منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

فروشگاه فایل

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون معاون آموزشی دبیرستانقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 40     کد محصول :5616      حجم فایل:55,53 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

مقدمه

اینجانب ........ دارای مدرک ……….، مدت ….. سابقه خدمت در نظام مقدس آموزش و پرورش را دارم. تجارب حاضر مربوط به معاونت آموزشی متوسطه 1 ------ می‌باشد که مدرسه تثبیتی من در سال 94 بود. منطقه جغرافیایی محل خدمتم در شهرستان ---- است. باید بپذیریم وقتی که یک نظام آموزشی بر پایه تفکر مهندسی آموزش استوار گردد آسان تر می‌توانیم به آمال و اهداف آموزشی دست یابیم. باید بپذیریم مسئولیت اولیای مدرسه بخصوص معاونین مسئولیتی بسیار خطیری می‌باشد. معاونین مسئول تغییر و اصلاح رفتارهای ناسازگار و تأمین بلوغ عاطفی و سلامت روانی و نوجوانان هستند و مدرسه محلی است که درآن هر دانش آموز به منظور ارضای نیازهای خویش و براساس تجربه‌های قبلی رفتارهای متفاوتی از خود نشان می‌دهد.مثلاً یک دانش آموزی پرخاشگر و بی انضباط است و دیگری فعالیت و پشتکار دارد، سومی رهبری می‌کند و آن یکی دلقک پیشه است و لودگی پیش می‌گیرد. بنابراین ما باید مدرسه را به محیطی تبدیل کنیم که در آن هر دانش آموزی بتواند دوست داشتن و دوست داشته شدن و احساس با ارزش بودن را تجربه کند. بخصوص که مدرسه ما بوده و همین امر موجب می‌گردد که این پناه در بیشتر موارد از داشتن فرصت‌های کافی و یا برابر با سایر دانش آموزان هم سن و سال خود محروم بوده و نتوانند تجارب اخلاقی و رفتاری درستی را در جهت اجتماعی شدن کسب نمایند. هرچند سن و سال این دانش آموزان به طور معمول حداقل سه تا پنج سال بیشتر از سایر دانش آموزان هم پایه خویش است اما چون در بسیاری از خانواده‌ها نشان دادن این را برای خود عیب دانسته و گاها آن‌ها را پنهان می‌کنند،

ارزیابی عمومی

وظایف معاون آموزشی

 معاون آموزشی  باید:

-      دارای صبر و حوصله فراوان و همیشه آمادگی روبرو شدن با اتفاقات غیر منتظره را داشته باشد.

-      یک قاضی خوب باشد. بتواند مشکلات و درگیری‌های بین دانش آموزان را به گونه ای حل کند که تبدیل به یک ماجرای دنباله دار نشود و اینکه هر دو طرف دعوا از قضاوت شما راضی باشند (قضاوت عادلانه و جریمه متناسب با  خلاف و طبق قوانین مدرسه که قبلابه آن‌ها تذکر داده‌اید باشد.)

-      به دلیل اینکه با همه در ارتباط هستید (دانش آموزان، اولیای آن‌ها، معلمین، ...) بایددارای اخلاق خوب و روابط عمومی بالاباشید.

-      دارای وقار و جذبه باشید تا بتوانید راحت‌تر کنترل دانش آموزان و مدرسه را در دست بگیرید   

(به قول معروف بدون استفاده از تنبیه از شما حساب ببرند.).

-      سعی کنید تمامی قوانین مدرسه را اجرا و رعایت کنید هر گونه انعطاف و چشم پوشی بی مورد باعث مشکل شدن کار شما در ادامه  خواهدشد.

-      همه جای مدرسه را کنترل کنید. از همه اتفاقاتی که در مدرسه می‌افتد مطلع باشید.

-      سعی کنید شناخت کاملی از وضعیت درسی و خانوادگی دانش آموزان پیدا کنید.

نقاط قوت در زمينه وظايف و مسئوليت هاي شغلي

الف : امکانات مناسب برای مدرسه را فراهم کردن

ب : بکار بردن روش های جدید در مدیریت مدرسه

ج : توجه به سوالات دانش آموزان و پاسخگویی به آنها

د : فراهمی آوردن بهترین امکانات برای معلمان

روش های انجام کار

مواردی که معاون آموزشی باید بداند

1- به کارگیری ادبیات ارتباطی مناسب میان همکاران، اولیاء

و دانش آموزان مدرسه

2 –  ارائه راهکارهای مناسب جهت ایجاد روحیهٔ امیدواری،

 نشاط و شادابی در مدرسه

3 –   تهیه برنامهٔ سالانه  و تنظیم تقویم اجرایی

 

 

عناوین تجارب

تجربه 1 برنامه آغازین

با توجه به نقش برنامه آغازین در منسجم ساختن فعالیت‌های روزانه و با در نظر گرفتن توانایی‌های محدود این دانش آموزان در این آموزشگاه معمولاً مراسم‌های زیر گنجانده می‌شود:

1 – تلاوت قرآن به یکی از روش‌های زیر:

الف) تلاوت قرآن توسط معاون آموزشگاه.

ب) تلاوت قرآن توسط معاون و تکرار توسط دانش آوزان.

پ) پخش نوار قرآن سه بار تکرار از بلندگو و تکرار توسط دانش آموزان به منظور حفظ کردن و آموختن سوره‌های کوچک قرآنی.

ت) تلاوت قرآن توسط یکی از دانش آموزان.

2 – پخش سرود ملی جمهوری اسلامی در روزهای شنبه.

3 – قرائت دعای صبحگاه بوسیله معاون یا یکی از دانش آموزان.

4 – قرائت دعای امام زمان توسط معاون یا یکی از شاگردان.

5 -  قرائت ذکر روز و پنج بار تکرار آن.

6 – انجام حرکت ورزشی با هدایت معاون و نظارت سایر مربیان و پخش هم زمان آهنگ‌های ورزشی شاد در محیط آموزشگاه.

7- سخنرانی توسط معاون آموزشگاه در مورد موضوعات خاص.

8- تشویق شاگردان ممتاز در روزهای شنبه.

 تجربه 2 نظارت بر امر آموزش همکاران

نظارت بر تدریس همکاران  یکی ازمهمترین وظایف مدیران ومعاونین آموزشگاها می‌باشد که در مدارس این وظیفه به طور خاص به عهده سرپرست آموزشی و در کنار آن بعهده مدیر و معاون قرار دارد. چون در حال حاضر پست سرپرست آموزشی در آموزشگاه ما خالی است، هم اکنون مدیر و معاون هستند که به کلاس‌ها سرکشی کرده و همه چیز را تحت نظر دارند. متاسفانه گاه پیش می‌آید که برخی از همکاران این بازدیدها را به دید دخالت در امر آموزش خود می‌بینند لذا برای اجتناب از این امر ابتدا در جلسه شورای مدرسه در مورد علت فلسفه این بازدیدها صحبت کرده و بعد توضیح می‌دادم که هدف فقط انتقال تجربیات از یک همکار به همکار دیگر است. سپس وقتی در کلاس حاضر می‌شدم  عملکرد خوب مربیان را تشویق و در صورت دیدن اشکالی در کار در گوشه ای تنها ایراد کار را به او می‌گفتم، گاهی نیز از مربی اجازه می‌خواستم و می‌گفتم که من تدریس این قسمت را خیلی دوست دارم اجازه می‌دهید من هم یکبار این فصل را تدریس کنم (تذکر آن که به لطف خدا تدریس من معمولاً با نمایش‌های کمدی، تقلید صدا، شکلک درآوردن و … همراه است که موجب می‌شود دانش آموز با شوخی و خنده درس را بهتر یاد بگیرد چرا که آستانه توجه دانش آموزان از افراد عادی کمتر بوده و زودتر خسته می‌شوند) جالب آن که گاه خود همکاران از من می‌خواهند تا در تدریس به آن‌ها کمک کنم. به طریق نه تنها من نظارت خود را انجام داده‌ام بلکه به یادگیری و افزایش شور و نشاط در کلاس نیز افزوده‌ام.

تجربه 3 برگزاری جلسات آموزش خانواده

از آنجا که ارتباط بین اولیاء و دانش آموزان با اولیاء مدرسه نقش بسیار زیادی در افزایش راندمان آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش دارد به همین دلیل در مدرسه ما تصمیم گرفته شد که به صورت ماهانه جلساتی با خانواده‌ها در مدرسه تشکیل شود. این جلسات به صورت دوره ای برگزار می‌شوند. به این صورت که یک بار در کلاس درس و به صورت پایه ای بوده و در آن والدین و مربیان ضمن صحبت با یکدیگر تغییرات و رفتارهای یک ماهه دانش آموز را بررسی می‌کنند. در جلسه بعد نیز به صورت گروهی بوده و یک سخنران برای همه خانواده‌ها سخنرانی می‌کند. تا بدین طریق نه تنها ارتباط خانه و مدرسه روز به روز قوی تر شود بعلاوه خانواده‌ها نیز ضمن آگاهی یافتن هر چه بیشتر از وضعیت درسی فرزند خود با آخرین یافته‌های علمی و روانشناختی که توسط روانشناسان بیان می‌گردند نیز آشنا شده و قادر خواهند بود با چشمی باز با مشکلات فرزندان خود روبرو گردند.

اما باز در این زمان یک مشکل پیش می‌آمد و آن این بود که بسیاری از خانواده‌ها تمایلی برای شرکت در این کلاس‌ها نداشتند بنابراین به دو طریق به خانواده‌ها جهت شرکت در جلسات انگیزه داده شد.

الف) از سخنرانان درخواست شد تا در پایان سخنرانی خود یک سؤال از متن مطالب گفته شده طرح کنند. سپس والدین می‌بایست بلافاصله پاسخ صحیح را به همراه نام و مشخصات خود نوشته و تحویل می‌دادند. در جلسه بعد نیز به قید قرعه به یک یا چند خانواده که پاسخ صحیح را ارائه داده باشند به شرط حضور در جلسه قرعه کشی هدیه ای تعلق می‌گیرد. نکته قابل توجه این است که در این جریان خانواده مجبور است  برای دریافت هدیه خود در دو جلسه حاضر شود. یکبار جلسه ای که در آن سخنرانی شده و دوم جلسه ای که در آن قرار است قرعه کشی صورت گیرد.

ب) معمولاً خانم‌ها خیلی در مورد خوراکی‌ها و خواص و تاثیرات آن‌ها بر بدن کنجکاو بوده و دوست دارند بدانند هر غذا چه تاثیری بر بدن ما می‌گذارد. لذا در مورد فواید، مضررات، تاثیرات، نتایج و عواقب مصرف خوراکی‌های متداول تحقیقاتی را انجام داده و در هر جلسه در مورد یک یا چند ماده غذایی صحبت می‌کردم. از جمله موادی که خیلی در مورد مضررات آن‌ها صحبت شد می‌توان تنقلات ناسالمی همچون چیپس، پفک، لواشک و… را نام برد. جالب آن که اگر خانواده ای نمی‌توانست در جلسه حاضر شود در اولین فرصتی که می‌توانست به آموزشگاه مراجعه می‌نمود تا بفهمد موضوع طرح شده در جلسه قبل چه بوده است!

بالا بردن اطلاعات عمومی پزشکی خانواده‌ها:

مهم‌ترین عامل بروز اختلال فامیلی است. بعلاوه بسیاری از این خانواده‌ها به علت فقر مالی کم سواد و یا حتی بی سواد می‌باشند به همین دلیل یکی از موضوعاتی که در جلسات از آن استفاده می‌شد راه‌های کنترل جمعیت و همچنین بررسی عوامل ایجاد اختلال در فرزندان است تا ضمن آموزش هر چه بهتر آن‌ها از تولد کودکان معلول بیشتری جلوگیری گردد.

گرد آوری آخرین اطلاعات در مورد دانش آموزان:

با توجه به فقر نسبی موجود در خانواده‌های معمولاً بیشتر این خانواده‌ها اجاره نشین بوده و هر ساله با جابجایی منازل آن‌ها روبرو هستیم. از طرف دیگر چون ازدواج‌های فامیلی در بین آن‌ها رواج فروانی دارد بسیاری از خانواده‌ها بیش از یک فرزند دارند. لذا فرمی را طراحی کرده و در ابتدای هر سال در اختیار خانواده‌ها قرار دادم تا با تکمیل آن آخرین اطلاعات مورد نیاز من را آماده نمایند. سپس این فرم‌ها را بصورت یک کتابچه درآوردم و در مواقعی که نیاز بود از آن استفاده می‌کردم. این فرم به گونه ای راحی شده است که تمامی اطلاعات شناسنامه ای، خانوادگی، بیماری‌های خاص و آدرس و تلفن منزل و محل کار والدین را مشخص می‌کند. با توجه به لزوم تکمیل مشخصات دانش آموزان در جاهای مختلف بخصوص سایت بگفا و نرم افزارهای ابتدایی و راهنمایی وجود این دفتر تأثیر فراوانی بر سرعت کار ما داشته و از مراجعه‌های مکرر ما به پرونده دانش آموزان جلوگیری می‌کرد.

تجربه 4 برگزاری جلسات مشاوره گروهی با دانش آموزان

 

فهرست
مقدمه 2
ارزیابی عمومی 3
وظایف معاون آموزشی 3
نقاط قوت در زمينه وظايف و مسئوليت هاي شغلي 4
روش های انجام کار 4
مواردی که معاون آموزشی باید بداند 4
عناوین تجارب 5
تجربه 1 برنامه آغازین 5
تجربه 2 نظارت بر امر آموزش همکاران 6
تجربه 3 برگزاری جلسات آموزش خانواده 7
بالا بردن اطلاعات عمومی پزشکی خانواده‌ها 8
تجربه 4 برگزاری جلسات مشاوره گروهی با دانش آموزان 9
تجربه 5 شیوه‌های مختلف تشویق دانش آموزان 11
تجربه 6 فعالیت‌های زنگ تفریح 13
تجربه 7 کنترل غیبت‌ها 14
تجربه 8 نظم و انضباط در مدرسه 15
عوامل موفق یا عدم موفق 17
چالش ها 18
اقدامات خاصي 21
برنامه خاص 21
ارائه برنامه 22
بیان نکات ویژه و کلیدی 26
پیشنهادات 36
نتیجه گیری 39
فهرست منابع 40
 


  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تجربیات معاون آموزشی  تجربیات معاون آموزشی مدرسه  تجربیات معاون آموزشی مدرسه برای رتبه عالی  تجربیات معاون آموزشی مدرسه برای رتبه خبره  تجربیات معاون اموزشی مدرسه برای رتبه عالی و خبره  تجربیات مهاون اموزشی برای ارتقای شغلی  تجربیات معاون اموزشی ابتدایی  تجربیات معاون اموزشی مدرسه راهنمایی  تجربیات معاون اموزشی دبیرستان  تجربیات معاون اموزشی هنرستان  تجربیات معاون آموزشی مدرسه راهنمایی  تجربیات مدون معاون آموزشی  مستندات ارتقای شغلی معاون آموزشی  تجربیات معاون آموزشی ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات معاون آموزشی ارتقای شغلی خبره به عالی  تحقیق ارتقای شغلی معاون آموزشی  مقاله ارتقای شغلی معاون آموزشی  تجربیات معاون آموزشی دبیرستان  تجربیات معاون آموزشی ابتدایی  تجربیات معاون آموزشی هنرستان  تجربیات تخصصی معاون آموزشی    تجربیات شغلی یک معاون آموزشی    تجربیات مدون شده معاون آموزشی    تجربیات معاون آموزشی ارتقای شغل    تجربیات معاون آموزشی دبستان    تجربیات معاون آموزشی دبیرستان دخترانه    تجربیات معاون آموزشی مدارس ابتدایی    تجربیات معاون آموزشی مدرسه    تجربیات معاون آموزشی موفق    تجربیات معاون آموزشی هنرستان    تجربیات معاون فناوری آموزشی برای رتبه عالی    تجربیات معاونین آموزشی متوسطه    تجربیات یک معاون آموزشی مدرسه راهنمایی    دانلود تجربیات مدون معاون آموزشی    دانلود تجربیات مدون معاون آموزشی مدرسه راهنمایی    دانلود تجربیات معاون آموزشی دبیرستان    گزارش تجربیات معاون آموزشی دبستان    مستندسازی تجربیات معاون آموزشی  تجربیات مدون معاون آموزشی دبیرستان  تجربیات مدون یک معاون آموزشی دبیرستان  تجربیات مدون معاون آموزشی  تجربیات مدون معاون آموزشی دبیرستان  تجربیات مدون معاون آموزشی ابتدایی  تجربیات مدون معاون آموزشی دبستان  تجربیات مدون معاون آموزشی مدرسه راهنمایی  تجربیات مدون معاون آموزشی مدارس  تجربيات مدون معاون آموزشي مدرسه  تجربيات مدون معاون پرورشي  تجربیات مدون یک معاون آموزشی  تجربیات مدون معاون فناوری آموزشی  تجربیات مدون یک معاون آموزشی دبیرستان  تجربیات مدون معاون پرورشی  تجربیات مدون معاون پرورشی مدارس  تجربیات مدون معاونت پرورشی  
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريالکد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريالکد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريالکد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريالکد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4765

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2583

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3199

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1128

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2681

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1117

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1198

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :1034

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...