منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
دانلود پیشنهاد ارزشیابی بر اساس فضای مجازی

دانلود پیشنهاد ارزشیابی بر اساس فضای مجازی

نمونه سوالات ضمن خدمت راهبری زیست بوم آموزش مجازی و شبکه شاد

نمونه سوالات ضمن خدمت راهبری زیست بوم آموزش مجازی و شبکه شاد

سوالات ضمن خدمت پدافند زیستی

سوالات ضمن خدمت پدافند زیستی

نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه

نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

گزارش کار ازمایشگاه فیزیک 1 ازمایش فنر

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

اقدام پژوهی چگونه میتوانم دانش آموزم را به انجام تکالیف درس

جواب پرسش های آز فیزیک 1

جواب پرسش های آز فیزیک 1

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

خلاصه كتاب اصول و فنون مذاكره

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

راهبرد های تقویت مجتمع در جهت ایجاد مدرسه زندگی و آموزش کیفیقیمت: ۳۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 61     کد محصول :6093      حجم فایل:62,44 KB      نوع فایل :rarمقدمه

آموزش و پرورش و اصولاً نظام تعلیم و تربیت هر جامعه از ارکان اساسی آن واز نهاد های تأثیر گذار بوده و ایجاد تغییرات و پویایی متناسب با نیاز ها جزو لاینفک آن به شمار می آید که هرگونه تغییر و تحول در آن باید با تفکر وسیع و عمیق  و تامل بسیار همراه باشد، چرا که بروز هر اشتباهی میی تواندتاثیر برگشت ناپذیر و خطر ناکی بر احاد افراد جامعه و کشور داشته باشد. اما از دیگر سو از لازمه های هر تغییری داشتن برنامه و از ضروریاتت هر   برنامه ای جهت استقرار تغيیر دخالت دادن کسانی است که با اجرای آن زندگی شان تحت تأثیر قرار می گیرد.این کار از مرحله تعیین اهداف ، طراحی و برنامه ریزی گرفته تا اجرا و ارزیابی باید انجام شود.

همچنین قبل از اجرای هر طرحی ، اطلاع رسانی،ایجاد آمادگی روانی و عملی در بین احاد جامعه و مجریان، از ضروریات بوده و درصد پذیرش و موفقیت را افزایش می دهد. متاسفانه مشاهده می شود برخی از طرحهای پیشنهادی یا در حال اجرای وزارت محترم آموزش و پرورش از این خصوصیات مهم برخوردار نیست. در صورتیکه این امر باید به صورت جدی تری در این وزارتخانه مورد توجه برنامه ریزان و مجریان محترم قرار گیرد.

ضمن احترام به تلاشها و تشکر از زحمات و کوششهای دست اندرکاران محترم وزارت آموزش و پرورش،مدتی است که شاهد معرفی و به اجرا در آمدن برخی طرحها و برنامه ها هستیم که چون با واقع نگری و انعطاف پذیری و مشارکت که از اصول اولیه و مسلم برنامه ریزی آموزشی است، همراه نیست، به جای حل مشکلات یا ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش و پرور ش تعادل موجود را از بین برده یا خواهد برد.  از جمله طرحهایی که در دوسال گذشته اجرا شد طرح مجتمع های آموزشی روستایی بوده به گونه ای که بدون اجرای آزمایشی و ارزیابی آن به یکباره تحت نام ((ترنم ولایت)) به اجرا در آمد و در حین اجرا نیز بدلیل کم توجهی برنامه ریزان محترم به جوانب مختلف طرح مسایل و مشکلاتی بروز کرد. از سوی دیگر در بعد پررنگ کردن جنبه سیاسی طرح ، موضوعاتی مانند این ادعا که طرح تجمیع مدارس ، انقلابی در آموزش و پرورش ایجاد می کند و یا بخشی از پازل تحول بنیادین نظام آموزشی است و برخی کلی گویی های دیگر در آئین نامه و دستورالعمل طرح یا سایت مربوط و همچنین باز کردن حساب ارزشی از طریق نامگذاری طرح ،تلاشهایی بوده برای احیاناً پوشاندن نقاط ضعف آن و کم اطلاع نگاه داشتن صاحبنظران و منتقدان تعلیم و تربیت ، که این عمل در مورد طرح مجتمع شهری ((حیات طیبه)) نیز همچنان تکرار شده است.

در این بین معلوم نیست آیا ارزیابی مستقل یا درون سازمانی از اجرای طرح پس از یکسال در مجتمع های روستایی انجام گرفته است یا خیر؟در صورت انجام ارزیابی ، چه نتایج مثبتی از آن حاصل شده که به مدارس شهری نیز تعمیم یافته که مسلماً در صورت وجود نتایج مثبت آن به عموم صاحبنظران عرضه می شد.

آنچه در عمل ، پس از اجرای طرح مشاهده شده و بعنوان مشکلات طرح، می توان از آن یادکرد عبارتند از :                      

-تناقض بین پراکندگی مدارس به لحاظ جغرافیایی و مدیریت اداری و مالی متمرکز مدرسه.

-چند جنسیتی بودن مدارس تحت پوشش مجتمع های روستایی و ایجاد مشکل در مدیریت واحد و انجام وظیفه معاون پرورشی مجتمع در بعد پرورشی و...

-از نکات دیگر گشایش حساب بانکی جامع و متمرکز برای مجتمع است ،که درواقع تجمیع امور مالی مدارس ، که یکی از مهمترین ارکان تجمیع اداری است  را پیگیری می کند ،که خود باعث کندی اداره امور مدارس شد.

- از آنجا که هیچ یک از مدارس تشکیل دهنده مجتمع ، حساب بانکی مستقلی ندارند و مدیریت مجتمع از طریق شورای مربوط ، سهم هر مدرسه را تعیین می کند، با توجه به مسایل و اختلافات محلی و دیدگاههای مدیران و انجمن مدارس، تعیین سهم مدارس زیر مجموعه توسط مدیر مجتمع منجر به بروز نارضایتی می شود.

- این طرح به کاهش تعداد مدارس که به نظر می رسد هدف اصلی اجرای طرح است ، منجر نشده و فقط مدیریت این مدارس متمرکز شده و هریک از مدارس عضو مجتمع ، موجودیت خود را حفظ کرده است.

- طرح تجیمع تنها باعث افزایش تعداد نیروهای اداری و تعداد پست ها و میزها و عناوین و افزایش هزینه ها در مناطق دور دست می شود.

- پیش بینی شده بود دبیرستانهایی با حداکثر 90 نفر دانش آموز، فقط با یک مدیر مدرسه ، بدون معاون آموزشی یا پرورشی اداره شود. در این بین اگر مشکلی برای مدیر پیش آید و وی موفق به حضور در مدرسه برای مدت زمانی یا چند روز نشود ،  مدرسه را قانوناً چه کسی اداره می کند و پاسخگو خواهد بود.

- طبق طرح مقرر شده معاون پرورشی آزاد مدارس به نوعی حذف و معاون پرورشی مجتمع در کل مدارس تحت پوشش روستایی انجام وظیفه کند. با توجه به بُعد مسافت مدارس و همچنین در برخی مواقع جنسیت متفاوت    دانش آموزان ، فعالیت معاون پرورشی مجتمع برای جنس مخالف تاثیرر  گذار نبوده و ایشان مشکلات متعددی را برای انجام فعالیتهای مربوط ، در پیش رو خواهد داشت.

-  براساس طرح، معاون اجرایی مجتمع نیز باید کل کارهای مدارس روستایی تحت پوشش را نظیر امور ثبت نام و حسابداری و ... را انجام دهد. این کار در روستاها صرفاً در حد نظارت توسط معاون اجرایی مجتمع خلاصه شده چون هریک از مدارس دارای سیستم واحد خودشان هستند وو کارهایشان را رأساً انجام می دهند و این در حالیست که معاونین اجرایی بیشتر همان دفتر دارانی با مدرک کمتر از فوق دیپلم هستند که کارهای محوله را با توجه به شرح وظیفه بلند بالایی که برای معاونان اجرایی تعیین شده ، قادر نیستند انجام دهند و تنها چیزی که عاید  شده افزایش حقوق این عده است که با توجه به کارهایی که نمی کنند تحت هیچ عنوان منطقی نبوده و این مبلغ معادل مزایای معاونان بوده و مبلغ کمی نیست و بار مالی زیادی را به آموزش و پرورش تحمیل می کند.

اینها خلاصه ای از برخی از انبوه مشکلاتی بود که هم اکنون مجتمع های روستایی با آن مواجه هستند و اگر اندک ارزیابی و نظر سنجی از مدیران مجتمع ها و مدیران تحت پوشش انجام می گرفت به این مشکلات و بسیاری دیگر پی برده می شد و مسلماَ از ادامه یا تعمیم آن به شهرها جلوگیری بعمل می آمد.

طبق پیش بینی ها ، تعدادی از مدارس شهری که حایز شرایط لازم هستند ، تحت عنوان مجتمع آموزشی فعالیت می نمایند و تحت اهداف و عناوینی نظیر اینکه ایجاد این مجتمع ها در راستای اهداف سند تحول راهبردی آموزش و پرورش است یا اثر بخشی و ارتقای کیفیت آموزش و پرورش را در پی دارد ، رصد کردن بهتر مسایل آموزشی و تربیتی دانش آموزان ، مدیریت بهینه امکانات و فضای آموزشی، ساماندهی بهتر و دقیق تر نیروی انسانی ، اجرای هماهنگ فوق برنامه ها، افزایش اقتدار و هویت مدارس و مدیران ، تقویت عدالت آموزشی، افزایش ضریب نظارت بر مدارس،شناخت دقیق خانواده ها و تقویت نقش متقابل خانواده و مدرسه و... که با بیان مشکلات، میزان صحت و سقم این اهداف و موارد بیان شده ، مورد قضاوت قرار خواهد گرفت.

اجرای طرح مجتمع های روستایی با 35 برگ دستورالعمل با مشکلاتی مواجه شد که بخشی از آنها را بیان کردیم. با کمی مطالعه آئین نامه 16 ماده ای 8 برگی مجتمع های آموزشی شهری که برداشتی خلاصه گونه از دستورالعمل مجتمع های روستایی است.این طرح با مشخصه های متفاوتی که بین مدارس شهری و روستایی نظیر کمیت و کیفیت نیروی انسانی شاغل و دانش آموزان و اولیای آنان و مسایل خاصی که در این مدارس شهری وجود دارد، به کجا خواهد رسید، خدا می داند. چرا که تشکیل و اداره مجتمع های آموزشی و پرورشی در شهر به سادگی روستاها نیست.

از سوی دیگر با اهدافی که در این باره  معرفی شده و همچنین با بیان مسایل اجرای طرح قضاوت خواهید کرد که اهداف طرح چه نوع ارتباطی با نتایج و تبعات اجرای آن دارد. به نظر می رسد برخی هیچ ارتباطی با آن نداشته و برخی نیز در تضاد کامل با آن هستند و معلوم نیست این اهدافف چگونه به دنبال هم مرتب و بیان  شده اند. ضمن اینکه تحقق همین اهداف بیان شده طرح با ادامه شرایط فعلی یعنی حضور دائمی و روزانه مدیران مدارس و انجمن اولیا مربیان آن، طبق وظایف و اختیاراتی که در قانون برای آنها تعیین شده بود ، محتمل تر خواهد بود تا با مدیریت دور و غیر دائمی مدیر مجتمع.

به هر حال برخی مسایل طرح مجتمع های شهری که بی شک شباهتهایی با مشکلات و مسایل مجتمع های روستایی دارد، جهت تنویر افکار بیان می شود تا تصمیماتی که به صلاح کشور و فرزندان این مرز و بوم است اتخاذ گردد.

 

فهرست
 
مقدمه............................................................................................................................1-2
مدرسه...........................................................................................................................2-5
غیر دائمی مجتمع..........................................................................................................5-9
فعالیت در پست مدرسه................................................................................................9-19
فرصت ها و مزایای تاسیس مجتمع ها................................................................................20
معایب و مشکلات مجتمع های آموزشی......................................................................21-40
نتیجه گیری.....................................................................................................................41
منابع...............................................................................................................................42
 


  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:آموزش   پیشنهادات   تقویت   جهت ایجاد   دانلود رایگان فایل های علوم انسانی   دانلود رایگان گزارش تخصصی معلمان راهبرد های تقویت مجتمع در جهت ایجاد مدرسه زندگی و آموزش کیفیت مدار   دانلود فایل های آماده   دانلود گزارش تخصصی معلمان   دانلود مستقیم گزارش تخصصی معلمان راهبرد های تقویت مجتمع در جهت ایجاد مدرسه زندگی و آموزش کیفیت مدار   راهبرد های   راهکارها   علوم انسانی   کیفیت مدار   گزارش تخصصی فرهنگیان   مجتمع   مدرسه زندگی  گزارش تخصصی  گزارش تخصصی ریاضی  گزارش تخصصی معلمان ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان دبیرستان  گزارش تخصصی مدیر مدرسه  گزارش تخصصی معاون اجرایی  گزارش تخصصی خدمتگزار مدرسه  گزارش تخصصی ابتدایی  گزارش تخصصی معاون آموزشی  گزارش تخصصی معلمان اول ابتدایی  گزارش تخصصی ریاضی دبیرستان  گزارش تخصصی ریاضی متوسطه اول  گزارش تخصصی ریاضی ششم  گزارش تخصصی ریاضی راهنمایی  گزارش تخصصی ریاضی سوم ابتدایی  گزارش تخصصی ریاضی دوم ابتدایی  گزارش تخصصی ریاضی هفتم  گزارش تخصصی ریاضی پایه ششم  گزارش تخصصی ریاضی اول ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان ابتدایی پایه چهارم  گزارش تخصصی معلمان ابتدایی پایه پنجم  گزارش تخصصی معلمان ابتدایی برای ارزشیابی  گزارش تخصصی معلمان ابتدایی جهت ارزشیابی  گزارش تخصصی معلم ابتدایی  نمونه گزارش تخصصی معلمان ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان سوم ابتدایی  دانلود گزارش تخصصی معلمان ابتدایی  نمونه گزارش تخصصی معلمان دبیرستان  گزارش تخصصی معلمان ریاضی دبیرستان  گزارش تخصصي مدير مدرسه  گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی  گزارش تخصصی مدیر مدرسه راهنمایی  گزارش تخصصی مدیران مدارس  گزارش تخصصی مدیریت مدارس  گزارش تخصصی مدیریت مدرسه  گزارش تخصصی مدیران مدرسه  گزارش تخصصی مدیران مدارس ابتدایی  گزارش تخصصی مدیران مدارس متوسطه  گزارش تخصصی معاون اجرایی مدارس  گزارش تخصصی معاون اجرایی در مدارس  گزارش تخصصی معاون اجرایی دبیرستان  گزارش تخصصی معاون اجرایی دبستان  گزارش تخصصی معاون اجرایی مدرسه  گزارش تخصصی معاون اجرایی مجتمع  گزارش تخصصی معاونت اجرایی  گزارش تخصصی معاونت اجرایی مدارس  گزارش تخصصی معاون اجرائی مدارس  گزارش تخصصی آموزش ابتدایی  گزارش تخصصی سوم ابتدایی  گزارش تخصصی دوم ابتدایی  گزارش تخصصی پایه دوم ابتدایی  گزارش تخصصی معاون آموزشی دبستان  گزارش تخصصی معاون آموزشی دبیرستان  گزارش تخصصی معاون آموزشی مدرسه  گزارش تخصصی معاون آموزشی ابتدایی  گزارش تخصصی معاون آموزشی متوسطه  گزارش تخصصی معاونت آموزشی  نمونه گزارش تخصصی معاون آموزشی  گزارش تخصصي معاون پرورشي  تدوین گزارش تخصصی معاون آموزشی  گزارش تخصصی معلم اول ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان دوم ابتدایی  گزارش تخصصی معلم دوم ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان پایه اول ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان کلاس اول ابتدایی  نمونه گزارش تخصصی معلمان اول ابتدایی  گزارش تخصصی معلم پایه اول ابتدایی  گزارش تخصصی معلمان پایه دوم ابتدایی  گزارش تخصصی معلم پایه دوم ابتدایی  مقاله مجتمع های آموزشی وپرورشی  تحقیق درباره مجتمع های آموزشی  تحقیق در مورد مجتمع های آموزشی  مدرسه زندگی  مدرسه زندگی هنزا  مدرسه زندگی چیست  مدرسه زندگی پاد  مدرسه زندگی در تحول بنیادین  مدرسه زندگی یعنی چه  مدرسه زندگی رایا  مدرسه زندگي  طرح مدرسه زندگی  مدرسه گلهای زندگی  مدارس زندگی هنزا  سایت مدرسه زندگی هنزا  مدرسه زندگی در سند تحول بنیادین  مدرسه علم و زندگي شيراز  مدرسه علم و زندگي  مدرسه گلهای زندگی ارومیه  مدرسه گلهای زندگی گلبهار  دبستان گلهای زندگی ارومیه  دبستان گلهای زندگی  دبستان گلهای زندگی شهرضا  مدرسه ی گلهای زندگی  کیفیت آموزش مدارس  کیفیت آموزشی مدرسه  کیفیت آموزشی در مدارس  بهبود کیفیت آموزش در مدارس  کیفیت آموزشی مدارس  کیفیت آموزش مدرسه  کیفیت آموزش در مدارس  کیفیت بخشی آموزش مدارس  افزایش کیفیت آموزش مدارس  ارتقای کیفیت آموزشی مدارس  کیفیت بخشی آموزشی در مدارس  بهبود کیفیت آموزشی مدارس  کیفیت بخشی به آموزش در مدارس  کیفیت آموزش در مدرسه  کیفیت بخشی آموزش در مدارس  ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس  بهبود کیفیت آموزشی در مدارس  ارتقاء رتبه شغلی  ارتقاء رتبه شغلی خبره  ارتقاء رتبه شغلی کارکنان  ارتقاء رتبه شغلی عالی  ارتقاء رتبه شغلی وزارت بهداشت  ارتقاء رتبه شغلی فرهنگیان  ارتقا رتبه شغلی  ارتقا رتبه شغلی معلمان  ارتقا رتبه شغلی کارمندان  ارتقاء رتبه شغلي خبره  فرم ارتقاء رتبه شغلی خبره  فرم ارتقا رتبه شغلی خبره  فرم ویژه ارتقا رتبه شغلی خبره  ارتقا رتبه شغلی خبره  ویژه ارتقاء رتبه شغلی خبره  ویژه ارتقاء رتبه شغلی خبره اصفهان  ویژه ارتقا رتبه شغلی خبره  فرم های ارتقاء رتبه شغلی خبره  سامانه ارتقا رتبه شغلی کارکنان  سامانه ارتقا رتبه شغلی کارکنان وزارت بهداشت  سامانه ارتقا رتبه شغلي كاركنان  ارتقا رتبه شغلی کارکنان دولت  ارتقا رتبه شغلی کارمندان دولت  سامانه ارتقاء رتبه شغلی کارکنان دولت  سایت ارتقاء رتبه شغلی کارکنان  سامانه ارتقاء رتبه شغلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی  ویژه ارتقاء رتبه شغلی عالی  فرم ارتقاء رتبه شغلی عالی  فرم ارتقا رتبه شغلی عالی  ویژه ارتقا رتبه شغلی عالی  فرم ویژه ارتقاء رتبه شغلی عالی  فرم های ارتقاء رتبه شغلی عالی  ارتقاء به رتبه شغلي عالي  فرم ویژه ارتقا رتبه شغلی عالی  دانلود فرم ارتقا رتبه شغلی عالی  سامانه ارتقاء رتبه شغلی وزارت بهداشت  بخشنامه ارتقاء رتبه شغلی فرهنگیان  نحوه ارتقا رتبه شغلی فرهنگیان  ارتقا رتبه شغلی فرهنگیان  شرایط ارتقا رتبه شغلی فرهنگیان  فرم ارتقا رتبه شغلی فرهنگیان  ارتقا رتبه شغلی عالی فرهنگیان  تحقیق ارتقا رتبه شغلی فرهنگیان  فرم ارتقاء رتبه شغلی معلمان  ارتقا رتبه شغلی کارکنان  ارتقا رتبه شغلی عالی  ارتقا رتبه شغلی وزارت بهداشت  ارتقای رتبه شغلی معلمان  فرم ویژه ارتقا رتبه شغلی معلمان  فرم ارتقای رتبه شغلی معلمان  فرم ارتقا رتبه شغلی عالی معلمان  ارتقای رتبه شغلی کارکنان  سامانه ارتقای رتبه شغلی کارکنان  ارتقاء رتبه شغلی کارکنان دولت  ارتقای رتبه شغلی کارکنان دولت  ارتقا رتبه شغلي خبره به عالي  مجتمع پرورشی پرند  مجتمع پرورشی  مجتمع اموزشی پرورشی عاشقان ولایت  مجتمع آموزشی و پرورشی  معاون پرورشی مجتمع  مجتمع آموزشی وپرورشی روستایی  معاونت پرورشی مجتمع  مجتمع آموزشی وپرورشی ارس  مجتمع آموزشی و پرورشی حضرت جوادالائمه(ع)  مجتمع آموزشی و پرورشی شریعتی  مجتمع آموزشی و پرورشی عاشقان ولایت  مجتمع اموزشی و پرورشی عاشقان ولایت  مجتمع آموزشی و پرورشی شهید جهان آرا کلاله  مجتمع آموزشی و پرورشی فردوس اردبیل  مجتمع آموزشی وپرورشی دخترانه امام خمینی مالزی  مجتمع آموزشی و پرورشی ولایت پنج  شرح وظایف معاون پرورشی مجتمع  وظایف معاون پرورشی مجتمع  تجربیات معاون پرورشی مجتمع  برنامه سالانه معاون پرورشی مجتمع  شرح وظایف معاون پرورشی مجتمع روستایی  تقویم اجرایی معاون پرورشی مجتمع  برنامه سالانه مجتمع آموزشی وپرورشی روستایی  مجتمع های آموزشی وپرورشی روستایی  حذف مجتمع آموزشی وپرورشی روستایی  تکلیف مجتمع های آموزشی وپرورشی روستایی  حذف مجتمع های آموزشی وپرورشی روستایی  مشکلات مجتمع های آموزشی وپرورشی روستایی  برنامه سالانه مجتمع های آموزشی وپرورشی روستایی  آیین نامه مجتمع های آموزشی وپرورشی روستایی  وظایف معاون پرورشی مجتمع های آموزشی  برنامه سالانه معاونت پرورشی مجتمع  مجتمع آموزشی و پرورشی دکتر شریعتی  مجتمع اموزشی پرورشی شریعتی   
محصولات مرتبط
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35998
سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام دانلود پاسخ نمونه سوالات محتوا آزمون دوره سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام با کد ... به مدت 12 ساعت از سامانه LTMS این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت تعلیم و تربیت در اسلام   محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت آشنایی با اندیشه ها و افکار استاد شهید مطهری در کتاب تعلیم و تربیت در اسلام...
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401

قیمت: ريال کد فایل:35995
پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 400 رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند پرسش مهر 1400 : پرسش مهر بیست و دوم , پرسش مهر 1400-1401 و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر 1400-1401  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :5207

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

سوالات آزمون راهبران آموزشی

حجم:30962KB | بازدید :36

سوالات آزمون راهبران آموزشی   این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات آزمون راهبران آموزشی محتویات بسته نمونه سوالات آزمون راهبران آموزشی :   پکیچ سوالات ارزشیابی...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :3106

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر سال 1401-1400

دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر سال 1401-1400

دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر سال 1401-1400

حجم:21697KB | بازدید :36

دانلود برنامه سالانه 1401-1400 براساس طرح تدبیر دانلود برنامه سالانه 1401-1400 براساس طرح تدبیر همراه با تقویم اجرایی تکمیل شده براساس فعالیت های روز ماه سال دانلود برنامه سالانه براساس طرح تدبیر سال تحصیلی 1400 فرمت فایل ورد و قابل ویرایش (متناسب با تکمیل در سایت...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3633

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد  بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1299

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :3051

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1329

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...