیران تمام مقاطع

قیمت: 29,000 ريالکد فایل:32915
این فایل شامل موارد زیر می باشد:   فرم شمارة (3) محورها و شاخص هاي ارزيابي عملكرد كارمندان(مشخصات ارزيابي شونده) فرم شمارة (3) محورها و شاخص هاي ارزيابي عملكرد كارمندان (شاخص هاي عمومي...
نمونه پیشنهادی فهرست وارسی ( چک لیست) پایه دوم

نمونه پیشنهادی فهرست وارسی ( چک لیست) پایه دوم

قیمت: 39,000 ريالکد فایل:32910
این فایل شامل دروس زیر می باشد: هدیه های آسمانی فارسی  علوم قرآن تربیت بدنی به اطلاع دوستان و همکاران گرامی میرساند که: 1) این محتوا حاصل ساعت ها تلاش همکاران ما، مقالات، برشورهای آموزشی، کتاب، جستجوی اینترنتی از وبلاگ های آموزشی می باشد و صرفا جنبه پیشنهادی و آموزشی دارد. 2) همچنین این فایل با هدف افزایش علم و علم اموزی ،پیشرفت تحصیلی و کمک به معلمین و مدیران محترم جهت بالا بردن بنیه علمی و اگاهی می باشد. این...
پاورپوینت درباره مقایسه علائم اعتیاد رفتاری و اعتیاد به مواد

پاورپوینت درباره مقایسه علائم اعتیاد رفتاری و اعتیاد به مواد

قیمت: 52,000 ريالکد فایل:32853
  پاورپوینت درباره مقایسه علائم اعتیاد رفتاری و اعتیاد به مواد مطابق با دیدگاه روانپزشکی و روانشناسی   لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :5443

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

حجم:30962KB | بازدید :137

سوالات آزمون راهبران آموزشی   این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات آزمون راهبران آموزشی محتویات بسته نمونه سوالات آزمون راهبران آموزشی :   پکیچ سوالات ارزشیابی...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :3392

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3929

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1397

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :3257

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1423

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1639

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...