منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

بررسی علل اشکالات در املا ویسی دانش آموزانقیمت: ۳۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 27     کد محصول :5828      حجم فایل:48,64 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

 

موضوع:

تجربیات مدون آموزشی

(ویژه ارتقاء به رتبه عالی)

 

بررسی علل اشکالات در املانویسی دانش آموزان

و راهکارهای درمان آن در قالب پژوهش

 

چکیده

این پژوهش در مورد بهبود مشکل درس املا نویسی یکی از دانش آموزان پایه اول می‌باشد. با بررسی علل و علائم ضعف املانویسی در دانش‌آموز متوجه شدم مشکل دانش‌آموز ناشی از حساسیت بیش فعالی و عدم تمرکز حواس و دیر آموزی و بی‌دقتی او می‌باشد. راه کارهایی جهت بهبودی و درمان این مشکل ارائه کردم که با اجرای این راه کارها تأثیر زیادی در بهبود املا دانش‌آموز مشاهده نمودم  ومتوجه شدم که کارهای انجام گرفته توانسته است تا حدود زیادی ازتکرار اشتباهات مکرر وی دراملا  و سایر درس‌ها جلو گیری داشته باشد به طوری که: خود دانش‌آموز، خانواده، معلم و همکاران در مدرسه از بهبود مشکل املا نویسی دانش‌آموز ابراز خرسندی نمودند.

 در این زمینه جهت برخورد با مشکلات املا نویسی دانش‌آموزان پیشنهاداتی ارائه شده است.

این دانش آموز به لطف خداوند امسال مشکلاتش بسیار کم شده است، با دوستان و سایر همکلاسی‌هایش ارتباط برقرار می‌کند. مفاهیم و مطالب درسی را بهتر می‌آموزد و می‌توانم بگویم یکی از موفق‌ترین عرصه‌های کاری من در طول سنوات خدمتم همین کار و آموزش این دانش آموز بوده است

مقدمه

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که دانش‌آموزان با آن مواجه هسند ضعف املاست. اولین گام برای برطرف کردن هر ضعفی شناخت آن می‌باشد. چنانچه معلّم و مربی به موقع و دقیق مشکلات دانش‌آموز را تشخیص دهد می‌تواند سریع راه حل مناسب و منطقی را برای حل مشکل انتخاب و در جهت بهبود وضعیت آموزشی دانش‌آموزان اقدام نماید.

نوشتن مستلزم به کارگیری مهارت‌های گوناگونی است. مهارت‌های مکانیکی نوشتن مانند دست خط، هجی کردن و نقطه گذاری و مهارت‌های زبانی مانند درک معنای کلمه‌ها و دستور زبان و مهارت‌های تفکر مانند سازمان‌دهی و برقراری ارتباط میان مطالب از مهم‌ترین مهارت‌هایی هستند که در نوشتن نقش دارند، باید همواره توجه داشته باشیم مشکل دانش‌آموز در کدام حیطه می‌باشد. بنا بر جدیدترین آمار حدود 5 تا 6 درصد از دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری هستند به عبارت دیگر در یک کلاس 30 نفری 2 دانش آموز مبتلا به اختلال یادگیری داریم که آمار بالا و قابل توجهی است. یک کارشناس ارشد روان شناسی با بیان این که برخی کودکان در یک یا چند حیطه از 3 اصل خواندن، نوشتن و ریاضیات دچار مشکل یادگیری هستند، گفت: این افراد در صورت آگاه نبودن معلمان و والدین با برچسب‌هایی مثل کند ذهن و شاگرد تنبل کلاس مواجه خواهند شد. عزت نفس این کودکان بر اثر شکست‌های متوالی روحی پایین می‌آید و مشکلات یادگیری آن‌ها به طور معمول با افزایش سن آن‌ها وخیم تر می‌شود. نابرابری معنادار بین پیشرفت درسی و بهره هوش، نداشتن توجه و تمرکز، بیش فعالی، بی توجهی در کلاس درس، ناتوانی در حل مسئله، انگیزه کم، وابسته بودن به دیگران در انجام کارها و مهارت‌های اجتماعی رشد نیافته و تأخیر جدی در آموختن را می‌توان از مشخصه‌های ناتوانی‌های یادگیری برشمرد...

دوره ابتدایی حساس‌ترین مرحله آموزش و پرورش است که باید به همهٔ جوانب از جمله املا توجه خاص داشته باشیم، دانش‌آموزان باید از سال‌های اولیه تحصیل به اهمیت املا و کاربرد آن در زندگی آشنا شوند و با توجه به نیازی که دارند به خوبی آن را بیاموزند تا دچار مشکل نشوند، به دلیل کاربرد املا در تمام موارد زندگی یادگیری صحیح آن الزامی است. در آموزش املاء یک نمونه و یا ترتیب حروف مدنظر می‌باشد و در آن خلاقیت مطرح نیست، املای یک کلمه بسیار مشکل‌تر از خواندن آن است زیرا بازشناسی یک کلمه یک عمل رمزگردانی است.

انواع اشتباهات املا نویسی:

حافظه دیداری، حساسیت شنوایی، آموزشی، وارنه نویسی، دقت، قرینه نویسی، نارسا نویسی، تمیز دیداری- دقت وحافظه توالی دیداری

درمان نارسا نویسی:

خطاها و علل نارسا نویسی عبارت‌اند از:

1- کج نویسی بیش از حد

2-راست نویسی بیش از حد

3- پرفشار نوشتن

4- نامرتب نویسی

5- فاصله گذاری بیش از حد

6- زاویه دار نویسی بیش از حد

1- علل کج نویسی بیش از حد: الف. بسیار نزدیک بودن بازو به بدن  ب. دور بودن خیلی زیاد نوک قلم از انگشتان ج. درست نبودن جهت حرکت قلم د. بسیار سفت گرفتن شست.

2- علل راست نویسی بیش از حد: الف. بسیار دور بودن بازو از بدن ب. هدایت قلم به تنهایی توسط انگشت سبابه ج. ناصحیح بودن جهت کاغذ.

3- علل پرفشارنوشتن: الف. فشار دادن بیش از حد انگشت سبابه ب. استفاده از قلم نامناسب ج. نازک بودن بیش از حدّ قلم.

4- علل نامرتب نویسی: الف. نبودن آزادی حرکت ب. حرکت بیش از حدّ کند دست ج. محکم گرفتن قلم د. نادرست یا ناراحت بودن وضعیت

5- علل فاصله گذاری بیش از حد: الف. پیشرفت بیش از حدّ سریع قلم به سمت چپ ب. حرکت بیش از حدّ و سریع جانبی

6- علل زاویه دار نویسی بیش از حد: الف. بیش از حدّ شل نگهداشتن قلم ب. حرکت بیش از حدّ کند قلم

اقدامات لازم برای ترمیم و درمان نارسا نویسی:

1- روان نویسی در اختیار دانش آموز قرار دهید تا خطوطی به دلخواه رسم کند.

2- یک وایت برد کوچک و قابل حمل و نقل در اختیار کودک قرار دهید تا به دلخواه روی آن نقاشی کند یا خطوطی رسم کند.

3- نحوهٔ مداد دست گرفتن دانش آموز باید صحیح باشد.

(مداد باید بین انگشت شصت و انگشت اشاره قرار گرفته و از بالای قسمت تراشیده شده گرفته شود.)

4- اگر انگشتان و عضلات کوچک و بزرگ دست، ضعیف یا کوچک هستند، از مدارهای باریک‌تر استفاده شود و مداد خیلی کوتاه نباشد.

فعالیت‌هایی برای تقویت عضلات کوچک و بزرگ دست:

الف. از کودک بخواهید کاغذهای باطله یا کاغذ روزنامه با دست‌هایش مچاله کند. (بهتر است این فعالیت را، بیشتر با دستی انجام دهد که با آن می‌نویسد)

ب. با استفاده از قیچی، کاغذهای باطله را قیچی کند. ت. از او بخواهید تا زیپ، دکمه‌های لباس و بند کفش خود را باز و بسته کند. ث. در محلی که ماسه یا خاک نرم وجود دارد از او بخواهید به کمک یک چوب، با ماسه و خاک بازی کند.

5- یک سری خطهای موازی با فاصله کم و زیاد رسم کنید و از دانش آموز بخواهید تا وسط هر دو خط موازی، یک خط راست رسم کند.

 6- از دانش آموز بخواهید شکل‌های نقطه چین را پر رنگ کند.

7- ابتدا اعداد و کلمات و حروف را به صورت کامل بنویسید و سپس در کنار آن همان اعداد و کلمات را به صورت ناقص بنویسید و از کودک بخواهید آن‌ها را کامل کند.

8-دو نوار موازی هم را با فاصله مناسب به کاغذ بچسبانید و از کودک بخواهید تا بین آن دو نوار بنویسد.

تقویت هماهنگی چشم و دست:

تست‌هایی برای اطاکرمن یافتن از اینکه چشم و دست برتر کودک هر دو در یک طرف قرار دارد.

الف: یک توپ را در فاصله دو- سه متری کودک قرار دهید و از بخواهید تا بدود و توپ را شوت کند. آنگاه مشخص کنید که کدام پارا برای شوت کردن مورد استفاده قرار داده است. (همین پا، پای برتر است)

ب: ساعت مچی‌تان را به وی دهید تا امتحان کند که آیا صدای آن را می‌شنود یا خیر آنگاه یادداشت کنید که از کدام گوش خود استفاده کرده است؟ چپ یا راست؟

پ: نخ و سوزن پلاستیکی به وی بدهید تا نخ را از داخل سوراخ سوزن عبور دهد ملاحظه کنید با کدام دست نخ را عبور می‌دهد.

فهرست مطالب
 
چکیده 1
مقدمه 2
انواع اشتباهات املا نویسی : 3
فعالیتهایی برای تقویت هماهنگی چشم و دست : 5
کودکان با مشکلات حرکتی : 7
اهمیت و ضرورت بیان مسأله 8
نارسا نویسی : 9
تشخیص نارسا نویسی مستلزن توجه به مراحل زیر است: 10
توصیف وضعیت موجود 11
گردآوری اطلاعات و شواهد (1) 12
تجزیه و تحلیل داده‌ها 15
انتخاب راه حل جدید به صورت موقت 16
راه حل پیشنهادی ( رد یا قبول ) 17
گردآوری شواهد (2) 19
پیشنهادات 21
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:اختلال خواندن   اختلال در یادگیری   اختلال نوشتن   اختلالات نوشتاری   بررسی نقش اختلالات خواندن و نوشتن در میزان یادگیری دانش آموزان   تجربیات مدون بررسی نقش اختلالات خواندن و نوشتن در میزان یادگیری دانش آموزان   تحقیق بررسی نقش اختلالات خواندن و نوشتن در میزان یادگیری دانش آموزان   دانلود تجربیات مدون بررسی نقش اختلالات خواندن و نوشتن در میزان یادگیری دانش آموزان   روشهایی برای بهبود اختلالات نوشتاری   مشخصه های اولیه اختلال در یادگیری   مقاله بررسی نقش اختلالات خواندن و نوشتن در میزان یادگیری دانش آموزان   یادگیری  املا نویسی  املا نویسی کلاس اول  اشکال در املا نویسی  تقویت املا نویسی  مشکلات املا نویسی  اختلال املا نویسی  اختلالات املا نویسی  مشکلات املا نویسی در ابتدایی  آموزش املا نویسی  روش های املا نویسی  تقویت املا نویسی در ابتدایی  راه های تقویت املا نویسی  تقویت مهارت املا نویسی  مشکلات املا نویسی دانش آموزان  مشکلات املا نویسی دانش آموزان ابتدایی  مشکلات املا نویسی ابتدایی  مشكلات املا نويسي  مشکل املا نویسی  اختلالات املا نويسي  اختلالات املا نویسی در ابتدایی  درمان اختلال املا نویسی  درمان اختلالات املا نویسی  کتاب اختلالات املا نویسی دکتر تبریزی  اختلالات دیکته نویسی  اختلالات دیکته نویسی در دوره ابتدایی  اختلالات دیکته نویسی دکتر تبریزی  اختلال دیکته نویسی دکتر تبریزی  اختلال دیکته نویسی و درمان آن  اختلال دیکته نویسی چیست؟  مشکلات دیکته نویسی در ابتدایی  روش های املا نویسی در ابتدایی  روش های جدید املا نویسی  روش های نوین املا نویسی  روش های مختلف املا نویسی  دیکته نویسی  اختلالات دیکته نویسی در دوره ابتدایی  مشکلات دیکته نویسی  اختلال دیکته نویسی دکتر تبریزی  اختلال دیکته نویسی و درمان آن  اختلالات دیکته نویسی دکتر تبریزی  اختلال دیکته نویسی چیست؟  درمان اختلالات دیکته نویسی  درمان اختلال دیکته نویسی  اختلال در دیکته نویسی  مشکلات دیکته نویسی در ابتدایی  مشکل دیکته نویسی  کتاب اختلالات دیکته نویسی دکتر تبریزی  درمان اختلالات دیکته نویسی دکتر تبریزی  دانلود کتاب اختلالات دیکته نویسی دکتر تبریزی  کتاب اختلالات املا نویسی دکتر تبریزی  دانلود کتاب درمان اختلالات دیکته نویسی دکتر مصطفی تبریزی  درمان اختلالات دیکته نویسی نوشته ی دکتر مصطفی تبریزی  کتاب درمان اختلالات دیکته نویسی تالیف دکتر مصطفی تبریزی  درمان اختلالات دیکته نویسی دکتر مصطفی تبریزی  درمان اختلالات دیکته نویسی مصطفی تبریزی  درمان اختلالات ديكته نويسي  درمان اختلالات ديكته نويسي مصطفي تبريزي  کتاب درمان اختلالات دیکته نویسی  دانلود کتاب درمان اختلالات دیکته نویسی  دیکته و درمان اختلالات دیکته نویسی  درمان اختلال املا نویسی  اختلالات یادگیری در دیکته نویسی  اختلال یادگیری در دیکته نویسی  اختلالات دیکته نویسی حسن شفیعی  اختلال یادگیری دیکته نویسی  آموزش دیکته اول دبستان  آموزش دیکته دوم دبستان  اموزش املا دوم دبستان  آموزش دیکته کلاس اول ابتدایی  آموزش دیکته کلاس اول دبستان  آموزش دیکته  آموزش دیکته موسیقی  آموزش دیکته دوم ابتدایی  آموزش دیکته فارسی  آموزش دیکته انگلیسی  آموزش دیکته سوم ابتدایی  اموزش دیکته کلاس اول  اموزش ديكته موسيقي  آموزش دیکته ی موسیقی  کتاب آموزش دیکته موسیقی  دانلود کتاب آموزش دیکته موسیقی  آموزش املا دوم دبستان  اموزش املا سوم دبستان  آموزش املا فارسی دوم دبستان  آموزش دیکته سوم دبستان  اموزش دیکته دوم ابتدایی  آموزش املا دوم ابتدایی  اموزش املا سوم ابتدایی  اموزش املا فارسی  نرم افزار آموزش دیکته فارسی  اموزش دیکته انگلیسی به کودکان  اموزش دیکته زبان انگلیسی  روش آموزش دیکته انگلیسی به کودکان  اموزش املا انگلیسی  دانلود آموزش دیکته انگلیسی  کتاب آموزش دیکته انگلیسی  اموزش املا کلاس اول  آموزش املا کلاس دوم  اموزش دیکته کلاس دوم  آموزش املا به کلاس اولی ها  آموزش املا اول دبستان  آموزش املا دوم دبستان  آموزش املا اول ابتدایی  آموزش املا فارسی دوم دبستان  اموزش املای اول دبستان  املای آموزشی دوم دبستان  آموزش املا پایه اول ابتدایی  آموزش املا  آموزش املاک  آموزش املای فارسی  آموزش املا فارسی  آموزش املای انگلیسی  آموزش املاک و مستغلات  اموزش املای زبان انگلیسی  آموزش مشاور املاک  آموزش مشاورین املاک  آموزش بنگاه املاک  آموزش بازاریابی املاک  آموزش معاملات املاک  آموزش مشاور املاک Pdf  آموزش فروش املاک  آموزش دلالی املاک  آموزش املا فارسی سوم راهنمایی  دانلود آموزش املا فارسی  آموزش املا دوم ابتدایی  املای اموزشی دوم ابتدایی  آموزش املای اول ابتدایی  آموزش املای دوم ابتدایی  آموزش املا انگلیسی  اموزش املا زبان انگلیسی  کتاب آموزش املا انگلیسی  آموزش ارزیابی املاک و مستغلات  آموزش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات  اموزش بازاریابی املاک و مستغلات  دانلود کتاب آموزش املاک و مستغلات  آموزش املا در زبان انگلیسی  آموزش املا سوم دبستان  
محصولات مرتبط
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35988
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل می باشد.دانلودنمونه...
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

قیمت: ريال کد فایل:35987
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار  کاملترین فایل در مورد دانلودنمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر...
دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35986
پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟. نام فایل پیش رو پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .می باشد.دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟   دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟ پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با بیان اینکه مدرسه جایگاه علم ,...
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35985
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه کامل و آماده پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسهو  بسیار دقیق و  در 18  صفحه فایل قابل ویرایش ورد . فایل پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه تمامی نکات مربوط  بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3833

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :1810

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2461

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :760

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2068

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :809

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :728

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :649

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...