منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله سوم

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله سوم

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

اقدام پژوهی نقش تربیت بدنی در کاهش پرخاشـگری دانش آمــوزانقیمت: ۲۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 42     کد محصول :6108      حجم فایل:71,19 KB      نوع فایل :rarچکیده

پژوهشی که در مقابل شماست برای برطرف کردن پرخاشگری در دانش آموزان از راه ورزش تنظیم گردیده است برای رفع این مشکل به جمع آوری اطلاعات و شواهد از راههای مختلف از جمله همکاری از همکاران، خانواده‌ها، مسئولین و مشاور و ورزش‌های مختلف پرداختم پس از بررسی راههای مختلف راه مناسب را انتخاب و در کلاس اجرا کردم.

در مدتی که مشغول به تدریس بودم، همواره دوست داشتم، در کنار تربیت بدنی دانش آموزانی عاری از هر گونه مشکل اخلاقی داشته باشم و به بهداشت روانی و ایجاد محیطی سالم و پر نشاط و به دور از عوامل مختلفی که باعث ایجاد اختلال در روند کارم می‌شدند توجه داشتم و با استفاده از روش‌های مؤثر و مفید به رفع عوامل مشکل زا پرداخته‌ام در اینجا نیز در کلاس با مشکلی رو به رو شده‌ام که باعث ایجاد اختلال و بی نظمی و ناآرامی در کلاس و مزاحمت جهت ادامه کارم شده است که آن مشکل وجود یک نفر دانش آموز پرخاشگر در کلاسم بود که در زنگ ورزش خیلی کارم را سخت کرده بود در نتیجه تصمیم به رفع این مشکل و تغییر در وضعیت نامطلوبی که در کلاس به وجود آمده بود گرفتم.

در ابتدا در وقت‌های آزاد بصورت شخصی و صمیمانه با او گفتگو کرده و سعی در شناخت رفتارش کردم و دریافتم که ریشه اصلی پرخاشگری و استرس در خانواده است چون خانواده ای بودند که کاری به ورزش نداشتند و شغل پدر و ارتباط عاطفی والدین با فرزند تأثیر معنی داری بر وضعیت پرخاشگری و باورهای هنجاری دانش آموز درباره پرخاشگری داشت. پس از مشورت با دیگر دبیران و اطلاع از اتفاق نظر آنان با بنده جلسات خصوصی با حضور مدیر مدرسه و ولی دانش آموز برگزار شد که طی این مذاکرات ارتباط پرخاشگری با دیگر عوامل و نتایج پرخاشگری و رفتار فرد پرخاشگر و عوامل تقویت کننده و بازدارنده این رفتار مشخص شد.

سپس به جمع آوری اطلاعات از طرق مختلف مطالعه کتاب‌های تربیت بدنی، مجلات زیور ورزش، صحبت با متخصصین و صحبت با دبیران تربیت بدنی و دیگر دبیران این دانش آموز پرداخته و این اطلاعات را تجربه و تحلیل نموده و انواع پرخاشگری و اصول درمان آن و روش‌های درمان با انواع ورزش‌ها و عوامل مرتبط با آن را مشخص کردم. و مهم‌ترین عامل مرتبط را که همانا فقر عاطفی خانواده و توجه نکردن به وضعیت بدنی بچه‌ها و بی توجهی به ورزش و سلامتی بوده از میان آن‌ها مشخص کرده و سعی در کاهش و حذف عامل کرده و کاهش قابل توجه رفتار پرخاشگرانه را ملاحظه کردم جهت اطمینان حاصل کردن از روش کار مرتب با خانواده و دبیران در ارتباط بوده و از نتیجه کار مطمئن شدم نواقص کار را برطرف کرده و نتایج را مشخص و در پایان تحقیق آوردم امید است که با تلاش و سعی در این زمینه توانسته باشم نشاط و شادابی را در این دانش آموز به ارمغان آورده و خانواده ای را شاد و مسرور کرده باشم و امیدوارم توانسته باشم با کمک گرفتن از اولیاء با توجه به سال حماسهٔ سیاسی و حماسه اقتصادی بتوانم پرخاشگری را کم کرده تا نه به جامعه و نه به خانواده ضربهٔ اقتصادی و روحی و روانی وارد نشود. امام (ره) فرموده است: «مملکت ما همانطور که به علما و دانشمندان احتیاج دارد به شما ورزشکاران نیز نیاز دارد» انشاءالله

 

مقدمه

عواطف و احساسات، نحوه رفتار و عملکرد انسان را مشخص می‌سازد و در چگونگی اداره امور زندگی روزمره نقش بسزایی دارد. رفتار پرخاشگرانه که از انگیزه پرخاشگری سرچشمه می‌گیرد از دیدگاه‌های گوناگون به طرق مختلف تعریف شده است. پرخاشگری به معنی ستیزه جویی و جنگ طلبی و رفتار تندو خشن است و برای توصیف حالت‌های عاطفی مختلف از رنجش عادی تا غیظ و غضب شدید بکار می‌رود.

در پیرامون خویش شاید کودکانی را بیابیم که در همة زمینه‌های ارتباطی، حتی بدون اندیشیدن، مایل‌اند به نوعی مخالفت خود را ابراز کنند. این کودکان از ادامه زندگی خود رنج می‌برند و خانواده و افراد محیط خود را با مشکلات زیادی مواجه می‌سازند. هر چند ویژگی مخالفت کردن و پرخاشگری در نوع انسان یک پدیدة هنجار بشمار می‌آید و در کودکان نیز این ویژگی با نوسان و توالی متغیری طبیعی به نظر می‌رسد. اما در برخی از کودکان ستیزه جویی از سطح، عمق و شدت بیشتری برخوردار است که باید با آن به صورت یک رویکرد روانی برخورد کرد. این اختلال روانی به صورت مخالفت کردن در مقابل هر چیزی به همراه بحث و جدل کلامی دائم و تمایل نداشتن به انجام هر گونه رفتار منطقی بروز می‌کند این عارضهٔ روانی قبلاً به عنوان پرخاشگری نهفته خوانده می‌شد. کودکان پرخاشگر مخالفت خود را به صورت رفتار منفی نشان می‌دهند، به هنگام آموزش مهارت‌های حرکتی، می‌توان اثرات تمرینات ورزشی را روی رفتار و اخلاق کودکان ورزشکار مشاهده کرد. برخی از گزارش‌های والدین کودکان ورزشکار نشان می‌دهد که حضور فرزندانشان در ورزش، در آرامش و مهار نسبی پرخاشگری مؤثر است.

 

برخی تحقیقات انجام شده خاطر نشان می‌سازد که تمرینات رزمی دراز مدت موجب کاهش پرخاشگری در نوجوانان می‌شود. پرخاشگری در کودکان به صورت‌های مختلف است ممکن است دانش آموزی در حیاط مدرسه در حال توپ بازی باشد اگر توپش به طور تصادفی و بدون آنکه اراده کند به شیشه بخورد و آن را بشکند، این عمل رفتاری پرخاشگرانه تلقی نمی‌شود. در حالیکه اگر همان کودک توپش را عمدی به قصد شکستن شیشه به سوی پنجره پرتاب کند، رفتارش پرخاشگرانه است، از این رو، در شناسایی و تعریف پرخاشگری و رفتار پرخاشگرانه باید هدف از انجام دادن آن عمل مشخص شود.

مرحوم شهید رجایی در زمانی که تصدی وزارتخانه را به عهده داشت پس از بازدید از یک کلاس ورزش گفت: چنان مجذوب حرکات و رفتار شیوه کار دبیر ورزش شده بودم که با صراحت اعلام کرده: اگر ورزش این است که من هم اکنون دیدم ..... من نه ریاضی می‌خواهم و نه ..... در همین یک ساعت همه چیز را دیدم و ادامه می‌دهد: «بروید و ادامه دهید و کارها را تقویت کنید و ما هم هستیم.

پرخاشگری و ورزش

در تعریفی از ورزش چنین می گویند: ورزش و ورزش کردن پدیده ای است که در شرایط کنونی زندگی بشر برای پر کردن خلأ ناشی از زندگی ثابت و تحرک اساسی بدن صورت می‌گیرد و در بر گیرنده یک سری حرکات سیستماتیک و حساب شده برای حصول به هدف بالا بردن و درجه سلامتی تن و روان و سلامت عقل و هوش و بعد ارضای غرایز طبیعی است.

 

ورزش و تربیت بدنی که خواص و ویژگیهای علمی آن در ابعاد فرهنگی و اجتماعی بارز و روشن است و در بهداشت و سلامت جسم و روان، در نشاط و تفریح خاطر و در افزایش قابلیت‌های کاربردی عضلات و کم کردن پرخاشگری، هنگام انجام امور مختلف و بالاخره در آموزش‌های اخلاقی و اجتماعی نقش مؤثر و کارساز دارد.

یکی از راههای کاهش و کنترل میزان پرخاشگری، ورزش است ورزش‌های گروهی در کاهش پرخاشگری مؤثر است و ورزشکاران رشته‌های گروهی میزان پرخاشگری کمتری دارند پس می‌توان نتیجه گرفت که در جمع و گروه بودن می‌تواند تأثیر مثبتی د رکاهش پرخاشگری داشته باشد.

یکی از بهترین راههای کاهش پرخاشگری انجام ورزش است پس باید مسئولین به این امر مهم بیشتر توجه کنند و شرایط حضور تمام اقشار جامعه د رمیادین ورزشی را بیشتر فراهم آورند تا در نهایت از بسیاری از نزاع‌ها و درگیری‌ها جلوگیری شود.

تحقیقات نشان داده است که پسران در سنین 5 تا 7 سالگی در صورت همبازی شدن با دختران پرخاشگری بیشتری از خود نشان می‌دهند.

دختران هنگام همبازی بودن با پسران پرخاشگری بیشتری به نسبت بازی با همجنس خود نشان می‌دهند ورزش به عنوان عامل محیطی در کنترل پرخاشگری و ایجاد رفتارهای صلح آمیز نقش بسزایی دارد پس ابتدا باید افراد را در مسیر ورزش قرار داد تا عادات صلح آمیز را در آن‌ها ایجاد نمود.

فعالیت بدنی منظم آثار مثبت و سودمندی به دنبال دارد از بعد جسمانی، روانی و اجتماعی سودمند است ما در اینجا بعد روانی ورزش را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

بعد روانی: کاهش اضطراب و استرس، کاهش پرخاشگری، افزایش اعتماد به نفس، افزایش شادابی و طراوت، افزایش تحمل در برابر مشکلات (سازگاری)

امروزه بعضی افراد دچار افسردگی هستند یا در برخوردها پرخاشگر هستند. یا دائماً در حال اضطراب و استرس به سر می‌برند همهٔ این‌ها بیانگر نداشتن تعادل روحی مناسب است که فرد می‌تواند با فعالیت‌های بدنی منظم آن‌ها را کاهش دهد و به شادابی، اعتماد به نفس، عزت نفس و تحمل در برابر مشکلات و ..... دست یابد.

دلیل کاهش پرخاشگری و استرس توسط ورزش

در اثر خشم و استرس و عکس العمل طبیعی بدن، انرژی در دسترس عضلات زیاد شده و انرژی مازاد به صورت افزایش فعالیت‌های جسمانی به طور طبیعی در بدن بروز کرده و قابل مشاهده است. افرادی که از نظر بدنی آماده‌اند و تمرینات منظم بدنی انجام می‌دهند بهتر و آسان‌تر از افراد عادی این عکس العمل را در خود بوجود می‌آورند. تمرین و ورزش نوعی آرامش در مقابل پرخاشگری به وجود می‌آورد. هنگامی که ورزش می‌کنید نه تنها بهتر می‌نگرید. بلکه احساس بهتری نیز پیدا می‌کنید پس نتیجه می‌گیریم با ورزش می‌توانید در برابر خشم مقابله کنید.

امروزه ورزش در اختلالات روحی و روانی مورد توجه طب ورزش و روان درمانی قرار گرفته است. با فشارهای روحی و روانی و عصبی که هر روز با ماشینی شدن زندگی بیشتر شده و استرس‌های روزمره زندگی زیاد شده است، داشتن آمادگی جسمانی متعاقب فعالیت‌های ورزشی بهترین وسیله برای مقابله و پیش گیری از بروز پرخاشگری، افسردگی و دیگر اختلالات روحی، روانی است، یعنی ورزش سهمی در بهداشت روانی دارد.

 

پرداختن به بازی و ورزش، اصولاً باعث انسباط خاطر و شادابی و کاهش پرخاشگری می‌شود. به همین دلیل است که گروه زیادی از مردم پس از کار و تلاش خسته کننده شغلی، ساعات فراغت خود را صرف فعالیت ورزشی می‌کنند. حتی دیده شده افرادی که دچار غم و اندوهی هستند موقعی که به ورزش می‌پردازند واقعاً برای دقایقی هم که شده تأثرات خود را از یاد می‌برند.

توجیه علمی این موضوع ترشح اندروفین متعاقب پرداختن به ورزش است. اندروفین ها که خواص مخدری دارند باعث افزایش آستانه درد می‌شوند و قادر به ایجاد نشاط و انسباط خاطر هستند کو و همکارانش اولین پژوهشگرانی بودند که افزایش قابل توجه بتا اندروفین را پس از 8 هفته تمرین گزارش کردند که پاسخ بتااندروفین بسیار سریع است، به طوری که پاسخ بتااندروفین در ورزشکاران در هنگام فعالیت بسیار سنگین تقریباً 50% بیش از غیر ورزشکاران است.

پاسخ بتااندروفین به هنگام ورزش، حتی تا 8 برابر قابل افزایش است به همین علت، ورزش می‌تواند به عنوان اعتیاد مثبت مطرح شود و متغیرهای روانی مانند پرخاشگری، افسردگی، تنش و خستگی روانی را کاهش دهد.

 
فهرست مطالب
چکیده 1
مقدمه 3
طرح مساله 8
پیشینه تحقیق 9
توصیف وضعیت موجود 10
گردآوری اطلاعات (شواهد 1) 13
تجزیه وتحلیل وتفسیر داده‌ها 16
ارائهٔ راه حل‌های مناسب 19
چگونگی اجرای راه حل‌های جدید و پیشنهادی 21
راه حل انتخابی 24
اجرای بهترین راه حل 24
گردآوری اطلاعات (2) 25
ارزیابی نتایج 27
نتیجه گیری (گزارش نهایی) 28
پیشنهادها 33
فهرست منابع 36
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:  اقدام پژوهی تربیت بدنی  اقدام پژوهی تربیت بدنی متوسطه  اقدام پژوهی تربیت بدنی در مقطع ابتدایی  اقدام پژوهی تربیت بدنی دبیرستان  اقدام پژوهی تربیت بدنی مدارس  اقدام پژوهی تربیت بدنی در مدارس  اقدام پژوهی درس تربیت بدنی  نمونه اقدام پژوهی تربیت بدنی  اقدام پژوهی در تربیت بدنی  اقدام پژوهی معلمان تربیت بدنی  اقدام پژوهی درس تربیت بدنی مقطع ابتدایی  اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی درس تربیت بدنی  اقدام پژوهی درس تربیت بدنی ابتدایی  نمونه اقدام پژوهی درس تربیت بدنی  اقدام پژوهی در درس تربیت بدنی  موضوع اقدام پژوهی درس تربیت بدنی  دانلود رایگان اقدام پژوهی درس تربیت بدنی  نمونه اقدام پژوهی در تربیت بدنی  نمونه اقدام پژوهی معلمان تربیت بدنی  اقدام پژوهی تربیت بدنی راهنمایی  اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی تربیت بدنی  دانلود اقدام پژوهی تربیت بدنی  موضوع اقدام پژوهی تربیت بدنی  اقدام پژوهی ورزشی  اقدام پژوهی ورزشی رایگان  اقدام پژوهی ورزش  نمونه اقدام پژوهی ورزشی  اقدام پژوهی ورزش صبحگاهی  اقدام پژوهی ورزش ابتدایی  اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی ورزش  اقدام پژوهی درس ورزش  نمونه اقدام پژوهی ورزش  نمونه اقدام پژوهی در ورزش  اقدام پژوهی در ورزش  اقدام پژوهی در مورد ورزش  اقدام پژوهی معلم ورزش  اقدام پژوهی درباره ورزش  دانلود اقدام پژوهی در ورزش  اقدام پژوهی معلمان ورزش  تحقیق اقدام پژوهی در مورد ورزش  اقدام پژوهی پرخاشگری  اقدام پژوهی پرخاشگری دانش آموز  اقدام پژوهی پرخاشگری در کودکان ابتدایی  اقدام پژوهی پرخاشگری کودکان  اقدام پژوهي پرخاشگري  اقدام پژوهي پرخاشگري كودكان  اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری  اقدام پژوهی درباره پرخاشگری  اقدام پژوهی با موضوع پرخاشگری  نمونه اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری  اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری دانش آموزان  اقدام پژوهی دانش آموز پرخاشگر  اقدام پژوهی پرخاشگری دانش آموزان  اقدام پژوهي در مورد پرخاشگري  اقدام پژوهی در مورد پرخاشگري  تحقیق اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری  دانلود اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری  یک نمونه اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری  اقدام پژوهی درباره ی پرخاشگری دانش  اقدام پژوهی درباره ی پرخاشگری  نمونه اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری  پرخاشگری دانش آموزان  پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی  پرخاشگری دانش آموزان در مدرسه  پرخاشگری دانش آموزان راهنمایی  پرخاشگری در دانش آموزان  علل پرخاشگری دانش آموزان  پرخاشگری در دانش آموزان ابتدایی  علل پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی  علت پرخاشگری دانش آموزان  پرخاشگري در دانش آموزان  علل پرخاشگری در دانش آموزان ابتدایی  پرخاشگری دانش آموز ابتدایی  علت پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی  مقاله پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی  دلایل پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی  علل پرخاشگری دانش آموزان دوره ابتدایی  علل پرخاشگری دانش آموزان مقطع ابتدایی  علل پرخاشگری دانش آموزان در مدرسه  پرخاشگری در دانش آموزان راهنمایی  پرخاشگری در دانش آموزان ابتدائی  پرخاشگری در دانش آموزان دختر  علل پرخاشگری در دانش آموزان  علت پرخاشگری در دانش آموزان  درمان پرخاشگری در دانش آموزان  دلایل پرخاشگری دانش آموزان  عوامل پرخاشگری دانش آموزان  تحقیق در مورد پرخاشگری دانش اموزان ابتدایی  راههای کاهش پرخاشگری دانش آموزان در مقطع ابتدایی  درمان پرخاشگری دانش آموزان  مقاله پرخاشگری دانش آموزان  مقاله پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی  مقاله پرخاشگری در دانش آموزان  مقاله در مورد پرخاشگری دانش آموزان  تحقیق درباره پرخاشگری دانش آموزان  تحقیق پرخاشگری دانش آموزان  تحقیق در مورد پرخاشگری دانش اموزان ابتدایی  تحقیق در مورد پرخاشگری دانش آموزان  تحقیق در مورد دانش آموزان پرخاشگر  
محصولات مرتبط
دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی

قیمت: ريال کد فایل:35979
دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله سوم می باشد.دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانیزیر می باشد: محتویات بسته دانلود نمونه سوالات مرحله پایانی بهداشت روانی: نمونه سوالات آزمون...
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ریاضی

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35978
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درس ریاضی کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درس ریاضی جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درس ریاضی  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت درس ملی و راهنمای برنامه درس...
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه

قیمت: ريال کد فایل:35977
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ضمن خدمت افق تجربه برگزاری اولین دوره ضمن خدمت الکترونیکی «افق تجربه» ویژه فرهنگیان! به گزارش روابط عمومی رایادرس؛ دوره ضمن خدمت الکترونیکی افق تجربه با نظارت معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش برای تمام فرهنگیان سراسر کشور برگزار خواهد شد. این دوره ضمن خدمت الکترونیکی با بهره گیری از تجربیات فرهنگیان کشور برای اولین بار جهت آموزش تمام فرهنگیان سراسر کشور در نظر گرفته شده است. زمان ثبت...
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله دوم

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله دوم

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35975
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله دوم و سوم و اول کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی  تمام مراحل جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله دوم  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت بهداشت روانی مرحله دوم می باشد.ددانلود نمونه سوالات ضمن خدمت بهداشت روانی...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3189

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2013

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :497

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :1666

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :563

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :91

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :401

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار+فیلم

حجم:13631KB | بازدید :771

Reference Manager راهنمای استفاده از نرم افزار این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. مدیریت پیشینه ها و مراجع مورد استفاده در یک تحقیق، همواره برای پژوهشگران امرمشکل و وقت گیری بوده است، زیرا یک محقق برای یافتن این مراجع، نیازمند جستجو در طیف وسیعی از...