منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تحقیق جایگاه، نقش و رسالت معلم و مربی از دیدگاه قرآن و روایا



قیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 60     کد محصول :5584      حجم فایل:68,47 KB      نوع فایل :rar



فایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

چکیده

قرآن کریم به عنوان چراغ پر فروغ و سراج وهاج که کاملترین برنامه و قوانین را برای سعادت بشر دارد در آیات نورانیش مکتب تعلیم و تربیت اسلامی را به زیبائی هرچه تمام ترسیم نموده است و خداوند را به عنوان اولین معلم بشر معرفی نموده که به پیامبرش در آغاز بعثت فرمود:  " اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِى خَلَقَ " (سوره علق) و اینچنین مکتب تعلیم و تربیت اسلامی به عنوان مکتبی ممتاز، مستقل و با مبانی و اصول مشخص پدیدار گردید که در این مکتب علم و دانش، معلم و متعلم (شاگرد و مربی) و مدرسه و از جایگاه بسیار ارزشمند و رفیعی برخوردارند.

مقدمه :

پس از نهاد خانه و خانواده که کانون پر مهر و محبت پدر و مادر است مدرسه مهم ترین مکان برای تعلیم و تربیت است جائی که محل بروز و ظهور رسالت خطیر معلمی است که اگر او معلمی کند راه انحراف بسته می شود و در زندانها مسدود می گردد.معلمی شغل مهمی است که ضرورت آن بر کسی پوشیده  نمی باشد .این ضرورت عمدتا شکل دهی تجربیاتی است که منجر به تغییرات مطلوب رفتاری در دانش آموختگان می شود.بخاطر همین ضرورت آشکار است که نقش معلم نهادینه شده است و بسیاری از گروههای اجتماعی و افراد و دانشجویان و دانش آموختگان مختلف ،انتظارات کلی مشخصی از آنچه که یک  معلم  هست و  باید  باشد دارند.

یک معلم موفق و پژوهشگر باید نقاش باشد تا چهره ی زیبای دانش آموز را در ذهن دلش نقاشی کند ـ باید خطاط باشد تا به زندگی خط خورده بعضی از دانش آموزان شکل بدهد ـ باید شاعر باشد تا زندگی شاگردان خود را به بهترین نحو بسراید ـ خیاط باشد تا درزهای روح و دل پاک و کوچک کودکان را ترمیم کند ـ باید نسیم باشد تا از اشتباهات کودکانه شاگردان خود با مهربانی و ملایمت بگذرد ـ باید شبنم باشد و قطرات مهر را بر گل روی کودکان بپاشد ـ باید باران باشد تا پاکی را به شاگردان خود بیاموزد و باید ....

 از انجا که نقش مهم معلمی بر هیچ کسی پوشیده نیست از همین روی در این نوشتار سعی خواهم کرد با انتقال تجربیات خود در این زمینه به همکاران عزیز قدمی در راه ارتقاء سطح اموزشی کشور خود برداشته باشم.

مفاهیم و کلیات :        

« روش در مقابل واژه ی لاتینی «متد » به کار می رود ، واژه ی متد در فرهنگ فارسی « معین » و فرهنگ انگلیسی به فارسی «آریانپور »به :روش ، شیوه ،راه ،طریقه ، طرز ، اسلوب معنی شده است . به طور کلی «راه انجام دادن هر کاری » را روش گویند .روش تدریس نیز عبارت از راه منظم ،با قاعده و منطقی برای ارائه درس می باشد "تجربه" : تجربه به معنی ازمودن و ازمایش کردن میباشد .

" خدمت" :  به معنی کارکردن برای کسی ، بندگی کردن ، کار ، ماموریت میباشد.

 و منظور ما  از جامعه اموزشی در این نوشتار مدرسه دوره ابتدایی میباشد.

ارزیابی عمومی :

بنده در طول سالیان خدمتم هر سال بر حسب نیاز اموزش و پرورش منطقه ای که در آن مشغول به خدمت بودم یعنی شهرستان جاجرم، روستای ایور (که البته اکنون این روستا به شهر تبدیل شده و همچنین جزو شهرستان گرمه محسوب میشود )، در مسئولیتها و وظایف مختلف ایفای نقش کرده ام .تعدادی از سالها نقش مدیریتی داشته ام و بقیه را هم اموزشی.

و باید یگویم که همه این سالها سرشار از  خاطرات تلخ و شیرین و تجربیات کوچک و بزرگی است که امیدورام با انتقال انها به همکاران جوان عزیزی که به تازگی پا به این عرصه عظیم و پرمسئولیت گذاشته اند ، توانسته باشم قدمی در راه خدمت بیشتر به جامعه اموزش کشورم برداشته باشم.

درهمین ابتدای صحبتهای خودم باید به همه عزیزان بگویم که، ای دوست و همکار گرامی اگر به معلمی به عنوان یک شغل نگاه کنی ازهمین الان باخته ای ، چرا که معلمی یک نوع هنر است ، هنر عشق ورزیدن ، هنر خدمت کردن ، هنر همچون شمع اب شدن و شاهد پروانه شدن پروانه هایت بودن و تو اگر به این همه عشق و هنر به چشم یک شغل و ابزار بنگری نه تنها خود از ان لذت نبرده ای بلکه پروانه هایت را از پروانه شدن باز داشته ای و تا ابد انها  را در پیله خود نگه داشته ای . همه همکاران  زحمت کش و عزیزی که سالها تجربه خدمت در مدارس سراسر کشور را داشته اند این حرفها را با اعماق وجودشان درک میکنند ، ان شاء الله که شما معلم جوان عزیز نیز همه این  عشقها و هنر ها را با اعماق وجودت درک کنی.

ابتدا نقاط مثبت از ارزیابی خود را ذکر میکنم وسپس به نقاط ضعیف می پردازم :

اولین نکته ای که باید ذکر کنم این است که : از انجا که محل خدمت بنده در سالهای اولیه تدریس در روستا بود، شاگردان بنده نیز بچه های روستا بودند که وجودشان سرشار از صفا و خلوص است. بچه های روستا چون در محیط بی ریایی و به دور از تجملات و زرق و برق زندگی مادی بزرگ شده اند بالتبع دارای شخصیتی بی ریا و با صفا و صمیمیت هستند و همین نکته باعث می شود که فضای ایجاد شده در کلاسهای درس پر باشد از صفا و صمیمیتی که همراه میشود با دلسوزی و خلوص معلمان عزیز. گویی معلم در چنین کلاسی با همه وجودش حس میکند که زحماتی که می کشد به ثمر خواهد نشست و نتیجه خواهد داد و هر کدام از بچه هایی که با همه زحمات پدر و مادرهایشان در سر کلاسهای درش نشسته اند روزی یکی از مردان بزرگ کشور میشوند .

از جمله نقاط مثبت دیگر وجود کادر بومی در مدراس ومنطقه اموزش وپرورش که خود به طور ملموس متوجه مشکلات وکمبودها هستند ودر رفع انها با کادر مدرسه همکاری های لازم را دارند البته گاهی همین قضیه خود باعث ایجاد مشکلاتی میشود که در ادامه ذکر خواهم کرد .

ایجاد سیستم ارزشیابی توصیفی در سالهای اخیر با وجود نقصها و کمبودهایی که دارد توانسته تا حدودی حس برتری دانش اموزی را بر دانش اموزان دیگر از بین ببرد ولی این نکته را هم باید به یاد داشته باشیم که حس رقابت هم تا حدودی و در برخی موارد لازم است و باعث میشود که دانش اموزان برای یادگیری بیشتر تلاش کنند.

یک نکته مهم که وجود دارد این است که در کار معلمی و یا مدیریت، همسران معلمان  و مدیران عزیز کمک بسیار زیادی می توانند به انها بکنند و من واقعا از همین جا تشکر بسیار زیادی از همسر دلسوز و مهربانم دارم که اگر راهنمایی ها و کمک ها و حمایت های ایشان نبود دچار مشکلات زیاد و جبران ناپذیری در مسائل مدرسه و امور خانه وخانوادگی می شدم . همسران معلمان عزیز  باید توجه داشته باشند که حمایتهای انان علاوه بر اینکه باعث ایجاد روحیه ای سرشار از اعتماد به  نفس در معلم میشود بلکه میتواند در انان در یک تدریس خوب کمک زیادی کند که با وجود تمام سختی ها و مشکلاتی که در حیطه اموزش وجود دارد با فراغت بال و با خیال اسوده در سر کلاسهای درس ویا... حاضر شود.

بیشرین مشکلی که بنده در طول خدمتم با ان مواجه بودم کم بودن سطح اطلاعات خانوده ها و عدم همکاری اولیای دانش اموزان با مدرسه بود که واقعا در کنار مشکلات عدیده دیگر نمود بیشتر وبارزتری داشت ، اما خوشبختانه در سالهای اخیر سطح اطلاعات خانواده ها اقزایش یافته و بیشتر به مسائل مربوط به تحصیل کودکانشان اهمیت می دهند و مشکلات گذشته کمتر مشاهده میشود.

در قسمت مدیریت گاهاً دیده میشد که معلمان همکاری لازم را با  مدیر ندارند ودلیل ان هم این بود که نمیخواستند بپذیرند همکار خود انها یا دوست یا اشنایشان یا فلان معلم غریبه ای از شهر کناری در سمت مدیریت برای انها قرار گرفته است و متاسفانه اینها مواردی است که به دلیل بومی بودن کادر مدارس پیش می امد  البته همیشه هم به این صورت نبود و در میان این سالها بودند معلمان عزیزی که همکاری های زیادی با هم داشتیم تا بتوانیم مدرسه ای خوب را اداره کنیم.

مشکل دیگر ،نبود امکانات کافی  و بودجه لازم بود،مواردی پیش می امد که معلم عزیز از بنده که در سمت مدیریت بودم در خواست میکردند که برای دانش اموز با استعداد کلاسش جایزه ای تهیه شود  اما به دلیل کمبود بودجه امکانش فراهم نبود و مجبور بودیم از خود خانواده ها کمک بگیریم .یادم هست در سال 82 دانش اموزی داشتم که همیشه هنگام ازمایشهای درسهای علوم سوال میپرسید که چرا ما در مدرسه ازمایشگاه نداریم. و از من درخواست میکرد که برای انجام ازمایش کتاب درسی یشان به یکی از مدارس شهرستان برویم که متاسفانه به همان دلایل کمبود بودجه امکان چنین موردی هم نبود. 

معلم 2
چکیده 2
مقدمه 2
مفاهیم و کلیات : 3
ارزیابی عمومی : 4
روشهای انجام کار : 8
تاثیر شاد بودن معلم شاد بودن معلم: 15
تبیین تجارب : 19
تجربیات مدیریتی : 27
عوامل موفقیت: 29
به کاربردن روشی تلفیقی : 33
یادگیری بهتر دانش آموزان. 43
دانش آموزان و نصب آن در کلاس . 46
اداره مدرسه توسط دانش آموزان 50
برگزاری مسابقه حدیث 52
طرح تشویق کلاسی 53
توجه به تفاوتهای فردی 55
نتیجه گیری : 60
منابع 60
 
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:اقدام پژوهی   اقدام پژوهی ابتدایی   اقدام پژوهی اضطراب   اقدام پژوهی برگزیده   اقدام پژوهی تربیتی   اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی   اقدام پژوهی درس ادبیات   اقدام پژوهی درس املا   اقدام پژوهی درس تاریخ   اقدام پژوهی درس جبرواحتمال   اقدام پژوهی درس جغرافیا   اقدام پژوهی درس دبیرستان   اقدام پژوهی درس ریاضی   اقدام پژوهی درس زبان   اقدام پژوهی درس زبان انگلیسی دبیرستان   اقدام پژوهی درس زیست   اقدام پژوهی درس شیمی   اقدام پژوهی درس عربی   اقدام پژوهی درس علوم   اقدام پژوهی درس فارسی   اقدام پژوهی درس فیزیک   اقدام پژوهی درس مطالعات   اقدام پژوهی مدیر دبیرستان   اقدام پژوهی مدیریت مدرسه   اقدام پژوهی مشاور دبیرستان   اقدام پژوهی معاون آموزشی   اقدام پژوهی معلمان   اقدام پژوهی مقاله   اقدام پژوهی مقطع دبیرستان   اقدام پژوهی مقطع راهنمایی   اقدام پژوهی مقطع متوسطه   اقدام پژوهی نمونه   اقدام پژوهی پرخاشگری   اقدام پژوهی چیست   تجربه تربیتی   تجربه یک دبیر ادبیات   تجربه یک دبیر تاریخ   تجربه یک دبیر ریاضی   تجربه یک دبیر زبان انگلیسی   تجربه یک دبیر زیست   تجربه یک دبیر علوم   تجربه یک دبیر فیزیک   تجربه یک دبیر مطالعات اجتماعی   تجربه یک دبیر هنر   تجربه یک مدیر مدرسه   تجربه یک مربی تربیتی   تجربه یک مربی پرورشی   تجربه یک مشاور   تجربه یک معلم   تجربه یک معلم ابتدایی   تجربه یک معلم ادبیات   تجربه یک معلم ریاضی   تجربه یک معلم زبان انگلیسی   تجربه یک معلم زیست   تجربه یک معلم علوم   تجربه یک معلم فیزیک   تجربه یک معلم مطالعات اجتماعی   تجربه یک معلم موفق   تجربه یک معلم هنر   تجربیات مدون   تجربیات مدون آموزشی   تجربیات مدون آموزگار   تجربیات مدون دبیر فیزیک   تجربیات مدون معاون پرورشی   تجربیات مدون معلمان   تجربیات مدون یک معلم   تجربیات معلم   تجربیات معلم ابتدایی   تجربیات یک معلم   نمونه اقدام پژوهی  تحقیق پیرامون جایگاه معمان    تحقیق جایگاه معلم    تحقیق در مورد جایگاه معلم    تحقیق معلمی شغل انبیا است    جايگاه معلم    جايگاه معلم در مکتب تعليم    جایگاه معلم    جایگاه معلم از دیدگاه اسلام    جایگاه معلم از نظر اسلام    جایگاه معلم از نظر اسلام و قرآن    جایگاه معلم در اجتماع    جایگاه معلم در احادیث    جایگاه معلم در ادبیات فارسی    جایگاه معلم در اسلام    جایگاه معلم در تربيت اسلامي    جایگاه معلم در جامعه    جایگاه معلم در دین اسلام    جایگاه معلم در روایات    جایگاه معلم در سند تحول بنیادین    جایگاه معلم در فرهنگ اسلامی    جایگاه معلم در قرآن    جایگاه معلم در قرآن کریم    جایگاه معلم قرآن    جایگاه ومنزلت معلم در قرآن    رسالت معلمان و مربيان    مقاله جایگاه معلم    مقاله در مورد جایگاه معلم    نقش و جایگاه معلم در جامعه    ويژگي معلم از منظر اسلام  جايگاه معلم  جایگاه معلم در اسلام  جایگاه معلم در جامعه  جایگاه معلم در قرآن  جایگاه معلم از دیدگاه اسلام  جایگاه معلم در ژاپن  جایگاه معلم در احادیث  جایگاه معلم در دین اسلام  جایگاه معلم در ایران  جایگاه معلم در سند تحول بنیادین  جایگاه معلم در فرهنگ اسلامی  جایگاه و نقش معلم در اسلام  نقش و جایگاه معلم در جامعه  جایگاه معلم در قرآن کریم  جایگاه ومنزلت معلم در قرآن  جایگاه معلم قرآن  جایگاه معلم از نظر اسلام  جایگاه معلم از نظر اسلام و قرآن  جایگاه اجتماعی معلمان در ایران  رسالت معلم  تربیت معلم رسالت زاهدان  استخر معلم رسالت  رسالت معلمان  رسالت معلمی  همایش رسالت معلم  بانک رسالت معلم یزد  دبستان رسالت معلم مشهد  خانه معلم رسالت  مقاله رسالت معلم  دانشگاه تربیت معلم رسالت زاهدان  سایت تربیت معلم رسالت زاهدان  تربیت معلم پردیس رسالت زاهدان  مرکز تربیت معلم رسالت زاهدان  تربیت معلم دخترانه رسالت زاهدان  سایت دانشگاه تربیت معلم رسالت زاهدان  دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم رسالت زاهدان  رسالت معلمان در اقتصاد مقاومتی  رسالت شغل معلمی  همایش ملی رسالت معلم  خانه معلم تهران رسالت  خانه معلم بزرگراه رسالت  خانه معلم میدان رسالت  ویژگی معلمی  ویژگی های شغل معلمی  ویژگی شغل معلمی  ویژگی های معلمی  ويژگي معلم خوب  ویژگی معلم خوب آیت الله مظاهری  ویژگی معلم خوب از دیدگاه اسلام  ویژگی معلم خوب مظاهری  ویژگیهای معلم خوب  ویژگیهای معلم خوب استاد مظاهری  ويژگيهاي معلم خوب  ویژگی یک معلم خوب  ویژگی یک معلم خوب چیست  ویژگی های معلم خوب مظاهری  ویژگی معلم نمونه  ویژگی های معلم نمونه  ویژگی یک معلم نمونه  ویژگی معلمان نمونه  ویژگیهای یک معلم نمونه  ویژگی معلم خوب  ویژگی معلم بد  ویژگی معلم موفق  ویژگی معلمان موفق  ویژگی معلم حرفه ای  ویژگی معلم تربیت بدنی  ویژگی معلم خلاق  ویژگی معلمان دوره ابتدایی  ویژگیهای معلم موفق  ویژگیهای یک معلم موفق  ویژگیهای معلمان موفق  ویژگی یک معلم موفق  ویژگی های معلمان موفق دینی  ویژگی های معلم خلاق  ویژگی معلمان خلاق  ویژگیهای یک معلم خلاق  ویژگی معلم پیش دبستانی  ویژگی مربی پیش دبستانی  ویژگیهای مربی پیش دبستانی  ویژگیهای مربیان پیش دبستانی  ویژگی مربی پیش دبستان  ویژگی یک مربی پیش دبستانی  ویژگی مربیان پیش دبستانی  ویژگی مربیان دوره پیش دبستانی  ویژگی مهارتی مربی پیش دبستانی  ویژگیهای یک مربی پیش دبستانی  ویژگی معلم ابتدایی  ویژگی معلم دوره ابتدایی  ویژگی های معلم دوره ابتدایی  ویژگی معلمان ابتدایی  ویژگی یک معلم ابتدایی  ویژگیهای یک معلم ابتدایی  ویژگی معلمان کودکان استثنایی  ویژگی معلم زبان انگلیسی  ویژگی یک معلم خوب به زبان انگلیسی  ویژگی های یک معلم خوب زبان انگلیسی  ویژگی های یک معلم خوب به زبان انگلیسی  ویژگی معلم در قرن 21  ویژگیهای معلم قرن 21  ویژگیهای معلم در قرن 21  ویژگی معلم  معلم از دیدگاه قرآن  مقام معلم از دیدگاه قرآن  نقش معلم از دیدگاه قرآن  معلم از نظر قرآن  معلم شایسته از دیدگاه قرآن  جایگاه معلم از دیدگاه قرآن  مقام معلم از نظر قرآن  جایگاه معلم از نظر قرآن  
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4520

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2379

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3011

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1049

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2541

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1046

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1100

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :943

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...