منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون روشهاي آموزشي دوره ابتداييقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 51     کد محصول :5626      حجم فایل:44,14 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

مقدمه

        آموزش و پرورش یک حق عمومی است و هر کودکی حق دارد که از آموزش بهره مند گردد. لذا ایجاد کلاس های چندپایه فرصت یادگیری برای بسیاری از کودکان مناطق روستایی و عشایری را فراهم می سازد.

        توسعه مدارس با کلاس های چندپایه بنابه دلایلی همچون کاهش جمعیت دانش آموزی، موقعیت جغرافیایی و ... اجتناب ناپذیر است. کلاس های چندپایه بعنوان ابزاری جهت خدمت به انسان های محروم و مراکزی جهت ایجاد آگاهی اجتماعی، پیشرفت اقتصادی و ... به شمار می آید. تدریس کلاس های چندپایه یکی از روش های آموزشی است که می تواند نیازهایی بسیاری از واجب التعلیم را در مناطق محروم تامین نماید.

  نگاههای مختلفی به کلاس های درسی چندپایه وجود دارد. برخی این کلاس ها را جزو معضلات آموزشی می دانند. برخی دیگر وجود این کلاس ها را به مثابه فرصتی برای یک عمل آموزشی و پرورشی بهینه به شمار می آورند.

  بررسی ها و تحقیقات انجام گرفته نشان می دهد که میان دانش آموزان کلاس های چندپایه و دانش آموزان کلاس های تک پایه از حیث توانایی شناختی تفاوت معنی داری وجود ندارد. افزون بر این دانش آموزان کلاس های چندپایه نسبت به دانش آموزان کلاس های تک پایه از نظر رشد اجتماعی، سازگاری محیطی، بیان عواطف، روحیه همکاری، بهداشت روانی، پختگی رفتار و ... برتری نشان می دهند.

تدریس در کلاس های درس چندپایه و دانشِ آموزی در این کلاس ها، تجارب فراوانی به بار می آورد. تجارب برآمده از کلاس های درس چندپایه برای معلمان، افزایش توانایی حرفه ای و دلبستگی به دانش آموزان است.

 

 

 

روشهاي آموزشي دوره ابتدايي

برخي از روشهاي آموزشي دوره ابتدايي ، با روشهاي آموزشي دوره هاي بعدي يکسان هستند .

1-روش سخنراني :

در اين روش ، معلم مطالب درسي را به دانش آموزان انتقال مي دهد. وظيفه اصلي معلم ، انتقال معلومات و اطلاعات درسي به دانش آموزان است . وظيفه دانش آموزان ، گوش دادن ، نوشتن و يادداشت برداشتن است در اين روش مي توان ، ذهن دانش آموز را به بانکي تشبيه نمود که بايد در آن پول اندوخته شود ، در اينجا نيز ، ذهن دانش آموز بايد مملو از معلومات گردد ، مطالب را در ذهن نگه دارد و هنگام امتحان يادآوري نمايد . روش سخنراني،محاسن و  معایبی دارد.در يک جلسه سخنراني ، مي توان مطالب زيادي را به دانش آموزان انتقال داد ، صرفه جويي در زمان و امکانات و نياز کم به وسايل و امکانات تکنولوژي آموزشي ، از محاسن اين روش مي باشد . با توجه به امکانات کم در برخي از مناطق ، معلم مي تواند با استفاده از اين روش ، حجم بسياري از اطلاعات را به افراد انتقال بدهد .

2-روش نمايشي :

در اين روش ، معلم مهارت و کار خاصي را به طور عملي در برابر دانش آموزان انجام مي دهد و دانش آموز پس از مشاهده مراحل کار، سعي مي کنند ، کار را به همان ترتيب انجام بدهند. در اين روش، مشاهده و سپس تقليد از معلم ، بسيار مهم مي باشد .

3-روش ايفاي نقش :

در اين روش ، معلم از دانش آموزان مي خواهد که يک قطعه نمايش يا تئاتر را اجرا کنند ، به گونه اي که در اين فرايند ، هر يک از فراگيران ، ايفاي نقش خاصي را به عهده بگيرند . از طريق اين روش ، مي توان بسياري از مهارتها ، از قبيل فن بيان ، ايجاد ارتباط و ابراز وجود را به دانش آموزان ياد داد .

 روش ايفاي نقش ، محاسن و معايبي دارد که به ترتيب زير مي باشد:

اين روش ، موجب درمان افراد خجالتي مي گردد . البته بايد توجه نمود که در ابتدا، نقشهاي ساده را به آنها واگذار نمود . اين مسأله در مورد دانش آموزان بسيار فعال نيز ، کاربرد بسياري دارد ، زيرا آنها مي توانند ، فرايند ايفاي نقش را به خوبي دنبال کنند . عيب آن نيز اين است که نياز به امکانات بسياري دارد و در همه دروس قابل استفاده نيست .

4-روش اکتشافي يا يادگيري اکتشافي :

در اين روش ، معلم کاري انجام نمي دهد ، بلکه دانش آموزان را در برابر مسائل مختلفي قرار مي دهد . دانش آموز بايد ابتدا مسأله را درک کرده و بداند که مسأله چيست ؟ سپس از طريق ارائه شواهد و اطلاعاتي در مورد آن مسأله ، فرضيات و راه حلهايي ارائه مي کند ، فرضيات را در معرض آزمايش قرار مي دهد ، بر اساس اين آزمايش ، اده نيست .ند ايفاء نقش را به خوبي دنبال کنند .ل کار ، سعي بهترين راه حل را پيدا مي کند و در آخر ، دست به استنتاج و تعميم مي زند. در يادگيري اکتشافي ، دانش آموز را در برابر اطلاعات و يادداشتهاي قبلي قرار نمي دهيم ، بلکه سعي مي شود که وي در جريان آموزش، مسائل متفاوتي را کشف نمايد و راه حلهايي را براي مسأله پيدا کند . زيرا اکتشاف، به معناي کشف معلومات ندانسته مي باشد .

5-روش پرسش و پاسخ :

اين روش ، در اکثر مواقع مکمل روش سخنراني است و اکثر معلمان ، اين دو روش را با يکديگر تلفيق مي نمايندتاازطريق آن،نقاط ضعف دانش آموزرابرطرف نمايند. در اين روش ، معلم پرسشهايي را مطرح نموده و بر اساس پاسخهاي ارائه شده توسط فراگيران ، سوالات جديدي مطرح مي شود و در طي يک روال منطقي ، فراگيران را به سمت راه حل مسأله و مسائل مورد نظر هدايت مي نمايد . در اين روش ، دانش آموزان از طريق سوالات درست، حساب شده و سنجيده ، به سمت يافتن راه حلهاي درست سوق داده مي شوند . از اين طريق ، جنبه انفعالي روش سخنراني تا حدي از بين رفته و دانش آموز در جريان يادگيري ، مشارکت فعالي پيدا مي کند.

استفاده از روشهاي سمعي – بصري

استفاده از وسايل آموزشي از قبيل اوپک ، اورهد ، اسلايد ، ويديو ، تلويزيون و حتي ضبط صوت ، سبب تنوع کلاس درس مي شود ، در دوره دبستان، بايد به منظور ايجاد انگيزه بيشتر در يادگيري ، کاهش خستگي و کسالت دانش آموز و جذاب کردن محيط آموزشي ، حداکثر استفاده را از اين وسايل به عمل آورد .
تفکر کودک در دوره دبستان ، عيني است . بنابراين ، هر چه مطالب عيني تر باشند ، دانش آموز آنها را بهتر درک مي کند. در اين دوره ، بهتر است که از تلفيق روشها استفاده نمود . براي مثال ، موردي را نمايش مي دهيم يا کودک اضافه کردن يک ماده شيميايي به ماده ديگر را مشاهده مي کند و ما در حين نمايش ، توضيح می دهیم . در برخي از مواد درسي ، مثل تعليمات اجتماعي ، تلفيق روش نمايشي و روش سخنراني، مي تواند از ساير روشها موثرتر باشد .

در بين روشهاي مذکور آزمايشي در دوره دبستان ، کدام روش موثر تر است؟

با توجه به دو شعار فعال بودن و مشارکت دانش آموزان در امر يادگيري و آموزش چگونه ياد گرفتن ، مي توان گفت که يادگيري اکتشافي، دقيقاً مبتني بر آن دو روش است ؛ البته يادگيري اکتشافي ، بايد در همه مراحل تدریس اعمال شود،نه کلیه دروس . در اين زمينه ، مي توان گفت که روشها مطلق نبوده ، بلکه در دوره ابتدايي، با توجه به امکانات ، ماده درسي ، سن کودک ، ويژگيهاي دانش آموز، فضاي آموزشي ، زمان و به طور کلي ، تمامي شرايط موثر در آموزش يادگيري اکتشافي ، بهترين روش مي باشد . هر چند که تنها روش نيست وگاهي اوقات،معلم به ناچاربايدازروشهاي ديگراستفاده کند. در دوره ابتدايي ، نوع مسأله بايد بسيار آسان باشد تا دانش آموز از عهده حل آن برآيد . در صورتي که يادگيري اکتشافي منطبق با توانايي و ميزان رشد ذهني دانش آموز باشد ، تأثير بسياري بر يادگيري ها و تغيير رفتار دانش آموز دارد . 

فهرست
مقدمه 3
روشهاي آموزشي دوره ابتدايي 4
1-روش سخنراني : 4
2-روش نمايشي : 4
3-روش ايفاي نقش : 4
روش ايفاي نقش ، محاسن و معايبي دارد که به ترتيب زير مي باشد: 5
4-روش اکتشافي يا يادگيري اکتشافي : 5
5-روش پرسش و پاسخ : 5
استفاده از روشهاي سمعي – بصري 6
در بين روشهاي مذکور آزمايشي در دوره دبستان ، کدام روش موثر تر است؟ 6
ساخت شناختی و ارتباط آن با روش پیش سازمان دهنده 9
فعالیت های یادگیری 26
1- تهیه چارچوب درس 26
1/1) سازماندهی پیشاپیش مواد یادگیری 26
گروه بندی دانش آموزان در کلاس درس 29
فنون تدریس 30
فن تعامل 30
رویکرد محوری گروهی 32
تگ ها: روش تدریس 33
عوامل موثر در لزوم کاربرد تکنولوژی آموزشی: 34
تکنولوژی امروز: 34
عوامل انتخاب تکنولوژی: 34
1- هدفهای آموزشی 34
پیشنهادات: 35
تکنولوژی آموزشی در منظر بزرگان علم 36
استفاده از ابزار و تکنولوژی جدید در امر آموزش و پرورش 36
از این منظر : 38
چگونه بچه‌ها خوش‌‌خط می‌شوند؟ 40
علل بدخطــــی 40
راهکـــارهای رفـــع بدخطـــی 42
* کتب درسی با رسم‌الخط تلطیف شده خط نستعلیق چاپ شود. 45
* نگاه کردن به خط نستعلیق 45
* به ساعت خوشنویسی اهمیت بیشتری داده شود. 45
الگـــــوي پيش سازمان دهنده (preadvance-organizer model)   45
منبع : 51
 
 
 
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم ابتدایی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات اموزگار ابتدایی رتبه خبره  تجربیات اموزگار ابتدایی برای ارتقای شغلی  تجربیات معلم ابتدایی رتبه خبره و عالی  تجربیات مدون شده آموزگار ابتدایی  تجربیات مدون اموزگار ابتدایی  تجربیات مدون آموزگار ابتدایی برای رتبه خبره  تجربیات مدون آموزگار ابتدایی برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات مدون اموزگار ابتدایی برای ارتقای شغلی  تجربیات مدون معلم ایتداس  تجربیات یک اموزگار ابتدایی  تجربه آموزگار ابتدایی  تجربیات آموزگار  تجربیات ارتقای شغلی آموزگار ابتدایی  تجربیات ارتقای شغلی ارشد به خبره آموزگار ابتدایی  تجربیات ارتقای شغلی خبره به عالی آموزگار ابتدایی  تجربیات مدون آموزگار ابتدایی ارتقای شغلی  تجربیات مدون تدریس یک آموزگار ابتدایی  روشهای آموزشی  روشهای آموزشی نوین  روشهای آموزشی پیش دبستانی  روشهای آموزشی جدید  روشهای آموزشی در تربیت بدنی  روشهای آموزشی مونته سوری  روشهای ارزشیابی آموزشی  روشهای نیازسنجی آموزشی  انواع روشهای آموزشی  روشهای مدیریت آموزشی  روشهای آموزش نوین  روشهای نوین آموزش زبان انگلیسی  روشهای نوین آموزش کارکنان  روشهای نوین آموزش ریاضی  روشهای نوین آموزش پزشکی  روشهای نوین آموزش زبان  روشهای نوین آموزش علوم تجربی  روشهای نوین آموزش زبان به کودکان  روشهای نوین آموزش کودکان  روشهای آموزش پیش دبستانی  روشهای نوین آموزش پیش دبستانی  روشهای جدید آموزش پیش دبستانی  دانلود روشهای آموزش پیش دبستانی  روشهای جدید آموزش زبان انگلیسی  روشهای آموزش جدید  روشهای جدید آموزش ریاضی  روشهای جدید آموزش قرآن  روشهای جدید آموزش زبان  آموزش روشهای جدید بستن شال  دانلود کتاب روشهای آموزش در تربیت بدنی  روشهای آموزش در تربیت بدنی  روشهای آموزش تربیت بدنی  کتاب روشهای آموزش تربیت بدنی  کتاب روشهای آموزش در تربیت بدنی  روشهای آموزش درس تربیت بدنی  روشهای نوین آموزش تربیت بدنی  جزوه روشهای آموزش تربیت بدنی  روشهای اموزشی مونته سوری  روشهای ارزشیابی آموزشی علیرضا کیامنش  روشهای ارزشیابی آموزشی پیام نور  روشهای ارزشیابی آموزشی سید مجید یعقوبی  نمونه سوالات درس روشهای ارزشیابی آموزشی  روشهای ارزشیابی آموزش  کتاب روشهای ارزشیابی آموزشی  پاورپوینت روشهای ارزشیابی آموزشی  انواع روشهای ارزشیابی آموزشی  مقاله روشهای ارزشیابی آموزشی  روشهای نوین نیازسنجی آموزشی  انواع روشهای آموزش کارکنان  انواع روشهای آموزش  انواع روشهای آموزش ضمن خدمت  انواع روشهای آموزش بهداشت  انواع روشهای آموزش خیاطی  انواع روشهای آموزش الکترونیکی  انواع روشهای آموزش زبان  انواع روشهای برنامه ریزی آموزشی  روشهای نوین مدیریت آموزشی  روش تحقیق مدیریت آموزشی  روشهای آموزش مدیران  روشهای تحقیق در مدیریت آموزشی  انواع روش آموزشی  انواع روشهای آموزشی  انواع روش تدریس  انواع روش تدریس در دوره ابتدایی  انواع روش تدریس نوین  انواع روش تدريس  انواع روش تدریس فعال  انواع روش تدریس ریاضی  انواع روش تدریس در ابتدایی  انواع روش تدریس ریاضی ابتدایی  انواع روشهای آموزش کارکنان  انواع روشهای آموزش  انواع روشهای آموزش ضمن خدمت  انواع روشهای آموزش بهداشت  انواع روشهای آموزش خیاطی  انواع روشهای آموزش الکترونیکی  انواع روشهای آموزش زبان  انواع روشهای ارزشیابی آموزشی  انواع روشهای برنامه ریزی آموزشی  انواع روش تدریس زبان  انواع روش تدریس انگلیسی  انواع روش تدریس ابتدایی  انواع روشهای تدریس در دوره ابتدایی  انواع روش تدریس دوره ابتدایی  انواع روش های تدریس در مقطع ابتدایی  انواع روش های تدریس دوره ابتدایی  انواع روشهای تدریس نوین  انواع روش تدریس جدید  انواع روشهای تدریس جدید  انواع روش تدريس ابتدايي  انواع روش تدريس فعال  انواع روشهاي تدريس  انواع روشهای تدریس فعال  انواع روش تدریس ریاضی اول ابتدایی  انواع روشهای تدریس ریاضی  انواع روشهای تدریس ریاضی ابتدایی  انواع روش تدریس درس ریاضی  نقد و بررسی انواع روش تدریس ریاضی  انواع روشهای تدریس در ابتدایی  انواع روشهای تدریس ابتدایی  انواع روش تدریس علوم ابتدایی  انواع روش تدریس فارسی ابتدایی  روش آموزش نماز به دانش آموزان  روش آموزش ضرب به دانش آموزان  روش آموزش جدول ضرب به دانش آموزان  روش آموزش معلم محور  روش تدریس معلم محور  روش تدریس معلم محوری  روش های تدریس معلم محور  روش تدریس معلم  روش تدریس معلمان  روش تدریس معلم در کلاس  روش تدریس معلم ورزش  روش تدریس معلم ابتدایی  روش تدریس معلم قران  روش تدریس معلم پیش دبستانی  روش تدریس معلمان موفق  روش تدریس معلم خوب  روش تدریس معلمان ابتدایی  نحوه تدریس معلمان ابتدایی  نحوه تدریس معلم ابتدایی  روش تدریس یک معلم ابتدایی  روش تدریس معلم دوم ابتدایی  روش تدریس معلم ششم ابتدایی  روش های تدریس معلمان ابتدایی  نحوه تدریس معلم در کلاس  روش تدریس معلم کلاس اول  روش تدریس مربی پیش دبستانی  روش تدریس مربیان پیش دبستانی  روش تدریس معلم چگونه باید باشد  روش تدریس معلم علوم  آموزش دانش آموزان دیر آموز  آموزش به دانش آموزان دیر آموز  نقش معلم در آموزش دانش آموزان دیر آموز  راهکارهای آموزش به دانش آموزان دیر آموز  آموزش دانش آموزان ابتدایی  نحوه آموزش دانش آموزان ابتدایی  آموزش کاردستی برای دانش آموزان ابتدایی  آموزش کامپیوتر برای دانش آموزان ابتدایی  اموزش نقاشی به دانش اموزان ابتدایی  آموزش کامپیوتر به دانش آموزان ابتدایی  آموزش نقاشی برای دانش آموزان ابتدایی  آموزش قرآن به دانش آموزان ابتدایی  آموزش ضرب به دانش آموزان ابتدایی  آموزش هنر به دانش آموزان ابتدایی  آموزش دانش آموزان  آموزش دانش آموزان ناشنوا  آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه  آموزش دانش آموزان استثنایی  آموزش دانش آموزان بیش فعال  آموزش دانش آموزان استثنايي  آموزش دانش آموزان مرزی  آموزش دانش آموزان کم توان ذهنی  آموزش و پرورش دانش آموزان با نیازهای ویژه  آموزش به دانش آموزان کم توان ذهنی  
محصولات مرتبط
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35988
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل می باشد.دانلودنمونه...
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

قیمت: ريال کد فایل:35987
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار  کاملترین فایل در مورد دانلودنمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر...
دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35986
پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟. نام فایل پیش رو پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .می باشد.دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟   دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟ پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با بیان اینکه مدرسه جایگاه علم ,...
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35985
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه کامل و آماده پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسهو  بسیار دقیق و  در 18  صفحه فایل قابل ویرایش ورد . فایل پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه تمامی نکات مربوط  بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3896

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :1858

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2509

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :789

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2112

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :840

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :795

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :678

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...