منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

فروشگاه فایل

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

مستندات تجربیات مدون علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشیقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 52     کد محصول :7169      حجم فایل:104,28 KB      نوع فایل :rarتجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی

« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

 

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مقدمه

شاید فقط یک ورزشکار حرفه ای از ارزش تغذیه در انجام ورزش ها آگاه باشد و به خوبی نقش تغییراتی را که رژیم غذایی در بهبود انجام تمرینات دارد را درک کند.

شواهد بسیاری نشان دهنده رابطه بین مصرف غذا و انجام ورزش ها هستند. همچنین یک رژیم غذایی بد، به طور یقین اثر منفی بر انجام حرکات ورزشی، حتی اگر به صورت غیر حرفه ای باشند، دارد. یک رژیم غذایی که شامل مقدار کافی از کالری ، ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین باشد، انرژی لازم برای انجام یک مسابقه و یا یک ورزژش تفریحی را تامین می کند.

ارتباط تغذیه با ورزش از پیش از عصر طلائى یونان شناخته شده بوده است. توجه به فعالیت‌هاى جسمانی، غذاى مناسب و در کل سلامت عمومى بدن ذهن دانشمندان سامورائی، هندی، مصری، ایرانى و دیگر تمدن‌هاى قدیمى را به خود مشغول نموده بود. بیابانگردان اولیه از غذاهائى چون ماهی، گوشت حیوانات وحشی، دانه‌ها، حبوبات، غلات و میوه‌هاى وحشى در دسترس استفاده مى‌کردند. در واقع مى‌توان عده‌اى از آماده‌ترین افراد این گروه از لحاظ جسمانى را اولین ورزشکاران تاریخ نامید، چرا که اغلب مسافت‌هاى طولانى را در زمین دشمن یا اقلیم‌هاى ناآشنا براى به‌دست آوردن غذا طى مى‌کردند. بعدها، وقتى شکارچیان به‌طور ثابت در یک محل مستقر شدند، براى تقویت دست‌ها به انجام ورزش هم مبادرت ورزیدند.

با شروع قرن بيستم و يكم علاقه به ورزش و حفظ تناسب بدن افزايش يافته است . امروزه بر خلاف گذشته ، مردم نه تنها در فعاليت هاي بدني نظير ورزش هاي هوازي ، دوچرخه سواري، دو ،‌شنا ، تنيس و تمرينات با وزنه شركت دارند ، بلكه از انجام مسابقات ورزش در سطح قهرماني نيز استقبال مي كنند . يكي از دلايل مهم اين استقبال ، افزايش آگاهي عمومي در مورد فوايد ورزش در حفظ سلامتي ،‌كسب رضايت و دستيابي به موفقيت در مسير زندگي است . به تازگي اهميت ورزش در حفظ سلامتي و بهداشت به قدري روشن و آشكار شده است كه به عنوان جزء ثابتي از بهداشت تن و روان در نظر گرفته مي شود.

نقش تغذیه در ورزش

بر اساس  تحقيقات موجود ، افرادي كه از نظر بدني فعال هستند نسبت به بهبود شيوه زندگي خود ، به ويژه بهبود شيوة تغذيه اي موثر بر سلامتي بدن ، علاقه و توجه بيشتري نشان مي دهند . در واقع يافته هاي پژوهشي نيز نشان مي دهد كه رژيم غذايي ، يكي از مهمترين عوامل تعيين كننده سلامتي بدن مي باشد .

تغذيه ، علم مطالعه انواع مواد غذايي و آثار آن بر سلامتي ، تكامل و فعاليت فرد مي باشد . در سال هاي اخير ، تحقيقات تغذيه اي تأكيد بيشتر بر تأثير مواد غذايي در سلامتي و فعاليت بدني  داشته است . اما به اين دليل كه مطالعات تغذيه اي در انسان نظير علومي چون شيمي و فيزيك تحت كنترل كامل آزمايشگاهي قرار نمي گيرد ، دقت درنتايج آنها نيز در حد اين علوم نيست .

متأسفانه ، در عصر حاضر برخي از افراد و سازمان هاي تجاري ،  ماهيت علم تغذيه را براي كسب منافع مادي خود مورد تهديد قرار داده و اصول اين علم را با خطر رو به رو ساخته اند .  بازارهاي تجاري ، محصولات و فرآورده هاي تغذيه اي و مكمل هاي رژيمي براي افرادي است كه به فعاليت هاي ورزشي مي پردازند و اغلب تمايل بيشتري به حفظ سلامتي خود نشان مي دهند . انواع رسانه ها  نظير اينترنت ،  نشريات  و روزنامه ها ، آگهي هاي خود را به مكمل هاي گوناگون رژيمي  اختصاص  داده اند كه ادعا مي شود براي پيشگيري از پيري و بهبود شرايط بدني قهرمانان ورزشي مناسبند . برخي از اين مكمل ها شامل مواد مغذي ضروري نظير كلسيم و ويتامين E هستند ، در حالي كه برخي ديگر حاوي موادي نظير كو آنزيم Q و ويتامين B15 ( يك غير ويتامين ) هستند كه ارزش تغذيه اي ندارد .

در اين مقاله دو نكتة اساسي موردتوجه قرار گرفته است : 1ـ نقشي كه تغذيه به كمك فعاليت بدني ممكن است در چگونگي سلامتي فرد ايفا كند ، 2ـ نقش تغذيه در بهبود تناسب بدن و انجام حركات ورزشي .

در اغلب كشورهاي پيشرفته  بيش از 80% علت مرگ و ميرها به ويژه در افراد مسن ، مربوط به بيماري هاي قلبي ، سرطان ، سكته مغزي ، بيماري هاي مزمن ريوي ، ديابت و بيماري مزمن كبد و سيروز مي باشد . از سوي ديگر، بررسي هاي اخير در كشورهاي در حال توسعه حاكي از شيوع بسياري از اين بيماريها است كه تغيير شيوة زندگي به خصوص در جامعه شهري و مهاجرت از روستا به شهر ، از علل آن به شمار مي آيد .

« ژن و شيوه زندگي » ، دو عامل اساسي مؤثر بر چگونگي سلامتي فرد است . اگر چه بيشتر بيماري ها ريشه ژنتيك دارند ، اما پيشرفت يك بيماري خاص ممكن است به شيوه زندگي فرد  مربوط باشد .  امروزه شيوه زندگي يكي از عوامل مؤثر در حفظ و سلامتي  و پيشگيري از بيماري ها ،  به ويژه بيماري هاي مزمن شايع است . به طور مثال ، سرطان بيماري است كه با پديدة ژنتيك  مربوط باشد ولي عادات بد و شيوه ناسالم  زندگي مثل كشيدن سيگار ، رژيم غذايي نامناسب و عدم تحرك و ورزش ، علت حدود 3/2 از مرگ و ميرهاي مربوط به سرطان  مي باشد . اگر چه روند درمان اين بيماري ها با پيشرفت هاي فراواني همراه بوده است  ولي تنوع توصيه هاي درماني و فقدان دسترسي كافي افراد به تازه ترين  روش هاي درماني به ويژه  در جوامع  در حال توسعه ، پيشگيري را با محدوديت رو به رو ساخته است . از آن جا كه روند پيشگيري از بيماري ها و حفظ و ارتقاء سلامتي از ضرورت خاصي برخوردار مي باشد ، لذا بي ترديد براي نيل به اين اهداف ، راه كارها و ابزارهاي مفيدي لازم است . در اين راستا كسب دانش و آگاهي و همچنين دستيابي به فنون و ابزارهاي كاربردي از جمله پرداختن به ورزش و اصلاح رفتار تغذيه اي به عنوان دو عامل محيطي مربوط به يكديگر داراي اهميت  بسياري است . ورزش و  تغذية مناسب ، هر يك به تنهيي و يا با هم ممكن است تعداد زيادي از عوامل مؤثر در ايجاد و پيشرفت بيماري هاي مزمن را كاهش دهند .

به طور كلي توانايي ورزشي و موفقيت در اجراي حركات ورزشي بر دو عامل: «برخورداري از ژن مناسب و آموزش » استوار است . ويژگي هاي فيزيولوژيكي و روانشناختي ژنتيكي نيز ، با موفقيت فرد در ورزش ارتباط دارد . در ورزش هاي رقابتي از جمله بسكتبال ، فوتبال ، كشتي ، تنيس و گلف به قدرت بدني و مهارت فردي نياز است . علاوه بر اين ، تغذيه نيز يك اصل مهم در برنامه آموزشي يك ورزشكار محسوب مي شود . كمبود مواد مغذي خاص به طور جدي ممكن است به كارايي جسماني فرد آسيب برساند ، در حالي كه مواد مغذي تكميلي خستگي را به تأخير و عملكرد بدني را بهبود مي بخشند .

به رغم يافته هاي مفيدي كه حاصل سه دهه تحقيق در مورد نقش تغذيه در عملكرد ورزشكاران است ، اما متأسفانه در مورد برخي نتايج ، يا برداشت هاي نادرستي صورت گرفته و يا مبالغه گرديده است . لذا هدف اين فصل از كتاب ارائه ديدگاهي گسترده از نقش تغذيه در ارتباط با سلامتي ، ورزش و تناسب بدن است .

تناسب بدن يا آمادگي جسماني

در يك تعريف كلي ،  تناسب بدن عبارت است از برخورداري از مجموعه توانايي هاي فردي براي انجام انواع خاصي از فعاليت هاي بدني . اين فعاليت به دو دستة تناسب مرتبط با سلامتي و تناسب مرتبط با ورزش تقسيم مي شوند ،‌كه هر دو تحت تأثير تغذيه و تمرينات ورزشي قرار دارند . 

فهرست مطالب

فصل اول    ۷
علم تغذیه در ورزش    ۷
مقدمه    ۷
نقش تغذیه در ورزش    ۹
تناسب بدن یا آمادگی جسمانی    ۱۲
رابطه سلامتی و تناسب بدن    ۱۲
نقش ورزش در سلامتی بدن    ۱۳
رابطة تغذیه و سلامتی با تناسب بدن    ۱۳
تغذیه مناسب کلید موفقیت در ورزش    ۱۵
رژیم غذایی مناسب شرط لازم برای اثر بخشی ورزش    ۱۵
با کربوهیدراتها آشتی کنید    ۱۶
چه زمانی باید غذا میل کنید    ۱۷
از نوشیدن مایعات غافل نشوید    ۱۷
غذاهای سالم میل کنید    ۱۸
سوخت رسانی به بدن را فراموش نکنید    ۱۸
تاثیر ورزش بر ترشح هورمون ها    ۱۹
تفاوت رژیم غذایی ورزشکاران با افراد عادی    ۲۰
کربوهیدراتها    ۲۱
پروتئین    ۲۲
چربی    ۲۴
مایعات و الکترولیتها    ۲۵
ویتامین و املاح    ۲۵
ورزش و مکملهای غذایی    ۲۵
شرایط زیر احتمالاً نیاز به مکمل دارد    ۲۶
کمبود ویتامین یا مواد معدنی    ۲۶
نقش آب  در ورزشکاران    ۲۷
میزان مصرف مایعات در ورزشکاران    ۲۹
علائم و خطرات کم آبی در ورزشکاران    ۳۰
حداقل میزان چربی بدن در ورزشکاران مرد و زن تا چه اندازه میباشد؟    ۳۱
فصل دوم    ۳۳
فیزیولوژی ورزشی    ۳۳
مقدمه    ۳۳
اقسام فیزیولوژی ورزشی    ۳۳
نیروی ماهیچه    ۳۴
استقامت ماهیچه    ۳۴
انعطاف ماهیچه    ۳۵
استقامت قلبی و ریوی    ۳۵
فیزیولوژی ماهیچه    ۳۶
منابع انرژی    ۳۷
سامانه ATP-Pc    ۳۸
سامانه اسیدلاکتیک    ۳۸
سامانه هوازی    ۳۹
برگشت به حالت اولیه و وام اکسیژن    ۳۹
فیزیولوژی گردش خون    ۴۰
فیزیولوژی تنفس    ۴۲
حجم جاری و تهویه ریوی    ۴۳
فیزیولوژی ورزش    ۴۳
فرایند تولید انرژی هوازی و بی هوازی    ۴۴
سیستم تولید انرژی    ۴۶
فعالیت ورزشی    ۴۶
بی هوازی و هوازی    ۴۶
مفهوم خستگی    ۴۶
اندامهای اصلی مرتبط با ورزش    ۴۷
انواع ورزش    ۴۸
الف ـ ورزشهای حرکتی( دینامیک یا ایزوتونیک)    ۴۸
ب ـ ورزشهای حرکتی( دینامیک)    ۵۰
فواید تداوم ورزشهای حرکتی    ۵۲
الف ـ اثر ورزش بر عضلات اسکلتی    ۵۳
ب ـ اثر ورزش بر دستگاه گردش خون    ۵۳
انتخاب نوع ورزش    ۵۶
دفعات ورزش    ۵۶
طول مدت ورزش    ۵۶
منابع    ۵۷

 

منابع :

 *راهنمای تغذیه در ورزش / پدیدآورنده: مریلین شاپ پیترسون، کیت پیترسون، پروانه دادبخش (مترجم) / ناشر: دانشگاه فردوسی (مشهد) – ۲۱ شهریور، ۱۳۸۸

*اصول تغذیه در ورزش / پدیدآورنده: فرد برونس، نورعلی خواجوند (مترجم) / ناشر: دستان – ۲۵ دی، ۱۳۸۶

 * اصول تغذیه در ورزش / پدیدآورنده: منا مختاری / ناشر: روزنامه بین المللی خبر ورزشی – ۲۷ خرداد، ۱۳۸۶

 * تغذیه و فیزیولوژی کاربردی در ورزش / پدیدآورنده: مرتضی جورکش، ایرج صدری، وحید ساری صراف (ویراستار) / ناشر: نشر ورزش – ۰۴ اردیبهشت، ۱۳۹۰

  * ورزش و تغذیه در فرهنگ ایرانی / پدیدآورنده: محمد دریایی / ناشر: سفیر اردهال – ۰۸ اردیبهشت، ۱۳۸۷

 * مکمل های غذایی در ورزش و اصول تغذیه ورزشکاران / ناشر: علم و ورزش – ۰۹ اسفند، ۱۳۸۴

* مبانی فیزیولوژی ورزشی ، قوام الدین جلیلی انتشارات اداره کل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش .

* نگاهی به تربیت بدنی ، جواد کریمی .

* تناسب اندام، مولف: پونه بازرگان

* تربیت بدنی عمومی: تالیف: مهدی نمازی زاده  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تحقیق در مورد علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشی   تحقیق علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشی   تغذیه   تغذیه ورزشی   دانلود مقاله علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشی   علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشی   مقاله در مورد علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشی   مقاله علم تغذیه در ورزش و فیزیولوژی ورزشی   نقش تغذیه در ورزش  تجربیات مدون معلم ورزش  تجربیات مدون یک معلم ورزش  تجربیات مدون دبیر ورزش  تجربیات مدون دبیران ورزش  تجربیات مدون تربیت بدنی  تجربیات مدون دبیر تربیت بدنی  تجربیات مدون دبیران تربیت بدنی  تجربیات مدون درس تربیت بدنی  تجربیات مدون رشته تربیت بدنی  دانلود تجربیات مدون تربیت بدنی  تجربیات مدون یک معلم تربیت بدنی  تجربیات دبیران  سایت تخصصی تجربیات دبیران  تجربیات دبیر  تجربیات معلم  تجربیات آموزگار  تجربیات هنر اموز  رتبه عالی  رتبه خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم  تجربیات یک هنر آموز  تجربیات معلمین  تحقیق درباره تجربیات دبیران  تجربیات دبیران برای رتبه خبره  تچربیات دبیران برای ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات برای ارتقای شغلی ارشد به خبره   ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی خبره به عالی  ارتقاع شغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله های فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا  شغلی  ارشد  به  خبره  دوره  ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی    
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريالکد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريالکد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريالکد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريالکد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4465

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2339

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2973

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1022

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2504

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1024

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1072

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :915

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...