منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري درقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 58     کد محصول :7187      حجم فایل:338 KB      نوع فایل :ms-word 

تجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی

« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

 

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

تجربیات مدون نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان

مقدمه

خلاقيت واژه‌ي بسيار مهمي است و پژوهشگران برداشت‌هاي مختلفي از خلاقيت دارند و بالطبع تعاريف مختلفي از آن ارائه كرده‌اند. تحقيقات نشان داده است كه همه انسانها قوه خلاقيت دارند بعضي در يك زمينه خلاقيت بيشتري دارند و برخي در زمينه‌هاي ديگر، معلمان خلاقيت را در دانش آموزان شكوفا كنند و يا از بين ببرند، بنابراين بايد محيط و فضاي مساعدي براي رشد و پرورش خلاقيت دانش آموزان فراهم آورد.

بدون شك آينده هر جامعه‌اي را خلاقيت افراد آن جامعه مي‌سازد و در عصر دانايي محوري، كشوري مي‌تواند جايگاه مطلوب در كهكشان رقابتهاي اقتصادي فرهنگي و اجتماعي داشته باشد كه روي آموزش و پرورش خلاقيت به دانش آموزان خود سرمايه گذاي كند، زيرا بنابرنتايج تحقيقات مختلف و برخلاف تصورهاي غلطي كه خلاقيت را ذاتي مي‌دانند، خلاقيت امري اكتسابي است.

 

وظایف نظام آموزشی در مورد خلاقیت دانش آموزان

يكي از وظايف بسيار مهم نظام آموزشي كشور آموزش خلاقيت به دانش آموزان است. براي آموزش خلاقيت روشهايي وجود دارد كه به بعضي از آنها اشاره مي‌شود:

1 – تجارب دانش آموزان را به موقعيت خاص محدود نكنيم، كارهاي بديع و تخيلات كودكان را تشويق كنيم، سئوال‌هايي را مطرح كنيم كه مشوق تفكر باشد و از تكرار روشهاي معمول و متداول بپرهيزيد.سئوال‌هايي كه راه‌حل‌هاي متعددي داشته باشد.

2 – براي طرح سئوال‌هاي غيرمعمول و بديع ارزش قائل شويم، دانش‌آموزان را تشويق كنيم تا سئوال‌هاي گوناگوني بپرسند. فراتر از اطلاعات و دانش هاي معمول گل كنند و راه هاي مختلف براي مسائل پيشنهاد دهند. آنها را در اظهار انديشه‌هاي اصيل و بديع تشويق كنيم، با نظرهاي غيرمتداول و تازه آنها با خوشرويي و احترام برخورد كنيم، حتي اگر فراتر از تصورات ما معلمان باشد.

3 – براي خودآموزي و يادگيري اكتشافي فرصت‌هايي را در اختيار آنها قرار دهيم. يكي از ويژگيهاي افراد خلاق استقلال شخصي و توانايي پيدا كردن راه حل مسائل به طريق اكتشافي و از راه خودآموزي است. اگر تنها حفظ كردن مطالب و راه حل‌هاي قالبي مورد تاييد معلمان باشد، دانش آموز به حفظ مطالب تشويق خواهند شد، اما اگر انديشه‌هاي بديع تاييد شود، دانش آموز به فعاليت‌هاي خلاق روي خواهد آورد. مهم اين است كه فكري تازه و كشفي جديد به وقوع به پيوندد .

4 – نسبت به تفاوتهاي فردي دانش آموزان با احترام برخورد كنيم. برخورد درست معلمان با دانش‌آموزان در رشد استعدادهاي خلاق آنها تاثير فراوان دارد. از وادار كردن دانش آموزان به رقابت چشم و هم چشمي با يكديگر بپرهيزيم.

زيرا هريك از دانش‌آموزان استعداد خاص خود را دارد كه او را از ديگري متمايز مي‌كند. در پرورش اين استعدادهاي ويژه دانش‌آموزان بكوشيم.

5 – از روشها و فنونهاي ويژه براي بالا بردن سطح استعدادهاي خلاق استفاده كنيم. تعدادي از روشها و فنون آموزشي وجود دارد كه استفاده از آنها در پروراندن استعدادهاي خلاق بسيار موثر است؛ مانند روش بارش مغزي آموزش مهارتهاي پژوهشي كه اجراي اين روشها منجر به ايجاد تفكر خلاق و نوآورانه در دانش‌آموزان مي‌شود.

پژوهش در عمل معلم پژوهنده و تأمين و تربيت پژوهشگر

در اوضاع و احوالي که روحيه سوداگرانه و سودجويانه حاکم بر زمانه، روحيه مطالعه و پژوهش را تحت الشعاع خود قرار داده است و نيز در شرايطي که رسانه هاي غيرمکتوب مثل تلويزيون، ويديو، اينترنت، شبکه هاي ماهواره اي و...به طور چشم گيري وارد زندگي مردم شده، به ناگاه برنامه معلم پژوهنده در آموزش و پرورش ظهور و نمود قوي پيدا نمود و موفق شد بسياري از معلمان و دست اندرکاران آموزش و پرورش را به سوي خود جذب کند و آنها را از حالت ايستايي به پويايي درآورده و بر اين گفته که عنوان مي شد:«پژوهش فقط مختص به آدم هاي دانشگاهي و دانشمندان است و هرکس نمي تواند پژوهش کند»خط بطلان کشيد و باعث تحول اساسي درنظام تحقيق و توسعه گرديد.

بايد اذعان نمود که طرح معلم پژوهنده يکي از محورهاي تحول در آموزش و پرورش است که توانسته است سال به سال، بلکه روز به روز بر تعداد علاقه مندان خود بيفزايد و انبوه زيادي از فرهنگيان را به سوي مطالعه و تحقيق سوق دهد که مسلماً پژوهش هاي آکادميک و مرسوم دانشگاهي نمي توانست در اين مدت کوتاه چنين موفقيت بزرگي را کسب نمايد.

بر اين باورم که يافته هاي پژوهش مرسوم دانشگاهي الهام بخش و محرک کارهاي پژوهشي در کلاس درس و ...است و پژوهش هاي کلاسي و پژوهش هاي دانشگاهي لازم و ملزوم يکديگرند.اين مقاله که با اهداف بررسي و تحليل برنامه معلم پژوهنده و جايگاه آن در آموزش و پرورش به رشته تحرير درآمده، اقدام پژوهي را يکي از محورهاي مهم تحول در آموزش و پرورش دانسته است و آن را از زواياي گوناگون مورد تجزيه و تحليل قرار داده است.

ضرورت و اهميت برنامه معلم پژوهنده در تحول آموزش و پرورش

پژوهش سبب رشد علمي و فرهنگي مي شود و انسان را از جهل و ناآگاهي به علم مي رساند و حقايق و واقعيت ها را آشکار مي کند و راه را براي حل مسايل و مشکلات پيچيده هموار مي کند(فضلي خاني، 85)درباره اهميت و ضرورت پژوهش در عمل در آموزش و پرورش مي توان به موارد زير اشاره نمود.

1-مناسب ترين راه براي حل مسأله است.

بسياري از دست اندرکاران، از جمله معلمان و ديگر کارکنان آموزشي مي توانند از اين راه بسياري از مسائل مربوط به کلاس و مدرسه را کاهش يا حل کنند.

2-نوعي آموزش حين خدمت است.افراد درگير در پژوهش، مثل معلمان و مديران در حين پژوهش به مهارت ها و دانش هايي دست مي يابند که قبلاً به آن آشنا نبودند.

3-پاسخ گويي علمي، چون گستره وسيعي از افراد درگير پژوهش مي شوند، پاسخ گويي به مسائل موجود صورت علمي پيدا مي کند، عوام زدگي و راه حل هاي غيرمنطقي جاي خود را به راه حل هاي علمي و منطقي مي دهد.همگان تلاش مي کنند تا براي پاسخ گويي به مسائل راه علمي و منطقي پيش گيرند.

4-دوري از نخبه گرايي:در اين روش همه دست اندرکاران وارد عرصه پژوهش مي شوند و پژوهش از انحصار افراد کارشناس و نخبه بيرون مي آيد و عمومي مي شود.

5-پژوهش براي ارتقاي سطح علمي، امروزه، توجه به امر پژوهش جهت ارتقاي سطح علمي معلمان و دانش آموزان امري بسيار لازم و ضروري است، ضرورتي که موجب تغيير نظام آموزشي از کتاب محوري به پژوهش محوري و همچنين باعث ايجاد روش هاي علمي در فرآيند ياددهي-يادگيري مي گردد که در نهايت به تحول در آموزش و پرورش مي انجامد، طرح معلم پژوهنده اين تحول را تسريع مي کند.

6-اصلاح وضع نامطلوب.هدف اساسي در اين روش اصلاح وضع نامطلوب و کاهش مسائل است.

7-نزديکي نظر و عمل.چون در اين روش هدف نهايي بهبود و اصلاح عمل است و هر عملي نيز بر بنياد نظري انجام مي گيرد، در اين رويکرد، بيش از ديگر روش ها فاصله نظر و عمل کم مي شود.

8-نوآوري و دانش افزايي.چون در اين روش به دنبال حل مسأله هستيم، احتمال اين که به نوآوري هايي دست يابيم، بيشتر است.به سخن ديگر، ضمن جست و جوي راه هاي مناسب براي حل مسأله اين امکان نيز وجود دارد که پژوهنده به راه هاي نو و خلاقانه دست يابد(قاسمي پويا، 83)

فهرست مطالب

مقدمه    ۱
وظایف نظام آموزشی در مورد خلاقیت دانش آموزان    ۶
پژوهش در عمل معلم پژوهنده و تأمین و تربیت پژوهشگر    ۳
ضرورت و اهمیت برنامه معلم پژوهنده در تحول آموزش و پرورش    ۴
اهداف، چگونگی و روش اقدام پژوهی در ایجاد تحول در آموزش و پرورش    ۶
چیستی و چرایی معلم پژوهنده و پژوهش در عمل    ۸
برنامه معلم پژوهنده در آموزش و پرورش و چالش های پیش روی معلمان    ۱۱
نقش مدرسه در رشد و تکامل دانش‌آموزان    ۱۵
ویژگی های مدرسه خوب    ۱۷
ویژگی های مدرسه خوب (از لحا ظ کالبدی و سخت افزاری)    ۱۸
راه کارها و پیشنهادات    ۲۰
چگونه دانش آموز خلاق می شود    ۲۴

عوامل موثر بر خلاقیت    ۲۸
ویژگی های افراد خلاق    ۳۰
موانع بروز خلاقیت    ۳۱
آموزش و پرورش و خلاقیت    ۳۴
ویژگی‌های دانش آموز خلاق    ۳۶
روش‌های ایجاد تفکر خلاق    ۳۹
روابط انسانی در مدارس باعث پیشرفت می شود    ۴۶
ا صول مهم درایجاد روابط حسنه از سوی مدیر مدرسه    ۴۹
راه ایجاد رابطه حسنه با معلمین (کارکنان)    ۵۳
منابع    ۵۵

منابع:

۱ـ روانشناسی رشد، علی اکبر شعاری نژاد، انتشارات اطلاعات، تهران ۱۳۷۴

۲ـ تربیت ماهنامهی پرورشی وزارت آموزش و پرورش سال ۲۱ـ شماره۴ ـ دی ۸۴ صفحات ۶۰ـ۶۲ نام مقاله «خلاقیت و زمینهسازی برای رشد آن» دکتر محسن ایمانی و افسانه رنجبر

۳ـ پیوند نشریه ماهنامهی آموزشی ـ تربیتی آبان ۸۲ـ صفحات ۳۸ـ۴۰ مقاله «راههای شناخت و شکوفایی خلاقیت در دانش آموزان» وجیهیه کمنییان

۴ـ تربیت ماهنامهی پرورشی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۹ شماره ۲ـ آبان ۸۲صفحات ۴۷ـ۴۸ مقاله «شناخت خلاقیت» غزاله حشمتی

۵ـ تربیت، ماهنامهی پرورشی وزارت آموزش و پرورش ـ سال ۲۱ـ شماره ۶ـ اسفند ۸۴ صفحات ۴۰ـ۴۴ مقالهی «آموزش و پرورش و خلاقیت» زهرا صباغیان

۶- پیوند. نشریه ماهنامهی آموزشی ـ تربیتی ـ آبان ۸۳ـ شماره ۳۰۱ـ صفحات ۲۵ـ۲۶ مقاله «آیا میدانید چگونه میتوان کودکانی خلاق تربیت کرد؟» ترجمه و تالیف: سلحشور.

  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تجربیات مدون آموزشی   تجربیات مدون آموزشی نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   تحقیق در مورد نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   تحقیق نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   خلاقیت   دانلود تجربیات مدون آموزشی نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   مقاله در مورد نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   مقاله نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   نقش معلمان و مدرسه در پرورش خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان   وظایف نظام آموزشی در مورد خلاقیت دانش آموزان  خلاقیت دانش آموزان  خلاقیت دانش آموزان ابتدایی  خلاقیت دانش آموزان Pdf  خلاقیت دانش آموزان Doc  خلاقیت دانش آموزان کلاس پنجم من  خلاقیت در دانش آموزان  پرسشنامه خلاقیت دانش آموزان  پرورش خلاقیت دانش آموزان  موانع خلاقیت دانش آموزان  نمونه خلاقیت دانش آموزان  پرورش خلاقیت در دانش آموزان ابتدایی  ایجاد خلاقیت در دانش آموزان ابتدایی  تقویت خلاقیت در دانش آموزان ابتدایی  خلاقیت در دانش آموزان ابتدایی  پرورش خلاقیت دانش آموزان ابتدایی  مقاله خلاقیت دانش آموزان ابتدایی  خلاقیت در دانش آموزان دبستان  راههای پرورش خلاقیت در دانش آموزان ابتدایی  خلاقیت دانش آموزی  خلاقیت های دانش آموزی  مسابقات خلاقیت دانش آموزی ابن سینا  اختراعات خلاقانه دانش آموزی  خلاقیت های شورای دانش آموزی  خلاقیتهای دانش اموزان کلاس پنجم من  پرورش خلاقیت در دانش آموزان  ایجاد خلاقیت در دانش آموزان  افزایش خلاقیت در دانش آموزان  راهکارهای خلاقیت در دانش آموزان  پرسشنامه خلاقیت دانش آموزان ابتدایی  پرسشنامه خلاقیت در دانش آموزان  پرسشنامه سنجش خلاقیت دانش آموزان  راه های پرورش خلاقیت در دانش آموزان  راههای پرورش خلاقیت دانش آموزان  مقاله پرورش خلاقیت دانش آموزان  چگونگی پرورش خلاقیت دانش آموزان  روشهای پرورش خلاقیت دانش آموزان،معلمان خلاق،سایت زیباوب  پرورش خلاقیت تحصیلی در دانش آموزان  خلاقیت های دانش اموزان کلاس پنجم من  ایده های خلاقانه دانش آموزی  طرح های خلاقانه دانش آموزی  ایده های خلاق دانش آموزی  نوآوری دانش آموزان  ابتکار و نوآوری دانش آموزان  نوآوری دانش آموزی  نوآوری های دانش آموزیتجربیات دبیران  سایت تخصصی تجربیات دبیران  تجربیات دبیر  تجربیات معلم  تجربیات آموزگار  تجربیات هنر اموز  رتبه عالی  رتبه خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم  تجربیات یک هنر آموز  تجربیات معلمین  تحقیق درباره تجربیات دبیران  تجربیات دبیران برای رتبه خبره  تچربیات دبیران برای ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات برای ارتقای شغلی ارشد به خبره   ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی خبره به عالی  ارتقاع شغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله های فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا  شغلی  ارشد  به  خبره  دوره  ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی    
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4471

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2342

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2977

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1023

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2507

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1026

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1075

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :916

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...