منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون نقش و اهمیت تشویق در پیشرفت تحصیلی دانش آموزانقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 57     کد محصول :7188      حجم فایل:40,67 KB      نوع فایل :rarتجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی

« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

 

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مقدمه :

همه­ی والدین کمک، حمایت و تشویق فرزندان­شان را برای موفق شدن در مدرسه ضروری می­دانند، اما بیشتر والدین نمی­دانند چطور باید این کارها را انجام دهند و یا چه کارهایی باید انجام دهند. این پژوهش مجموعه­ای از روشهای علمی که در مدارس آزمون شده­اند و             می­تواند به شما کمک کند تا فرزندتان در مدرسه موفق شود را ارائه می­دهد.

وقتی دانش­آموزی در مدرسه پیشرفت نمی­کند، والدین به شدت احساس ناکامی می­کنند. اما آنچه معلمان و مربیان می­دانند این است که والدین می­توانند در پیشرفت در مدرسه تفاوت ایجاد کند، اگر بدانند که چطور فرزندانشان را برای موفقیت آماده کنند. این تحقیق مسیر را به شما نشان می­دهد.

این تجربیات مدون توصیه­های علمی و اطلاعات روشن و مشخصی را در اختیار شما قرار می­دهد. اطلاعاتی درباره آنچه معلمان و والدین دوست دارند و نیز راههای رسیدن به موفقیت دانش آموزان را به شما ارائه می­دهد و نیز به اینکه والدین چطور می­توانند به این موفقیت کمک کنند، بینش­های جدید ارائه می­دهد.

این پژوهش و تجربیات مدون برای همه خانواده­ها پیشنهادات عملی برای افزایش توانایی و پیشرفت تحصیلی فرزندانشان ارائه می­کند و داروی درمان ترسها، هراسها و شکست در مدرسه است.

همچنین موضوعات زیادی را پوشش می­دهد که در بیشتر کتابهای راهنمای والدین وجود ندارد. موفقیت در مدرسه تنها به علت عادات مطالعه صحیح و کار سخت نیست. بلکه درباره نگرش، قاطعیت، زمان­بندی، سیاست­ها، موقعیت­ها، ارتباطات، توجه، اعتماد به نفس، رفتار اجتماعی، و مهمتر از همه مشارکت والدین است. نهایتا، این موضوعات و دیگر موضوعات عرضه شده در این پژوهش به والدین برای رشد و پیشرفت فرزندانشان کمک می­کند.

این تحقیق مجموعه­ای از توصیه­های موثر و کارآمد است که می­تواند برای همه دانش­آموزان و والدین موثر باشد. این پژوهش کوتاه، عملی و جالب است، براحتی خوانده می­شود و به سختی فراموش می­شود. و دیدگاه عمیق­تری نسبت به پیشرفت در مدرسه دانش­آموزان دارد. در این پژوهش و تدوین خطوط راهنمای زیر مطرح می­شود.

*       نکاتی که به والدین کمک می­کند بتوانند با معلمان فرزندشان همراه شوند.

*       دریافت و درک مسایلی که فرزندانتان از مدرسه هرگز برای شما بیان نمی­کنند.

*       اینکه بتوانید با معلم بد کنار بیایید.

*       هنر مناسب برای ارتباط با پرسنل مدرسه

*       اگر فرزندتان مدرسه را دوست ندارد چکار کنید.

پیشنهادات قابل پذیرش برای همه گروههای سنی موضوعات، موقعیت­های مدرسه بکار می­رود. شما باید بدانید فرزندتان شایسته موفقیت در مدرسه است. و شما می­توانید چنین موفقیتی را برای او به ارمغان آورید. خواندن این مطالب شاید مهمترین تکلیفی باشد که تا کنون داشته­اید.

بخش اول

مروری بر موفقیت مدرسه

 

1 - موفقیت در مدرسه قابل یادگیری است. با این باور که همه دانش­آموزان می­توانند با مطالعه بهتر، تمرکز بیشتر، استفاده از حداکثر توانایی­شان و بالفعل درآوردن توانایی­شان، پا به عرصه موفقیت بگذارند، شروع کنید. اگر شما و فرزندتان این باور را نکنید، چنین چیزی رخ نخواهد داد. اما اگر به آن باور داشته باشید، در مسیر درست برای موفقیت فرزندتان قرار دارید و خواندن این کتاب می­تواند به شما کمک کند.

2-کمک به موفقیت فرزندتان در مدرسه اغلب بستگی به عملکرد شما دارد.

*                  بیشتر گوش کنید و کمتر حرف بزنید.

*                  بیشتر سؤال کنید، کمتر نق بزنید.

*                  بیشتر تشویق کنید، کمتر انتقاد کنید.

*                  بیشتر در جستجوی پیشنهادات باشید و کمتر توصیه کنید.

3- موفقیت در مدرسه یک تصمیم است. شما و کودکتان باید با هم چنین تصمیمی بگیرید.

4- دوست داشتن بیش از حد و لوس کردن فرزندتان موجب می­شود که نتوانند بهترین باشند.

5- برای همه بچه­ها موفقیت در مدرسه، به آنچه همیشه نیاز داشته­اند، نیاز دارند: نظم، چالش، احترام، تشخیص فرصتها، انتخابهای صحیح، گذشت، و عشق فراوان. یافتن روشهایی که این نیازها را برطرف کند نقطه عطف همه روشهای فرزندپروری است.

6- از فرزندتان توقع مناسب داشته باشید. او را به پشتکار تشویق کنید زیرا پشتکار هر مانعی را کنار می­زند و به موفقیت فرزندتان امیدوار باشید.

7- مهم نیست چقدر فرزندتان باهوش است، از او توقع خارق­العاده بودن نداشته باشید. توقعات غیرواقع­گرایانه موجب می­شوند بچه­ها احساس کنند باید با زندگی کردن بر طبق معیارهای غیرممکن عشق والدین را بدست آورند. کار شما این است که به فرزندانتان کمک کنید خودشان باشند. تنها با این روش آنها بهترین را خواهند آموخت.

8- درباره­ی موفقیت­های مدرسه واقعگرا باشید. توقع مشکلات را داشته باشید و توقع پیدا کردن راه­حل مناسب را نیز داشته باشید. با واقع­گرایی هرگز ناامید نخواهید شد.

9- اگر در کارتان سود نکنید یا معامله­ای را از دست بدهید، بدین معنا نیست که شخص بدی هستید. اگر کودکتان در مدرسه ضعیف عمل می­کند، همین اصول در مورد او نیز کارآیی دارد. از او توقع موفقیت داشته باشید، اما محدودیتهای انسانی و اتفاقات غیرمنتظره را نیز در نظر داشته باشید.

10-همیشه تلاش فراوان را بعنوان عامل موفقیت بپذیرید.

 

فهرست مطالب

 
مقدمه
بخش اول
مروری بر موفقیت مدرسه
بخش دوم
فرزندتان را برای موفقیت آماده کنید
بخش سه
شرایط را برای یادگیرنده­ها امن و سالم نگاه دارید.
بخش چهار
والدین در نقش معلم
بخش پنج
با معلمان و مدیران همکاری کنید.
بخش شش
به فرزندتان در انجام تکالیف و مهارتهای مطالعه کمک کنید.
منابع


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:  تشویق در یادگیری  تشویق در یادگیری دانش آموزان  تاثیر تشویق در یادگیری دانش آموزان  نقش تشویق در یادگیری  تاثیر تشویق در یادگیری  اهمیت تشویق در یادگیری  اثر تشویق در یادگیری دانش آموزان  اثر تشویق در یادگیری  تاثیر تشویق در یادگیری دانش آموزان ابتدایی  تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  تاثير تشويق در يادگيري دانش آموزان  تاثیر تشویق و تنبیه در یادگیری دانش آموزان  نقش تشویق و تنبیه در یادگیری دانش آموزان  نقش تشویق در یادگیری دانش آموزان  تاثیر تشویق در یادگیری دانش آموزان Pdf  تشویق و تنبیه در یادگیری دانش آموزان  تاثیر تشویق بر یادگیری دانش آموزان  تاثیر تشویق بر یادگیری دانش آموزان ابتدایی  تاثیر تشویق در افزایش یادگیری دانش آموزان  تاثیر تشویق و تنبیه بر یادگیری دانش آموزان  پرسشنامه تاثیر تشویق بر یادگیری دانش آموزان  نقش تنبیه و تشویق در یادگیری  نقش تشویق در افزایش یادگیری دانش آموزان  تاثیر تشویق در یادگیری کودکان  تاثیر تشویق و تنبیه در یادگیری  اثر تشویق و تنبیه در یادگیری دانش آموزان  اثر تشویق بر یادگیری  دانلود مقاله بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری  بررسی نحوه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  بررسی تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  پرسشنامه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  پایان نامه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  برسی نحوه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  پرسشنامه نحوه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  تاثیر تشویق بر افزایش یادگیری  بررسی نحوه ی تاثیر تشویق در افزایش یادگیری  پایان نامه تاثیر تشویق در یادگیری   تاثیر تشویق در یادگیری   تحقیق تاثیر تشویق در یادگیری   تشویق   دنلود تحقیق تاثیر تشویق در یادگیری   مقاله تاثیر تشویق در یادگیری   یادگیری  تجربیات دبیران  سایت تخصصی تجربیات دبیران  تجربیات دبیر  تجربیات معلم  تجربیات آموزگار  تجربیات هنر اموز  رتبه عالی  رتبه خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم  تجربیات یک هنر آموز  تجربیات معلمین  تحقیق درباره تجربیات دبیران  تجربیات دبیران برای رتبه خبره  تچربیات دبیران برای ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات برای ارتقای شغلی ارشد به خبره   ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی خبره به عالی  ارتقاع شغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله های فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا  شغلی  ارشد  به  خبره  دوره  ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی    
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4481

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2350

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2985

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1029

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2512

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1028

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1081

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :922

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...