منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون روش تدریس فیزیکقیمت: ۳۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 50     کد محصول :6317      حجم فایل:76,29 KB      نوع فایل :rarمقدمه :

در نظام آموزش و پرورش هر هدف تربيتي و آموزش در نهايت به وسيله معلم تحقق مي يابد .روشهاي آموزش ، محتواي دروس موضوعهاي علمي ، الگوهاي تربيتي و رفتارها همه و همه به وسيله معلم به دانش آموز منتقل مي شود . و از اين رو در هر تحول آموزشي معلم از جايگاه و نقش كليدي بــرخــوردار است . بنـابراين مي توان گفت كه آموزش و پرورش پويا در جهان متحول و مملو از دگرگونيهاي سريع ، نيازمند وجود معلماني است كه مسائل و مشكلات را ببينند و درك كنند و به جستجوي علل آن پرداخته و راهكار ارائه نمايند و به تحقيق و تغيير و نوآوري رغبت و تمايل داشته و قالبهاي كهنه ي آموزشي را رها كنند و در يك كلام مي توان گفت :

معلمان ، معماران اصلي بناي آموزش و پرورش هستند و مصالح اصلي آن نيز كنجكاو ي ، تفكر ، پژوهش و نوآوري و ابداع در روشها و آموزشهاست . معلم پژوهشگر معلمي است كه مشكلات كلاس خود را مشاهده كرده و پژوهش خود را با وجود مشكل آغاز كند و علت يابي آن مشكلات موجبات پويايي نظام آموزشي را فراهم نمايد . بنده نيز با مشاهده ي وجود مشكل در كلاس درسي خودم [ كلاس فيزيك سال دوم رياضي ] در پي حل آن برآمدم . چرا كه در كلاس تنها به روش سخنراني توسط من تدريس مي شد . [ البته لازم به ذكر است كه خود دانش آموزان تمايل زيادي به اين نوع آموزش داشتند « طبق عادت » . ] دانش اموزان در نيم ساعت اول گوش مي كردند و سپس خسته مي شدند و با توجه به حجم زيادي كه كتاب فيزيك سال دوم دارد اين نحوه براي من معظل شده بود . اين گزارش درباره ي نحوه ي مقابله با اين مشكل است . اميد است با ادامه ي اين روش ها موجبات پويايي روند آموزشي را فراهم نماييم .

 

 

چكيده :

پژوهش در عمل يك روش بسيار مفيد براي حل مشكلات در امر آموزش و پرورش مي باشد به همين خاطر در اين روش معلم نقش محوري دارد . معلمان بايد سعي كنند خودشان مشكلاتشان را با دانش آموزان حل نمايند . زيرا آنها هستند كه با دانش اموزان مواجه هستند و روحيات و استعداد آن را مي شناسند و با تلاش خود و به كارگيري روش هاي مختلف مي توانند مشكلات موردي يا كلي خود را با دانش آموزان رفع نمايند . تحقيق حاضر حاصل تلاش اينجانب در حل مشكل كلي كلاس دوم رياضي دبيرستان امامت در  درس فيزيك در سال تحصيلي 89ـ88 مي باشد . كه آنها علاقه اي به مطالعه در منزل نداشتند و حتي فعاليتهاي كلاسي را نيز پشت گوش مي انداختند و يا واضحتر اينكه انگيزه اي براي درس خواندن نداشتند .

آنها اظهار داشتند ؛ در سالهاي گذشته معلمان خودشان درس  مي دادند و مسئله ها و تمرين ها را حل مي كردند و ما به همين شكل درس خوانديم . در واقع اين دانش آموزان علم فيزيك را خودشان لمس نكرده اند . اينجانب با بكار گيري روشهاي مختلف در نهايت موفق به ابداع روشي شدم كه آنها با مطالعه ي كم در منزل و تلاش بيشتر در كلاس توانستند نتيجه ي مطلوب بگيرند . بطوري كه همه ي آنها از اين روش رضايت كامل داشتند حتي خانواده هاي آنها نيز از اين وضعيت خشنودند . چرا كه انگيزه براي درس خواندن خصوصاً درس فيزيك در آنها تقويت شده بود . و نمرات امتحاني آنها نيز دليل روشن و واضح اين مسئله است .

 

" مورد مطالعه :

دانش آموزان پايه دوم دبيرستان رشته رياضي فيزيك ، دبيرستان امامت ، شهرستان تبريز در سال تحصيلي 89 ـ 88

" بيان مسئله تحقيق :

دانش آموزان كلاس دوم رياضي دبيرستان امامت با اينكه دانش آموزان خوب و منظمي بودند و هنگام تدريس اينجانب سكوت را رعايت مي كردند ، عده اي از آنها به دليل زمينه ي ذهني قبلي كه از دانش آموزان سال گذشته ي همين پايه داشتند ؛ اعم از سخت بودن درس فيزيك 2 و غير قابل فهم بودن و ... تأثير زيادي در ذهن دانش آموزان ديگر هم ايجاد مي كردند و با يك حالت تلقيني همه ي كلاس اعتراف به سخت بودن درس داشتند و نمرات آزمون آنها بسيار پائين تر از حد انتظار من بود . و دانش آموزان به مدير دبيرستان مراجعه كردند و گفتند : خانم فراهاني خيلي خوب درس مي دهد ولي خيلي سطح بالا درس مي دهد ما اصلاً متوجه نمي شويم . و اظهار داشتند تنها در درس فيزيك نمرات آنها پائين است . همچنين خانواده هاي آنها نيز اظهار مي كردند كه ؛ چرا دختر من از فيزيك وحشت دارد و مي گويد نمي توانم آن را بخوانم ، نمي فهمم . تعدادي هم خيلي بي انگيزه بودند و هنگام تدريس ممكن بود به فعاليتهاي ديگر بپردازند . و به قبول خودشان قيد فيزيك را زده  بودند . و در نهايت اين مشكل مرا بسيار ناراحت كرد و مدير دبيرستان نيز موضوع را با من در ميان گذاشت كه اقدام به كلاس تقويتي فشرده براي كلاس دوم رياضي بكنم . تا در نوبت اول نتيجه مطلوب حاصل آيد . و من با تجربه اي كه از سال هاي گذشته داشتم و مي دانستم كلاس تقويتي نيز باعث بالا رفتن معلومات آنها نمي شود و فقط يك سري مطالب به صورت محفوظات در اختيار آنها قرار مي گيرد تصميم گرفتم راه حلي براي اين معضل پيدا كنم .

 

 

 

 

" اهميت و ضرورت مسئله :

جهان همواره در حال تغيير و تحول است و افكار و اعتقادات و رفتار انسان نيز به تبع آن دچار دگرگوني اند و اين تحولات تا حدي است كه به جرأت مي توان گفت : علوم بعد از توليد ، قبل از اينكه به دست مصرف كننده برسند كهنه مي شوند . و قوانين و نظريه هاي جديدي مطرح مي گردند .

اما عجبا ! كه نظام آموزش و پرورش ما از اين امر مستثني است و همچون سدي در برابر تحولات ايستاده و هيچ نشان و اثري از تغيير و نوآوري در آن به چشم نمي خورد . اكثر معلمين روشهاي كهن تدريس (سخنراني صرف معلم ) را كه از گذشتگان آموخته اند را دنبال مي كنند .

نتايج تحقيقات نشان داده اند كه روش سخنراني ، غير مفيد بوده و مانع شكوفايي استعدادها و بروز خلاقيت ها در افراد مي شود و آنها را تبديل به افرادي مي نمايد كه مغز خود را از محفوظات پر نموده اند و هيچكدام از علوم را نمي توانند در عمل بكار گيرند . با اين همه هيچ تغيير قابل توجهي در روش تدريس معلمان مشاهده نشده است . چند سالي است كه جهت تغيير اين شيوه قدمهايي برداشته شده است . از جمله برگزاري جشنواره ها و همايش ها و دوره هاي آموزشي ضمن خدمت ، تحت عنوان الگوهاي برتر تدريس و اقدام پژوهي و ... و به دليل مداوم نبودن برنامه ها و نداشتن ضمانت اجرايي و عدم تفاوت معلمين مبدع و نوآور با معلمين ديگر و عادت معلمين به روش سخنراني ، دشواريهاي بكار گيري روشهاي جديد و صدها دلايل ديگر هنوز تغيير قابل توجهي در روشهاي تدريس معلمان مشاهده نشده است .

 

 

 

 

 

" نحوه ي شناخت مسئله :

بعد از چندين جلسه تدريس و ارزيابي كلي كلاس به اين نتيجه رسيدم كه اكثر دانش آموزان به آموخته هاي خود در كلاس اكتفا مي كنند و در خارج از كلاس هيچ تلاشي براي يادگيري بيشتر انجام نمي دهند . بهمين خاطر سؤال هايي در ذهنم ايجاد شد : آيا در روش تدريس بنده اشكالي وجود دارد ؟

آيا دانش آموزان به درس فيزيك علاقه ندارند ؟ براي يافتن پاسخ سؤالهاي خود مسئله را با ديگر دبيران مطرح نمودم ، اكثريت آنها مطرح كردند كه دانش آموزان درس هايشان را در خانه تمرين و تكرار نمي كنند و از معلم مي خواهند كه در كلاس فرصت دهد تا آن ها مطالعه نمايند ، سپس به سؤالات معلمان پاسخ دهند . بهمين خاطر دريافتم كه اشكال در روش تدريس بنده نيست و اصولاً دانش آموزان افرادي راحت طلب هستند . مسئله را با مدير مدرسه مطرح نمودم ، ايشان نيز يك جلسه در كلاس آن ها حاضر شدند و برايشان درباره ي اهميت مسئله صحبت كردند . ولي اين كار هم نتيجه اي نداشت .

به نمرات سال قبل آنها مراجعه كردم و مشكل حادي مشاهده نكردم . پرسشنامه اي تنظيم كردم و در مورد فعاليتهاي آموزشي خود و مطالب كتاب و مشكلات خودشان سوالاتي مطرح نمودم تا علت عدم علاقه ي آنها به مطالعه  را ريشه يابي كنم ولي از پرسشنامه هم چيزي دستگيرم نشد كه پرسشنامه ها ضميمه شده است از كلاسهاي تقويتي و فوق برنامه استفاده كردم ولي باز هم سودي نداشت .

براي سنجش ميزان يادگيري آنها چند جلسه از روش هاي ديگر تدريس استفاده نمودم ، روشهايي كه موجب يادگيري بيشتر دانش آموزان در كلاس و فعاليت بيشتر آن ها مي شد . مشاهده كردم كه ميزان يادگيري آنها در كلاس در سطح بالايي است و اگر روشي را انتخاب نمايم كه آن ها خودشان در كلاس فعاليت نمايند نتيجه بهتري خواهم گرفت .

 

 
مقدمه 2
چكيده 3
" مورد مطالعه : 4
" اهميت و ضرورت مسئله : 5
" نحوه ي شناخت مسئله : 6
ارزشیابی از فعالیت آموزشی معلم 7
پرسشنامه محتوی درس و مواد آموزشی 11
پرسشنامه محتوای درسی و مو اد آموزشی 13
پرسش نامه کلاس برای درس فیزیک 15
پرسش نامه بهسازی کلاس برای درس فیزیک 15
پرسش نامه مشاوره 19
ارزشیابی از خود 22
" اقدام و اجراي راه حل هاي پيشنهادي 26
" وظايف گروهها : 27
" وظايف ساير دانش آموزان 29
" نتايج حاصل از اجراي روش جديد 30
« فیزیک چالش ها و فرصت ها» 32
راه های ایجاد انگیزه در دانش آموز جهت یادگیری فیزیک 36
نرم افزار های آزمایش مجازی: 42
کاربرد شبکه ها درارتباط دبیران و دانش آموزن : 46
پيشنهادات 48
نتیجه گیری 49
فهرست منابع 50
 
 
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تجربیات مدون تدریس درس فیزیک دبیرستان ارتقای شغلی ارشد به    تجربیات مدون یک دبیر فیزیک    فایل تجربیات مدون روش های نوین تدریس دبیر فیزیک دبیرستان    تجربیات مدون ارتقا شغلی روش های نوین تدریس دبیر فیزیک    تجربیات روش تدریس فیزیک(تجربه 2)    تجربیات مدون تدریس دبیر ریاضی دبیرستان ارتقای شغلی ارشد به    تجربیات تدریس دبیر درس فیزیک    دانلود مقاله تجربیات تدریس درس فیزیک دبیرستان    تجربیات مدون یک دبیر ریاضی    تجربیات مدون دبیر فیزیک    دانلود (تجربیات مدون تدریس دبیر فیزیک)    ارتقا شغلی دبیر فیزیک تجربیات تدریس دبیر فیزیک تجربیات خبره دبیر فیزیک تجربیات خبره در تدریس فیزیک تجربیات دبیر فیزیک تجربیات مدون ارتقا شغلی روش های نوین تدریس دبیر فیزیک تجربیات مدون دبیر فیزیک تحقیق ارتقا شغلی دانلود ارتقا شغلی فیزیک مقاله ارتقاء شغلی   تجربیات تدریس فیزیک  تجربیات تدریس فیزیک دبیرستان  تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات معلم فیزیک دبیرستان  تجربیات دبیر فیزیک رتبه عالی  خرید تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات دبیران رتبه عالی و خبره  تجربیاتمدون دبیر فیزیک دبیرستان  تجربیات دبیر فیزیک برای ارتقای شغلی خبره و عالی  تجربیات تدریس درس فیزیک دبیرستان  تحقیق ارتقای شغلی دبیر فیزیک  تحقیق ارتقای شغلی دبیر فیزیک دبیرستان  مستندات ارتقای شغلی ارشد به خبره دبیر فیزیک  مستندات ارتقای شغلی خبره به عالی دبیر فیزیک  مقاله ارتقای شغلی دبیر فیزیک  مستندات و تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات یک دبیر فیزیک  تجربیات تدریس دبیر فیزیک  تجربیات دبیر فیزیک بصورت ورد  روش تدریس فیزیک  روش تدریس فیزیک دهم  روش تدریس فیزیک دبیرستان  روش تدریس فیزیک سوم تجربی  روش تدریس فیزیک کنکور  روش تدریس فیزیک اول دبیرستان  روش تدریس فیزیک پیش دانشگاهی  روش تدریس فیزیک دوم دبیرستان  روش تدریس فیزیک 1  روش تدریس فیزیک در امریکا  روشهای تدریس فیزیک دبیرستان  نحوه تدریس فیزیک دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک اول دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک دوم دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک سوم دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک دبیرستان  روش تدریس فیزیک سوم دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک سوم تجربی  روش تدریس شیمی کنکور  نحوه تدریس شیمی کنکور  روش تدریس شیمی اول دبیرستان  راهنمای تدریس شیمی اول دبیرستان  نحوه تدریس شیمی اول دبیرستان  روش تدریس شیمی سال اول دبیرستان  کتاب راهنمای تدریس فیزیک اول دبیرستان  نحوه تدریس شیمی دوم دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک پیش دانشگاهی  راهنمای تدریس فیزیک پیش دانشگاهی تجربی  دانلود کتاب راهنمای تدریس فیزیک پیش دانشگاهی  کتاب معلم راهنمای تدریس فیزیک پیش دانشگاهی  نحوه ی تدریس فیزیک دوم دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک 1  کتاب راهنمای تدریس فیزیک 1  تدریس فیزیک  تدریس فیزیک دانشگاه شریف  تدریس فیزیک اول دبیرستان  تدریس فیزیک دوم دبیرستان  تدریس فیزیک پیش دانشگاهی  تدریس فیزیک کنکور  تدریس فیزیک دبیرستان  تدریس فیزیک 2  تدریس فیزیک سال اول دبیرستان  تدریس فیزیک 1  فیلم تدریس فیزیک دانشگاه شریف  آموزش فیزیک اول دبیرستان  آموزش فیزیک اول دبیرستان Pdf  آموزش فیزیک اول دبیرستان فصل 4  تدریس شیمی اول دبیرستان  آموزش فیزیک اول دبیرستان فصل 5  آموزش فیزیک اول دبیرستان فصل 3  آموزش فیزیک اول دبیرستان فصل 2  آموزش فیزیک اول دبیرستان آپارات  آموزش فیزیک دوم دبیرستان  آموزش فیزیک دوم دبیرستان فصل 2  اموزش فیزیک دوم دبیرستان رشته تجربی  آموزش فیزیک دوم دبیرستان فصل اول  آموزش فیزیک دوم دبیرستان فصل 3  آموزش فیزیک دوم دبیرستان فصل 1  آموزش فیزیک دوم دبیرستان Pdf  آموزش فیزیک دوم دبیرستان فصل 4  آموزش فیزیک دوم دبیرستان رشته ریاضی  تدریس فیزیک پیش دانشگاهی تجربی  تدریس فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی  آموزش فیزیک پیش دانشگاهی  آموزش فیزیک پیش دانشگاهی تجربی  آموزش فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی  آموزش فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی  اموزش فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی  آموزش فیزیک پیش دانشگاهی 2  آموزش فیزیک پیش دانشگاهی فصل اول  تدریس خصوصی فیزیک پیش دانشگاهی  تدریس فیزیک کنکور اسان است  تدریس خصوصی فیزیک کنکور  روش تدریس فیزیک کنکور  فیلم تدریس فیزیک کنکور  جزوه تدریس فیزیک کنکور  بهترین تدریس فیزیک کنکور  تدریس خصوصی فیزیک کنکور تضمینی  تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور  قیمت تدریس خصوصی فیزیک کنکور  تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان  روش تدریس فیزیک دبیرستان  نحوه تدریس فیزیک دبیرستان  تدریس فیزیک سوم دبیرستان  روشهای تدریس فیزیک دبیرستان  تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان در تبریز  تدریس فیزیک 2 دانشگاه  راهنمای تدریس فیزیک 2  تدریس خصوصی فیزیک 2 دانشگاه  تدریس فیزیک 2 فصل 2  تدریس خصوصی فیزیک 2  روش تدریس فیزیک 2  تدریس خصوصی فیزیک 2 اصفهان  دانلود فیلم تدریس فیزیک 2  تدریس فصل 4 فیزیک 2  نرم افزار آموزش فیزیک سال اول دبیرستان  آموزش فیزیک سال اول دبیرستان  آموزش فیزیک سال دوم دبیرستان  آموزش فيزيك سال اول دبيرستان  راهنمای تدریس فیزیک سال اول دبیرستان  فیلم آموزش فیزیک سال اول دبیرستان  آموزش درس فیزیک سال اول دبیرستان  دانلود آموزش فیزیک سال اول دبیرستان  آموزش تصویری فیزیک سال اول دبیرستان  تدریس فیزیک 1 دبیرستان  راهنمای تدریس فیزیک 1  روش تدریس فیزیک 1  جزوه تدریس فیزیک 1  کتاب راهنمای تدریس فیزیک 1  تدریس خصوصی فیزیک 1 دانشگاه  تجربیات مدون معلم فیزیک  تجربیات مدون معلمان فیزیک  تجربیات مدون یک معلم فیزیک  تجربیات مدون درس فیزیک  تجربیات مدون یک دبیر فیزیک  تجربیات مدون فیزیک  تجربیات مدون یک دبیر فیزیک  تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات مدون دبیران فیزیک  تجربیات مدون معلم فیزیک  تجربیات مدون درس فیزیک  تجربیات مدون معلمان فیزیک  تجربیات مدون یک معلم فیزیک  تجربیات مدون شده دبیر فیزیک  دانلود تجربیات مدون دبیر فیزیک  دانلود رایگان تجربیات مدون دبیر فیزیک  
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4773

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2594

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :3205

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :1132

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2689

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :1120

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1203

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :1040

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...