منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربیات مدون ارتقا شغلی با موضوع حجابقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 55     کد محصول :7158      حجم فایل:44,87 KB      نوع فایل :rarتجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی

« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

 

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.مقدمه

مسئله پوشش از دیر باز مورد توجه آدمیان بوده است اما با شرایط و روابط سیاسی و اقتصادی و فرهنگی حاکم بر جهان در عصر حاضر به صورت یک معضل اجتماعی در سرتاسر جهان جلوه گر شده است.فرهنگ و آداب غربی توسط غرب گرایان ، پ.شش همه افراد جامعه به ویژه پوشش و حجاب نان دستخوش تغییر و تحول عمیق قرار گرفته است.گروهی غرب زاده بر این باور هستند که برای رسیدن به کاروان تمدن و تکنولوژی غرب بایستی پوشش و لباس غربی را بر تن نمود. دسته دیگر معتقدند به پایبندی به لباس و پوشش ملی متناسب با فرهنگ خودی می باشند. و اینرا از لوازم ضروری و حتمی استقلال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی می دانند. تجربه تلخ چند دهه قبل  و پیامدهای ناگوار ناشی از آن تغییر پوشش مشخص نمود که چگونه تغییر پوشش ، مقدمه تغییر فرهنگ و هویت ملی قرار گرفت. با پیروزی انقلاب اسلامی و گرایش جاکعه به سوی معنویت و تعالی دینی و خیز موج اسلام گرایی در سرتاسر جهان ، استکبار با بهره گیری از تمامی حربه های سیاسی و اقتصادی و نظامی و فرهنگی و با بهره جویی از نظریات متخصصان روانشناسی ، جامعه شناسی و مردم شناسی سعی در ترویج ابتذال فرهنگی و تحمیل سلطه فرهنگی خویش بر جهان اسلام بر آمد. یکی از شیوه های مؤثر در این راه با توجه به روحیات نسل جوان ، ترویج بی بند و باری جنسی و تشویق به بی حجابی و پوشش مبتذل در میان جوانان میباشد.

بی تردید برای بی اثر کردن این حربه کارساز دشمن، اساسی ترین اقدام آگاه نمودن نسل جوان و واکسیناسیون فرهنگی آنها می باشد.

تاریخچه حجاب

حجاب در ادیان الهی :

حجاب و پوشش در تمام ادیان و مذاهب دارای  جایگاه خاص است و یکی  از دلایل اساسی آن این است که حجاب و عفاف یک امر فطری است .داستان حضرت آدم و حوا نیز فطری بودن پوشش را اثبات می کند .در تورات می خوانیم : ( و چون زن دید که آن درخت برای خوراک نیکوست و به نظر خوش نما و درختی دلپذیر پس از میوه اش  گرفته خورد و به شوهر خود نیز داد . آنگاه چشمان هردوی ایشان باز شد و فهمیدند که عریان اند . پس برگهای انجیر به هم دوخته ٬ سترها برای خویشتن سا ختند ).طبق آیات قرآن کریم حضرت آدم و حوا قبل از چشیدن درخت ممنوعه دارای لباس بوده اند اما با خوردن از درخت ممنوعه ، لباس خود را از دست دادند که بلافاصله به پوشاندن خود اقدام کردند .به هر حال این احساس شرم از برهنگی حتی بدون حضور ناظر بیگانه و سرعت در پوشاندن خود بوسیله ی برگها ، بیانگر فطری بودن پوشش در انسان است و ثابت می کند که لباس و پوشش به تدریج و بر اثر تمدن ها ایجاد نشده است .

بنابه گواهی متون تاریخی ، حجاب در اکثر ملت ها و آیین های جهان ، در بین زنان معمول بوده است .هر چند در طول تاریخ در اثر اعمال سلیقه حاکمان ، تشدید یا تضعیف شده است . توجه به لباس ملی کشور های جهان ، خود شاهد این ادعا است . تمام ادیان آسمانی حجاب را واجب و جامعه بشری را به سوی آن دعوت  کرده اند .

حجاب در آیین زرتشت :

اشو زرتشت با توصیه هایی کوشیده تا پایه های حجاب را در عمق روح زنان مستحکم نماید و بدین سان جامعه را از اغراقات اخلاقی بیمه کند .او می گوید : ای نو عروسان و دامادان : روی سخنم با شماست به اندرزم گوش دهید و با غیرت در پی زندگانی پاک منشی بر آیید .یک زرتشتی مؤمن باید از گناه نا پاک به زنان دیگر دوری جوید .

حجاب در شریعت یهود :

در ایران و در بین یهود و مللی که از فکر یهود پیروی می کردند حجاب به مراتب شدید تر از آنچه اسلام می خواست وجود داشت . در بین این ملت ها وجه کفین هم پوشیده می شد .حتی در بعضی ملت ها سخن از قایم کردن زن بود .

الف) پوشش کامل در مقابل نا محرم :

در کتاب مقدس یهودیان به طور صریح و یا ضمنی ، حجاب مورد تأیید قرار گرفته است .

در سفر پیدایش تورات می خوانیم : رفقه چشمان خود را بلند کرد و اسحاق را دید و از شتر خود فرود آمد . پس برقع خود را خود را گرفته ، خود را پوشانید .

ب) عدم تشبه مرد و زن به یکدیگر :

در تورات آمده است : متاع مرد بر زن روا نباشد و مرد لباس زن نپوشد زیرا هرکه این کند مکروه یهوه ( خدای تو ) است .

 

 

ج) نزول عذاب در اثر آرایش دختران یهود برای بیگانگان :

در تورات از چادر و برقع و روبنده ای که زنان با آن سر و سورت و اندام خویش را می پوشانده اند صریحاً نام برده شده است . ویل دورانت می نویسد : اگر زنی به نقض قانون یهود می پرداخت مثلاً بی آنکه چیزی بر سر داشت به میان مردم می رفت یا صدایش آنقدر بلند بود که همسایگانش سخنان او را می شنیدند مرد حق داشت بدون پرداخت مهریه ای او را طلاق دهد حجاب در مسیحیت :

همانطور که قبلاً  اشاره شد ادیان الهی به خاطر تناسبشان با فطرت ، شیوه واحدی دارند در مسیحیت هماننند یهود ، حجاب زنان امری واجب به شمار آمده است .

جرجی زیران دانشمند مسیحی می گوید :

اگر مقصود از حجاب ، پوشانیدن تن و بدن است ، این وضع قبل از اسلام  و حتی پیش از ظهور دین مسیح معمول بوده است .مسیحیت نه تنها احکام شریعت یهود درباره حجاب زنان را تغییر نداده بلکه با توجه به این که در دیدگاه مسیحیت تجرد مقدّس شمرده شده است برای از بین رفتن تحریک  و تهییج ، زنان را به صورت شدیدتری به رعایت پوشش کامل فرا خوانده است . در این ارتباط در انجیل می خوانیم : ... و زنان خویشتن را بیارایند به لباس مزین به حیا و پرهیز نه به زلفها و طلا و مروارید بلکه چنانکه زنانی را می شاید که دعوای دینداری می کند به اعمال صالحه .همچنین  تصویرهایی که از پوشاک مسیحیان منتشر شده و به وضوح نشان می دهد که حجاب در بین زنان کاملاً رعایت می شده است .در کتاب زنان و آزادی ، در مورد حکم حجاب ، عقاید لکمنت و ترتولیان ( دو اسقف مسیحی ) را بیان می کند که : زن باید کاملاً در حجاب و پوشیده باشد الا آنکه در خانه خود باشد . زن نباید صورت خود را عریان اراﺌه دهد تا دیگری را با نگاه به آن ، وادار به گناه کند برای زن مومن عیسوی پسندیده نیست که نزد بیگانگان به زیور آراسته گردد و حتی زیبایی طبیعی آن نیز باید مخفی گردد .

حجاب در شریعت اسلام :

اسلام که آخرین و کاملترین دین الهی است ، لباس را هدیه الهی معرفی نموده و وجوب پوشش زنان را با تعدیل وانتظام به جامعه بشری ارزانی داشته است .در حجاب اسلامی ، سهل انگاری مضر و یا سختگیری بی مورد وجود ندارد .حجاب معنای حبس زن در خانه نیست بلکه بدان معناست که زن در معاشرت با مردان ، موی سر و اندام خود را بپوشاند و به جلوه گری نپردازد و این تدبیری است برای تعدیل و رام کردن و همچنین ارضای صحیح غریزه جنسی .

در سوره ی نور آیه ی 31  آمده است : ...و به مردان مومن بگو که چشمهای خود را فرو پوشند و نیز دامان خویش را که برای ایشان پاکیزه تر است ، همانا خداوند به آنچه انجام می دهند آگاه است .و به بانوان با ایمان بگو چشمهای خود را فرو پوشند و عورتهای خود را از نگاه دیگران پوشیده نگاه دارند و زینتهای خود را جز ان مقداری که ظاهر است ننمایند ... .

در سوره ی احزاب آیه ی 59 آمده است : ای پیامبر به همسران و دختر خویش و بانوان با ایمان بگو که روپوش خود را بر گیرند تا به عفاف و حریت شناخته شوند و مورد آزار و تعرض هوسرانان قرار نگیرند و خداوند آمرزنده و مهربان است .در سوره ی احزاب آیه ی 32 چنین آمده است : ای زنان پیامبر شما اگر تقوا داشته باشید همانند دیگران نیستید .بنابر این هرگز نرم و نازک با مردان سخن مگویید تا آن که تا آنکه دلش بیمار است به طمع افتد ..... .

 

فهرست مطالب

مقدمه    ۴
تاریخچه حجاب    ۵
حجاب در ادیان الهی     ۵
حجاب در آیین زرتشت     ۶
حجاب در شریعت یهود     ۶
حجاب در شریعت اسلام     ۸
واژة حجاب    ۹
حجاب فرمان خداست    ۱۰
حجاب در ملل مختلف    ۱۱
علت پیدا شدن حجاب    ۱۲
حجاب در اسلام    ۱۳
حجاب از نظر عقل    ۱۴
حجاب از دیدگاه فاطمه (س)    ۱۵
حجاب از نظر پیغمبر    ۱۶
پوشش یا حفظ اصالت ها    ۱۷
حفظ حریم عفت    ۱۷
ارتباط حجاب و عفاف    ۱۸
حجاب و نماز    ۱۸
حجاب و سلامتی    ۱۹
حجاب و پیام عاشورا    ۱۹
حجاب و آزادی زن    ۲۱
حجاب و سلامت جسمانی و روانی    ۲۱
حجاب و افزایش شخصیت زن    ۲۲
حجاب و پیشگیری از مفاسد اجتماعی    ۲۳
حجاب و جذابیت    ۲۴
کیفیت مراعات حجاب در اجتماع    ۲۵
ریشه های بدحجابی    ۲۵
حفظ هویت زنانه و مردانه در پوشش    ۲۶
نقش حجاب در حفاظت و سلامتی    ۲۷
تأثیر حجاب بر حفظ زیبایی    ۲۸
حجاب و مسئولیتهای اجتماعی    ۲۹
جایگاه زن در جهان    ۳۰
نحوه تکامل زن در اسلام    ۳۲
زن در جاهلیت عرب    ۳۳
فضیلت زن    ۳۴
زنان نمونه صدر اسلام    ۳۶
زن در اروپا    ۳۶
زن در اقیانوسیه    ۳۶
زن در استرالیا    ۳۷
زن در آفریقا    ۳۷
ارزش و احترام زن    ۳۸
استواری اجتماع    ۳۸
آزادی زنان در اسلام    ۴۰
اسلام و حضور زنان در عرصه های مختلف زندگی    ۴۲
مشورت با زن در اسلام    ۴۳
زنان مسلمان در کسب دانش    ۴۴
مدیریت و رهبری زن در اجتماع اسلامی    ۴۵
فضیلت زنان مسلمان در اخلاق و عبادت    ۴۷
فضیلت مادر بودن در اسلام    ۴۹
فاطمه تنها زن نمونه عالم    ۵۰
حضرت فاطمه و شفاعت زنان    ۵۲ • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:ارتقاء شغلی فرهنگیان  ارتقاء شغلی خبره به عالی  ارتقاء شغلی ارشد به خبره  ارتقای خبره به عالی  ارتقای ارشد به خبره   دانلودمقاله ارتقاءشغلی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی فرهنگیان  دانلودمقاله ارتقاءشغلیخبره به عالی  دانلودمقاله ارتقاءشغلی خبره به عالی  ارتقاع شغلی فرهنگیان  مقالات فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  مقاله های فرهنگیان جهت ارتقای رتبه  جدیدترین مقالات خبره   بانک مقالات ارزان ارتقاشغلی فرهنگیان  ارتقاشغلی معلم ها  ازخبره به عالی  ارتقا شغلی  ارتقای شغلی معلمان ایران  برای مقالات خبره چه باید بنویسیم  ارتقایشغلی فرهنگیان  ارتقای شغلی خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان خبره به عالی  ارتقای شغلی فرهنگیان ارشد به خبره  ارتقا  شغلی  ارشد  به  خبره  دوره  ابتدایی  جدیدترین مقالات ابتدایی  فرهنگیان ومقالات خبره  فرهنگیان ومقالات عالی   تجربیات دبیران  سایت تخصصی تجربیات دبیران  تجربیات دبیر  تجربیات معلم  تجربیات آموزگار  تجربیات هنر اموز  رتبه عالی  رتبه خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی خبره  تجربیات دبیران برای ارتقای شغلی عالی  تجربیات معلم ابتدایی  تجربیات آموزگار ابتدایی  تجربیات یک معلم  تجربیات یک هنر آموز  تجربیات معلمین  تحقیق درباره تجربیات دبیران  تجربیات دبیران برای رتبه خبره  تچربیات دبیران برای ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات برای ارتقای شغلی ارشد به خبره  تجربیات مدون آموزشی   تجربیات مدون حجاب و نهادینه سازی آن در مدارس   تحقیق حجاب و نهادینه سازی آن در مدارس   حجاب   حجاب در مدرسه   حجاب و نهادینه سازی آن در مدارس   دانلود تجربیات مدون حجاب و نهادینه سازی آن در مدارس   فرهنگ حچاب   مقاله حجاب و نهادینه سازی آن در مدارس   نقش آموزش و پرورش در نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب  پایان نامه حجاب  پایان نامه حجاب و عفاف  پایان نامه در مورد حجاب  پایان نامه درباره حجاب  دانلود پایان نامه حجاب  موضوع پایان نامه حجاب  پایان نامه های حجاب  پایان نامه درباره حجاب و عفاف  پایان نامه بد حجابی  پایان نامه های حجاب وعفاف  پایان نامه در مورد حجاب و عفاف  پایان نامه در باره حجاب  دانلود پایان نامه در مورد حجاب  پایان نامه ای در مورد حجاب  موضوع پایان نامه در مورد حجاب  دانلود رایگان پایان نامه در مورد حجاب  دانلود پایان نامه در باره حجاب  پایان نامه درباره ی حجاب  دانلود رایگان پایان نامه حجاب  دانلود پایان نامه با موضوع حجاب  پایان نامه با موضوع حجاب  تحقیق حجاب  تحقیق حجاب و عفاف  تحقیق حجاب و پوشش  تحقیق حجاب اسلامی  تحقیق حجاب عفاف  تحقیق حجاب در قرآن  تحقیق حجاب برای کودکان  تحقیق حجاب در اسلام  تحقيق حجاب و عفاف  تحقیق حجاب برتر  مقاله حجاب و عفاف  مقاله حجاب و عفاف Pdf  تحقیق درباره حجاب و عفاف  تحقیق در مورد عفاف و حجاب  تحقيق درباره حجاب و عفاف  تحقیق راجب حجاب و عفاف  تحقیق در مورد حجاب و عفاف  تحقیق درباره حجاب و پوشش  تحقیق در مورد حجاب و پوشش مناسب  تحقیق درباره حجاب و پوشش اسلامی  تحقیق درباره حجاب و پوشش مناسب  تحقیق درمورد حجاب و پوشش  تحقیق درباره ی حجاب و پوشش  مقاله درمورد حجاب و پوشش اسلامی  مقاله درمورد حجاب و پوشش  مقاله حجاب اسلامی  تحقیق درباره حجاب اسلامی  تحقیق در مورد حجاب اسلامی  تحقیق درباره ی حجاب اسلامی  تحقیق از حجاب اسلامی  تحقیقی درمورد حجاب اسلامی  تحقیق درباره حجاب عفاف  تحقیق در مورد حجاب عفاف  تحقیق درباری حجاب عفاف  مقاله حجاب در قرآن  تحقیق درباره حجاب در قرآن  تحقیق در مورد حجاب در قرآن  تحقیق دانشجویی درمورد حجاب در قرآن  مقاله درباره حجاب در قرآن  مقاله حجاب برای کودکان  تحقیق درباره حجاب برای کودکان  مقاله حجاب کودکان  مقاله حجاب در اسلام  تحقیق در مورد حجاب در اسلام  تحقیق درباره ی حجاب در اسلام  تحقیق در مورد حجاب در دین اسلام  تحقیق درباره حجاب در اسلام  دانلود مقاله حجاب در اسلام  تحقيق در مورد حجاب و عفاف  تحقيق درباره ي حجاب و عفاف  تحقيق راجع به حجاب و عفاف  تحقیق در مورد حجاب برتر  مقاله حجاب برتر  تحقیق درباره حجاب برتر  تحقیق درباره ی حجاب برتر  تحقیق در مورد چادر حجاب برتر   
محصولات مرتبط
مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

مقاله پرسش مهر ۹۹-۹۸؛ آیا محیط مدرسه شاد است

قیمت: 69,000 ريال کد فایل:35995
بهترین پاسخ به سوال پرسش مهر 98-99: پاسخ پرسش مهر آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است  رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای...
نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸

قیمت: 189,000 ريال کد فایل:35994
دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ می باشد.دانلود نمونه سوالات نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ آن...
سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی

قیمت: ريال کد فایل:35993
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.   محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام...
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35992
سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت طرح شهاب آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, آزمون شناسایی و هدایت استعداد های برتر, دانلود آزمون شناسایی و هدایت استعداد برتر, سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای برتر جزوه کامل به همراه دانلود سوالات ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعداد های برتر ( شناسایی و هدایت استعدادهای برتر...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :4382

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :2271

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2912

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :989

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2449

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :998

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :1024

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :879

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...