منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
سوالات آزمون واقعی هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

سوالات آزمون واقعی هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون روش تدریس تعلیمات دینیقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 60     کد محصول :6199      حجم فایل:94,09 KB      نوع فایل :ms-wordروش تدریس تعلیمات دینی

معنی  لغوی و اصطلاحی دین : واژه دین در لغت در اصل به معنی جزا و پاداش و شریعت و قانون است و به معنی اطاعت و پیروی از فرمان ( خداوند) نیز آمده است.

و دین در اصطلاح مذهبی عبارت است از مجموعه قواعد و قوانین و آدابی که انسان در سایه آنها به خداوند نزدیک می شود و به سعادت هر دو جهان برسد و از نظر اخلاقی و تربیتی در مسیر صحیح گام بردارد.

شایان ذکر می باشد که واژه دین در قرآن کریم 101 بار بکار گرفته شده است .

اولین آیه ای که لفظ دین در آن بکار رفته است بر اساس ترتیب فعلی آیه 4 سوره حمد است.

* مالِکِ یَوْمِ الدّینِ*

و آخرین آیه ای که دین در آن بکار رفته است سوره نصر آیه دوّم است .

* وَرَاَیْتَ النّاسَ یَدْخُلُونَ فی دینِ اللّهِ اَفْواجاً*

اِنَّ الدینَ عِنْدَاللهَ الاِسْلامْ: همانا دین نزد خداوند اسلام است.

فردوسی می فرماید: هرآن کس که او جز براین دین بودازیزدان و از منش نفرین بود.

واژه اسلام به معنی تسلیم است. بنابراین جمله یا آیه اِنَّ الدینَ عِنْدَاللهَ الاِسْلامْ این است که آئین حقیقی در پیشگاه خدا همان تسلیم در برابر فرمان اوست. و در واقع روح دین در هر عصر و زمان چیزی جز تسلیم در برابر حق نبوده و نخواهد بود. منتهی از آنجا که آیین پیامبر اسلام (ص) آخرین و برترین آئین ها است نام اسلام برای آن انتخاب شده است و گرنه از یک نظر همه ادیان الهی اسلام هستند.

اصول ادیان آسمانی نیز یکی است. هر چند با تکامل جامعه بشری خداوند ادیان کاملتری را برای آنها فرستاده است تا به مرحله نهایی تکامل که دین خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی (ص) است ختم شده است.

دین: به کسر اول به معنی جزا و طاعت است.

راغب اصفهانی می گوید شریعت را به اعتبار طاعت و فرمانبرداری نیز دین می گویند.

از مواردی که دین به معنی قانون و شریعت آمده است آیه 256 سوره بقره می فرماید:

لآاِکْراهَ فِی الّدینِ قَدْ تَبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیّ ِ

و در سوره توبه آیه 33 به معنی دین آمده است.

هُوَ الَّذی اَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدی وَدینِ الْحَقّ ِ

و از مواردی که دین به معنی طاعت و بندگی آمده است آیات 22 سوره یونس ، آیه 65 سوره عنکبوت و آیه 32 سوره لقمان که می فرماید: دَعَوُااللهَ مُخْلِصینَ لَهُ الدّینَ

فرق میان شریعت و دین: مراجعه به قرآن نشان می دهد که شریعت از دین اخص است. مثلاً

 اِنَّ الدینَ عِنْدَاللهَ الاِسْلامًْ آیه 19 سوره آل عمران و آیه

وَ مَنْ یَبْتَغِ غَیْرَالْاِسْلامِ دیناً فَلَنْ یُقْبَلَ مِنْهُ وَ هُوَ فِی الاْخِرَهِ مِنَ الْخاسِرینَ

و هر کس بجوید غیر اسلام دینی را از اون پذیرفته نخواهد شد . آل عمران آیه 85

اگر این دو آیه را با آیه 48 سوره مائده :

لِکُلّ ٍ جَعَلْنا مِنْکُمْ شِرْعَهً وَمِنْهاجاً

آیه 18 سوره جاثیه:

ثُمَّ جَعَلْناکَ عَلی شَریعَهٍ مِنَ الْاَمْرِفَاتَّبِعْهاوَلاتَتَّبِعْ اَهْوآءَ الَّذیَنَ لا یَعْلَمُونَ.

اگر این دو آیه را با دو آیه قبلی مقایسه کنیم اعم بودن یا عمومیت داشتن دین روشن خواهد شد که دین شامل شریعتهای تمام انبیاء است ولی شریعتها نسبت به پیامبرانشان متفاوت هستند.

تعلیم:  عبارت است از فراهم کردن زمینه ها و عوامل برای اینکه دانش آموز را به دانش برسانیم .

تربیت: عبارت است از فراهم کردن زمینه ها و عوامل برای به فعلیت رساندن و شکوفا نمودن استعدادهای انسان در جهت مطلوب.

تعلیم و تربیت دینی: می توان به پرورش و به فعلیت در آوردن استعدادهای درونی و فطری انسان تعبیر نمایند.

تربیتی که تابع و پیرو فطرت به دنبال آن است که با تکیه بر این استعدادها آدمی را به تکامل حقیقی و مقام شایسته و در خور او برساند. زن حضرت لوط و حضرت نوح از کسانی بودند که تابع همسرانشان نبودند.

ویژگیهای انسانی و الهی بشر تحت این فرایند در آن شکوفا می شود لذا تنها راه سعادتمند شدن انسان بهره مندی او از تعالیم دینی است.

تعلیم و تربیت دینی را باید وظیفه خطیر و در عین حال مشکل بدانیم وظیفه ای که نمی توان آن را دست کم گرفت و یا از زیر بار آن شانه خالی کرد وظیفه ای که بخصوص اگر سر و کار مربی با کودکان بیفتد توانایی فراوان و دانش بسیار می طلبد و این دانش و توانایی عبارت است از:

1- آگاهی از ویژگیهای روان شناختی کودک 2- آشنایی با معارف دینی و آموزه های آن 3- آشنایی با رویکردها ، روشها ، قالبها و ابزارهای تربیت دینی کودکان 4- برخورداری از هنر معلمی 5- برخورداری از منش و خصال نیکو.

اهداف و اصول آموزش دینی در دوره ابتدایی:

الف: اصول کلی:

1- اعتدال در آموزش دین : لافارض ٌ و لابکرعوان بین ذلک – خیرالامور اوسطها- و لاتعجل یدک مغلوله الی عنقک و لا تبسطها کل البسط- قرار نده دستت را به گردنت  و کاملاً آن را باز نکن.

از مشکلات اساسی در آموزش دینی تنوع بینش معلمان دینی است که هرکس بر اساس تربیت خانوادگی و سوابق تحصیلی و حساسیتهای فکری بعد خاصی از تعالیم دینی در نظرش درشت نمایی پیدا کرده و سایر ابعادرا تحت الشعاع قرار می دهد و همان بعدی را که برای معلم اهمیّت بیشتری دارد برای دانش آموزانش پر رنگ تر می کند. تربیت دینی رسیدن به چنین اعتدال فکری و جامعیت در شخصیت است و کتابهای هدیه های آسمانی باید حتی المقدور این جامعیت را منعکس نماید. و تنها نباید به یک جنبه توجه داشته باشد و نقش معلم در توجه به این جامعیت مهمتر است و معلم می تواند به همه ی ارزش های اسلامی نظری متعادل و میانه داشته باشد.

2- تدریج در آموزش:

الف: با در نظر داشتن رشد استعدادهای ذهنی و روحی و نیز تفاوت در معلومات و تجربیات و شرایط گوناگون اجتماعی فرهنگی دانش آموزان باید مطالب متناسب با سطح فکر و قدرت فهم فراگیران ارائه شود. کلّم الناس علی قدر عقولهم ( با مردم به اندازه عقلشان صحبت کنیم). از این رو در پاسخ به یک سؤال در دوره دبستان یک نوع پاسخ و در مقاطع راهنمایی و متوسطه و دانشگاه پاسخهای متفاوتی به همان سؤال داده می شود که در مراحل ابتدایی پاسخها کامل و دقیق نیستند. مثلاً در دوره ابتدایی برای اثبات وجود خدا از برهان نظم استفاده می شود و در دوره متوسطه و دانشگاه از واجب الوجود بحث می شود.

ب:) در هر مرحله از آموزش در حد خاصی که ظرفیت و توان دانش آموزان اجازه می دهد باید به بیان کردن مباحث پرداخت و تنها به ابعادی از موضوعات که قابل فهم در آن مرحله است توجه کرد مثلاً اگر بحث در مورد خداشناسی و توحید است نباید انتظار داشت که حتماً همه ابعاد موضوع کاملاً مورد بحث دقیق و جامع قرار گیرد و هیچ نکته فروگذار نگردد.

ج): رعایت اصل تدریج به این معنی نیست که در آموزش دین از مطالب غلط و بی پایه استفاده نماییم بلکه باید وظیفه معلم است که تنها از مطالبی استفاده کند که بر درستی آنها اطمینان کامل دارد وگرنه بهره برداری از مطالب سست و بی پایه ممکن است اثرات ظاهراً مثبت در کوتاه مدت به دنبال داشته باشد اما در دراز مدت اثرات زیانباری خواهد داشت که چه بسا ممکن است در آینده او را فردی بار بیاورد که از دین و دیانت زده شود.

د): رعایت اصل تدریج در نوع مطلب: به این معنی که یک مطلب کاملاً صحیح و از لحاظ دینی کاملاً معتبر است نباید در هر سنی مطرح شود مثلاً مطرح نمودن بحثهای عرفانی از این مقوله است. به هر حال رعایت میانه روی و پرهیز از هرگونه افراط و تفریط از اصول مهمی است که در آموزش دینی باید مورد توجه قرار گیرد و مباحث اساسی و مورد نیاز و قابل فهم دانش آموزان باید مد نظر بوده و آموزش داده شوند و حتی نیازی به پرداختن به مطالبی که ندانستن آنها صدمه ای هم به کسی نمی زند جایز نیست.

3- ارتباط دادن درس به مسائل زندگی دانش آموزان:

اگر مطالب درسی که به فراگیران آموزش داده می شود با مسائل روزمره زندگی دانش آموزان و محیط اطراف و نیازها و تمایلات آنها ارتباط بیشتری داشته باشد به همان اندازه توجه آنها را به درس معطوف می کند و موجبات یادگیری مطالب دینی را بهتر فراهم می آورد و این مسئله باید هم در کتاب درسی و هم در تدریس معلّم مد نظر قرار گیرد تا نتیجه بهتری به دنبال داشته باشد و آموزش مفاهیم تعلیمات دینی به این شکل مطلوبتر و قابل درک و فهم تر خواهد بود و در نتیجه در سطوح عمیق تر ذهن و حافظه ی آنها نفوذ کرده و امکان پردازش بیشتری برای آنان فراهم می گردد.

4- تأثیر دانستنیهای عمومی معلّم بر درک و فهم بهتر دیگران:

هر چه معلّم از نظر اطلاعات عمومی پربارتر باشد به همان اندازه هم در امر آموزش مفاهیم دینی موفق تر خواهد شد بیان اطلاعات و مطالب دینی باید همواره با ذکر منبع موثق باشد تا دانش آموزان یاد بگیرند که برای گفته هایشان از مستندات موثق و مورد اطمینان استفاده نمایند. 

فهرست
روش تدریس تعلیمات دینی 1
روش تدریس روخوانی قرآن کریم 8
عوامل اصلی بی علاقگی دانش آموزان به درس دینی و راه حل آن چیست؟ 8
روش وقف در کلمات قرآن 12
روش تدریس تنوین نزد حرف ساکن 16
روش تدریس 17
روش تدریس حرکات و حروف مدی 17
روش تدریس حروف مدّی برای بزرگسالان 19
مراحل تدریس الف مدّی 20
روش تدریس تشدید برای خردسالان 29
مراحل تدریس تشدید 30
مراحل تدریس سکون 34
مراحل تدریس سکون 36
روش تدریس حروف ناخوانا برای خردسالان 39
روانخوانی قرآن کریم 46
روش تدریس تشدید برای بزرگسالان 47
علل بی علاقگی دانش آموزان به درس عربی 49
نتيجه گيري 58
منابع 59
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم ابتدایی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات اموزگار ابتدایی رتبه خبره  تجربیات اموزگار ابتدایی برای ارتقای شغلی  تجربیات معلم ابتدایی رتبه خبره و عالی  تجربیات مدون شده آموزگار ابتدایی  تجربیات مدون اموزگار ابتدایی  تجربیات مدون آموزگار ابتدایی برای رتبه خبره  تجربیات مدون آموزگار ابتدایی برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات مدون اموزگار ابتدایی برای ارتقای شغلی  تجربیات مدون معلم ایتداس  تجربیات یک اموزگار ابتدایی  تجربه آموزگار ابتدایی  تجربیات آموزگار  تجربیات ارتقای شغلی آموزگار ابتدایی  تجربیات ارتقای شغلی ارشد به خبره آموزگار ابتدایی  تجربیات ارتقای شغلی خبره به عالی آموزگار ابتدایی  تجربیات مدون آموزگار ابتدایی ارتقای شغلی  تجربیات مدون تدریس یک آموزگار ابتدایی  تجربیات دبیر الهیات  تجربیات معلم الهیات  تجربیات دبیر الهیات دبیرستان  تجربیات دبیر دین و زندگی دبیرستان  تجربیات دبیر الهیات رتبه خبره  تجربیات دبیر الهیات رتبه عالی  تجربیات معلم دین و زندگی ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات دبیر دین و زندگی ارتقای شغلی خبره به عالی  تحقیق ارتقای شغلی دبیر الهیات  مقاله ارتقای شغلی دبیر الهیات  تحقیق ارتقای شغلی ارشد به خبره دبیر الهیات  مقاله ارتقای شغلی دبیر الهیات خبره به عالی  مستندات ارتقای شغلی دبیر الهیات  تجربیات یک دبیر الهیات  تجربیات یک معلم الهیات  تجربیات یک دبیر دین و زندگی دبیرستان  تجربیات ارتقای شغلی دبیر الهیات بصورت ورد  تجربیات مدون دبیر الهیات  تجربیات مدون معلم الهیات  تجربیات مدون دبیر دین و زندگی  جربیات دبیر الهیات تجربیات دبیر الهیات دبیرستان تجربیات دبیر الهیات رتبه خبره تجربیات دبیر الهیات رتبه عالی تجربیات دبیر دین و زندگی دبیرستان تجربیات دبیران الهیات و معارف اسلامی تجربیات شغلی دبیران الهیات تجربیات مدون دبیر الهیات تجربیات مدون دبیر دین و زندگی تجربیات مدون معلم دین و زندگی تجربیات معلم الهیات تجربیات معلم دین و زندگی تجربیات معلمان دین وزندگی تجربیات یک دبیر دین و زندگی دانلود تجربیات دبیر دین و زندگی دبیرستان  تجربیات دبیر الهیات  تجربیات دبیران الهیات و معارف اسلامی  تجربیات معلم الهیات  تجربیات مدون دبیر الهیات  تجربیات شغلی دبیران الهیات  تجربیات معلم دینی  تجربیات معلم دینی و عربی  تجربیات معلم دینی عربی  تجربیات معلم دینی و عربی راهنمایی  تجربیات معلم دینی راهنمایی  تجربیات معلم دینی وقرآن  تجربیات مدون دبیر دینی  تجربیات مدون دبیر دینی و عربی  تجربیات مدون دبیر دینی عربی  تجربیات مدون یک دبیر دینی  تجربیات دبیر دینی  تجربیات دبیر دینی و عربی  تجربیات دبیر دینی و قرآن  تجربیات دبیر دینی عربی  تجربیات دبیر دینی و عربی راهنمایی  تجربیات معلم دینی  تجربیات مدون دبیر دینی  تجربیات دبیران دینی وعربی  تجربیات دبیران دینی  تجربیات دبیران دینی عربی  تجربیات یک معلم دینی و عربی  تجربیات یک معلم دینی و عربی راهنمایی  تجربیات دبیران دینی و عربی  تجربیات دبیران دینی و عربی راهنمایی  تجربیات معلم دینی و عربی  تجربیات معلم دینی و عربی راهنمایی  تجربیات مدون دبیر دینی و عربی  تجربیات شغلی دبیر دینی و عربی  تجربیات معلم دینی و قرآن  تجربیات معلم دینی قرآن  تجربیات معلم دینی عربی  تجربیات دبیران دینی وعربی راهنمایی  تجربیات مدون دبیر دینی عربی  تجربیات شغلی دبیر دینی عربی  تجربیات یک معلم دینی عربی راهنمایی  تجربیات معلم دینی راهنمایی  تجربیات معلمان دینی و عربی  تجربیات مدون دبیران دینی  تجربیات مدون دبیران دینی و عربی  تجربیات مدون معلم دینی و عربی  تجربیات مدون معلم دینی  تجربیات مدون معلم دینی عربی  تجربیات مدون دبیر دین و زندگی  تجربیات مدون یک دبیر دینی  تجربیات مدون دبیران دینی وعربی  تجربیات مدون دبیر دینی وعربی  تجربیات دبیران دین و زندگی  تجربیات آموزشی دبیران دینی و عربی  روش تدریس تعلیمات دینی  روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی  روش تدریس تعلیمات دینی ابتدایی  روش تدریس تعلیمات دینی پیام نور  کتاب روش تدریس تعلیمات دینی  نمونه سوالات روش تدریس تعلیمات دینی  دانلود کتاب روش تدریس تعلیمات دینی  نمونه سوالات روش تدریس تعلیمات دینی پیام نور  نمونه سوال روش تدریس تعلیمات دینی  دانلود رایگان روش تدریس تعلیمات دینی  روش تدریس دینی  روش تدریس دینی ابتدایی  روش تدریس دینی دبیرستان  روش تدریس دینی دهم  روش تدریس دینی هشتم  روش تدریس دینی راهنمایی  روش تدریس دینی عربی راهنمایی  روش تدریس دینی هفتم  روش تدریس دینی دوم دبیرستان  روش تدریس دینی وعربی راهنمایی  روش تدریس تعلیمات دینی ابتدایی  روش تدریس دینی در دوره ابتدایی  روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی  روش تدریس دینی دوره ابتدایی  روش تدریس دینی دوم ابتدایی  روش تدریس کتب دینی ابتدایی  روش تدریس کتب دینی دوره ابتدایی  روش تدریس دین وزندگی دوم دبیرستان  روش تدریس دینی اول دبیرستان  روش تدریس دینی چهارم دبیرستان  روش تدریس دینی سوم دبیرستان  روش تدریس دین وزندگی دبیرستان  روش تدریس دین وزندگی سوم دبیرستان  روش تدریس دینی پایه هفتم  روش تدريس قران راهنمايي  روش تدریس قرآن سوم راهنمایی  روش تدریس قرآن راهنمایی  روش تدریس دینی سوم راهنمایی  روش تدریس دینی اول راهنمایی  روش تدریس درس دینی راهنمایی  روش تدریس دینی دوره راهنمایی  روش تدریس درس دینی پایه هفتم  
محصولات مرتبط
سوالات آزمون واقعی هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

سوالات آزمون واقعی هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35980
سوالات آزمون واقعی هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت   این فایل کاملترین نمونه سوالات آزمون واقعی هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت در سطح اینترنت می باشد.که شامل تمام سوالات آزمون واقعی می باشد. در راستای عمل به رسالتی که برای خودمان تعریف کرده ایم کاملترین مجموعه نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت ( طهارت روح شهید مطهری ) را برای دانلود همکاران از سراسر کشور آماده کرده ایم.   آزمون تربیت در پرتو...
دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

قیمت: ريال کد فایل:35979
دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله سوم می باشد.دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانیزیر می باشد: محتویات بسته دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی: نمونه سوالات آزمون...
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35978
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درس ریاضی کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درس ریاضی جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درس ریاضی  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت درس ملی و راهنمای برنامه درس...
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

قیمت: ريال کد فایل:35977
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه برگزاری اولین دوره ضمن خدمت الکترونیکی «افق تجربه» ویژه فرهنگیان! به گزارش روابط عمومی رایادرس؛ دوره ضمن خدمت الکترونیکی افق تجربه با نظارت معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش برای تمام فرهنگیان سراسر کشور برگزار خواهد شد. این دوره ضمن خدمت الکترونیکی با بهره گیری از تجربیات فرهنگیان کشور برای اولین بار جهت آموزش تمام فرهنگیان سراسر کشور در نظر گرفته شده است. زمان ثبت...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3233

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2046

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :513

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :1703

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :583

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :116

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :422

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

حجم:13631KB | بازدید :792

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. مدیریت پیشینه ها و مراجع مورد استفاده در یک تحقیق، همواره برای پژوهشگران امرمشکل و وقت گیری بوده است، زیرا یک محقق برای یافتن این مراجع، نیازمند جستجو در طیف وسیعی از...