منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارسقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 53     کد محصول :7156      حجم فایل:140,32 KB      نوع فایل :rarتجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی

« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

 

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مقدمه

ممنوعيت استفاده از موبايل در مدارس و کلاس هاي درس و وظايف مدير و معلمان در برخورد با اين مشکل ،کارکردهاي مثبت و منفي وسيله ارتباطي به نام موبايل بر کسي پوشيده نيست ، اقدامات قهري براي ممنوعيت استفاده از موبايل در مدارس به عنوان آخرين راه ممکن ، مناسب است اما پيشگيري از اين معظل مهمتر ، و مسلما" وجود امکانات ، بلوتوث ، حافظه هاي بالا ي مولتي مديا ، دوربين ، ضبط صدا ، پيامک ها و غيره بايد عاملي براي جديت مسئولان مدارس و معلمان در عدم استفاده دانش آموزان از اين وسيله داخل مدرسه باشد ، علي الخصوص مقاومت دانش آموزان ودرگيريهاي زياد والدين با کارکنان مدارس شايد منجر به تضعيف روحيه کاري ، خستگي و استرس طرفين نيز بشود .

يکي از مشکلات عمده همراه داشتن موبايل حواس پرتي دانش آموز و عدم توجه به کلاس و معلم است .

بر همه واضح است که موبايل يا تلفن همراه يک وسيله سودمند براي ارتباطات مطلوب محسوب مي شود و هم مي توان از آن استفاده درست داشت هم نادرست به حدي که به اندازه سلاح هاي گرم مي تواند در سطح کلاس و مدرسه خطرناک باشد ،به زودي پيشرفتهاي عجيب و غريب دستگاههاي موبايل باعث تعجب همگان خواهد شد ، موبايل هايي که بوي بد دهان را به صاحبش هشدار خواهد داد ، يا دستگاههايي که تغييرات مشکل ساز ضربان قلب و حالات اورژانسي را به صاحب موبايل و يا شرکت هاي بيمه و مراکز اورژانس اطلاع خواهد داد، استفاده از دفترچه تلفن ، حافظه بالا براي ذخيره فايل هاي فشرده صوتي و تصويري ، ضبط صدا،فيلمبرداري ، عکس برداري و قابليت هاي گوناگون براي والدين در کشورهاي پيشرفته جهت ردگيري و کنترل فرزندان و نظارت از راه دور و غيره هر شخص را به فکر استفاده از آن مي اندازد اما چه نوع استفاده اي ، با چه محتوياتي و چه احتمالاتي براي ناهنجاري و انحراف ؟ در اين راستا مطالب متنوع و پيشنهادات مفيد به همراه برخي مستندات ارائه مي شود ، اميد است مورد توجه مديران ، معلمان ، مربيان پرورشي و والدين قرار گيرد ، به هر حال ، به همراه داشتن موبايل در کلاس درس و مدرسه داراي ضررهايي بيشتر از فوايد آن است و حداقل در شرايط فعلي که فرهنگ سازي لازم انجام نشده است ، براي مدارس و والدين به يک بحران تبديل شده است علي الخصوص وجود بلوتوث ها و پيامک ها و تراک هاي غير اخلاقي و يا فيلمبرداري و گرفتن عکس از ساير دانش اموزان و انتشار آن در اينترنت يا از طريق سي دي و بلوتوث ، سوء استفاده هاي احتمالي ديگران از آنها ، مشکلات زيادي را به وجود آورده است .

 بايد گفت ؛ در برخي مدارس ممکن است در اين رابطه مشکلي وجود نداشته و يا در برخي شهر ها فرهنگ سازي لازم صورت گرفته باشد و به همراه داشتن آن امري عادي تلقي شود ، مطالب زير به صورت کلي ارائه شده است و ممکن است به زودي با رواج ام ام اس مجددا" مشکلات جديدي براي خانواده ها و دانش آموزان و مدارس به وجود آيد ... و البته واضح است که نمي توان يک نسخه کامل و بدون نقص را براي تمام مدارس پيچيد و برخي مديران با همکاري کليه معلمان اقدامات جالبي براي برخورد مناسب با اين مسئله اتخاذ کرده اند . اهميت قضيه به حدي است که در خيلي از کشورها ي توسعه يافته به درخواست مديران و معلمان خارجي استفاده از موبايل در مدرسه ممنوع شده است و تلاش براي غلبه بر اين مشکل مختص کشورمان نيست .

شيوه هاي تقلب پيشرفته در مدارس خارجي توسط موبايل و اخلال در امر ارزشيابي ، مديران را به فکر چاره انداخته است و برخي هم در داخل و خارج کشور ادعا مي کنند سيستم مختل کردن ارتباطات موبايل را طراحي کرده و در مدارس ، جلسات ، محيط هاي حساس ، نظامي و غيره تا شعاع 25 متر کارايي دارد ولي مشکل اصلي مدارس ايران روشن بودن موبايل و صحبت کردن نيست بلکه محتويات آن ، اس ام اس ، تراک هاي مختلف ، فايل هاي متنوع که همگي باعث مشغوليات ذهني دانش آموز و بي اثر کردن فرابند ياد دهي و يادگيري خواهد شد و حتي درگيريهاي زيادي براي مديران ، معلمان و والدين به وجود آورده است که باعث فرسودگي و تهي شدن انرژي آنان خواهد شد . برخي مطالب مفيد را ببينيد:

 اقدام هيات دولت در کشور ژاپن براي جلوگيري از استفاده موبايل در مدارس

  به گزارش خبر گزاريAFP از والدين و مدارس ژاپني خواسته شده تا از کاربرد موبايل براي کودکان جلوگيري نمايند.اين تصميم در روز دوشنبه توسط هيات دولت ژاپن گرفته شده است.آقاي وزير Yasuo Fukuda همچنين اعلام نمود کاربرد موبايل همچنين بروي اخلاقيات کودکان نيز تاثير سو دارد. ايشان اعلام نموده همه ما بايد تلاش کنيم که حتي دانش آموزان دبيرستاني نيز در موقع لزوم از موبايل استفاده کنند.دولت در آينده برنامه جلوگيري خود را ارائه خواهد نمود. يکي از خطرات روز افزون کشور ما زباله هاي کامپيوتري و کيت هاي الکتريکي و موبايل هاي اسقاطي است.متاسفانه اين مقوله کمتر مورد توجه قرار دارد.

 

قانون ممنوعیت استفاده از موبایل در مدارس هند

يک مقام پليس هند اعلام کرد که نيروهاي پليس براي نظارت بر استفاده دانش آموزان از تلفن همراه و جلوگيري از کاربرد غيراخلاقي موبايل در مدارس اين کشور آماده بکار شده اند.

به گزارش گروه ترجمه "موبنا" به نقل از پايگاه اينترنتي "سايفي" ، "کاران سينها" افزود : با تصويب قانون ممنوعيت استفاده از تلفن همراه در مدارس توسط دولت،12 تيم پليس براي اجراي اين طرح تجهيز و آماده شده اند.وي گفت : پليس در مورد دستگيري دانش آموزاني که از دوربين هاي تلفن همراه استفاده غير مجاز مي کنند ،هشدار داده است.

سينها ادامه داد: دولت، قانون ممنوعيت استفاده از تلفن همراه را بدون محدوديت سني براي دانش آموزان به تصويب رسانده است .با وجود تصويب اين قانون برخي از دانش آموزان فيلم هاي مستهجن را توسط رايانه دانلود کرده و از طريق تلفن همراه در مدارس پخش مي کنند.

به منظور جلوگيري از اشاعه اين فيلم ها و اعمال غير اخلاقي ديگر در محيط هاي آموزشي، پليس هند يک اقدام ضربتي را براي کنترل دانش آموزان آغاز کرده است.

تا کنون يکهزار و 673 مورد فيلم هاي غير اخلاقي از دانش آمزان ضبط شده است.

خبرهايي در اين رابطه (بدون جهت گيري صرفا" جهت اطلاع آورده شده است)

انگلستان :

مدير يک دبيرستان در انگلستان يکي از مشکلات اصلي استفاده از موبايل در مدارس را تقلب و ارسال عکس برگه هاي امتحاني براي بيرون از جلسه و دريافت پاسخ توسط عکس جوابيه اعلام کرد !

 

ممنوعيت استفاده از تلفن همراه در مدارس ايران

دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش گفت: "دانش‌آموزان نبايد در مدرسه از تلفن همراه استفاده كنند و در صورت همراه داشتن بايد به مدير مدرسه تحويل دهند."

بهرام محمديان در گفت‌وگو با فارس افزود: در آئين‌نامه اجرايي مدارس نيز آمده است، استفاده از هر وسيله‌اي كه باعث اختلال در امر آموزش شود در مدارس ممنوع است. وي اضافه كرد: استفاده از اسباب بازي‌هاي خاص، قلم و كاغذ و وسايل فانتزي از جمله وسايلي است كه همراه داشتن آن توسط دانش‌آموزان در مدارس ممنوع است.

محمديان اظهار داشت: استفاده از MP3 و MP4 در مدارس در صورتي كه براي استفاده آموزشي باشد، مانعي ندارد كه اين موضوع به تشخيص معلم و مدير مدرسه بستگي دارد.

وي ادامه داد، آئين‌نامه جديد اجرايي مدارس هم اكنون در كميسيون اساسنامه و مقررات شوراي عالي آموزش و پرورش در دست بررسي است. 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه    ۱
اقدام هیات دولت در کشور ژاپن برای جلوگیری از استفاده موبایل در مدارس    ۳
قانون ممنوعیت استفاده از موبایل در مدارس هند    ۴
انگلستان    ۴
ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در مدارس ایران    ۵
موبایل اگر زنگ بخورد توقیف می‌شود    ۵
راه حلی برای معضل تقلب با تکنولوژی    ۷
قوانین شل و سفت کن    ۸
چرا مضرات موبایل گفته نمی شود    ۱۰
خطرات گوشی های دوربین دار در مدارس    ۱۴
فناوری دردسرساز    ۱۵
بخشنامه آموزش و پرورش    ۱۶
مضرات بلایی به نام موبایل    ۱۹
تا قبل از ۱۴ سالگی تلفن همراه ممنوع    ۱۹
تلفن همراه مخرب تر از نیروی هسته ای    ۲۱
دختران طرفدار SMS پسران شیفته تماس صوتی    ۲۱
در محیط آموزشی silent باش    ۲۳
موبایل کثیف تر از دستشویی    ۲۵
استفاده از موبایل در کلاس درس، فرهنگ دانش‌آموزان را تغییر می‌دهد    ۲۶
اعتراض معلمان انگلستان به استفاده موبایل توسط دانش آموزان    ۲۹
خطرات اعتیاد به موبایل    ۳۶
ممنوعیت استفاده از موبایل در مدارس قبرس    ۳۲
پیشنهاداتی در رابطه با پیشگیری  استفاده از محتویات غیر اخلاقی موبایل در مدارس    ۳۳
بیشتر معتادان به موبایل از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند    ۳۶
آیا تلفن‌همراه مانع تحصیل دانش‌آموزان می‌شود    ۳۸
تلفن‌همراه را از خودت دور کن    ۴۴
تحقیقات انجام شده    ۴۵
آسیب‌پذیری مغز    ۴۶
مضرات آنتن‌های BTS    ۴۸
کیف نانویی    ۴۸
منابع    ۵۰ • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:موبايل چه مشکلاتي براي کودکان ايجاد مي کند ؟ ضررهاي موبايل چيست  موبايل چه خطراتي دارد  روشهاي پيشگيري از آوردن موبايل به مدرسه توسط دانش آموزان  راههاي برخورد با مشکل موبايل در مدرسه  شيوه هاي مقابله با موبايل در آموزشگاه  چگونه از مشکلات موبايل در مدرسه بکاهيم  چرا تلفن همراه در کلاس مشکل ايجاد مي کند؟  خطرات بلوتوث هاي غير اخلاقي براي دانش آموزان  پيامک هاي غير اخلاقي چه ضرري براي نوجوان دارد  مشکل فيلمبرداري و عکس در کلاس  مشکلات معلمان در رابطه با موبايل دانش آموزان  از چه روشهايي براي ممنوعيت استفاده از موبايل در کلاس و مدرسه جلوگيري کنيم  وظايف مدير و مشاور و مربي پرورشي در برخورد با همراه داشتن موبايل در مدرسه چيست  آيا همراه داشتن موبايل در مدرسه ممنوع است  خاموش کردن موبايل در کلاس درس  موبايل چه مشکلاتي براي افراد به وجود مي آورد  رابطه تقلب درسي و موبايل در مدارس  چه عواملي در کلاس موجب حواس پرتي دانش آموزان مي شود ؟  خطرات موبايل براي مادران باردار و جنين  موبايل   تلفن همراه   مدارس  دانش آموزان  ممنوعيت  مشکلات  ضررها  مديران  معلمان  بلوتوث  پيامک    اضطراب موبايل  استرس موبايل  خطرات تلفن همراه براي کودکان   تحقیق تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارس   تحقیق در مورد تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارس   تلفن همراه   تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارس   دانلود تحقیق تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارس   مضرات بلايي به نام موبايل   معظلات استفاده موبایل در مدارس   مقاله تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارس   مقاله در مورد تهدیدات و معضلات موبایل (تلفن همراه ) در مدارس   ممنوعيت استفاده از تلفن همراه در مدارس ايران   ممنوعيت استفاده از موبايل در مدارس  ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی خبره به عالی  ارتقاع شغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله های فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا  شغلی  ارشد  به  خبره  دوره  ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی   تجربیات دبیران  سایت تخصصی تجربیات دبیران  تجربیات دبیر  تجربیات معلم  تجربیات آموزگار  تجربیات هنر اموز  رتبه عالی  رتبه خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم  تجربیات یک هنر آموز  تجربیات معلمین  تحقیق درباره تجربیات دبیران  تجربیات دبیران برای رتبه خبره  تچربیات دبیران برای ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات برای ارتقای شغلی ارشد به خبره     
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4382

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2272

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2912

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :989

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2449

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :998

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1024

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :879

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...