منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناخت جریان سلفی تکفیری

سوالات ضمن خدمت شناخت جریان سلفی تکفیری

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> هنر ، بازیگری و گرافیک

مقاله کامل در مورد اکسپرسیونیسم انتزاعیقیمت: ۶۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 72     کد محصول :4157      حجم فایل:1,16 MB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

مقدمه

اكسپرسيونيسم انتزاعي يا Action Painting كه با نام جكسون پولاك  ( Pollock )گره خورده است در ايالات متحده در برابر مكاتب بزرگ نقاشان مدرن اروپايي، توانست چشمهاي بسياري را به خود معطوف كند. اين جنبش فراگير كه بزودي دامنه خود را تا ديگر كشورهاي جهان نيز گسترش داد، به دنبال خودو چون بسياري از پديده هاي هنري قرن بيستم مباني تئوريك و نظري خود را نيز متولد كرد. هارولد روزنبرگ كه از نظريه پردازان برجسته در هنرهاي تجسمي محسوب مي شود، بخشي از مباحث و مقولات مرتبط با اين مكتب آمريكايي را در مجموعه مقالات خود به بحث كشاند كه در زير بخش اول آن را مي خوانيد.

نقاشي تجربي آمريكا در سالهاي ۱۹۳۹ ـ ۱۹۳۰ اساساً با انتزاع هندسي سروكار داشت. بيشتر نقاشان و پيكرتراشان اروپايي كه در دهه هاي چهارم و پنجم به امريكا رفتند از پيشتازان كوبيسم يا انتزاع هندسي بودند. موندريان كه بدون ترديد مهمترين شخصيت در جمع هنرمندان پناهنده به امريكا بود اسوه يي بود براي تمام كساني كه از گروه هنرمندان انتزاعي امريكا پيروي مي كردند. با وجود ظهور اين پيشواي انتزاع هندسي، نقطه اوج نخستين موج هنر انتزاعي امريكا، با شگفتي، انقلاب در اكسپرسيونيسم انتزاعي با سوررئاليسم، مخصوصاً سوررئاليسم پوياي «ميرو، ماسون، ماتا» است؛ ليكن در رديابي آن بايد آثار كاندينسكي،سوتين و حتي سبك متأخر پيكاسو را مورد توجه قرار دهيم. پيشگامان امريكايي نظير گوركي،وبر و داو پي بردند كه اينان در كدام عرصه مستقيماً نفوذ نكرده اند. اكسپرسيونيسم انتزاعي از نخستين روزهاي پيدايش در ۱۹۴۲ تا شناسايي رسمي اش در ۱۹۵۱ در «موزه هنرهاي نوين» با نام «نقاشي و پيكرتراشي انتزاعي آمريكا» به نيرومندترين جنبش اصيل در تاريخ هنر آمريكا تبديل شد. در اين دوره نقاشان و پيكرتراشان از شركت و دخالت خويش در پديده هاي جنجال برانگيز آگاه بودند چند منتقد مخصوصاً كلمنت گرينبرگ به دفاع از جنبش نوين برخاست.

اكسپرسيونيسم انتزاعي بيش از آنكه يك سبك باشد يك انديشه بود (اكسپرسيونيستهاي انتزاعي، افراد گوناگوني بودند كه جز مخالفت هيچ وجه مشتركي نداشتند. آنچه در بين پيشروان امريكايي مشترك بود فقط در آنچه بطور منفرد انجام مي دادند محقق شد.) جوهر اكسپرسيونيسم انتزاعي، اثبات خودانگيخته وجود فرد است. بنابراين تلاش براي نتيجه گيري جامع درباره اين جنبش به عنوان يك سبك، پيگيري هدفي دست نايافتني است. تاريخ اكسپرسيونيسم انتزاعي در ايالات متحده و ديگركشورهاي جهان نوشته نشده است و مسائل گنگ و اختلاف نظر درباره منشأ اين جنبش هنوز حل نشده است.

گرچه دامنه اكسپرسيونيسم انتزاعي امريكايي به اندازه هنرمندان پيروش متنوع است اما به دو گرايش اصلي به معناي محدود اين واژه مي توان اشاره كرد. گرايش نخست، فعاليت نقاشان قلمكاري است كه به طرق گوناگون با حركت يا عمل قلم و بافت رنگ در زمينه تابلو سروكار دارند وگرايش دوم فعاليت نقاشان ميدان رنگ است كه به بيان علامت يا تصويري انتزاعي در قالب يك شكل يا سطح بزرگ و يكپارچه رنگي توجه دارند. بنابراين توضيح در حوزه نقاشان عمل، پولاك، دكونينگ، توركف و كلاين از اين گروه اند و از نقاشاني كه به آفريدن ميدانهاي رنگي بزرگ يا تصويرهاي انتزاعي گرايش داشتند، روتكو،نيومن، پولاك، مادرول و گوتليب جاي مي گيرند. در نخستين سالهاي دهه ششم، توجه عمومي بر نقاشان عمل معطوف بود و بيشتر نقاشان نسل دوم جذب دكونينگ يا پولاك شدند. در عين حال برخي از نقاشان جوان (چه از لحاظ شهرت و چه از لحاظ سن) جذب آزمايشگريهاي روتكو استيل و مادرول در عرصه رنگ شدند. اين كيفيت به پيدايش گونه يي نقاشي سرشار از تجليات فردي يعني اكسپرسيونيسم انتزاعي انجاميد كه بطور كلي شامل گشادگي يا بزرگي ساختمان، گنگي ضربه قلم و انتزاع رنگي و مانند اينها است. رشد اين جنبش چنان تدريجي بود كه شناسايي آن را به عنوان گرايشي مهم تا دهه هفتاد به تأخير انداخت. جنبشي كه ديرتر پا به ميدان نقاشي و پيكرتراشي نهاد ولي تأثير اوليه بسيار نيرومندي داشت.

اکسپرسیونیسم Expressionism) )

اكسپرسيون (Expression) در لغت به معناي «بيان، عبارت، حالت و چهره» است و اكسپرسيونيسم دراصطلاح به مكتبي اطلاق مي شود كه در هنرهاي مجسمه سازي ، نقاشي ، ادبيات و … روشي را به كار مي گيرد تا حالات، طرزتفكر واحساسات دروني هنرمند و خالق اثر را بيان كند.اكسپرسيونيسم زباني براي بيان افكار، احساسات دروني ، غرايز انساني وزباني تند براي برخورد با قوانين و اصول موجود در قالبهاي هنري است و اكسپرسيونيستها با طغيان انديشه ، قدرت كلمات ونيروي هنر كه همراه با سركشي و نافرماني از اصول سنتي است اثر خود را ارائه مي دهند.عنوان «اکسپرسیونیسم» در سال ۱۹۱۱ برای متمایز ساختن گروه بزرگی از نقاشان به کار رفت که در دههٔ اول سدهٔ بیستم بنای کارشان را بر باز نمایی حالات تند عاطفی، و عصیان گری علیه نظامات ستمگرانه ی حکومت‌ها، مقررات غیر انسانی کارخانه‌ها و عفونت زدگی شهرها و اجتماعات نهاده بودند. این هنرمندان برای رسیدن به اهداف خود رنگ‌های تند و مهیج و ضربات مکرر و هیجان زدهٔ قلم مو و شکل‌های اعوجاج یافته و خارج از چارچوب را با اینجاد ژرفانمایی و بدون هیچگونه سامانی ایجاد می کردند و هر عنصری را که آرامش بخش و چشم نواز بود از کار خود خارج می کردند. 

گراوورهای اکسپرسیونیستی

یکی از اساسی ترین رهاوردهای اکسپرسیونیسم آلمان احیاء کردن گراوورسازی به مثابه یک شکل پراهمیت هنری است. طی قرن نوزدهم تعداد بیشماری از نقاشان و پیکره سازان تجربی به ساختن گراوور دست زدند؛ و نزدیک به اواخر قرن نوزدهم گراوور سازی به دست هنرمندانی چون تولوز لوترک، گوگن، مایول، رودون و انسور، به منزله یک شکل مستقل هنری چنان اهمیت یافت که از دوران رنسانس به این سو چیزی به پایش نرسیده است. نقاشان اوایل قرن بیستم خارج از آلمان- پیکاسو، مونک، ماتیس، هوتار،کله، روئو- همگی علاوه بر نقاش، گراوورسازی های مهمی نیز بودند. اما گراوور سازی در آلمان اعتبار خاصی یافت. و احیاء آن به تشخیص نقاشی و پیکره سازی کمک کرد نولده، از میان اعضای گروه پل نخستین کسی بود که امکانات موجود در حکاکی بر لوحه چوبین را دریافت. با آنکه ، پیامبرب ، 1912، اثر نولده، تا حدی مدیون باسمه های چوبین آلمانی دوره گوتیک پسین و باسمه های چوبین پل گوگن و نیز لیتوگراف های گویا است، ولی نولده در اینجا به چنان تضاد فشرده ای از سیاه- و سفید دست یافته که این اثر را برتر از آثار پیشینیانش می نماید، کیرشنر، هم در باسمه های چوبین سیاه و سفید و هم در باسمه های رنگین خود، نقش و نگار پیچیده تر و خطی تری را به وجود آورد که بیشتر به باسمه های چوبی دورر و شوتگوار می مانست. هگل در پیکرهای ساده شده اش (دختر در حال استراحت، 1910) ، در پی نقش و نگاری انتزاعی و پراکنده تر بود و پکشتاین و اشمیت- روت لوف، هر دو به توسط این وسیله بیان به آنجا کشیده شدند که نوعی شیوه گرای اغراق آمیز بیافرینند- نگاه کنید به گفتگو کار پکشتاین؛ دو سرکار اشمیت- روت لوف، که در آن نوعی شیوه گرایی کوبیستی را به کار گرفته تا بر تأثیرهایی که می خواهد تأکید بگذارد.

بیشتر پیکره سازان اکسپرسیونیست آلمانی گراوور ساز نیز بودند. حکاکی بر لوحه چوبین وسیله بیان دلخواهی در اختیار ارنست بار لاخ نهاد تا به آفرینش مصورهایی از افسانه های عامیانه و قصه های خاص ژرمنی بپردازد. لمبروک در یک سری از گراوورهای نیزابی بر ظرافت خود ( چهار زن برهنه، 1913) به کار پژوهشی در زمینه برهنه نگاری کلاسیک پرداخت. در تاریخ استفاده از این وسیله بیانی، گرهارد مارکز برخی از دلپذیرترین تصاویر پژوهشی پر نقش از حیوانات زیرک و آگاه را آفرید.

کاته کلوینس (1867-1945) که همسر یک دکتر بود و با مسائل پزشکی فقرا سروکار داشت، خود و هنرش، یعنی هم گراوورسازی و هم پیکره سازی، را وقف اعتراض یا انتقاد اجتماعی کرد او به مانند، اونودیکس و جورج گرووس، از نخستین واقعگراهای اجتماعی آلمانی بود که در اوان جنگ جهانی اول و بیش از آن، از دل جنبش اکسپرسیونیسم سربرآورد، او که اساساً یک واقعگرا بود تا حدی خود را از اکسپرسیونیسم گروه پل یا کاندینسکی یا گروه سوار آبی Der Blaue Reiter، کنار نگه داشت و خود را با نیروی تمام وقف مشکلات و محرومیت های طبقات فقیر و محروم کرد. 

فهرست مطالب
مقدمه 1
فصل اول : ( سبک هنری اکسپرسیونیسم (Expressionism ) )
پیشینه 4
اکسپرسیونیسم Expressionism) ) 5
موضوع و مضمون آثار اكسپرسيونيستي Expressionisti) ) : 6
عقايد اكسپرسيونيست ها Expressionistha) ): 6
 قالبهاي ادبي و هنري: 7
اكپرسيونيسم در آلمان 8
گراوورهای اکسپرسیونیستی 11
 
فصل دوم : هنرمندان سبک اکسپرسیونیسم Expressionism) )
ونسان ویلِم ون گوگ 14
ادوارد مونک 17
جيمز انسور 22
ژرژ رئو 27
امیل نولده 31
گروه «پل» 34
ارنست لودویک کیرشنر 36
اریش هگل 38
اوتومولر 38
ماکس پکشتاین 39
کارل اشمیت- روت لوف 39
گروه سوار آبی 40
واسیلی کاندینسکی 40
فرانتس مارک 47
اگوست ماکه 50
الکسی فن یاولنسکی 51
 
فصل سوم : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی(      ( Abstract Expressionism
پیشینه 54
اکپرسیونیسم انتزاعی      Abstract Expressionism 55
هنرمندان 56
ویژگی ها 57
نقاشان معاصر امريكايي و گريز از فلسفه 58
تداخل در بوم 62
مكاشفه 65
نتیجه گیری 67
فهرست منابع و مآخذ 69
فهرست اینترنتی 70
 
برچسب ها:خرید پایان نامه : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پایان نامه : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پایان نامه علوم اقتصادی : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پایان نامه علوم اقتصادی گرایش علوم اقتصادی : اثرسرمایه گذاری مستقیم خارجی برصادرات غیرنفتی ایران   دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد علوم اقتصادی گرایش تغذیه : اثرسرمایه گذاری مستقیم خارجی برصادرات غیرنفتی ایران   دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد: سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پروپوزال : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پروژه : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود تحقیق : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود تز : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود سمینار کارشناسی ارشد: سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   دانلود مقاله : سبک اکپرسیونیسم انتزاعی   سبک اکپرسیونیسم انتزاعی  آشنایی با سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی   اکسپرسیونیسم انتزاعی   اکسپرسیونیسم چیست ؟   اکسپرسیونیسم در نقاشی   بررسی سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی   پایان نامه   تحقیق درباره اکسپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پایان نامه   دانلود پایان نامه اکسپرسیونیسم انتزاعی   دانلود پایان نامه رشته نقاشی   دانلود پایان نامه های رشته هنر   سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی   شناخت سبک هنری اکسپرسیونیسم   مقاله در مورد اکسپرسیونیسم انتزاعی   هنرمندان سبک اکسپرسیونیسم   آشنایی با سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی    اكسپرسيونيسم انتزاعی    اکپرسیونیسم انتزاعی    اکسپرسیونیسم    اکسپرسیونیسم انتزاعی    اکسپرسیونیسم انتزاعی چیست؟    اکسپرسیونیسم چیست ؟    اکسپرسیونیسم در فرانسه    اکسپرسیونیسم در نقاشی    بررسی اكسپرسيونيسم    بررسی اكسپرسيونيسم انتزاعی    بررسی سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی    پایان نامه اکسپرسیونیسم انتزاعی    پروژه بررسی اكسپرسيونيسم انتزاعی    پروژه هنر بررسی اكسپرسيونيسم انتزاعی    پیکره سازی    تحقیق اکپرسیونیسم انتزاعی    تحقیق درباره اکسپرسیونیسم انتزاعی    دانلود پایان نامه اکسپرسیونیسم انتزاعی    دانلود پایان نامه رشته نقاشی    دانلود پایان نامه رشته هنر نقاشی در مورد اکسپرسیونیسم انتزاعی    دانلود پایان نامه های رشته هنر    دانلود پروژه هنر    دانلود پروژه هنر بررسی اكسپرسيونيسم    دانلود پروژه هنر بررسی اكسپرسيونيسم انتزاعی    دانلود مقاله اکسپرسیونیسم یا هیجان نمایی    سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی    سبک نقاشی اکسپرسیونیسم انتزاعی    شناخت سبک هنری اکسپرسیونیسم    معنی اکسپرسیونیسم انتزاعی    مقاله اکسپرسیونیسم انتزاعی    مقاله تأثیر اگزیستانسیالیسم بر اکسپرسیونیسم انتزاعی    مقاله در مورد اکسپرسیونیسم انتزاعی    مکتب اکسپرسیونیسم انتزاعی    نقاشان اکسپرسیونیسم انتزاعی    نقاشی اکسپرسیونیسم انتزاعی    نقاشی های اکسپرسیونیسم انتزاعی    نگارگری ایرانی    هنر اکسپرسیونیسم انتزاعی    هنرمندان اکسپرسیونیسم انتزاعی    هنرمندان سبک اکسپرسیونیسم    هنرمندان سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی    هیجان‌نمایی    ویژگی های اکسپرسیونیسم انتزاعی   اکسپرسیونیسم انتزاعی    اکسپرسیونیسم انتزاعی چیست؟    اکسپرسیونیسم در هنر    تاریخ هنر اکسپرسیونیسم    دانلود پایان نامه اکسپرسیونیسم انتزاعی    دانلود مقاله اکسپرسیونیسم    سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی    سبک نقاشی اکسپرسیونیسم    سبک نقاشی اکسپرسیونیسم انتزاعی    معنی اکسپرسیونیسم انتزاعی    مقاله اکسپرسیونیسم    مقاله اکسپرسیونیسم انتزاعی    مقاله در مورد اکسپرسیونیسم    مقاله مکتب اکسپرسیونیسم    مقاله هنر اکسپرسیونیسم    مکتب اکسپرسیونیسم انتزاعی    نقاش اکسپرسیونیسم    نقاشان اکسپرسیونیسم    نقاشان اکسپرسیونیسم انتزاعی    نقاشی اکسپرسیونیستی    نقاشی اکسپرسیونیسم    نقاشی اکسپرسیونیسم انتزاعی    نقاشی اکسپرسیونیسم چیست    نقاشی های اکسپرسیونیسم انتزاعی    هنر اکسپرسیونیسم آلمان    هنر اکسپرسیونیسم انتزاعی    هنرمندان اکسپرسیونیسم انتزاعی    هنرمندان سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی    ویژگی های اکسپرسیونیسم انتزاعی  پایان نامه نقاشی  پایان نامه نقاشی و شخصیت کودک  پایان نامه نقاشی قهوه خانه ای  پایان نامه نقاشی کارشناسی  پایان نامه نقاشی کودکان  پایان نامه نقاشی دیواری  پایان نامه نقاشی درمانی  پایان نامه نقاشی خط  پایان نامه نقاشی کودک  دانلود پایان نامه ارشد نقاشی  دانلود پایان نامه نقاشی قهوه خانه ای  خرید پایان نامه نقاشی قهوه خانه ای  پایان نامه گرافیک کارشناسی  پایان نامه گرافیک کارشناسی ارشد  موضوع پایان نامه کارشناسی نقاشی  پایان نامه رشته کارشناسی نقاشی  موضوعات پایان نامه کارشناسی نقاشی  موضوع پایان نامه های کارشناسی نقاشی  پایان نامه روانشناسی نقاشی کودکان  دانلود پایان نامه نقاشی کودکان  پایان نامه درباره نقاشی کودکان  پایان نامه در مورد نقاشی کودکان  پایان نامه روانشناسی نقاشی کودک  دانلود پایان نامه نقاشی دیواری  پایان نامه هنر درمانی  پایان نامه های هنر درمانی  اکسپرسیونیسم  اکسپرسیونیسم انتزاعی  اکسپرسیونیسم در عکاسی  اکسپرسیونیسم آلمان  اکسپرسیونیسم چیست  اکسپرسیونیسم در معماری  اکسپرسیونیسم در تئاتر  اکسپرسیونیسم در نقاشی  اکسپرسیونیسم انتزاعی چیست؟  اکسپرسیونیسم در ادبیات  هنرمندان اکسپرسیونیسم انتزاعی  نقاشان اکسپرسیونیسم انتزاعی  مکتب اکسپرسیونیسم انتزاعی  تعریف اکسپرسیونیسم انتزاعی  سبک نقاشی اکسپرسیونیسم انتزاعی  نقاشی های اکسپرسیونیسم انتزاعی  هنرمندان سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی  ویژگی های اکسپرسیونیسم انتزاعی  سبک اکسپرسیونیسم در عکاسی  اکسپرسیونیسم عکاسی  اکسپرسیونیسم در سینما و عکاسی  اکسپرسیونیسم آلمانی  اکسپرسیونیسم در آلمان  اکسپرسیونیست چیست؟  اکسپرسیونیستی چیست  Expressionism چیست  سبک اکسپرسیونیسم چیست  نقاشی اکسپرسیونیسم چیست  اکسپرسیونیسم در معماری چیست  تئاتر اکسپرسیونیسم چیست  اکسپرسیونیسم در معماری ایران  اکسپرسیونیست در معماری  سبک اکسپرسیونیسم در معماری  تعریف اکسپرسیونیسم در معماری  مکتب اکسپرسیونیسم در معماری  اکسپرسیونیسم معماری  اکسپرسیونیسم انتزاعی در معماری  اکسپرسیونیست در تئاتر  سبک اکسپرسیونیسم در تئاتر  اکسپرسیونیسم تئاتر  سبک اکسپرسیونیسم در نقاشی  اکسپرسیونیسم نقاشی  اکسپرسیونیست در نقاشی  اکسپرسیونیسم در ادبیات نمایشی  اکسپرسیونیسم در ادبیات ایران  مکتب اکسپرسیونیسم در ادبیات  اکسپرسیونیسم ادبیات  اکسپرسیونیست در ادبیات  
محصولات مرتبط
دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر

دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر

قیمت: 99,000 ريال کد فایل:35872
دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل دانلود بهترین  نمونه پروپوزال رشته هنر نمونهنمونه پروپوزال رشته هنر توضیحی مختصر از دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر : پروپوزال يا طرح تحقيق، پیش روی شما(دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر ) صرفا جنبه آموزشی دارد . در پروپوزال، شما به معرفي موضوعي كه براي پايان نامه خود انتخاب كرده ايد، توضيح اهميت آن موضوع، ذكر...
پاورپوینت صنایع فرهنگی

پاورپوینت صنایع فرهنگی

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:27095
این پاورپوینت شامل45 اسلاید  می باشد. این محصول هم اکنون با پرداخت تنها 6900 تومان قابل دانلود خواهد...
پاورپوینت چگونگی رشد هنر در تمدن اسلامی و تأثیر آن بر تمدن غ

پاورپوینت چگونگی رشد هنر در تمدن اسلامی و تأثیر آن بر تمدن غ

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:27092
پاورپوینت چگونگی رشد هنر در تمدن اسلامی و تأثیر آن بر تمدن غربی   این پاورپوینت شامل23 اسلاید  می باشد. این محصول هم اکنون با پرداخت تنها 6900 تومان قابل دانلود خواهد...
مقاله پيدايش عکاسي در جهان

مقاله پيدايش عکاسي در جهان

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:26538
فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : پيدايش عکاسي در جهان اواخر قرن 18 و اوايل قرن 19 پديده هاي متعدد علمي به جهانيان معرفي شد از جمله کشتي بخار، گاز روشناييف تلگراف، راه آهن و عکاسي . عکاسي در اروپا متولد شد و در آمريکا به تکامل رسيد ژوزف نيسفورني پئس پس از مدتها تلاش و تحقيق توانست در سال 1822 اولين عکس دنيا را به ثبت رساند. ني ئپس اين عکس را در دهکده اي به نام لودو وارن تهيه کرد. در قرن يازدهم حسن ابن هيثم (دانشمند مسلمان...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4179

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2103

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2767

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد  بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :918

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2306

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :940

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :952

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :802

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...