منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

نمونه سوالات آزمون کارگزاران گمرکی

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود پروژه مهر 1401

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

دانلود تحقیق مدیریت استعداد

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

نمونه سوالات عمومی استخدامی نهمین دستگاه های اجرایی سال 1401

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

جواب پرسش های آز فیزیک 1

جواب پرسش های آز فیزیک 1

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

مقاله فناوری آموزشی و روشهای تدریس متنوعقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 52     کد محصول :6336      حجم فایل:37,11 KB      نوع فایل :rarچکیده

بهره گیری از تکنولوژی آموزشی به مفهوم جدید آن بی شک یکی از نوآوری های آموزشی محسوب می شود. تکنولوژی آموزشی یا فناوری آموزشی تاکنون صرفاً کاربرد دستگاه های سمعی و بصری نیست آموزش نیز امروز معنی و مفهوم جدیدی پیدا کرده است. مواد و وسایل آموزشی روز به روز تنوع بیشتری می یابند و کتاب درسی تنها یکی از آنها به حساب می آید.

مقدمه

نقش معلم هم بیشتر راهنمایی و رهبری و هدایت است تا متکلم وحده بودن.

پیشرفت علوم و فنون و توسعه حجم دانش بشری، تغییر شرایط و امکانات زندگی فردی و اجتماعی، نفوذ تکنولوژی و صنعت در روابط ملی و بین المللی، نقش زمان در سرنوشت ملت ها، ظهور مشاغل و تخصص های جدید تغییر نیازهای جامعه، آگاهی ملت و ... همه و همه در تغییر و تحول برنامه ها اثر می گذارند.

یکی از برنامه های ویژه، تأسیس هسته ی اصلی فعالیت مدارس، محیطهایی است که به صورت (مرکز مواد آموزشی IMC ) طراحی می شوند.  چند نوع مرکز مواد آموزشی تاکنون طراحی شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

نوع اول این مرکز به گونه ای است که مورد استفاده مشترک معلمان و دانش آموزان چندین مجتمع آموزشی به هم پیوسته است.

نوع دوم مرکز مواد آموزشی یک مجتمع آموزشی است که منبع ذخیره و تغذیه همه مدارس یک مجتمع است.

نوع سوم مربوط به یک مدرسه است و امکان یادگیری از یک مجموعه وسایل آموزشی را در مدرسه فراهم می سازد.

نوع چهارم مربوط به کلاس درس است و فرصت یادگیری مفاهیم هر ماده درسی را در محیط کلاس درس فراهم می آورد.

در این نوع مرکز یادگیری تحت عنوان مرکز یادگیری کلاس classoom leaning cente دانش آموزان می توانند با دسترسی به انواع ابزارهای آموزشی فرصتهای یادگیری را در سطوح مختلف گسترش دهند در نوع چهارم مرکز مواد آموزشی انواع لوازم آموزشی و ابزار آموزشی از قبیل کتاب و سایرر مطالب چاپی، فیلم های علمی، آموزشی، نشریات، عکس، اسلاید، کلکسیونها و دستگاههای سمعی و بصری ( تلویزیون، نوار ضبط صوت، ویدئو و کامپیوتر و ...) هنگام اجرای روش های تدریس با توجه به تفاوتهای فردی فراگیران شرایطی را پدید می آورند که تحت این شرایط مفاهیم آموخته شده عمق و وسعت بیشتری می یابند و مطالب درسی با درک کامل دریافت می شوند.

 

به منظور یاری دادن به فراگیران و برای ایجاد یک محیط پربار آموزشی – یادگیری، مواد کمک آموزشی چند حسی (multi sensoy) زیادی تهیه شده که می توان ماشین های آموزشی، تلویزیون، فیلم، ابزارهای بازیابی اطلاعات، وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی و ... را نام برد که در مرکز یادگیری کلاس قرار می گیرد.

از سویی دیدگاه جدید به آموزش از محتوا مرکزی (content centeed) به فرآیند محوری (pocess centeed) و یادگیری محوری (leaning centeed) چرخش داشته و نقش معلم از انتقال دهنده اطلاعات به هدایت کننده ی فعالیتهای یادگیری تغییر یافته است.

از آنجا که یادگیری نیز با بهره گیری از یک یا چند مورد از پنج حس بهتر رخ می دهد رسانه ها و مواد تکنولوژی آموزشی به مقدار زیاد به کلاس درس راه یافته اند.

تکنولوژی آموزشی خدمات آموزشی برتری از آنچه که معلم انجام می دهد عرضه می کند وقتی که می تواند مطالبی را که معلم عرضه می کند تکمیل کند یا وقتی که به دانش آموز و معلم امکان می دهد وقت و تلاش خود را به حل مسئله معطوف دارند نقش بسزایی در کلاس درس ایفا می کند.

مواد چند رسانه ای که در کلاس مورد استفاده قرار می گیرند در جهت یاری رساندن به دانش آموز برای چیرگی بر حقایق، اصول و مهارتهایی که به تمرین های مکرر نیاز دارد، بسیار مؤثر است.

به طور کلی مطالعات تحقیقی و نتایج پژوهش ها نشان می دهد آموزش تلویزیونی و استفاده از فیلم های درسی، نوارها و ابزار آموزشی و مواد یادگیری فرصت بیشتری برای یادگیری و کار انفرادی یا گروهی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، همچنین این امکان را فراهم می سازد که هر دانش آموز با میزان توانایی خود پیش برود و هر زمان که فرصت یافت در زمینه هایی که مشکل دارد ابزارهایی را انتخاب کند.

تکنولوژی آموزشی با فراهم ساختن امکان آموزش کمی – کیفی برای همه دانش آموزان فواصل موجود را می پوشاند. با به کارگیری ابزارهای آموزشی دانش آموزان نیاز ندارند که فقط به کتاب درسی به عنوان تنها منبع اطلاعاتی محدود باشند.

تلویزیون، فیلم، پوستر، مدلها ، مولاژها و ... دانش آموزان را با واقعیات به طور ملموس مرتبط می سازند.

به هر صورت دستیابی به ساختار بهینه و فرایند آموزشی مناسب به کمک ابزارها و روش های جدید آموزشی مستلزم اجرای برنامه های فعال و هدفمند است. برنامه هایی که فراگیرندگان را در جریان آموزش فعال نگهدارند، آنان را به انجام تکالیف علاقمند، آنان را برای یادگیری مسئول سازند، آنان را در مورد کنش های خود دقیق کنند و برای فعالیت های آینده آماده سازند.

 

 

 

 

مرکز یادگیری کلاس درس :

جایی است که مقدار زیادی از مواد یادگیری و وسایل آموزشی به منظور کمک به خودآموزی فراگیران در آن موجود است. در این مدل کلاس به قصد توانا ساختن فراگیران برای یادگیری، مواد آموزشی به نحوی که دسترسی به آنها آسان بوده و فراگیران بتوانند نیازهای آموزشی خود را در جهت کار، به صورت فردی یا گروهی برآورده نمایند و همچنین در جهت زمینه سازی پیشرفت برحسب توانایی و خواستشان باشد، فراهم شده است و هر اقدامی که برای بهبود فرایند یاددهی – یادگیری صورت می گیرد به منظور آسان سازی یادگیری فراگیران انجام می شود.

   مواد آموزشی :

عناصـر اصلی فرایند یـاددهی– یادگیری به شمار می روند. بـدون مواد آموزشی امکان تبادل تجربه بین معلم و فراگیرنده ضعیف است و نمی توان برنامه ی تحصیلی مورد نظر را به سادگی اجرا کرد. مواد آموزشی، اطلاعات لازم را فراهم می آورند ارائه اطلاعات را در قالب عرضه و توالی مطالب درسی سازمان می دهند، فرصت استفاده از آموخته ها را برای فراگیرندگان مهیا می سازند و ....

استفاده از مواد و وسایل آموزشی با تدوین اهداف کاملاً مشخص در زمینه پیشرفت تحصیلی و با انجام فعالیتهای آموزشی از پیش برنامه ریزی شده ضمن جهت دادن منابع موجود فیزیکی و مادی فعالیتهای مدارس مجری طرح کلاس درس را برای دستیابی به اهداف آموزشی تنظیم می کنند.

 

به طور کلی در این مدارس برای استفاده از امکانات آموزشی در جهت اعتلای فراگیران و حصول به اهداف اساسی تعلیم و تربیت و توجه به ابعاد مختلف رشد (معنوی، جسمی اخلاقی، عقلانی، اجتماعی و ...) هر ابزاری را با هدف یاددهی– یادگیری مودر استفاده قرار می دهند و هر وسیله و اسبابی که در متن فعالیتهای یاددهی– یادگیری حضور یابند «ابزار آموزشی» محسوب می شود.

مواد و ابزارهای آموزشی همواره در حال تغییر و دگرگونی هستند و به اصطلاح «روز آمد و بهنگام» می شوند، معلمان فکور و خلاق علاوه بر استفاده از ابزارهای آموزشی به روز و بهنگام ابزار سازی و ابزار آفرینی می کنند (tool make instument make) چنین معلمانی قادرند از کمترین امکانات بیشترین بهره را ببرند. با ساده ترین ابزارهایی که در محیط قابل کشف است، شوق انگیزترین یاددهی ها را عرضه بدارند. برای این معلمان قلم کاغذ، تخته سیاه، کتابهای غیر درسی، پوشاک، پارچه، میخ، پیچ، اره، آچار، ظرف، تخته ماهوتی، انواع مواد و قلم رنگی، رنگ و روغن، زرورق، گل و گیاه برگ و ساقه و شاخه و خس و خاشاک و ... به همان اندازه ارزش و اعتبار «ابزار بودن» دارد که وسایل سنگین و بزرگ در اصطلاح پیشرفته ای که به صورت دستگاههایی نظیر کامپیوتر، ماشینهای الکترونیک، تلویزیون مدار بسته، ویدئو و ... جلوه گر می شوند و در تکنولوژی آموزشی، سخت افزار آموزشی نامیده می شوند.

فهرست
فناوری آموزشی و روشهای تدریس متنوع 3
چکیده 3
مقدمه 3
مرکز یادگیری کلاس درس : 7
مواد آموزشی : 7
نکـات اساسی 11
اهـداف 15
ضـرورتها 16
روش کنفرانس (گرد هم آیی) 18
روش شاگرد – استادی 18
روش چند حسی (مختلط) 19
روش حل مسئله 20
روش پروژه ای 21
شیوه سخنرانی 21
شیوه بازگویی 22
شیوه پرسش و پاسخ 22
شیوه تمرینی 23
شیوه بحثی 23
شیوه نمایشی 24
شیوه گردش علمی 25
استفاده از منابع دیداری و شنیداری 26
الگوی کاوشگری به شیوه حقوقی 26
الگوی آموختن کنترل خود 27
الگوی ایفای نقش 28
روش کارگاهی 28
روش تدریس کارگاهی 29
الگوی دریافت مفهوم 32
الگوی بدایع پردازی (افزایش تفکر خلاق) 38
الگوی آگاهی یابی 39
الگوی آموزشی برای رشد مفهوم و مهارت 41
فضاهای آموزشی 42
آمادگی (eadiness ) 46
انگیزه (motive ) و هدف (goal ) 47
تجارب گذشته 48
راهکارها و نتتیجه 50
منبع 54
 
برچسب ها:ارتقا شغلی فرهنگیان   ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  ارتقاعشغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله هایفرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا,شغلی,ارشد,به,خبره,دوره,ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی  طـرح مسیـر ارتقـای شغلـی معلـمان وکارشناسان  ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی خبره به عالی  ارتقاع شغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله های فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا,شغلی,ارشد,به,خبره,دوره,ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی  تکنولوژی آموزشی در تدریس  نقش تکنولوژی آموزشی در تدریس  کاربرد تکنولوژی آموزشی در تدریس  استفاده از تکنولوژی آموزشی در تدریس  نقش تکنولوژی آموزشی در آموزش و پرورش  نقش تکنولوژی آموزشی در آموزش  نقش تکنولوژی آموزشی در آموزش و یادگیری دانشجویان  کاربرد تکنولوژی آموزشی در آموزش های فنی و حرفه ای  کاربرد تکنولوژی آموزشی در آموزش و پرورش  استفاده از تکنولوژی آموزشی در آموزش بزرگسالان  مقاله تکنولوژی آموزشی  مقاله تکنولوژی آموزشی به زبان انگلیسی  مقاله تکنولوژی آموزشی در مدارس  مقاله تکنولوژی آموزشی چیست  مقاله تکنولوژی آموزشی پیشرفته  مقالات تکنولوژی آموزشی  تحقیق تکنولوژی آموزشی  مقاله انگلیسی تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله تکنولوژی آموزشی  مقاله درباره تکنولوژی آموزشی  مقالات تکنولوژی آموزشی به زبان انگلیسی  مقالات انگلیسی تکنولوژی آموزشی  تحقیق در مورد تکنولوژی آموزشی  روش تحقیق در تکنولوژی آموزشی  تحقیق درباره تکنولوژی آموزشی  تحقیق مقدمات تکنولوژی آموزشی  مقاله انگلیسی درباره تکنولوژی آموزشی  مقاله انگلیسی در مورد تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله انگلیسی تکنولوژی آموزشی  مقالات انگلیسی درباره تکنولوژی آموزشی  دانلود رایگان مقاله انگلیسی تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله درباره تکنولوژی آموزشی  دانلود مقالات تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله فناوری آموزشی  دانلود تحقیق تکنولوژی آموزشی  دانلود رایگان مقاله تکنولوژی آموزشی  سایت دانلود مقاله تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله در مورد تکنولوژی آموزشی  مقاله در مورد تکنولوژی آموزشی  مقاله ای در مورد تکنولوژی آموزشی  مقالات درباره تکنولوژی آموزشی  مطلب درباره تکنولوژی آموزشی  مقاله ای درباره تکنولوژی آموزشی  فواید استفاده از روش های تدریس جدید  تنوع در شیوه های تدریس  روش های تدریس موفق و موثر معلمان  یادگیری در کلاس درس چگونه انجام می شود  چگوته مطالب کتاب درسی را به دانش آموزان بیاموزیم  تکنولوژی آموزشی چیست  استفاده معلم ازوسایل کمک آموزشی در کلاس  روشهایی براي ايجاد يك محيط پربار آموزشي – يادگيري  مقاله فناوری آموزشی  مقاله فناوری آموزشی و مدیریت کلاس  مقالات فناوری آموزشی  مقاله تکنولوژی آموزشی  مقاله تکنولوژی آموزشی به زبان انگلیسی  مقاله در مورد فناوری آموزشی  مقاله تکنولوژی آموزشی در مدارس  مقاله تکنولوژی آموزشی چیست  مقاله تکنولوژی آموزشی پیشرفته  مقاله فناوری اموزش  مقالات آموزشی فناوری اطلاعات  مقاله درباره فناوری آموزشی  مقاله فناوری نوین آموزشی  دانلود مقاله فناوری آموزشی  مقاله انگلیسی فناوری آموزشی  مقاله درمورد فناوری آموزشی  مقالات تکنولوژی آموزشی  تحقیق تکنولوژی آموزشی  مقاله انگلیسی تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله تکنولوژی آموزشی  مقاله درباره تکنولوژی آموزشی  مقالات تکنولوژی آموزشی به زبان انگلیسی  مقاله در مورد تکنولوژی آموزشی  تحقیق در مورد تکنولوژی آموزشی  مقاله ای در مورد تکنولوژی آموزشی  مقاله انگلیسی در مورد تکنولوژی آموزشی  دانلود تحقیق در مورد تکنولوژی آموزشی  تحقیق در مورد فناوری آموزشی  مقاله در مورد مقدمات تکنولوژی آموزشی  دانلود مقاله در مورد تکنولوژی آموزشی  مقاله در مورد فناوری اموزشی  مقاله درباره فناوری اموزشی  فناوری آموزشی  فناوری آموزشی چیست؟  فناوری آموزشی در مدارس  فناوری آموزشی پیام نور  فناوری آموزشی جدید  فناوری آموزشی و مدیریت کلاس  فناوری آموزشی در مدیریت کلاس  فناوری آموزشی+مقاله  فناوری آموزشی Pdf  فناوری آموزشی - تدریس برتر  تکنولوژی آموزشی چیست  فناوری آموزشی در مدارس ایران  تکنولوژی آموزشی در مدارس  تکنولوژی آموزشی در مدارس ژاپن  تکنولوژی آموزشی در مدارس ایران  تکنولوژی آموزشی در مدارس ابتدایی  نقش فناوری آموزشی در مدارس  فناوری آموزشی مدارس  کاربرد تکنولوژی آموزشی در مدارس  مقاله تکنولوژی آموزشی در مدارس  دانلود فناوری آموزشی پیام نور  نمونه سوالات فناوری آموزشی پیام نور  نمونه سوال فناوری آموزشی پیام نور  کتاب تکنولوژی آموزشی پیام نور  مقدمات تکنولوژی آموزشی پیام نور  نمونه سوالات درس فناوری آموزشی پیام نور  دانلود نمونه سوال فناوری آموزشی پیام نور  نمونه سوالات فناوری آموزشی دانشگاه پیام نور  تکنولوژی آموزشی پیام نور  تکنولوژی آموزشی جدید  فناوریهای جدید آموزشی  جدیدترین فناوری آموزشی  فناوری های آموزشی و مدیریت کلاس  مقاله فناوری آموزشی و مدیریت کلاس  تکنولوژی آموزشی+مقاله  تکنولوژی آموزشی Pdf  فناوري آموزشي و روشهای تدریس متنوع  روش تدریس نوین  روش تدریس نوین ابتدایی  روش تدریس نوین ریاضی  روش تدریس نوین ریاضی ابتدایی  روش تدریس نوین علوم تجربی  روش تدریس نوین عربی  روش تدریس نوین فارسی اول ابتدایی  روش تدریس نوین ریاضی چهارم ابتدایی  روش تدریس نوین علوم  روش تدریس نوین انشا  روش تدریس نوین دوره ابتدایی  روش تدریس نوین در ابتدایی  روش های نوین تدریس ابتدایی  روش تدریس جدید دوم ابتدایی  روش تدریس جدید سوم ابتدایی  روش تدریس جدید چهارم ابتدایی  روش های تدریس نوین در ابتدایی  روش تدریس نوین ریاضی سوم ابتدایی  روش تدریس نوین ریاضی پنجم  روش تدریس جدید ریاضی سوم ابتدایی  روش تدریس جدید ریاضی اول ابتدایی  روش تدریس جدید ریاضی دوم ابتدایی  روش تدریس جدید ریاضی چهارم ابتدایی  روش تدریس جدید ریاضی چهارم  روش های نوین تدریس ریاضی ابتدایی  روش تدريس جديد رياضي سوم ابتدايي  روش تدریس جدید ریاضی پایه سوم ابتدایی  روش تدریس جدید ریاضی چهارم دبستان  روش تدریس نوین علوم تجربی راهنمایی  روش های نوین تدریس علوم تجربی  روش های نوین تدریس علوم تجربی ابتدایی  روش های نوین تدریس علوم تجربی راهنمایی  روش های نوین تدریس در علوم تجربی  روش های نوین تدریس عربی  روش نوین تدریس عربی هفتم  روش جدید تدریس عربی  روش های نوین تدریس درس عربی  روش های نوین تدریس درس عربی راهنمایی  روش تدریس جدید فارسی اول ابتدایی  روش تدریس جدید فارسی اول دبستان  روش های نوین تدریس فارسی اول ابتدایی  راهنمای تدریس ریاضی جدید چهارم ابتدایی  روش تدریس کتاب جدید ریاضی چهارم ابتدایی  روش تدریس ریاضی جدید التالیف چهارم ابتدایی  روش های نوین تدریس ریاضی چهارم ابتدایی  روش تدریس جدید ریاضی پایه چهارم ابتدایی  دانلود روش تدریس ریاضی جدید چهارم ابتدایی  روش تدریس ریاضی جدید کلاس چهارم ابتدایی  روش تدریس نوین علوم ابتدایی  روش های نوین تدریس علوم ابتدایی  روش های نوین تدریس علوم ششم  روش هاي نوين تدريس در علوم تجربي  روش نوین تدریس علوم چهارم ابتدایی  روش نوین تدریس علوم دوم ابتدایی  روش های نوین تدریس انشا  
محصولات مرتبط
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35998
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام دانلود پاسخ نمونه سوالات محتوا آزمون دوره سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام با کد ... به مدت 12 ساعت از سامانه LTMS این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام   محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت آشنایی با اندیشه ها و افکار استاد شهید مطهری در کتاب تعلیم و تربیت در اسلام...
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

قیمت: 169,000 ريال کد فایل:35995
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 400 رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر 1400-1401  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :5445

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

حجم:30962KB | بازدید :137

سوالات آزمون راهبران آموزشی   این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات آزمون راهبران آموزشی محتویات بسته نمونه سوالات آزمون راهبران آموزشی :   پکیچ سوالات ارزشیابی...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :3393

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3930

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد  بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1398

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :3258

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1423

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1640

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...