منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> مدیریت کلیه رشته ها

تحقیق و کاربرد 6 سیگما (شش سيگما)قیمت: ۱۶۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 340     کد محصول :7268      حجم فایل:277,47 KB      نوع فایل :rar 

نوشته پروفسور جیجوآنتونی و دکتر مانیش کومار

6سیگما و لین چیستند؟

در طول چندین دهه گذشته، بسیاری از برنامه های گوناگون ارائه گردیده اند که به مشکلات مدیریت فرایندهای صنعتی توجه نموده و پاسخ می گویند. این مورد شامل نواقص صفر، مدیریت بر مبنای اهداف، چرخه های کیفی، TQM و مهندسی مجدد فرایند تجاری می باشد. این فعالیت ها با موفقیت هایی مواجه شده اند و در درازمدت اغلب آن ها بعنوان موارد مطلوب مدیریت و کادر شرکت های متفاوت بحساب خواهند آمد. در همین حال، در دهه 1980، دو مورد از استراتژی های بهبود فعالیت تجاری دیگر مطرح گردیدند (تحت عنوان لین و 6سیگما) که تلاش نموده اند کیفیت یا فرایندهای مرتبط با رفع مشکلات در حوزه تولید و صنایع خدماتی را بهبود بخشند و تأثیرات عمده ای بر روی خط پایه شرکت ها در سطح دنیا برجای نهاده اند. تولید بر مبنای 6سیگما و لین، دو مورد از معمول ترین و موفق ترین برنامه ها انجام شده توسط صنایع گوناگون در طول چند دهه گذشته بشمار می آید. بسیاری از شرکت ها مانند تویوتا، شرکت داناهر، جنرال الکتریک، موتورولا و بسیاری از شرکت های دیگر نتایج حائز اهمیتی را با اجرای یک روش لین یا 6سیگما در سازمان های خود حاصل کرده و بدست آورده اند.

6سیگما در موتورولا در میانه دهه 1980 بنا نهاده شد و در صنایع گوناگون در سراسر دنیا مطرح شد و بعنوان استراتژی تجاری درازمدت برای دستیابی به مزایا و منافع رقابتی و دستیابی به عملکرد مناسب در عملیات های گوناگون مطرح و معرفی شد. 6سیگما بعنوان روشی بحساب می آید که در آن از ابزار آماری و غیر آماری و روش های گوناگون استفاده می شود تا بتوان بازده سرمایه سازمان ها و شرکت ها را از طریق حذف نواقص موجود در فرایندها به حداکثر رسانید.

درک و شناخت 6سیگما در تغییرات چشمگیری را از یک ابزار آماری تا یک استراتژی شرکتی برای بهبود فرایندهای تجاری نشان می دهد. سازمان ها 6سیگما را بعنوان بخش استراتژی تجاری لحاظ می کنند و در فرایند مرور استراتژیک خود مورد استفاده قرار می دهند تا قابلیت رقابت جهانی، افزایش سهم بازار و بهبود رضایت مشتری را حاصل نمایند. این مورد سبب می شود که از تصمیمات عمدی دور شویم و آن چیزی را نشان می دهد که بنظر صحیح نمی رسد و تصمیم گیری بر مبنای واقعیت را به شکلی غلط مطرح نموده و امکانپذیر می سازد. موفقیت 6سیگما، ارتباط خاصی با ارائه آن بعنوان یک استراتژی بهبود و پیشرفت دارد همچنین فلسفه و روش انجام فعالیت های تجاری در این زمینه تأثیرگذار هستند. CEO جنرال الکتریکز، جک ولچ 6سیگما را بدین صورت تعریف نموده است: پر چالش ترین و به طور بالقوه سودمندترین فعالیتی که تا کنون در جنرال الکتریکز انجام داده ایم.

6سیگما تنها به آمار موجود توجه نمی نماید. 6سیگما روشی است که می توان از طریق آن خطا را کاهش داد، فرایندها را بهبود بخشید و رضایت مشتری را بر مبنای اصول تفکر آماری حاصل کرد و فلسفه عملکرد و فراگیری بر مبنای یک فرایند، انواع موجود و داده های در دسترس می باشد. تفکر آماری برای افراد حرفه ای روش هایی را برای بررسی کل نگر فرایندها ارائه می دهند. پیشرفت تفکر منطقی از فرایندها – تفاوت ها – داده ها تا تعریف – ارزیابی – آنالیز – بهبود – کنترل حائز اهمیت بوده و صورت گرفته است. هدف 6سیگما دستیابی به 4/3 مشکل به ازای هر 1 میلیون فرصت می باشد و فرض بر اینست که فرایند به معنای تغییر بیش از 5/1 انحراف استاندارد خارج از هدف می باشد.

تولید لین، از سویی دیگر، یکی دیگر از فعالیت های کیفی می باشد که توسط آمریکایی ها در پاسخ به رقابت با تولید کنندگان ژاپنی و روش های تولید برتر آن ها ارائه شده است (با پیروی از مفاهیم سیستم تولید تویوتا برای حل مشکلات کیفی در سازمان ها) زیرا واردات کالاهای ژاپنی نگرانی جدی را برای تولید کنندگان غربی سبب گردیده است. مشابه با مفهوم TPS، که تأکید خاصی بر کاهش اتلاف از طریق کنترل کیفی ، تنظیم کیفیت و احترام به افراد دارد، مفهوم پایه تولید لین کاهش هزینه ها و افزایش سرعت کار سازمان با به حداقل رسانیدن 7 نوع اتلاف می باشد (تولید بیش از حد زیاد، حرکت، جابجایی، موجودی، فراوری بیش از حد زیاد، انتظار و نواقص) و در این زمینه مشارکت افراد و بهبود مستمر با به کارگیری روش های گوناگون مانند دقت در بهره مندی از زمان، تولید سلولی، حفظ قابلیت تولید کلی، کان بان، رفع اشکالات مطرح است.

لین بعنوان یکی از تأثیرگذارترین فعالیت ها در فرایند تولید مطرح است و کاربرد آن به صنایع خدماتی، به ویژه مراقبت از سلامت و بخش عمومی نیز توسعه یافته است. کاربرد اصول و مفاهیم لین به کاهش اتلاف می انجامد و روش هایی مانند کاهش موجودی، ساده سازی فرایند و همچنین تشخیص فعالیت های بدون ارزش افزوده و کاهش هزینه و رضایت مشتری در بسیاری از سازمان ها در این زمینه مطرح می گردد.

اجرای مناسب دو مورد از روش های گوناگون برای دستیابی به نتایج مطلوب از نظر هزینه، کیفیت و ارائه با تأکید بر عملکرد فرایند امکانپذیر است. اجرای تأثیرگذار این روش ها نیازمند تعهد مدیریت ارشد، تغییر فرهنگ سازمانی، ارتباط مناسب در سلسله مراتب کاهشی، رویکردهای جدید برای تولید و همچنین ارائه خدمات مناسب به مشتری و مقادیر بیشتر آموزش کارمندان می باشد. تلفیق دو مورد از روش های گوناگون می توانند نتایج بهتری را نسبت به کارکرد سبستم به تنهایی حاصل کند. در حالی که استراتژی های لین نقش مهمی را در حذف اتلاف و فعالیت های بدون ارزش افزوده در سازمان ها ایفا می کند، 6سیگما از طریق استفاده از ابزار سازمانی و روش های سازمانی سبب می شود که سازمان سطح بهتری از عملکرد فرایند و قابلیت ها را حاصل نماید. این دو روش بر مشارکت عوامل اجرایی ارشد و ارتباط با خطوط پایه برای توسعه قابلیت تولید قدرتمند و فرایندهای سازمانی تأکید دارد.

مقدمه ای بر فصول

تأکید بر مقاله فصل 1، تشخیص و تعیین فعالیت های کیفی اجرا شده در فعالیت های شغلی کوچک و متوسط تولیدی انگلستان و انجام آنالیز مقایسه ای روش های مدیریت کیفی در شرکت های 6سیگما در مقابل SME تولیدی غیر 6سیگما می باشد. یافته های حاصل از این تحقیق نشان می دهند که تفاوت عمده ای در عملکرد شرکت های 6سیگما/لین در مقابل شرکت های دارای گواهی ایزو وجود دارد. اگرچه نکته جالب توجه، نشان دادن یافته های عوامل تأثیرگذار عمده در موفقیت شرکت های نمونه می باشد. هیچ تفاوت عمده و معنی داری در اهمیت قابل درک متغیرهای CSF مشخص در 6سیگما و SME دارای گواهی ایزو موجود نیست و مطرح نگردیده است.

فصل 2، آینده لین 6سیگما (LSS) را با ارائه یک سئوال بررسی می نماید: LSS به چه سمتی می رود؟ چندین مورد از مسیرهای بالقوه وجود دارند که LSS می تواند از آن ها پیرویکند و برخی از آن ها به شکلی ارگانیک بروز یافته و یا با رویدادهای غیر قابل پیش بینی همراه می گردند که برای مثال می توان به رکود اخیر جهانی اشاره نمود. اما تأکید فزاینده ای بر تأثیرات زیست محیطی فعالیت های انسانی معطوف داشته می شود و نیاز بیشتر به تلفیق LSS با روش های مدیریت زیست محیطی مطرح می گردد. این دو روش یکدیگر را در چندین سطح گوناگون تلفیق می نمایند و می توانند منافع بیشتری در اجرای روش های مدیریت زیست محیطی مانند ISO 14001 داشته باشند.

فصل 3 در رابطه با کاربرد لین در یک محیط غیر رقابتی در شرکت تحقیق موردی در ایتالیا تحقیق و بررسی نموده و تفاوت هایی را با موارد تکراری نشان می دهند و بر تعداد محدودی از عناصر کلیدی تولید لین تأکید دارد. 9 تحقیق موردی صورت گرفته در شرکت های غیر رقابتی ایتالیا، ارزیابی می نمایند که چگونه شرکت های غیر رقابتی، جریان (جریان ارزش) را مشخص نموده، تولید کششی را ایجاد کرده، از زمان مطلوب استفاده نموده، رقابت های کیفی و استاندادسازی را انجام می دهند. همچنین، این فصل بررسی می نماید که چگونه شرکت های غیر رقابتی لین را در زنجیره پشتیبانی پیش برده و چگونه می توانند ساختارهای سازمانی را سازماندهی کنند.

یک مدل پایدار 5S، با استفاده از رویکرد DMAIC، در فصل 4 پیشنهاد شده است که روشی را برای ارزیابی و اندازه گیری سطح موفقیت در کارکردهای متفاوت یک سازمان در هر کدام از مراحل و برنامه های 5S ارائه نموده و پیشنهاد می دهند. این مدل از یک فرایند حسابرسی طراحی شده حول مجموعه ابزار 5S با هدف تمامی سطوح سازمانی تشکیل گردیده است. این مدل، دیدگاه هایی را در زمینه فرهنگ سازمانی و بررسی سلامت عملیاتی عمومی فرایند 5S درموقعیت شرکت ارائه می دهند.

مشابه با فصل قبلی، فصل 5 روابط بین اجرای 5S در فرهنگ سازمانی را بررسی می نماید. مشاهده مستقیم از طریق رویکرد تحقیق موردی همراه با تحقیقات و پرسشنامه ها در یک شرکت تولید لامپ در انگلستان بررسی شده است. یافته ها نشان می دهند که برنامه 5S، می تواند سبب تغییر مثبت فرهنگ شرکتی در حوزه روش های لین گردد.

کاربرد طراحی برای 6سیگما، در فصل 6 اثبات گردید تا بتوان یک دیسک توربین فشار بالا را طراحی نمود. تعریف، تعیین ویژگی ها، بهینه سازی و اصلاح روش هایی هستند که برخی از ابزار کلیدی موجود در حوزه DFSS بحساب می آیند که از آنجمله می توان به توسعه کارکرد کیفی، طراحی آزمایشات، مدل سازی کلی، فرایند سلسله مراتب تحلیلی، شبیه سازی مونت کارلو، داده کاوی و طراحی پارامتر اشاره نمود. یکی دیگر از کاربردهای DFSS، در فصل 7 مورد بحث قرار گرفته است که در آن نویسندگان نشان می دهند که چرا و چگونه XYZ می تواند DFSS را اجرا نماید تا به این ترتیب هر دو مورد متخصصان آکادمیک و دانشگاهی و مدیران مثالی را ارائه دهند که مباحث بیشتر در رابطه با اجرای روش ها را می طلبد و با تصریح مفاهیم موجود ارتباط دارد. رویکرد XYZ، برای اجرای DFSS در این فصل ارائه شده که شامل پیش زمینه و دلایل گوناگونی است که می تواند به آن بیانجامد.

فصل 8 و 9 و 10، کاربردهای 6سیگما/لین در فرایندهای خدماتی مانند فرایندهای حسابداری مدیریتی و استفاده از منابع انسانی را نشان می دهد. فصل 8 یکی از چندین تحقیقات در اروپا در زمینه اجرای 6سیگما در سطح/کارکرد غیر فنی فعالیت های تجاری بشمار می آید و اولین موردی است که عوامل موفقیت بحرانی در یک محیط HR را بررسی کرده است. این فصل، برخی از یافته های اصلی و کلیدی را در رابطه با ارتباط روش های گوناگون به ویژه لین و 6سیگما ارائه نموده و مطرح می کند. تحقیقات مشابه، در فصل 10 عنوان گردیدند که در آن ها نویسنده مدل مفهومی را برای اجرای 6 سیگما/لین در یک محیط HR پیشنهاد داده است. این فصل مدل پیشرفت فعالیت های تجاری توسعه یافته به صورت عملی و آزمایشی را ارائه می دهد که به سرعت و به شکل مثبتی بر شرایط ذهنی، وضعیت افراد، فعالیت های مناسب و رفتارهای مطلوب تأثیرگذارد و سبب دستیابی به پیشرفت های مطلوب به شکلی مناسب و پایدار خواهد شد.

فصل 9، بر جنبه های دیگر فرایندهای خدماتی تأکید دارد که برای مثال می توان بر قابلیت پاسخگویی مدیریت و تأکید بر نقش حسابداران در اجرای پروژه های 6سیگما اشاره نمود. بر مبنای مطالب مطرح شده در فدراسیون بین المللی حسابداران، 1998، چارچوب مفهومی برای حسابداری مدیریت، این تحقیق عنوان می نماید که بسیاری از نقش های اصلی در فرایند DMAIC 6 سیگما، ارتباط نزدیکی با 4 نقش اصلی و کلیدی IFAC برای حسابداری مدیریت دارند. نتایج نشان می دهد که ویژگی های 6سیگما برای تمامی مراحل گوناگون فرایند DMAIC قابل استفاده بوده و هماهنگی و تطابق نزدیکی با نقش های اصلی و کلیدی IFAC برای حسابداری مدیریت ایفا می نماید.

فصل 11 و 12، مقالات مفهومی را ارائه و پیشنهاد می دهد که در آن، نویسندگان، 6سیگما را با مفاهیم دیگر استراتژی/روش های گوناگون مرتبط دانستند که از آنجمله می توان به روش های سیستم های نرم و مدیریت زنجیره پشتیبان سبز اشاره کرد. نویسندگان در فصل 11، منابع گوناگون را برای ارزیابی تلفیق SSM با رویکرد DMAIC 6سیگما بررسی نمودند و کارایی و قابلیت استفاده بیشتر آن را برای هر دو مورد شرایط مسئله ساده و پیچیده لحاظ کرده اند. معرفی و استفاده از 6سیگما در مدیریت زنجیره پشتیبانی سبز در فصل 12 و با توصیف منافع حاصل از کاربرد مدیریت زنجیره پشتیبان سبز از 6سیگما و آنچه که افراد حرفه ای در زمینه 6سیگما می توانند در بهره وری از مدیریت زنجیره پشتیبان سبز مورد استفاده قرار دهند ارائه شده است.

 

 

 

  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:  6 سیگما  6 سیگما چیست  6 سیگما Pdf  6 سیگما در مدیریت  6 سیگما Ppt  6 سیگما پاورپوینت  6 سیگما در صنعت  6 سیگما ویکی پدیا  6 سیگما در ایران  6 سیگما در آزمایشگاه  شش سیگما چیست  شش سیگما چیست؟ + Ppt  6 سيگما چيست  روش شش سیگما چیست  شش سیگما چیست Pdf  مدیریت 6 سیگما چیست  کتاب شش سیگما چیست؟  دوره شش سیگما چیست  شش سیگما Pdf  شش سيگما+pdf  مقاله شش سیگما Pdf  شش سیگما در مدیریت  نقش شش سیگما در مدیریت منابع انسانی  6 سيگما Ppt  شش سیگما Ppt  شش سيگما Ppt  آموزش شش سیگما Ppt  شش سیگما پاورپوینت  شش سیگما در صنعت فولاد  کاربرد شش سیگما در صنعت  شش سیگما در ایران  اجرای شش سیگما در ایران  شش سیگما در ایران خودرو  تاریخچه شش سیگما در ایران  مقاله 6 سیگما  مقاله شش سیگما  مقالات شش سیگما  دانلود رایگان مقاله 6 سیگما  مقالات 6 سیگما  مقاله شش سیگما با ترجمه  مقاله شش سیگما در بیمارستان  مقاله شش سیگمای ناب  دانلود مقاله 6 سیگما  دانلود مقاله شش سیگما  مقاله در مورد شش سیگما  مقاله درباره شش سیگما  مقاله فارسی شش سیگما  مقاله های شش سیگما  مقالات ترجمه شده شش سیگما  مقاله شش سیگما Pdf  دانلود مقالات شش سیگما  دانلود رایگان مقاله شش سیگما  دانلود مقاله در مورد شش سیگما  دانلود مقاله درباره شش سیگما  پایان نامه 6 سیگما  پایان نامه شش سیگما  دانلود پایان نامه شش سیگما  پایان نامه درمورد شش سیگما  پایان نامه های شش سیگما  پایان نامه در مورد شش سیگما  کتاب 6 سیگما  دانلود کتاب شش سیگمای ناب  کتاب شش سیگما  دانلود کتاب 6 سیگما  دانلود کتاب شش سیگما  کتاب معجزه شش سیگما  کتاب های شش سیگما  کتاب شش سیگما انتشارات مشتری مدار  کتاب شش سیگما چیست؟  کتاب شش سیگمای ناب  دانلود کتاب اصول و فنون شش سیگمای ناب  کتاب در مورد شش سیگما  دانلود رایگان کتاب شش سیگما  دانلود کتاب معجزه شش سیگما  دانلود کتاب شش سیگما چیست؟  دانلود کتاب شش سيگما و افزايش بهره وري  دانلود رایگان کتاب 6 سیگما  کتاب شش سیگما برای سازمان های خدماتی  جزوه 6 سیگما  جزوه شش سیگما  دانلود جزوه 6 سیگما  جزوه آموزش 6 سیگما  دانلود جزوه شش سیگما  جزوه آموزشی شش سیگما  دانلود کتاب 6 سیگما  دانلود رایگان کتاب 6 سیگما  دانلود کتاب شش سیگمای ناب  دانلود کتاب معجزه شش سیگما  دانلود رایگان کتاب شش سیگما  دانلود کتاب شش سیگما چیست؟  دانلود کتاب شش سيگما و افزايش بهره وري  تحقیق 6 سیگما  تحقیق شش سیگما  مقاله 6 سیگما  تحقیق درباره شش سیگما  تحقیق درمورد شش سیگما  تحقیق در مورد 6 سیگما  مقاله شش سیگما  مقاله شش سیگما Pdf  مقاله شش سیگما با ترجمه  مقاله شش سیگما در بیمارستان  مقاله شش سیگمای ناب  مقالات شش سیگما  دانلود رایگان مقاله 6 سیگما  مقالات 6 سیگما  دانلود مقاله 6 سیگما  دانلود مقاله شش سیگما  تحقیق در مورد شش سیگما  مقاله درباره شش سیگما  دانلود مقاله درباره شش سیگما  مقاله درمورد شش سیگما  مقاله در مورد شش سیگما  دانلود مقاله در مورد شش سیگما  مقاله در مورد 6 سیگما  مقاله ای در مورد شش سیگما  مقاله لاتین در مورد شش سیگما  مقاله انگلیسی در مورد شش سیگما  تحقیق شش سیگما  مقاله شش سیگما  مقاله شش سیگما Pdf  مقاله شش سیگما با ترجمه  مقاله شش سیگما در بیمارستان  مقاله شش سیگمای ناب  تحقیق درباره شش سیگما  تحقیق درمورد شش سیگما  مقالات شش سیگما  مقاله در مورد شش سیگما  دانلود مقاله شش سیگما  مقاله درباره شش سیگما  مقاله فارسی شش سیگما  مقاله های شش سیگما  تحقیق در مورد شش سیگما  دانلود مقاله درباره شش سیگما  مقاله درمورد شش سیگما  پایان نامه شش سیگما  دانلود پایان نامه شش سیگما  پایان نامه درمورد شش سیگما  پایان نامه های شش سیگما  پایان نامه در مورد شش سیگما  مقاله شش سیگما  مقاله شش سیگما با ترجمه  مقاله شش سیگما در بیمارستان  مقاله شش سیگمای ناب  مقالات شش سیگما  مقاله در مورد شش سیگما  دانلود مقاله شش سیگما  مقاله درباره شش سیگما  مقاله فارسی شش سیگما  مقاله های شش سیگما  مقالات ترجمه شده شش سیگما  مقاله شش سیگما Pdf  دانلود مقالات شش سیگما  دانلود مقاله در مورد شش سیگما  تحقیق در مورد شش سیگما  مقاله در باره شش سیگما  مقاله ای در مورد شش سیگما  مقاله لاتین در مورد شش سیگما  مقاله انگلیسی در مورد شش سیگما  دانلود رایگان مقاله شش سیگما  دانلود مقاله درباره شش سیگما  تحقیق درباره شش سیگما  مقاله همسوسازی پروژه های شش سیگما  شش سیگما  شش سیگما Pdf  شش سیگما Ppt  شش سیگما در ایران  شش سیگما در مدیریت  شش سیگمای ناب  شش سیگما پاورپوینت  شش سیگما+مقاله  شش سیگما ناب  شش سیگما در بیمارستان  شش سيگما+pdf  مقاله شش سیگما Pdf  شش سیگما چیست Pdf  شش سيگما Ppt  شش سیگما چیست؟ + Ppt  آموزش شش سیگما Ppt  شش سیگما در ایران خودرو  اجرای شش سیگما در ایران  تاریخچه شش سیگما در ایران  نفوذ شش سيگما در ايران  نقش شش سیگما در مدیریت منابع انسانی  شش سیگمای ناب چیست  دانلود کتاب شش سیگمای ناب  اصول و فنون شش سیگمای ناب  کتاب شش سیگمای ناب  مقاله شش سیگمای ناب  شش سیگما و ناب در خدمات  مقاله شش سیگما با ترجمه  مقاله شش سیگما در بیمارستان  شش سیگما و تولید ناب  شش سیگما و تفکر ناب  
محصولات مرتبط
دانلود کاملترین جزوه اصول و فنون مذاکره

دانلود کاملترین جزوه اصول و فنون مذاکره

قیمت: 99,000 ريال کد فایل:35923
دانلود کاملترین جزوه اصول و فنون مذاکره جزوه اصول و فنون مذاکره به صورت ورد و قابل ویرایش ارایه شده است.شما می توانید قسمتی از  دانلود کاملترین جزوه اصول و فنون مذاکره که شامل قسمتی از مقدمه و سایر بخش ها می باشد را مشاهده فرمایید: فایل ورد قابل ویرایش مقدمه ای از جزوه اصول و فنون مذاکره: پيشرفت جوامع و رشد جمعيت و كوچك شدن جهان از نقطه نظر دسترسي به اطلاعات و معضلات اجتماعي و جنگ قدرتها و محدوديت منابع و تضاد منافع انسانها را...
دانلود پاورپوینت مهارتها و قوانین کسب و کار

دانلود پاورپوینت مهارتها و قوانین کسب و کار

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35922
دانلود پاورپوینت مهارتها و قوانین کسب و کار کاملترین فایل پاورپوینت در مورد مهارتها و قوانین کسب و کار این فایل(دانلود پاورپوینت مهارتها و قوانین کسب و کار) ذر 50 اسلاید ارایه می گردد.در زیر چند اسلاید به صورت تصادفی که نمونه ای از فایل دانلود پاورپوینت مهارتها و قوانین کسب و کار آورده میشود. مدل کسب و کار: - یک مدل کسب و کار چارچوبی برای کسب درآمد است. این مدل شامل مجموعه ای از فعالیتها است و به سوالات زیر پاسخ می...
دانلود پاورپوینت برنامه های ایجاد تغییر در تیم

دانلود پاورپوینت برنامه های ایجاد تغییر در تیم

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:32864
لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر...
دانلود پاورپوینت تغییر در رفتار سازمانی: مورد کاوی شرکت نفتی

دانلود پاورپوینت تغییر در رفتار سازمانی: مورد کاوی شرکت نفتی

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:32859
  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید  توجه فرمایید. 1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه  قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، بلافاصله پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4386

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2275

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2915

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :990

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2451

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1000

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1026

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :881

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...