منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناخت جریان سلفی تکفیری

سوالات ضمن خدمت شناخت جریان سلفی تکفیری

سوالات نقشه راه کارآفرینی و ایجاد مدیریت کسب و کارهای کوچک

سوالات نقشه راه کارآفرینی و ایجاد مدیریت کسب و کارهای کوچک

سوالات ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی

سوالات ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> هنر ، بازیگری و گرافیک

دانلود تحقیق انیمیشن و انیمیشن تلویزیونیقیمت: ۶۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 66     کد محصول :4194      حجم فایل:1,86 MB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

به طور نمونه, یک برنامه انیمیشن نیم ساعته باید از هشت مرحله عبور کند:
۱- نوشتن متن
۲- خواندن به شکل خلاصه
۳- ضبط صداها و تصحیح حاشیه ها و زواید صداها
۴- درست کردن تخته سیاه داستان
۵- انیمیشن کردن
۶- رنگ آمیزی
۷- تصحیح رنگ
۸- اضافه کردن افکت های صدا و موزیک

نوشتن متن
معمولاً تیمی از نویسندگان جمع می شوند تا ایده هایشان را درباره داستانی که قرار است انیمیشن شود بیان کنند. بعد از مدت زیادی که صرف جمع آوری فکرهای بکر می شود, تیم نویسندگان محتوای نهایی داستان ها را محدود می کنند. سپس تهیه کنندگان انیمیشن هر داستان را به یک نویسنده یا تیم نویسنده به خصوصی محول می کنند. بعد از آن که یک نویسنده خلاصه و طرح کلی یک داستان را آماده کرد, تعدادی از نویسندگان دیگر جمع می شوند تا درباره داستان بحث کنند. به این ترتیب همه مشکلات را تشخیص می دهند و لطیفه ها جدیدی را پیشنهاد می دهند.

برخلاف نویسندگان برنامه های زنده تلویزیونی, نویسندگان نمایش های انیمیشن خیلی درباره شرایط اجرایی تولید نگرانی ندارند. “دیو کرینسکی” کارگردان اجرایی کارتون “پادشاه هیل” توضیح می دهد که شما می توانید در انیمیشن خیلی مکان ها داشته باشید. بنابراین موقعی که می نویسید واقعاً خیلی درباره تولید فیزیکی کار نباید نگران باشید. به طور کلی اگر نویسنده بتواند چیزی را تصور کند می تواند آن را در نمایش انیمیشن هم نشان دهد.

منبع عکس:Fox Broadcasting Company

توضیح عکس: در یک نمایش زنده تلویزیونی, این که همه روبوت ها و بیگانه ها و کشتی های فضایی برای نمایش دادن درست شوند و یا افسانه های علمی تخیلی به نمایش درآیند گران تمام می شود و کاری پرهزینه است.

همچنین کرینسکی می گوید که از انیمیشن لذت می برد چون در آن می توان کارهایی را با شخصیت ها انجام داد که با هنرپیشه های واقعی نمی توان به طور موفقی انجام داد. در انیمیشن شما کمی بیشتر از نمایش های عادی تلویزیونی دستتان باز است. 
اما بعضی بعضی شرایط هم بدتر از پخش تلویزیونی زنده است. مثلاً در این برنامه ها شما می توانید بشنوید که مخاطبان می خندند و به نتیجه زحمات نویسندگان و تولید کنندگان پاسخ می دهند در حالی که کار انیمیشن با تأخیر همراه است و نمی توان بازتاب آن را سریع دریافت کرد. دریافت نکردن پاسخ فوری باعث می شود تا نویسندگان و تولیدکنندگان زیاد به استعدادشان در زمینه کمدی متکی باشند تا فرایند تهیه انیمیشن را طی کنند. لازمه این کار هم بسیاری از تجدیدنظرها و بازبینی ها در طول تهیه انیمیشن است.
خواندن به شکل خلاصه

موقعی که کار نویسنده یا تیم نویسندگی با متن تمام شد, زمان خواندن به شکل خلاصه و فهرست وار فرا می رسد. در فهرست خوانی, هنرپیشه های انتخاب شده, همه نویسندگان نمایش و هرکس دیگری در اداره که مشغول به کاری نیست در یک اتاق جمع می شوند و روی متن کار می کنند.

منبع عکس:Fox Broadcasting Company 
خلاصه خوانی خیلی مهم است. زیرا نویسندگان سرانجام می فهمند که کلماتشان موقعی که به صدای بلند بیان می شود چه بازتاب و صوتی پیدا می کند. نویسندگان و تهیه کنندگان از نزدیک به واکنش مخاطبان توجه می کنند و درباره آن چه که باید انجام دهند یا نباید انجام دهند, یادداشت برداری می کنند.

بعد از فهرست خوانی, نویسندگان جمع می شوند تا درباره همه مشکلات بحث کنند و راه هایی را پیدا کنند که متن را بهتر می کند. به طور خلاصه نویسندگان و تهیه کنندگان روی متن ویرایش و تصحیح نهایی را انجام می دهند و اجازه نمایش و ضبط آن را صادر می کنند.
ضبط و تصحیح حاشیه ها و زواید صوتی

وقتی که متن نهایی می شود, زمان ضبط صدای هنرپیشه ها فرا می رسد. برای حذف کردن هر صدای اضافی ای, هنرپیشه ها همه صداهایشان را در یک استودیوی در حال ضبط, ضبط می کنند. تفاوت ها در فرایند و پردازش نهایی کار به این که تهیه کننده چه چیزی را ترجیح می دهد, بستگی دارد. در برخی نمایش ها صدای هر هنرپیشه جدا از دیگران ضبط می شود و هر خط متن با تفاوت در تن و آهنگ صدا ضبط می شود. اما بعضی ترجیح می دهند تا صدای هنرپیشه ها را در حالی که با هم کار می کنند ضبط کنند. به همان شکلی که نمایش های رادیویی کلاسیک تولید می شدند.

فهرست مطالب
انیمیشن 4
انیمیشن تلویزیونی چگونه ساخته می شود؟ 4
منبع عکس:Fox Broadcasting Company 5
به طور نمونه, یک برنامه انیمیشن نیم ساعته باید از هشت مرحله عبور کند: 5
1-     نوشتن متن 5
2-     خواندن به شکل خلاصه 5
3-     ضبط صداها و تصحیح حاشیه ها و زواید صداها 5
4-     درست کردن تخته سیاه داستان 5
5-     انیمیشن کردن 5
6-     رنگ آمیزی 5
7-     تصحیح رنگ 5
8-     اضافه کردن افکت های صدا و موزیک 6
نوشتن متن 6
خواندن به شکل خلاصه 9
ضبط  و تصحیح حاشیه ها و زواید صوتی 10
تخته سیاه داستان و کار هنری 11
انیمیتیک و رنگ 14
حاشیه های صوتی و امتیاز 17
انیمیشن و صوت در وب 20
● انیمیشن 21
▪ رویدادهای ماوسی Rollovers : 21
▪ بارگذاری صوت : 23
جدول زیر فایلهای صوتی و پسوندهای آن را نشان می دهد : 24
▪ ویدئو : 26
▪ Internet TV : 27
خلق موسیقی موفق برای انیمیشن - قسمت اول 27
دنیس م. هنیگان، هولیگان میوزیک Hooligan Music 28
دان گریدی معتقد است که : 32
صدا گذاری در انیمیشن 40
رابطه صوت و تصویر 41
• انطباق عالی صوت و تصویر 41
• وابستگی قوی بین انیمیشن و موسیقی 42
• اصوات غلو شده یا کنایه آمیز 43
• انرژی جنبشی 44
صدا گذاری بر روی انیمیشن می تواند : 44
اصلا هماهنگسازی نشده باشد 46
پیش نویس صوتی چیست ؟ 46
منبع: 48
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تحقیق در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  مقاله در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  پروژه دانشجویی در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  تحقیق دانشجویی در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  مقاله دانشجویی در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  پروژه دانشجویی درباره انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  تحقیق درباره انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  مقاله درباره انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  تحقیقات دانش آموزی در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  مقالات دانش آموزی در مورد انیمیشن و انیمیشن تلویزیونی  پروژه دانشجویی   تحقیق در مورد انیمیشن و انیمیشن های تلویزیونی   خرید مقاله   دانلود پروژه   دانلود مقاله   دانلود مقاله انیمیشن و انیمیشن های تلویزیونی   دانلود مقاله در مورد انیمیشن و انیمیشن های تلویزیونی   دانلود مقاله فارسی   سایت مقاله   مقاله در مورد انیمیشن و انیمیشن های تلویزیونی  انیمیشن superman    انیمیشن چیست    انیمیشن دو بعدی چیست    انیمیشن سازی چیست؟    انیمیشن سه بعدی چیست    انیمیشن فلش چیست؟    تحقیق انیمیشن سازی    تحقیق انیمیشن عروسکی    تحقیق در مورد انیمیشن    تحقیق در مورد انیمیشن سازی    تحقیق در مورد رشته انیمیشن    تحقیق در مورد ساخت انیمیشن    تحقیق درباره انیمیشن    تحقیق درباره رشته انیمیشن    تحقیق درباره ی انیمیشن    خرید مقاله انیمیشن    خرید مقاله انیمیشن چیست ؟    دانلود مقاله انیمیشن چیست ؟    رشته انیمیشن چیست    کامپوزیت در انیمیشن چیست    کانسپت در انیمیشن چیست    لی اوت در انیمیشن چیست    مقالات انیمیشن    مقاله انيميشن    مقاله انیمیشن    مقاله انیمیشن pdf    مقاله انیمیشن چیست ؟    مقاله انیمیشن سازی    مقاله انیمیشن سه بعدی    مقاله انیمیشن کامپیوتری    مقاله انیمیشنی    مقاله درباره انیمیشن    مقاله های انیمیشن  آموزش ساخت انیمیشن با 3d max    آموزش ساخت انیمیشن با فتوشاپ    آموزش ساخت انیمیشن با فلش    انواع انیمیشن در کامپیوتر    انیمیشن روش تحقیق    پروژه انیمیشن    پروژه ای درباره انیمیشن    تحقیق آموزش ساخت انیمیشن    تحقیق انیمیشن    تحقیق انیمیشن سازی    تحقیق در مورد انیمیشن    تحقیق در مورد انیمیشن سازی    تحقیق در مورد رشته انیمیشن    تحقیق در مورد ساخت انیمیشن    تحقیق درباره انیمیشن    تحقیق درباره رشته انیمیشن    تحقیق درباره ی انیمیشن    خرید تحقیق انیمیشن    خرید مقاله انیمیشن    خرید مقاله ای درمورد انیمیشن    دانلود آموزش ساخت انیمیشن    دانلود آموزش ساخت انیمیشن سه بعدی    دانلود پروژه درمورد انیمیشن    دانلود تحقیق درمورد انیمیشن    دانلود فیلم آموزش ساخت انیمیشن    دانلود کتاب آموزش ساخت انیمیشن    دانلود مقاله انیمیشن    دانلود مقاله ای درمورد انیمیشن    دانلود مقاله در مورد انیمیشن    دانلود نرم افزار آموزش ساخت انیمیشن    ساخت انیمیشن    فیلم آموزش ساخت انیمیشن    مقاله انیمیشن    مقاله انیمیشن سازی    مقاله انیمیشن سه بعدی    مقاله انیمیشن کامپیوتری    مقاله تاریخچه انیمیشن    مقاله در مورد انیمیشن    مقاله در مورد انیمیشن سازی    مقاله درباره انیمیشن    نرم افزار مورد استفاده در انیمیشن    نرم افزار های مورد نیاز انیمیشن  
محصولات مرتبط
دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر

دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر

قیمت: 99,000 ريال کد فایل:35872
دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل دانلود بهترین  نمونه پروپوزال رشته هنر نمونهنمونه پروپوزال رشته هنر توضیحی مختصر از دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر : پروپوزال يا طرح تحقيق، پیش روی شما(دانلود نمونه پروپوزال رشته هنر ) صرفا جنبه آموزشی دارد . در پروپوزال، شما به معرفي موضوعي كه براي پايان نامه خود انتخاب كرده ايد، توضيح اهميت آن موضوع، ذكر...
پاورپوینت صنایع فرهنگی

پاورپوینت صنایع فرهنگی

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:27095
این پاورپوینت شامل45 اسلاید  می باشد. این محصول هم اکنون با پرداخت تنها 6900 تومان قابل دانلود خواهد...
پاورپوینت چگونگی رشد هنر در تمدن اسلامی و تأثیر آن بر تمدن غ

پاورپوینت چگونگی رشد هنر در تمدن اسلامی و تأثیر آن بر تمدن غ

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:27092
پاورپوینت چگونگی رشد هنر در تمدن اسلامی و تأثیر آن بر تمدن غربی   این پاورپوینت شامل23 اسلاید  می باشد. این محصول هم اکنون با پرداخت تنها 6900 تومان قابل دانلود خواهد...
مقاله تاریخچه عکاسی

مقاله تاریخچه عکاسی

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:26974
فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه عکاسی : سالها قبل از اینکه عکاسی اختراع شود اساس کار دوربین عکاسی وجود داشت. یک دانشمند مسلمان به نام ابن هیثم در قرن پنجم هجری / یازدم میلادی وسیله ای را به نام جعبه تاریک در مشاهده کسوف استفاده کرده بود.اتاقک تاریک، عبارت بود از جعبه یا اتاقکی که فقط بر روی  یکی از سطوح آن روزنه ای ریز، وجود داشت. عبور نور از این روزنه باعث میشد که تصویری نسبتا واضح اما به صورت وارونه در سطح...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4006

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :1945

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2600

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :848

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2179

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :882

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :865

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :726

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...