منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

تجربيات مدون فیزیک (نمونه 1)قیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 40     کد محصول :5890      حجم فایل:58,89 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

مقدمه:

اینجانب.........دارای مدرک کارشناسی با --- سال سابقه خدمت به عنوان دبیر فیزیک در آموزش وپرورش یکی از مدارس دبیرستان استان........ به نام دبیرستان ------- واقع دربخش ------ که تعداد دانش اموزان این مدرسه ------نفر مشغول به خدمت هستمدر نظام آموزش و پرورش هر هدف تربیتی و آموزش در نهایت به وسیله معلم تحقق می‌یابد.

روش‌های آموزش، محتوای دروس موضوعهای علمی، الگوهای تربیتی و رفتارها همه و همه به وسیله معلم به دانش آموز منتقل می‌شود. و از این رو در هر تحول آموزشی معلم از جایگاه و نقش کلیدی بــرخــوردار است. بنـابراین می‌توان گفت که آموزش و پرورش پویا در جهان متحول و مملو از دگرگونی‌های سریع، نیازمند وجود معلمانی است که مسائل و مشکلات را ببینند و درک کنند و به جستجوی علل آن پرداخته و راهکار ارائه نمایند و به تحقیق و تغییر و نوآوری رغبت و تمایل داشته و قالب‌های کهنهٔ آموزشی را رها کنند و در یک کلام می‌توان گفت:

معلمان، معماران اصلی بنای آموزش و پرورش هستند و مصالح اصلی آن نیز کنجکاوی، تفکر، پژوهش و نوآوری و ابداع در روش‌ها و آموزش‌هاست. معلم پژوهشگر معلمی است که مشکلات کلاس خود را مشاهده کرده و پژوهش خود را با وجود مشکل آغاز کند و علت یابی آن مشکلات موجبات پویایی نظام آموزشی را فراهم نماید. بنده نیز با مشاهدهٔ وجود مشکل در کلاس درسی خودم [ کلاس فیزیک سال دوم ریاضی] در پی حل آن برآمدم. چرا که در کلاس تنها به روش سخنرانی توسط من تدریس می‌شد. [البته لازم به ذکر است که خود دانش آموزان تمایل زیادی به این نوع آموزش داشتند «طبق عادت».] دانش اموزان در نیم ساعت اول گوش می‌کردند و سپس خسته می‌شدند و با توجه به حجم زیادی که کتاب فیزیک سال دوم دارد این نحوه برای من معظل شده بود. این گزارش دربارهٔ نحوهٔ مقابله با این مشکل است. امید است با ادامهٔ این روش‌ها موجبات پویایی روند آموزشی را فراهم نماییم.

ارزیابی عمومی:

 

وظایف و مسئولیت های شغلی:

" مورد مطالعه:

دانش آموزان پایه دوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیک، دبیرستان امامت، شهرستان تبریز در سال تحصیلی 89 ـ 88

" بیان مسئله تحقیق:

دانش آموزان کلاس دوم ریاضی دبیرستان امامت با اینکه دانش آموزان خوب و منظمی بودند و هنگام تدریس اینجانب سکوت را رعایت می‌کردند، عده ای از آن‌ها به دلیل زمینهٔ ذهنی قبلی که از دانش آموزان سال گذشتهٔ همین پایه داشتند؛ اعم از سخت بودن درس فیزیک 2 و غیر قابل فهم بودن و ... تأثیر زیادی در ذهن دانش آموزان دیگر هم ایجاد می‌کردند و با یک حالت تلقینی همهٔ کلاس اعتراف به سخت بودن درس داشتند و نمرات آزمون آن‌ها بسیار پائین تر از حد انتظار من بود. و دانش آموزان به مدیر دبیرستان مراجعه کردند و گفتند: خانم فراهانی خیلی خوب درس می‌دهد ولی خیلی سطح بالا درس می‌دهد ما اصلاً متوجه نمی‌شویم. و اظهار داشتند تنها در درس فیزیک نمرات آن‌ها پائین است. همچنین خانواده‌های آن‌ها نیز اظهار می‌کردند که؛ چرا دختر من از فیزیک وحشت دارد و می‌گوید نمی‌توانم آن را بخوانم، نمی‌فهمم. تعدادی هم خیلی بی انگیزه بودند و هنگام تدریس ممکن بود به فعالیت‌های دیگر بپردازند. و به قبول خودشان قید فیزیک را زده بودند. و در نهایت این مشکل مرا بسیار ناراحت کرد و مدیر دبیرستان نیز موضوع را با من در میان گذاشت که اقدام به کلاس تقویتی فشرده برای کلاس دوم ریاضی بکنم. تا در نوبت اول نتیجه مطلوب حاصل آید. و من با تجربه ای که از سال‌های گذشته داشتم و می‌دانستم کلاس تقویتی نیز باعث بالا رفتن معلومات آن‌ها نمی‌شود و فقط یک سری مطالب به صورت محفوظات در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تصمیم گرفتم راه حلی برای این معضل پیدا کنم.

ـ نقاط قوت در زمینه وظایف و مسئولیتهای شغلی

 

الف: توانایی در تدریس فیزیک با شیوه های نوین آموزشی

ب: توانایی در ارتباط با دانش آموزان

ج: توانایی برخورد مناسب با اولیای دانش آموزان

د: توانایی در برقراری ارتباط مناسب با همکاران

ـ نقاط ضعف در زمینه وظایف و مسئولیتهای شغلی:

الف ) عدم توجه به تفاوتهای فردی

" اهمیت و ضرورت مسئله:

 

جهان همواره در حال تغییر و تحول است و افکار و اعتقادات و رفتار انسان نیز به تبع آن دچار دگرگونی‌اند و این تحولات تا حدی است که به جرأت می‌توان گفت: علوم بعد از تولید، قبل از اینکه به دست مصرف کننده برسند کهنه می‌شوند. و قوانین و نظریه‌های جدیدی مطرح می‌گردند.

اما عجبا! که نظام آموزش و پرورش ما از این امر مستثنی است و همچون سدی در برابر تحولات ایستاده و هیچ نشان و اثری از تغییر و نوآوری در آن به چشم نمی‌خورد. اکثر معلمین روش‌های کهن تدریس (سخنرانی صرف معلم) را که از گذشتگان آموخته‌اند را دنبال می‌کنند.

نتایج تحقیقات نشان داده‌اند که روش سخنرانی، غیر مفید بوده و مانع شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیت‌ها در افراد می‌شود و آن‌ها را تبدیل به افرادی می‌نماید که مغز خود را از محفوظات پر نموده‌اند و هیچکدام از علوم را نمی‌توانند در عمل بکار گیرند. با این همه هیچ تغییر قابل توجهی در روش تدریس معلمان مشاهده نشده است. چند سالی است که جهت تغییر این شیوه قدم‌هایی برداشته شده است. از جمله برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌ها و دوره‌های آموزشی ضمن خدمت، تحت عنوان الگوهای برتر تدریس و اقدام پژوهی و ... و به دلیل مداوم نبودن برنامه‌ها و نداشتن ضمانت اجرایی و عدم تفاوت معلمین مبدع و نوآور با معلمین دیگر و عادت معلمین به روش سخنرانی، دشواری‌های بکار گیری روش‌های جدید و صدها دلایل دیگر هنوز تغییر قابل توجهی در روش‌های تدریس معلمان مشاهده نشده است.

" نحوهٔ شناخت مسئله:

بعد از چندین جلسه تدریس و ارزیابی کلی کلاس به این نتیجه رسیدم که اکثر دانش آموزان به آموخته‌های خود در کلاس اکتفا می‌کنند و در خارج از کلاس هیچ تلاشی برای یادگیری بیشتر انجام نمی‌دهند. بهمین خاطر سؤال‌هایی در ذهنم ایجاد شد: آیا در روش تدریس بنده اشکالی وجود دارد؟

آیا دانش آموزان به درس فیزیک علاقه ندارند؟ برای یافتن پاسخ سؤال‌های خود مسئله را با دیگر دبیران مطرح نمودم، اکثریت آن‌ها مطرح کردند که دانش آموزان درس‌هایشان را در خانه تمرین و تکرار نمی‌کنند و از معلم می‌خواهند که در کلاس فرصت دهد تا آن‌ها مطالعه نمایند، سپس به سؤالات معلمان پاسخ دهند. بهمین خاطر دریافتم که اشکال در روش تدریس بنده نیست و اصولاً دانش آموزان افرادی راحت طلب هستند. مسئله را با مدیر مدرسه مطرح نمودم، ایشان نیز یک جلسه در کلاس آن‌ها حاضر شدند و برایشان دربارهٔ اهمیت مسئله صحبت کردند. ولی این کار هم نتیجه ای نداشت.

به نمرات سال قبل آن‌ها مراجعه کردم و مشکل حادی مشاهده نکردم. پرسشنامه ای تنظیم کردم و در مورد فعالیت‌های آموزشی خود و مطالب کتاب و مشکلات خودشان سوالاتی مطرح نمودم تا علت عدم علاقهٔ آن‌ها به مطالعه را ریشه یابی کنم ولی از پرسشنامه هم چیزی دستگیرم نشد که پرسشنامه‌ها ضمیمه شده است از کلاسهای تقویتی و فوق برنامه استفاده کردم ولی باز هم سودی نداشت.

برای سنجش میزان یادگیری آن‌ها چند جلسه از روش‌های دیگر تدریس استفاده نمودم، روش‌هایی که موجب یادگیری بیشتر دانش آموزان در کلاس و فعالیت بیشتر آن‌ها می‌شد. مشاهده کردم که میزان یادگیری آن‌ها در کلاس در سطح بالایی است و اگر روشی را انتخاب نمایم که آن‌ها خودشان در کلاس فعالیت نمایند نتیجه بهتری خواهم گرفت.

 
فهرست
مقدمه: 1
ارزیابی عمومی: 2
وظایف و مسئولیت های شغلی: 2
" مورد مطالعه: 2
ـ نقاط قوت در زمینه وظایف و مسئولیتهای شغلی: 3
ـ نقاط ضعف در زمینه وظایف و مسئولیتهای شغلی: 4
" اهمیت و ضرورت مسئله: 4
" نحوهٔ شناخت مسئله: 5
روشهای انجام کار: 7
ارزشیابی از فعالیت آموزشی معلم 7
عناوین تجارب: 9
" اقدام و اجرای راه حل‌های پیشنهادی 9
تجربه1: 9
تجربه2: 10
" وظایف گروه‌ها: 10
تجربه3: 12
" وظایف سایر دانش آموزان 12
تجربه4: 13
" نتایج حاصل از اجرای روش جدید 13
اقدامات خاص: 15
«فیزیک چالش‌ها و فرصت‌ها» 15
بیان نکات ویژه وکلیدی: 19
راه های ایجاد انگیزه در دانش آموز جهت یادگیری فیزیک 19
نرم افزارهای آزمایش مجازی: 27
برنامه خاص برای آینده: 31
کاربرد شبکه‌ها درارتباط دبیران و دانش آموزن: 31
پیشنهادات 33
نتیجه گیری 33
منابع 34
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:ارتقا شغلی دبیر فیزیک   تجربیات تدریس دبیر فیزیک   تجربیات خبره دبیر فیزیک   تجربیات خبره در تدریس فیزیک   تجربیات دبیر فیزیک   تجربیات مدون ارتقا شغلی روش های نوین تدریس دبیر فیزیک   تجربیات مدون دبیر فیزیک   تحقیق ارتقا شغلی   دانلود ارتقا شغلی فیزیک   مقاله ارتقاء شغلی  تجربیات تدریس فیزیک  تجربیات تدریس فیزیک دبیرستان  تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات معلم فیزیک دبیرستان  تجربیات دبیر فیزیک رتبه عالی  خرید تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات دبیران رتبه عالی و خبره  تجربیاتمدون دبیر فیزیک دبیرستان  تجربیات دبیر فیزیک برای ارتقای شغلی خبره و عالی  تجربیات تدریس درس فیزیک دبیرستان  تحقیق ارتقای شغلی دبیر فیزیک  تحقیق ارتقای شغلی دبیر فیزیک دبیرستان  مستندات ارتقای شغلی ارشد به خبره دبیر فیزیک  مستندات ارتقای شغلی خبره به عالی دبیر فیزیک  مقاله ارتقای شغلی دبیر فیزیک  مستندات و تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات یک دبیر فیزیک  تجربیات تدریس دبیر فیزیک  تجربیات دبیر فیزیک بصورت ورد  تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات دبیر فیزیک دبیرستان  تجربیات معلم فیزیک  تجربیات آموزشی دبیر فیزیک  تجربیات مدون یک دبیر فیزیک  تجربیات دبیران فیزیک  تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات یک دبیر فیزیک  تجربیات آموزشی دبیران فیزیک  تجربیات مدون دبیران فیزیک  تجربیات معلمان فیزیک  تجربه معلم فیزیک  تجربیات یک معلم فیزیک  تجربیات شغلی معلمان فیزیک  تجربیات موفق یک معلم فیزیک  تجربیات مدون معلم فیزیک  مستندسازی تجربیات معلمان فیزیک  تجربیات آموزشی معلمان فیزیک  تجربیات مدون معلمان فیزیک  تجربیات آموزشی یک دبیر فیزیک  تجربیات آموزشی یک معلم فیزیک  تجربیات مدون یک معلم فیزیک  تجربیات شغلی دبیران فیزیک  دانلود تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات مدون شده دبیر فیزیک  دانلود رایگان تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات شغلی یک دبیر فیزیک  تجربه های یک دبیر فیزیک  تجربیات فیزیک  تجربیات دبیر فیزیک  تجربیات معلم فیزیک  تجربیات معلمان فیزیک  تجربیات تدریس فیزیک  تجربیات مدون فیزیک  تجربیات درس فیزیک  تجربیات یک معلم فیزیک  تجربیات آموزشی دبیر فیزیک  تجربیات شغلی معلمان فیزیک  تجربیات دبیر فیزیک دبیرستان  تجربیات مدون یک دبیر فیزیک  تجربیات دبیران فیزیک  تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات یک دبیر فیزیک  تجربیات آموزشی دبیران فیزیک  تجربیات مدون دبیران فیزیک  تجربه معلم فیزیک  تجربیات موفق یک معلم فیزیک  تجربیات مدون معلم فیزیک  مستندسازی تجربیات معلمان فیزیک  تجربیات آموزشی معلمان فیزیک  تجربیات مدون معلمان فیزیک  تجربیات تدریس فیزیک دبیرستان  تجربه تدریس فیزیک  تجربیات مدون درس فیزیک  تجربیات مدون یک معلم فیزیک  تجربیات مدون شده دبیر فیزیک  دانلود تجربیات مدون دبیر فیزیک  تجربیات آموزشی درس فیزیک  تجربه های یک معلم فیزیک  تجربه یک معلم فیزیک  تجربیات آموزشی یک معلم فیزیک  تجربیات شغلی یک دبیر فیزیک  تجربیات آموزشی یک دبیر فیزیک  
محصولات مرتبط
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35988
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل می باشد.دانلودنمونه...
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

قیمت: ريال کد فایل:35987
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار  کاملترین فایل در مورد دانلودنمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر...
دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35986
پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟. نام فایل پیش رو پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .می باشد.دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟   دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟ پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با بیان اینکه مدرسه جایگاه علم ,...
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35985
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه کامل و آماده پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسهو  بسیار دقیق و  در 18  صفحه فایل قابل ویرایش ورد . فایل پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه تمامی نکات مربوط  بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3898

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :1860

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2510

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :790

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2112

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :840

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :795

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :678

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...