منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
دانلود پاورپوینت برنامه های ایجاد تغییر در تیم

دانلود پاورپوینت برنامه های ایجاد تغییر در تیم

دانلود پاورپوینت عملكرد ولتاژي سيستم

دانلود پاورپوینت عملكرد ولتاژي سيستم

دانلود پاورپوینت تقسیم بازاروتعیین بازارهدف

دانلود پاورپوینت تقسیم بازاروتعیین بازارهدف

دانلود پاورپوینت تحليل مدهاي خرابي و اثرات آن

دانلود پاورپوینت تحليل مدهاي خرابي و اثرات آن

دانلود  مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود پروپوزال رشته برق و الکترونیک  (3)

دانلود پروپوزال رشته برق و الکترونیک (3)

دانلود کتاب عشق شیرین (آموزش روابط زناشویی )

دانلود کتاب عشق شیرین (آموزش روابط زناشویی )

دانلود پروپوزال رشته معماری (1)

دانلود پروپوزال رشته معماری (1)

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

نمونه پروپوزال شهرسازی (1)

نمونه پروپوزال شهرسازی (1)

گروه محصول -> معماری ،عمران و شهرسازی

طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیجقیمت: ۱۶۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 274     کد محصول :2187      حجم فایل:62,24 MB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

 

طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج فارس 

 

مقدمه:
 
 
 
1-1-انتخاب موضوع:
 
یشرفت صنعتی در کشورهای مختلف، همراه با بروز تحولات اساسی در ارکان اجتماعی و سیمای عمومی شهرهاهمراه بوده و مشکلات بسیاری را در زمینه های مختلف حیات اجتماعی و خصوصیات کالبدی این شهرها، به خصوص شهرهای بزرگ به وجود آورده است.تمرکز بیش از حد فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در شهرهای بزرگ، رشد بی رویه و دگرگونی عمیق کالبدی در سیمای عمومی این کلان شهرها را به همراه دارد.
 
از آنجایی که این دگرگونی ها با سرعتی فزاینده و شتابی بیش از حد، تمامی ارکان اجتماعی را تحت تاثیر قرار می دهد، برای هماهنگ ساختن فضاها و کالبدهای شهری با شرایط نوین به اجبار الگوهای موجود در شهر قدیم را نداشته، دقیقا″ موجب بروز وضعیت نا مطلوبی در خصوصیات کالبدی و فیزیکی شهرها می گردد.
 
تمرکز بیش از حد فعالیت های اجتماعی و اقتصادی و امکانات مختلفی که عرضه می دارد، باعث به وجود آمدن جاذبه های متفاوت شهری گشته و هجوم جمعیت را به این نواحی موجب می گردد.
 
رشد جمعیت در شهرها، نیاز به امکانات خدماتی و فضاهای متفاوت شهری را افزایش داده و ارگانیسم شهر را دستخوش تحولاتی عمیق می گرداند.یکی از عمده ترین مشکلاتی که به واسطه این آشفتگی محیط فیزیکی شهر را به مخاطره می افکند، نبد و کمبود فضاهای عمومی و مجتمع های فرهنگی می باشد. که آلودگیهای فردی، اجتماعی را افزایش داده و از طرف دیگر امکانات گذراندن اوقات فراغت را برای عموم مردم و در آخر شکوفا شدن ذوق و سلیقه هنری فردی اجتماعی را به شدت محدود می سازد.
 
این چنین است که برخورد با موضوعی تحت عنوان مجتمع تفریحی-فرهنگی از اهمیتی خاص برخوردار گشته و یکی از اساسی ترین مقولات را در زمینه معماری تشکیل می دهد.لذا برخورد با آن باید به صورت سنجیده و همه جانبه انجام پذیرد.
 
 
 
1-2-بیان مساله:
 
شهر ارگانیسمی است زنده و پویا که سه حزه عمومی کار،تفریح و استراحت در آن به نحوی تنگاتنگ در هم می آمیزندو شکلهای کالبدی متفاوتی را در گستره شهر پدید می آورند.
 
هر کدام از این سه حوزه علاوه بر مشخصات ویژه خود،در ارتباطی متقابل از یکدیگر تاثیر می پذیرند و هر کدام موجودیت دیگری رامشروط و محدود می سازند.هنگامی که این سه حوزه را به عنوان سه جنبه از حیات اجتماعی یک شهر و به عنوان سه قسمت مجزا که صرفا″در کنار یکدیگر قرار می گیرند در نظر بگیریم،آنگاه یک مجتمع فرهنگی- تفریحی به عنوان یکی از ارکان خدماتی، نه تنها یک واحد مجزا، بلکه مجموعه ای از فعالیت های مختلف در رابطه با پیرامون خود است که در ارتباط متقابل با آن عمل می نماید.مجموعه ای از عملکردهای سه حوزه عمومی کار، تفریح و استراحت که در زمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و همانند ستون فقراتی اجزای شهر را به یکدیگر پیوند می دهد.
 
شاید بتوان چنین دیدگاهی را اینگونه جمع بندی نمود که شهر در کلیت خود با ستون فقراتی که تار و پودش در تمامی گستره شهر و اجزای تشکیل دهنده آن از جمله مجتمع فرهنگی- تفریحی به عنوان مکانی جهت گذرانیدن اوقات فراغت، انسجام می یابد.
 
موضوع طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی ، کوششی است در جهت بررسی مشخصات عمومی و خصوصیات ویژه این بنا، تا آنجا که بتوان این اطلاعات را در راستای اهداف و خواسته های امروزین و همچنین با توجه به مشخصات اراضی مورد طراحی، معیار ها و ضوابط طراحی، یک مجتمع فرهنگی به عنوان محلی برای کار، تفریح و استراحت تعیین و ارائه گردد.
 
برای تاثیرپذیری و تاثیرگذاری بر فرهنگ، ملزوماتی مورد نیاز است، از قبیل ضرورت شناخت فرهنگ و ضرورت حفظ و اعتلا و آموزش آن.در پی شناخت این ضرورت هاو با توجه به اهداف و بررسی وسایل رسیدن به این اهداف از قبیل استفاده از اوقات فراغت مردم، انگیزه ای شد برای انتخاب موضوع طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج فارس تهران.
 
در این طرح سعی بر آن بوده که تمام اقشار جامعه اعم از پیر و جوان، زن و مرد، کودک و بزرگسال، بتوانند از این مجموعه برای غنی سازی اوقات فراغت خود استفاده کنند و با در نظر گرفتن علایق هر یک از آنها، فضاهای طراحی شده بتواند پاسخگوی نیازهای همگانی گردد.
 
 
 
1-3-فرضیه طرح:
 
 
 
١- یکی از اهداف شهرداری با توجه به نوساز بودن و بافت جدید  منطقه٢٢،ساماندهی دریاچه شهدای خلیج فارس می باشد.وجود این فرهنگسرا،می تواند به عنوان نقطه عطفی در جهت رسیدن به این هدف،عمل نماید.
 
٢- با اجرای این طرح، بسیاری از کمبودهای منطقه،نظیر نبود فضاهای فرهنگی و  تفریحی و کمک آموزشی و ... برطرف خواهد شد.
 
٣-با اجرای این طرح، مردم در تمامی گروه سنی(کودک،نوجوان،جوان،بزرگسال) ،می توانند از امکانات این فرهنگسرا بهره برده و ضمن آموزش و یادگیری،اوقات فراغت خود را سپری کنند.در نتیجه اجرای این طرح می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای فرهنگی شهروندان منطقه باشد.
 
٤-مردم می توانند با برنامه ریزی صحیح،ضمن انجام امور روزمره خود،از فضا و کلاس های آموزشی این فرهنگسرا بهره برده،و گامی در جهت ارتقا و رشد امور فرهنگی خود و خانواده شان،بردارند و همچنین به بهترین وجه ممکن برای اوقات فراغت خود،برنامه ریزی داشته باشند.
 
٥-امید است اجرای این طرح می تواند سهم بسزایی در پاسخگویی به نیازهای شهروندان منطقه و پر کردن اوقات فراغت ایشان، با استفاده از کلاس های این مجموعه،داشته باشد.
 
 
 
1-4-اهداف طرح:
 
اهداف آرمانی طرح:
 
⃰هدف طراحی مجموعه ای است اجتماعی،با کارکردهای فرهنگی-تفریحی، در جهت ارتقای ابعاد روحی و اجتماعی انسان و امکان ایجاد محیطی برای تعاملات فرهنگی بیشتر بین جمعیت بهره بردار.
 
⃰اهداف کلی طرح:
 
امروزه پدیده صنعتی شدن جوامع و عوارض نشات گرفته از آن به واسطه عدم کنترل مطلوب توازن اکولوژیکی محیطی، باعث از بین رفتن فضاهای سبز طبیعی و مصنوع گشته و موجبات بروز نارسایی های بی شماری را در محیط زیست طبیعی فراهم آورده است.
 
طرح مجموعه فرهنگی در اولین نگاه، در مقام یک فضای سبز وسیع مصنوع می تواند و باید در خدمت مرتفع ساختن بخشی از این نارسایی ها، که شهری چون تهران نیز با آن روبه رو است، عمل نماید.
 
گذشته از این، ساختار شهر های کنونی ما از نظر فضاهای مخصوص گذراندن اوقات فراغت دچار کمبودهای بسیاری است که نتیجه رشد بی رویه و بی قاعده شهرها به واسطه هجوم جمعیت از نواحی اطراف می باشد.
 
از این نقطه نظر مجموعه فرهنگی با عملکردی شهری می تواند فعالیت های متفاوتی، شامل عملکردهای فرهنگی، تفریحی، ورزشی، رفاهی و ... را در خود پذیرا باشد.این عملکردها عمدتا″ در محیطی آرام برای گردش و تفریح، مجموعه را به عنوان یک تفرج گاه عمومی از ترتیب خاصی، در عملکردهای شهری، برخوردار خواهد ساخت.
 
⃰اهداف کاربردی طرح:
 
١-تعریف فضاهای مورد نیاز جهت عملکردهای فرهنگی-تفریحی.
 
٢-طراحی یک مجموعه متناسب با نتایج حاصل از شناخت.
 
٣-طراحی و تلفیق مناسب فضاهای فرهنگی-تفریحی.
 
٤-طراحی مجموعه ای که باعث پویایی و افزایش مراودات اجتماعی گردد.
 
٥-طراحی مجموعه ای که توانایی پاسخگویی به نیازهای ساکنین در سطح را داشته باشد.
 
ح – در صورت داشتن هدف كاربردي، نام بهره‏وران (سازمان‏ها، صنايع و يا گروه ذينفعان) ذكر شود (به عبارت دیگر محل اجرای مطالعه موردی):
 
این پروژه در سایت دریاچه شهدای خلیج فارس منطقه ٢٢ تهران طراحی خواهد شد. که در نتیجه آن ادارات فرهنگی و هنری، شهرداری منطقه ٢٢ تهران، آموزش و پرورش و مردم ساکن در مجتمع های مسکونی اطراف سایت و همچنین دیگر افراد بازدید کننده سایر مناطق تهران از این مجتمع فرهنگی-تفریحی، از بهره وران این مجتمع خواهند بود.
 
دانلود پروژه طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج فارس
 
 
 
1-5-مبانی نظری طرح:
 
در واژه نامه فارسی برای کلمه "فرهنگ" معانی متعددی وجود دارد.از آن جمله که در کتاب فرهنگ صدق کیا، این کلمه به معنی: ادب، عقل، دانش، بزرگی، حکمت، علم و صنعت به کار رفته است.
 
معانی که در برهان جامع برای این کلمه به کار رفته است عبارتند از: علم و دانش، ادب، عقل و خرد.
 
واژه" فرهنگ" از دو جزﺀ تشکیل شده است: فر-هنگ
 
"فر" یک کلمه است و به معنی نیروی معنوی، شکوه و درخشندگی می باشد.
 
"هنگ" از ریشه اوستایی سنگ thang است به معنی کشیدن و نیز به معنی سنگینی، وزن، وقار. که بر روی هم رفته، "فرهنگ" به معنی بالا کشیدن و بیرون کشیدن است. به عبارت دیگر "فرهنگ" یعنی،از ژرفای وجود افراد ملتی یا درون یک جامعه دانستنیها و نیروی نهفته تراویده های مستقل ذهنی و استعدادهای درونی و ویژه فردی را بیرون کشیدن و آشکار ساختن و در نتیجه افزودن و پر بار کردن پدیده ها و خلاقیت های شناخته  آدمی.
 
 
 
1-6-سوالات تحقیق:
 
 
 
١-آیا اجرای این طرح،کمکی به بر آورده شدن اهداف شهرداری منطقه ٢٢ خواهد کرد؟
 
٢-آیا با اجرای این طرح،از کمبودهای منطقه کاسته خواهد شد؟
 
٣- با اجرای این طرح، چه کمکی به مردم منطقه می شود؟
 
٤-این طرح، چه سهمی در فرهنگ سازی مردم دارد؟
 
٥-آیا اجرای این طرح می تواند سهمی در پاسخگویی به نیازهای شهروندان و پر کردن اوقات فراغت ایشان داشته باشد؟
 
 
 
 
 
1-7-روش تحقیق:
 
 
 
نگارنده با بحث و بررسی پیرامون روش تحقیق در طراحی معماری به خصوصیات و روش های مشابهی رسیده که در اکثر پایان نامه های معماری مستقر بوده است. 
 
با بررسی دقیق روش تحقیق و طراحی پایان نامه های مذکور می توان چنین نتیجه گرفت که سیر مطالعات همه آنها تشابه زیادی به یک دیگر دارند و بستگی به موضوع طرح، از بحث و بررسی تاریخچه و مبانی فکری پیرامون آن آغاز و پس از بررسی نمونه هایی مشابه آن در اعصار مختلف به تجزیه و تحلیل و در نهایت رسیدن به نتایج و یافته های مطلوب به طراحی فضا منجر شده است. اقدام به طراحی با نیازمند پشتوانه و زمینه فکری مطلوب می باشد. برخورداری از مبانی نظری و چارچوب منجر شده فکری مطلوب روند طراحی را با معنا و طرح را قابل قبول می کند. لذا در همه پایان نامه های فوق سعی بر توجه بیشتر به مطالعات بوده تا به مبانی فکری مطلوب جهت هر طراحی که مهمترین دستاورد معماری است، منجر شود.
 
این پژوهش بر اساس مطالعه و بحث و بررسی تاریخی(موارد مشابه) بررسی نمونه ها و همچنین با استفاده از مطالعات کتابخانه ای و استفاده از سایت های اینترنتی،مبانی فکری پیرامون آن و تجزیه و تحلیل و در نهایت رسیدن به نتایج و یافته های مطلوب به طراحی منجر شده است.
 
مطالب گردآوری شده ابتدا از طریق مطالعه بررسی و تجزیه و تحلیل کتب منبع لاتین و فارسی و نشریات و همچنین جستجو در سایت های اینترنتی آموزشی صورت گرفت گفتگو با افراد صاحبنظر و طراحان فضاهای آموزشی سبب رسیدن به یافته های مطلوب جهت طراحی  فضاهای آموزشی بهینه گردید. اطلاعاتی که به روش کتابخانه ای در این تحقیق جمع آوری شده است به صورت زیر دسته بندی می شود.
 
1-        کتب گوناگون
 
2-        اسناد دولتی
 
3-        سایت های اینترنتی
 
4-        اسناد تصویری
 
مراحل تحقیق در این پژوهش به شرح زیر است :
 
1-         جستجو در منابع اطلاعاتی از کتب گوناگون، و اسناد تصویری
 
2-         بررسی و انتخاب صحیح مراجع اطلاعاتی از میان منابع
 
3-         استخراج داده ها به اطلاعات بجا و مربوطه از منابع اطلاعاتی
 
4-         تفسیر اطلاعات جمع آوری شده
 
5-         تحلیل سایت
 
6-         ارائه ایده بر مبنای تحلیل سایت و اطلاعات
 
7-           پیشنهاد طرح نهائی


  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:دانلود پروژه معماری    رساله معماری    پایان نامه معماری  دانلود رایگان پایانامه دانشجویی   پایانامه معماری   دانلود رایگان پایانامه معماری   مقالات اصول معماری اسلامی ایرانی  طراحی مجتمع تفریحی ساحلی   دانلودپایان نامه معماری مجموعه اقامتي و تفريحي  دانلود رایگان مطالعات طراحی مجتمع فرهنگی وتفریحی دانلود رایگان مطالعات طراحی مجتمع فرهنگی وتفریحی   دانلود پلان مجموعه فرهنگی تفریحی   مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا  مطالعات طراحی مجتمع فرهنگی-تفریحی با رویکرد معماری ارگانیک  پروژه شیت بندی : مجتمع فرهنگی تفریحی  دانلود پروژه آماده مجتمع تجاری و تفریحی  اصول طراحی پلان های مجتمع تفریحی و فرهنگی   ایده مجتمع تفریحی و فرهنگی   ایده مجتمع تفریحی و ورزشی   پلان مجتمع تفریحی   پلان مجتمع فرهنگی   پلان مجتمع ورزشی   پلان های مجتمع تفریحی و فرهنگی   دانلود پلان های مجتمع تفریحی و فرهنگی   طراحی پلان های مجتمع تفریحی و فرهنگی   مجتمع تفریحی و فرهنگی  آنالیز سایت مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   ابعاد طراحی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   استانداردهای طراحی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   اصول طراحی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   اهداف طراحی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   برنامه فیزیکی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   تحلیل سایت مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   خرید رساله مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   خرید طرح نهایی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   خرید مطالعات مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود رایگان رساله آماده مجموعه فرهنگی هنری موسیقی   دانلود رایگان رساله و مطالعات مجموعه فرهنگی هنری موسیقی   دانلود رایگان طرح نهایی مجموعه فرهنگی هنری موسیقی   دانلود رایگان مطالعات مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود رایگان پایان نامه مجموعه فرهنگی هنری موسیقی   دانلود رایگان پایان نامه مطالعات مجموعه ورزش های رزمی   دانلود رایگان پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود رساله آماده مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود رساله مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود طرح نهایی آماده مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود طرح نهایی رایگان مجموعه فرهنگی هنری موسیقی   دانلود طرح نهایی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود پایان نامه خانه مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دانلود پایان نامه معماری مجموعه فرهنگی هنری موسیقی   دانلود پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   دیاگرام ارتباطی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   رساله مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   ریزفضاهای مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   سرانه مترمربع مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   شرایط احداث مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   ضوابط طراحی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   طراح نهایی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   طراحی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   طرح نظری مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   مبانی نظری مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   مطالعات آماده مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   مطالعات تطبیقی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   مطالعات رایگان مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   مطالعات مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   مطالعات کامل مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   معماری مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   نمونه موردی مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   نمونه های مشابه مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   نمونه پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   پایان نامه آماده مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   پایان نامه مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   پروپوزال مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   پروژه کامل مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی   
محصولات مرتبط
دانلود پاورپوینت اسپكترومتري جرمی

دانلود پاورپوینت اسپكترومتري جرمی

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:32835
لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر...
دانلود پاورپوینت روش‌هاي برنامه‌ريزي شهري در ايران و جهان

دانلود پاورپوینت روش‌هاي برنامه‌ريزي شهري در ايران و جهان

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:32725
لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر...
دانلود پاورپوینت اصول تعیین مسیرهای حمل و نقل عمومی

دانلود پاورپوینت اصول تعیین مسیرهای حمل و نقل عمومی

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:32721
لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر...
دانلود پاورپوینت نقشه برداری مهندسی

دانلود پاورپوینت نقشه برداری مهندسی

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:32138
لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج

 طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج

طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج

حجم:63731KB | بازدید :1886

فایل ورد قابل ویرایش   طراحی مجتمع فرهنگی- تفریحی در سایت دریاچه خلیج فارس    مقدمه:       1-1-انتخاب موضوع:   یشرفت صنعتی در کشورهای مختلف، همراه با بروز تحولات اساسی در ارکان اجتماعی و سیمای عمومی شهرهاهمراه بوده و مشکلات بسیاری را در...

دانلود کتاب کاربرد Eviews در اقتصادسنجی

دانلود کتاب کاربرد Eviews در اقتصادسنجی

دانلود کتاب کاربرد Eviews در اقتصادسنجی

حجم:40591KB | بازدید :3626

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. کتاب آموزش اقتصادسنجی به همراه آموزش در Eviews کتاب" کاربرد Eviews در اقتصادسنجی" با فرمت پی دی اف و 234 صفحه  برای دانلود در اختیار دوستان قرار می دهیم.لطفا برای خرید و دریافت بر روی دکمه دانلود کلیک...

آموزش کامل نرم افزار ایویوز (Eviews)

آموزش کامل نرم افزار ایویوز (Eviews)

آموزش کامل نرم افزار ایویوز (Eviews)

حجم:40591KB | بازدید :2080

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. کتاب آموزش Eviews کتاب" آموزش نرم افزار اقتصادی ایویوز" با فرمت پی دی اف و 234 صفحه  برای دانلود در اختیار دوستان قرار می دهیم.لطفا برای خرید و دریافت بر روی دکمه دانلود کلیک...

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :2228

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می شوند تا زیگوت را بوجود آورند ....

موتور جت Rolls Royce

 موتور جت Rolls Royce

موتور جت Rolls Royce

حجم:29409KB | بازدید :1989

فایل ورد قابل ویرایش   چکیده:   هدف از بررسی این پروژه تحلیل موتور جت Rolls Royce می باشد. بعضی از اجزای اصلی آن را مانند توربین ، محفظه احتراق و سیستم خروجی  مورد بررسی قرار داده تا از نحوه عملکرد آن آگاه شویم. برخی سیستم های جانبی موتور جت مانند محرک های جانبی،...

ارائه الگو نما برای واحدهای تجاری

 ارائه الگو نما برای واحدهای تجاری

ارائه الگو نما برای واحدهای تجاری

حجم:25036KB | بازدید :1325

 فایل ورد قابل ویرایش   ارائه الگو نما برای واحدهای تجاری محور شهید بهشتی کرج در جهت افزایش سرزندگی فضای شهری   مقدمه انسان همواره نیاز دارد با دیگران ارتباط برقرار کند. احتمال رخ دادن این ارتباط در فضاهای مختلفی وجود دراد. یک نوع از این فضاها، فضاهای...

دانلود کتاب آموزش نرم افزار هلو

دانلود کتاب آموزش نرم افزار هلو

دانلود کتاب آموزش نرم افزار هلو

حجم:21725KB | بازدید :1583

نام کتاب: آموزش نرم افزار هلو نویسنده: نامشخص تعداد صفحات: 100 فرمت کتاب: PDF زبان کتاب: فارسیتوضیحات: هلو یکی از برترین نرم افزار های طراحی شده ایرانی تحت ویندوز در زمینه عملیات حساب داری می باشد. هلو جزء معدود نرم افزارهای ایرانی است که دارای نسخه های مختلف برای مشاغل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :1337

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور با کلاهک...