منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

اقدام پژوهی چگونه تعامل خوبی با دانش آموزان و همکاران در مدقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 31     کد محصول :5730      حجم فایل:238 KB      نوع فایل :ms-wordفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

اقدام پژوهی چگونه  تعامل خوبی با دانش آموزان و همکاران در مدرسه داشته باشم؟ 

چکیده

دربین نیروهای آموزش و پرورش، مدیران باید کسانی باشند که با بردن نامشان به یاد خوبی، صفا، صداقت و تمامی فضایل اخلاقی افتاد اما متاسفانه این موضوع بالعکس است.با راه حل‌هایی که در این اقدام پژوهی اجرا کردم در پایان زمانی که همکاران متوجه صداقت ودرستی تعامل بنده شدند آرام آرام در نحوه برخوردشان تغییرات ایجاد کردند نگاه هاس سنگین گذشته وجود نداشت. و باعث تعامل بهتری می‌شد. درک واقعی همکار در شرایط مختلف عامل مهمی در بهبود روابط و تغییر دیدگاه نسبت به مدیر مدرسه گردید.زمانی که مشکلی به وجود می‌آمد و بنده با کمال میل اداره کلاس یا هر موردی که مشکل را برطرف می‌کرد را قبول می‌کردم، در برخوردهای بعدی مشاهد ه می‌کردم که همکار با چه تواضع و احترام خالصانه ای برخورد می‌نمود. واین موارد منجر به این شد بتوانم ارتباط مثبت و اثرگذاری را د اشته باشم

کلمات کلیدی: مدیر- اقدام پژوهی- ارتباط مثبت

مقدمه:

ارتباطات در نظر شما چه معنی می‌دهد؟ هریک از ما به تناسب شخصیت و تجارب خود بدان جواب متفاوتی خواهیم داد.

ارسطو در کتاب ریطوریقا می‌گوید: «ارتباط عبارت است از جستجوی وسایل و امکانات موجود برای ترغیب و اقناع دیگران». در فراگرد ارتباط به طور کلی ما می‌خواهیم با گیرنده پیام خود در یک مورد و مسئله معین همانندی ایجاد کنیم. (روبرت،1946، ص 11)

تئودور نیوکامب می‌گوید: «هرگاه شخصی تاثیری را بپذیرد که دیگری در مورد او اراده کرده است. ارتباط برقرار شده است.» (نیوکامب،1950، ص 269)

هاولند: «ارتباط عبارت است از فراگرد انتقال یک محرک از یک فرد (ارتباط‌گر) به فردی دیگر به منظور تغییر پاسخ رفتار او» (هاولند،1948، ص 371)

برلو: «ارتباط، جستجوی پاسخ از سوی گیرنده است» (برلو،1960، ص 62)

آزگود: «تأثیرپذیری بین افراد، سیستم‌ها»(آزگود،1957، ص 272)

میکی اسمیت: «ارتباط عبارت است از فراگرد انتقال اطلاعات، احساس‌ها، حافظه و کارها در میان مردم.» (اسمیت،1988، ص 7)

 ارتباطات با تفهیم سر وکار دارد اشخاصی که با یکدیگر در ارتباط‌اند باید بدانند که چه می گویند و چه می‌شنوند. برای ما بارها اتفاق می‌افتد که پیام فرستنده پیام را، دقیقاً تکرار می‌کنیم بی آنکه پیام اثری در ما بگذارد. ارتباط شکل نمی‌گیرد مگر آنکه عمل تفهیم انجام گرفته باشد.

 

ارتباطات به تسهیم معنی نیازمند است. یک فرد ژاپنی و چینی که از دو زبا متفاوت هستند نمی‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. (فرهنگی٬ ٬۱۳۸۷ ص ۸)

تعامل، رابطه دو سویه ای است که انسان‌ها برای رفع نیاز و انگیزه برای زندگی ایجاد می‌کنند. ارتباط و تعامل سبب می‌شود انسان سلامتی و آرامش بیشتری را احساس کند. نخستین ارتباط و تعامل اجتماعی در بستر خانواده شکل می‌گیرد و خانواده‌ها می‌توانند برای اعضای خود و حتی جامعه مفید و مضر باشند. ارتباط و تعامل می‌تواند نقش پیشگیرانه از انواع آسیب‌ها و اختلالات داشته باشد. (کریمی، روان شناسی اجتماعی، ۱۳۸۰)

 ارتباط و تعامل زیر بسترهایی دارند که در رابطه بروز و ظهور می‌کنند و در سنت و سیره معصومین علیهم السلام مؤکدا قهر بودن و عدم ارتباط و تعامل نهی شده است. ما در زندگی روزمره ارتباطات گوناگونی داریم، ارتباط با خودمان، محیطمان و طبیعت. کسی که نتواند با خود، محیط و طبیعت سازگاری خوبی داشته باشد فرد سالمی نیست. حضرت علی «ع» خطاب به کارگزاران می‌فرماید: «انعطاف پذیر و انتقادپذیر باشید، انتقامجو، عیب جو و بهانه گیر نباشید. با آرامش و احترام به حرف دیگران گوش کنید، حرف دیگران را قطع نکنید و امین و رازدار باشید.» همه معصومین «ع» با بیان‌های مختلف به تاکید ارتباط و تعامل اشاره فرمودند که به طور مثال احترام و تکریم، احساس همدلی، اخلاق تشکر و قدردانی، خوش بینی، فضایل اخلاقی، دین داری، صداقت، محبت و مهربانی، کارگشا بودن، تحمل و صبر و مدارا، رعایت حقوق دیگران، امیدواری، شنونده خوب بودن و بسیاری دیگر حکایت از مهارت‌ها و ایجاد ارتباط در زندگی بشر دارند) جمعی از مولفان، روان شناسی اجتماعی، ۱۳۸۲ (

توصیف وضعیت موجود

اینجانب ……….. با کد پرسنلی …………. دارای مدرک کارشناسی الهیات و معارف اسلامی می‌باشم. مدت ……. سال است که مشغول به خدمت هستم پست سازمانی من در سال جاری مدیریت دبیرستان ……………… شهرستان …………. می‌باشد

مگر نه این است که دربین نیروهای آموزش و پرورش، مدیران باید جلودار این قافله باشند، کسانی که با بردن نامشان باید یاد خوبی، صفا، صداقت و تمامی فضایل اخلاقی افتاد؟ اما باید پرسید آیا اینگونه است؟ آیا اگر پرس و جویی از دانش آموزان و همکاران شود که وقتی نام مدیر را می‌برید به یاد چه می افتید؟ آیا یاد شخصی که گاهی اوقات تنها امر و نهی می‌کند به اصطلاح «نق» می زند، کاری که نوجوان و جوانان از آن متنفرند یا خدای ناکرده به یاد کلماتی همچون بیکاری، پا بر روی پاگذاشتن، چرت زدن، بی انگیزگی و تداعی گر شخصی است که از قافله علم چند صد کیلومتری عقب است و تنها هنرش چسباندن چند تراکت بر روی تابلوی آموزشگاه است و یا در حال تهیه گزارشی از فعالیت و مراسمی که یا انجامش نداده است یا در صورت انجام هدف صرف ارائه یک گزارش بوده است. با توجه به صحبتی که با همکارانم در مدرسه داشتم اکثراً موارد فوق را مورد تائید قرار دادند. و من نیز در اولین تجربه‌ام در پست مدیرت پرورشی بعد از مدتی متوجه شدم که همکارانم احساس راحتی نمی‌کنند و صمیمت و اعتماد لازم در روابط وجود ندارد. لذا به دنبال راه کارهایی هستم که این مشکل را برطرف نمایم.

تعریف واژگان:

تعامل:

 رابطه موجود بین دو سری واحد یا سیستم (از هر نوع) به‌طوری که فعالیت هر یک به‌وسیله فعالیت دیگری مشخص شود.

- در تعامل اجتماعی رفتار یک فرد به‌عنوان محرک برای رفتار فرد یا افراد دیگر عمل می‌کند و بالعکس، در این پژوهش معلملان شاغل در یک مدرسه ملاک می‌باشند (فرهنگ توصیفی علوم‌تربیتی ُ سایت آفتاب)

معلم: شخصی است که تدریس می‌کند، یا اینکه به رشد و تکامل تربیتی دیگران کمک می‌کند. (فرهنگ توصیفی علوم‌تربیتی ُ سایت آفتاب)

گردآوری اطلاعات (شواهد (1)

در این مرحله از پژوهش جهت یافتن اطلاعات از دو روش مشاهده و مصاحبه و از منابع و مراجعی چون؛ همکاران، مدیر و دیگر کارکنان مدرسه استفاده شده است.

مشاهده:

اگر به صورت منظم به اتفاقات و رخدادهای پیرامون خود توجه کنیم گوییم مشاهده اتفاق افتاده است بنده نیز در این پژوهش در محیط مدرسه با توجه به نوع برخورد همکاران متوجه مواردی شدم که باعث می‌شد دیدگاه همکاران آموزشی را نسبت به مدیر مدرسه را نادرست جلوه دهد و این ذهنیت ایجاد می‌شود که مدیر مدرسه هیچ کار مفیدی انجام نمی‌دهند:

فهرست
چکیده 1
مقدمه: 2
تعریف واژگان: 4
تعامل 4
گردآوری اطلاعات (شواهد (1) 5
مصاحبه: 6
یافته‌های علمی 6
اقسام ارتباط 7
اهداف ارتباط 9
پیشینه تحقیق: 16
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده‌ها 21
انتخاب راه حل یا راه حل‌های موقتی 22
اعتبار بخشی به راه حل‌ها: 24
توصیف وضعیت مطلوب (شواهد 2) 24
منابع: 25
 
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها: اقدام پژوهی  اقدام پژوهی بصورت ورد  اقدام پژوهی آماده  اقدام پژوهی کامل بصورت ورد  اقدام پژوهی مقطع دبیرستان  اقدام پژوهی مقطع ابتدایی  اقدام پژوهی مقطع راهنمایی  اقدام پژوهی تدریس  اقدام پژوهی کامل و آماده بصورت ورد  تجربیات و اقدام پژوهی  اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی  اقدام پژوهی دبیر  سایت اقدام پژوهی  فروشگاه علمی آسمان سایت اقدام پژوهی ها  کافی نت آسمان سایت اقدام پژوهی  بزرگترین سایت اقدام پژوهی در ایران  تجربیات مدون دبیران  اقدام پژوهی همه مقاطع  اقدام پژوهی مدیر مدرسه  اقدام پژوهی معاون مدرسه  تعامل دانش آموزان  تعامل دانش آموزان با یکدیگر  تعامل معلم با دانش آموزان  تعاملات دانش آموزان با یکدیگر  تعامل با دانش آموزان  چگونگی تعاملات دانش آموزان با یکدیگر  تعامل معلم با دانش آموز  تعامل بین معلم و دانش آموز  ارتباط معاون با دانش آموزان  ارتباط با دانش آموزان  ارتباط با دانش آموزان دانشگاه شریف  ارتباط با دانش آموزان شریف  ارتباط با دانش اموز  ارتباط معلم با دانش آموزان  پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه صنعتی شریف  برقراری ارتباط با دانش آموزان  تعامل معلم و دانش آموز  پرسشنامه تعامل معلم و دانش آموز  تعامل معلمة الروضة مع الاطفال  كيفية تعامل معلمة الروضة مع الاطفال  اساليب تعامل معلمة الروضة مع المشكلات السلوكية وتساؤلات الاطفال  تعامل معلم با دانش آموزان  تعامل معلم با دانش آموز  تعامل معلم  تعامل معلمة رياض الاطفال  كيف تعامل معلمك  تعامل السلف مع معلميهم  تعامل معلم وشاگرد  تعامل معلم ودانش آموز  پرسشنامه تعامل معلم  تعامل المعلمة مع رياض الاطفال  تعامل معلم و دانش آموز  تعامل بین معلم و دانش آموز  پرسشنامه تعامل معلم و دانش آموز  پرسشنامه تعامل معلم ودانش آموز  پرسشنامه کیفیت تعامل معلم  تعامل و همکاری کافی نت نیشابور  تعامل و همکاری کافی نت های نیشابور  تعامل همکاری کافی نت های نیشابور  تعامل با همکاران  ارتباط با همکاران  ارتباط با همکاران در محیط کار  ارتباط با همکاران زن  ارتباط با همکاران مرد  نحوه تعامل با همکاران  تعامل بین همکاران  تعامل و همکاری  تعامل و همکاری کافی نت  تعامل و همکاری خانه و مدرسه  تعامل با کارمندان  ارتباط با کارمندان  تعامل مدیر با معلمان  تعامل مدیریت  مدیریت تعامل گرا  تعامل در مدیریت  تعامل بازاریابی و مدیریت ورزشی  تعامل مدير المدرسة مع المعلمين  كيفية تعامل مدير المدرسة مع المعلمين  تعامل مدیریت دانش و اقتصاد اطلاعات  ارتباط دانش آموز با معلم  ارتباط دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری  ارتباط دانش آموزان با معلم  رابطه دانش آموز با معلم  رابطه دانش آموزان با معلم  ارتباط موثر معلم با دانش آموز  ارتباط درست با دانش آموز کلید موفقیت معلم  ارتباط عاطفی معلم با دانش آموز  چگونگی ارتباط معلم با دانش آموز  نحوه ارتباط معلم با دانش اموز  ارتباط معلمان با دانش آموزان  نحوه ارتباط معلم با دانش آموزان  چگونگی ارتباط معلم با دانش آموزان  ارتباط دانش آموزان با یکدیگر  رابطه دانش آموزان با یکدیگر  ارتباط دانش آموزان با هم  دانش آموزان در ارتباط با یکدیگر  ارتباط دانش آموز و معلم  رابطه دانش آموز و معلم  رابطه بین دانش آموز و معلم  ارتباط بین معلم و دانش آموز  ارتباط موثر معلم و دانش آموز  ارتباط صحیح معلم و دانش آموز  چگونگی ارتباط معلم و دانش آموز  ارتباط دانش آموزان با قرآن  ارتباط دانش آموزان با خدا  ارتباط دانش آموزان  ارتباط معاون با دانش آموزان  ارتباط با دانش آموزان  چگونگی ارتباط معاون با دانش آموزان  رابطه معاون با دانش آموز  ارتباط با دانش آموزان دانشگاه شریف  ارتباط با دانش آموزان شریف  ارتباط با دانش آموزان ابتدایی  ارتباط با دانش اموز  ارتباط معلم با دانش آموزان  پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه صنعتی شریف  برقراری ارتباط با دانش آموزان  نحوه ارتباط با دانش آموزان  
محصولات مرتبط
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35988
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل می باشد.دانلودنمونه...
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

قیمت: ريال کد فایل:35987
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار  کاملترین فایل در مورد دانلودنمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر...
دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35986
پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟. نام فایل پیش رو پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .می باشد.دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟   دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟ پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با بیان اینکه مدرسه جایگاه علم ,...
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35985
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه کامل و آماده پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسهو  بسیار دقیق و  در 18  صفحه فایل قابل ویرایش ورد . فایل پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه تمامی نکات مربوط  بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3898

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :1860

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2510

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :790

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2112

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :840

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :795

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :678

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...