منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود جزوه تصميم گيري چند معياره

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود مجموعه گزارشات كيفري و حقوقي

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

دانلود کتاب جامع مدیریت بازاریابی

گروه محصول -> -> آموزش ابتدایی

اقدام پژوهی اصلاح رفتارهای نادرست و پرخاشگرانهقیمت: ۴۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 33     کد محصول :5699      حجم فایل:45,35 KB      نوع فایل :rarفایل ورد قابل ویرایش

توضیحی مختصر از متن فایل  :

چکیده:

در روز اول مهر در کلاس متوجه پسری شدم که نا آرام و ناسازگار بود و مرتب به دیگران پرخاشگری می‌کرد کارهای او را زیر نظر گرفتم و متوجه شدم که این کودک در این چند ساله همین رفتارها را داشته  و باعث آزار و اذیت دیگران بوده است. به طوریکه بچه‌ها از کنار او بودن رنج می‌بردند،، چون از اذیت‌های او درامان نبودند، به همین خاطر با او بازی نمی‌کردند، او را در جمع خود راه نمی‌دادند، در کنار او نمی‌نشستند، در گروه‌هایی تتدریس به سختی او را قبول می‌کردند ، هر گاه  جایی برای او در کلاس در نظر می‌گرفتم صدای اعتراض دیگران بلند می‌شد.

طی تحقیقات مستمر به این نتیجه رسیدم که او از کودکی از حمایت‌های بی رویه پدر برخوردار بوده، پدر و مادر برای تربیت او همسو نبوده و او نیز از این رفتار سوء استفاده کرده و رفتارهای زشت و ناپسندی از خود بروز داده است. چون پرخاشگری‌های او بیش از حد شده بود و دیگران از دست او آرامش نداشتند به فکر افتادم تا راهی پیدا کرده که این رفتارهای زشت او را کاهش دهم.

گروهی  متشکل از مدیر، معاونین مدرسه و معلم سال قبل او تشکیل دادم. راه حل‌هایی با مشورت آن‌ها در نظر گرفته شد. از جمله:

سرپرستی گروهی کوچک، دادن چند مسئولیت به او، کم کردن حمایت پدر، افزایش محبت مادر، همکاری والدین با اولیاء مدرسه، تذکر و توضیح عواقب کارهایش، هم جهت بودن والدین در تربیت او و ...

قرار شد این راه حل‌ها به کمک مدیر مجتمع و معاونین مدرسه به اجرا درآورم تا بهترین روش را ادامه داده و به نتیجه مطلوب برسیم.

به دنبال  اجرای راه حل رفتم. با اولیاء او در میان گذاشتم تا کارهای خواسته شده را انجام دهند و همکاری لازم را با اولیای مدرسه داشته باشند آن‌ها موافقت خود را اعلام کردند. ولی این راه به زودی به نتیجه نمی‌رسید، مجبور بودم چند راه دیگر را نیز انجام دهم. او را سرپرست گروهی کردیم ولی به علت آزار و اذیت گروه این راه به نتیجه نرسید. چند مسئولیت به او دادم ولی به علت ناآرام بودنش این راه هم به نتیجه نرسید.

از راه دیگری وارد شدم. تشخیص دادم که او کارهای خود را بد و آزار دهنده نمی‌داند پس راهی را در پیش گرفتم که نتایج و عواقب رفتارهای زشت را به او متدکر شوم وقتی کار اشتباهی انجام می‌داد و به او تذکر می‌دادم و برایش توضیح می‌دادم که اذیت‌هایش باعث تنهایی و دوری از بچه‌های دیگر می‌شود، احساس پشیمانی می‌کرد.

بعد از گذشت چند هفته و ادامه دادن این روش کم کم تغییر رفتار در او مشاهده می‌شد سعی برآن داشت رفتارهای خود را کنترل کند و موجبات اذیت و آزار دیگران را فراهم نکند آرامش نسبی او باعث شده بود تا بچه‌های دیگر او را به جمع خود راه دهند او را در گروه بپذیرند به بازی‌های کودکانهٔ دیگران وارد شود.

وارد شدن به جمع خود راه دهند او را آرام‌تر می‌کرد هنوز هم کارهای اشتباه بسیاری انجام می‌داد ولی این تغییر رفتار برای ما ارزشمند بود. در جلسه ای دیگر که با گروه ارزیاب تشکیل شد همگی بر این کاهش رفتار اتفاق نظر داشتند.

تصمیم گرفته شد که همچنان این راه حل مدنظر بوده و آن را انجام دهیم و او را زیر نظر داشته باشیم تا رفتار او کم کم از بین برود.

 

 

مقدمه

مشکلات سلوک و پرخاشگری به آن دسته از رفتارهای ضداجتماعی اشاره دارد که نشان می‌دهد فرد در انطباق رفتار با انتظارات اشخاص صاحب قدرت در زندگی مثل والدین و معلم و یا هنجارهای اجتماعی یا احترام به حقوق دیگران ناتوان است.

این رفتارها می‌تواند کشمکش‌های خفیف با منابع قدرت مثل تقابل، عدم اطاعت، نافرمانی و بحث، انحراف عمده ازهنجارهای اجتماعی مثل فرار از مدرسه و منزل تا دست اندازی جدی به حقوق دیگران مثل تهاجم را در برگیرد.

امروزه  از کلمه پرخاش یا پرخاشگری به طور کلی رفتاری درک می‌شود که به حمله به یک انسان و آسیب رساندن  به او می‌انجامد. پرخاشگری شکلی از تخلیه تنش‌های انباشته شده است. وقتی پرخاشی از کودک سر می زند، دلیلی آشکار بر این است که مشکلی در زندگی احساسی اوو پیش آمده است.

رفتار پرخاشگرانه هرگز بی دلیل آشکار نمی‌شود. در مورد کودکان دلایل بسیاری وجود دارد که می‌توانند پرخاشگری را به عنوان یک رفتار  ناهنجار فرابخوانند مانند: کمبود حمایت روانی و تائید، محدود کردن فعالیت  کودکان، کمبود اعتماد به نفس، الگوی بد بزرگسالان، تجارب زورگویی شخصی و دلایل دیگری که هرکدام از این‌ها به تنهایی مشکلاتی به بار خواهد آورد. گاه نیز در فردی چند مشکل از این دسته کنار هم جمع شده و شخص را فردی ناسازگار و پرخاشگر خواهد ساخت.

عوامل موثر بر پرخاشگری

 رفتارهای تهاجمی یا پرخاشگرانه از شایع‌ترین اختلالات رفتاری انسان است. براساس بررسی‌های انجام شده، درصد زیادی از مشکلات رفتاری کودکان تحت عناوین مختلف به پرخاشگری مربوط می‌شود. وجود نظریات متنوع در این مورد حاکی از پیچیدگی موضوع است.

انواع پرخاشگری:

 پرخاشگری ‌ نوع رفتاری است که از خشم و عصبانیت نشأت می‌گیرد و می‌توان آن به دو گروه تقسیم بندی کرد:

الف: پرخاشگری خصمانه

پرخاشگری خصمانه رفتاری است که به منظور صدمه و آزار رساندن به دیگری یا دیگران ابراز می‌شود؛ و هدف در آن صرفاً آزار رساندن است. مثلاً کودکی کودک دیگر را می زند و یا در مدارس دیده می‌شود که زنگ‌های تفریح، کودکان در حیاط مدرسه بعضاً به کتک کاری می‌پردازند.

ب: پرخاشگری وسیله ای

پرخاشگری وسیله ای رفتاری است که فرد به وسیله آن خواستار به دست آوردن هدفی دیگر است و ابداً قصد حمله به دیگران یا اذیت کردن آن‌ها را ندارد. البته در این میان ممکن است لطمه ای نیز به کسی وارد شود. مثلاً کودکی بزهکار کیف‌خانمی را می‌رباید تا به این وسیله مورد تشویق و تأیید گروه همسالان قرار گیرد ممکن است پرخاشگری جنبه انتقام گیری نیز داشته باشد. یعنی کودکی که مورد اذیت و آزار قرار گرفته و نتوانسته خشم خود را ابراز کند، اکنون با پرخاشگری به کاهش اضطراب خود می‌پردازد. در این جا پرخاشگری وسیله ای است که کودک با توسل به آن می‌خواهد به هدف خود یعنی کاهش اضطراب دست یابد.

جهت پرخاشگری ممکن است به یکی از این دو صورت باشد:

الف) پرخاشگری درونی

ب) پرخاشگری بیرونی

چنانچه جهت پرخاشگری به طرف درون باشد، کودک خشم را به درون خود می‌افکند و دچار خشم فرو خورده می‌شود. پیامد چنین عملی می‌تواند افسردگی نیز باشد. کودکان افسرده  در واقع از دست خودشان عصبانی هستند.

خشم درونی عصبانیت ‌ و نارضایتی از خود را به وجود می‌آورد.

خشم بیرونی؛ کودک ممکن است خشم خود را به صورت رفتارهایی از قبیل فریاد کشیدن، پا به زمین کوبیدن یا پرتاب کردن اشیا بروز دهد.

علل پرخاشگری:

۱- خشونت در قالب پرخاشگری فیزیکی یا لفظی  ممکن است ناشی از ناکامی‌های اساسی باشد یا به دلیل وجود مدل‌های پرخاشگرانه در محیط زندگی (خانه یا مدرسه)  کودک ایجاد شود.

۲- کودکان خشن معمولاٌ والدینی پرخاشگر دارند که روش‌های تربیتی آن‌ها بیشتر مبتنی بر سخت گیری، خشونت و تنبیه  بدنی است.

۳- عامل وراثت هم می‌تواند در رفتار خشن یک کودک نقش داشته باشد که بیشتر رفتاری اکتسابی و آموخته شده است. تحقیقات  نشان می‌دهد  که در اغلب مواقع، تربیت‌های کارآمد و قوی می‌تواند آثار وراثت را تحت پوشش خود قرار دهد.

۴- نوجوانی که پرتوقع و نازپرورده  بار آمده است و انتظار دارد که همگان به خواست‌های او احترام بگذارند، هنگام برآورده نشدن انتظاراتش، عصبانی  می‌شود و، به خشونت و پرخاشگری متوسل می‌گردد.

۵– نابسامانی‌های خانواده می‌تواند از عوامل دیگر ایجاد خشونت در قالب پرخاشگری باشد. مانند غیبت‌های طولانی پدر یا مادر، درگیری و اختلاف،   جدایی و متارکه و محیط‌های زندگی دور از تفاهم و مسالمت.

ارائه دلایل مشکل پرخاشگری:

 ۱: تفاوت‌های جنسیتی

پسرها پرخاشگرتر از دخترها هستند. این تفاوت در غالب فرهنگ‌ها و تقریباً در همه سنین و نیز در غالب حیوانات دیده می‌شود. پسرهابیش از دخترها پرخاشگری بدنی و لفظی دارند. از سال دوم زندگی این تفاوت‌ها آشکار می‌شود. براساس مطالعات مشاهده ای در مورد کودکان نوپای بین سنین ۱ تا ۲ سال تفاوت‌های جنسیتی از لحاظ تعداد پرخاشگری بعد از ۱۸ ماهگی ظاهر می‌شود و قبل از آن اثری از آن نیست. پسرها به خصوص وقتی که به آنان حمله می‌شود یا کسی مزاحم کارهایشان می‌شود تلافی می‌کنند.

 

فهرست مطالب
چکیده : 1
مقدمه 3
انواع پرخاشگری: 4
ارائه دلایل مشکل پرخاشگری: 7
نحوه ی برخورد با مسئله : 10
توصیف وضع موجود : 11
ضرورت و اهمیت تحقیق : 13
شواهد 1: 14
جمع آوری اطلاعات : 16
ارائه راه حل و اعتبار بخشی راه حل : 19
اجرای راه حل : 21
ارزیابی و اعتبار بخشی : 23
پیشنهادات : 27
منابع 29
 


 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها: انواع پرخاشگری    بررسی علل پرخاشگری در نوجوانان    پرخاشگری در کودکان    پرخاشگری در کودکان 2 ساله    پرخاشگری در کودکان 3 ساله    پرخاشگری در کودکان 4 ساله    پرخاشگری در کودکان ابتدایی    پرخاشگری در کودکان استثنایی    پرخاشگری در کودکان پیش دبستانی    پرخاشگری در کودکان دبستانی    پرخاشگری در کودکان دو ساله    پرخاشگری در کودکان و نوجوانان    پرخاشگری در نوجوانان    پرخاشگری در نوجوانان پسر    پرخاشگری در نوجوانان دختر    پرخاشگری در نوجوانان دختر و پسر    پرخاشگری کودکان و نوجوانان    پرسشنامه خشم کودکان و نوجوانان - پرخاشگری    پروژه بررسی عوامل پرخاشگری کودکان و نوجوانان    پیشینه تحقیق پرخاشگری    تحقیق اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری    تحقیق پرخاشگری    تحقیق پرخاشگری در کودکان    تحقیق پرخاشگری و نزاع    تحقیق در مورد پرخاشگری    تحقیق در مورد پرخاشگری کودکان    تحقیق در مورد پرخاشگری نوجوانان    تحقیق درباره پرخاشگری    تعریف پرخاشگری    دانلود پروژه علوم اجتماعی    دانلود پروژه نظریه پرخاشگری    درمان پرخاشگری در نوجوانان    علت پرخاشگری در نوجوانان    علل پرخاشگری در کودکان و نوجوانان    عمده ترین علائم پرخاشگری    عوامل پرخاشگری در نوجوانان    عوامل پرخاشگری کودکان و نوجوانان    عوامل و انگیزه پرخاشگری    مقالات پرخاشگری در کودکان    مقاله ای درباره پرخاشگری    مقاله پرخاشگری    مقاله پرخاشگری جوانان    مقاله پرخاشگری دانش آموزان    مقاله پرخاشگری در فوتبال    مقاله پرخاشگری در کودکان    مقاله پرخاشگری در نوجوانان    مقاله پرخاشگری در ورزش    مقاله پرخاشگری کودک    مقاله پرخاشگری کودکان    مقاله پرخاشگری نوجوانان    مقاله پرخاشگریpdf    مقاله در مورد پرخاشگری در کودکان    مقاله در مورد پرخاشگری در نوجوانان    مقاله درباره پرخاشگری    مقاله درباره پرخاشگری کودکان    نظریه پرخاشگری  آمار پرخاشگری    آمار پرخاشگری در ایران    اهداف تحقیق پرخاشگری    بررسی علل پرخاشگری دانش آموزان    بررسی علل پرخاشگری در دانش آموزان    بررسی عوامل موثر در پرخاشگری نوجوانان در خانواده    پايان نامه درباره پرخاشگري    پایان نامه با موضوع پرخاشگری    پایان نامه پرخاشگری    پایان نامه پرخاشگری در کودکان    پایان نامه پرخاشگری کودکان    پایان نامه در مورد پرخاشگری    پایان نامه در مورد پرخاشگری کودکان    پایان نامه در مورد پرخاشگری نوجوانان    پایان نامه درباره پرخاشگری    پایان نامه درباره پرخاشگری کودکان    پایان نامه رایگان پرخاشگری    پایان نامه روانشناسی پرخاشگری    پایان نامه های پرخاشگری    پرخاشگری از دیدگاه روانشناسی اجتماعی    پرخاشگری از نظر روانشناسی اجتماعی    پرخاشگری جوانان    پرخاشگری در روانشناسی اجتماعی    پرخاشگری و روانشناسی اجتماعی    پرسشنامه روانشناسی پرخاشگری    پیشینه تحقیق پرخاشگری    پیشینه تحقیق در پرخاشگری    پیشینه تحقیق در مورد پرخاشگری    پیشینه تحقیق درباره پرخاشگری    تحقيق در مورد پرخاشگري    تحقیق اقدام پژوهی پرخاشگری    تحقیق اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری    تحقیق با موضوع پرخاشگری    تحقیق پرخاشگری    تحقیق پرخاشگری دانش آموزان    تحقیق پرخاشگری در کودکان    تحقیق پرخاشگری کودکان    تحقیق در باره پرخاشگری    تحقیق در خصوص پرخاشگری    تحقیق در مورد پرخاشگری    تحقیق در مورد پرخاشگری دانش آموزان    تحقیق در مورد پرخاشگری در کودکان    تحقیق در مورد پرخاشگری کودکان    تحقیق در مورد پرخاشگری نوجوانان    تحقیق در مورد علل پرخاشگری    تحقیق در مورد کنترل پرخاشگری    تحقیق درباره پرخاشگری    تحقیق درباره پرخاشگری دانش آموزان    تحقیق درباره پرخاشگری کودکان    تحقیق درباره پرخاشگری نوجوانان    تحقیق درباره کودکان پرخاشگر    تحقیق درباره ی پرخاشگری    تحقیق درمورد پرخاشگری    تحقیق راجع به پرخاشگری    تحقیق علل پرخاشگری    تحقیقات در مورد پرخاشگری    تحقیقی در مورد پرخاشگری    تست روانشناسی پرخاشگری    دانلود پایان نامه پرخاشگری    دانلود پایان نامه در مورد پرخاشگری    دانلود پایان نامه علل پرخاشگری    دانلود رایگان پایان نامه پرخاشگری    دانلود مقاله پرخاشگری    دانلود مقاله پرخاشگری در کودکان    دانلود مقاله پرخاشگری کودکان    دانلود مقاله در مورد پرخاشگری کودکان    دلایل پرخاشگری دانش آموزان    روانشناسی اجتماعی پرخاشگری    روانشناسی پرخاشگری    روانشناسی پرخاشگری کودکان    روانشناسی درمان پرخاشگری    روانشناسی کودک پرخاشگر    روانشناسی کودک پرخاشگری    روانشناسی کودک و پرخاشگری    روانشناسی کودکان پرخاشگر    روانشناسی و پرخاشگری    روش تحقیق پرخاشگری    علت پرخاشگری دانش آموزان    علت پرخاشگری در دانش آموزان    علت پرخاشگری در مردان    علت پرخاشگری زنان    علت پرخاشگری مردان    علل پرخاشگری    علل پرخاشگری جوانان    علل پرخاشگری دانش آموزان    علل پرخاشگری دانش آموزان ابتدایی    علل پرخاشگری دانش آموزان در مدرسه    علل پرخاشگری دانش آموزان دوره ابتدایی    علل پرخاشگری در جامعه    علل پرخاشگری در دانش آموزان    علل پرخاشگری در دانش آموزان ابتدایی    علل پرخاشگری در کلان شهرها    علل پرخاشگری در کودکان    علل پرخاشگری در کودکان دبستانی    علل پرخاشگری در کودکان و نوجوانان    علل پرخاشگری در مردان    علل پرخاشگری در نسل جوان    علل پرخاشگری در نوجوانان    علل پرخاشگری درکودکان    علل پرخاشگری زن    علل پرخاشگری زنان    علل پرخاشگری کودکان    علل پرخاشگری مردان    علل پرخاشگری نوجوانان    علل و عوامل پرخاشگری    علل و عوامل پرخاشگری در کودکان    عوامل پرخاشگری    عوامل پرخاشگری دانش آموزان    عوامل پرخاشگری در زنان    عوامل پرخاشگری در کودکان    عوامل پرخاشگری در نوجوانان    عوامل پرخاشگری کودک    عوامل پرخاشگری کودکان    عوامل پرخاشگری نوجوانان    عوامل خانوادگی پرخاشگری    عوامل علل پرخاشگری    عوامل موثر بر پرخاشگری کودکان    عوامل موثر بر پرخاشگری نوجوانان    عوامل موثر در پرخاشگری نوجوانان    عوامل موثر در پرخاشگری نوجوانان در خانواده    مقالات پرخاشگری در کودکان    مقالات پرخاشگری کودکان    مقالات روانشناسی پرخاشگری    مقاله انگلیسی پرخاشگری    مقاله ای در مورد پرخاشگری    مقاله ای در مورد پرخاشگری کودکان    مقاله ای درباره پرخاشگری    مقاله ای درباره ی پرخاشگری    مقاله با موضوع پرخاشگری    مقاله پرخاشگری    مقاله پرخاشگری جوانان    مقاله پرخاشگری دانش آموزان    مقاله پرخاشگری در فوتبال    مقاله پرخاشگری در کودکان    مقاله پرخاشگری در نوجوانان    مقاله پرخاشگری در ورزش    مقاله پرخاشگری کودک    مقاله پرخاشگری کودکان    مقاله پرخاشگری نوجوانان    مقاله پرخاشگریpdf    مقاله تعریف پرخاشگری    مقاله در باره پرخاشگری    مقاله در خصوص پرخاشگری    مقاله در رابطه با پرخاشگری    مقاله در مورد پرخاشگري    مقاله در مورد پرخاشگری    مقاله در مورد پرخاشگری دانش آموزان    مقاله در مورد پرخاشگری در کودکان    مقاله در مورد پرخاشگری کودکان    مقاله در مورد پرخاشگری نوجوانان    مقاله درباره پرخاشگري    مقاله درباره پرخاشگری    مقاله درباره پرخاشگری در کودکان    مقاله درباره پرخاشگری کودکان    مقاله درباره ی پرخاشگری    مقاله درمورد پرخاشگری    مقاله روانشناسی پرخاشگری    مقاله علمی پرخاشگری    مقاله علمی در مورد پرخاشگری    مقاله کامل در مورد پرخاشگری    مقاله کودکان پرخاشگر    مقاله های پرخاشگری    مقاله ی پرخاشگری   اقدام پژوهی با موضوع پرخاشگری    اقدام پژوهی پرخاشگری دانش آموز    اقدام پژوهی پرخاشگری دانش آموزان    اقدام پژوهی پرخاشگری در کودکان ابتدایی    اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی پرخاشگری    اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری دانش آموزان    اقدام پژوهی درباره پرخاشگری    اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری    پرخاشگری چگونه قابل کنترل است    تحقیق اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری    چگونه از پرخاشگری جلوگیری کنیم    چگونه با پرخاشگری    چگونه با پرخاشگری مبارزه کنیم    چگونه پرخاشگری را درمان کنیم    چگونه پرخاشگری را کنار بگذاریم    چگونه پرخاشگری را کنترل کنیم    چگونه توانستم پرخاشگری دانش آموزم را کاهش دهم    چگونه توانستم مشکل پرخاشگری دانش آموزم را برطرف کنم    چگونه توانستم ميزان پرخاشگري دانش آموزان کاهش دهم؟    مقاله چگونه توانستم پرخاشگری دانش آموزم را برطرف کنم    نمونه اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری   اقدام پژوهی   اقدام پژوهی آماده   اقدام پژوهی بصورت ورد   اقدام پژوهی کامل بصورت ورد   اقدام پژوهی دوره ابتدایی   اقدام پژوهی راهنمایی دبیرستان   اقدام پژوهعی پرخاشگری   اقدام پزوهی پرخاشگری دانش اموزان بصورت ورد   اقدام پژوهی حل مشکل پرخاشگری دانش اموزان   اقدام پژوهی پرخاشگری در دانش اموزان   راه های بهبود پرخاشگری در دانش اموزان   اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری   اقدام پژوهی درباره پرخاشگری   اقدام پژوهی آموزگار   اقدام پژوهی ابتدایی   اقدام پژوهی رفتار بد دانش آموز   اقدام پژوهی رفتار زننده دانش آموز   اقدام پژوهی مقطع ابتدایی   اقدام پژوهی پرخاشگری  اقدام پژوهی پرخاشگری دانش آموز  اقدام پژوهی پرخاشگری در کودکان ابتدایی  اقدام پژوهی پرخاشگری کودکان  اقدام پژوهي پرخاشگري  اقدام پژوهي پرخاشگري كودكان  اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری  اقدام پژوهی درباره پرخاشگری  اقدام پژوهی با موضوع پرخاشگری  نمونه اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری  اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری دانش آموزان  اقدام پژوهی دانش آموز پرخاشگر  اقدام پژوهی پرخاشگری دانش آموزان  اقدام پژوهي در مورد پرخاشگري  اقدام پژوهی در مورد پرخاشگري  تحقیق اقدام پژوهی درمورد پرخاشگری  دانلود اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری  یک نمونه اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری  اقدام پژوهی درباره ی پرخاشگری دانش  اقدام پژوهی درباره ی پرخاشگری  نمونه اقدام پژوهی در مورد پرخاشگری  
محصولات مرتبط
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35988
نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات ضمن خدمت پدافند غیرعامل می باشد.دانلودنمونه...
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه

قیمت: ريال کد فایل:35987
نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار  کاملترین فایل در مورد دانلودنمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تحلیل استاندارد مهارت سرپرست دبیرخانه این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر...
دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟

قیمت: 39,000 ريال کد فایل:35986
پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟. نام فایل پیش رو پرسش مهر نوزدهم : در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .می باشد.دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟   دانلود پرسش مهر در سال گذشه چه مهارت هایی آموختید؟ پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با بیان اینکه مدرسه جایگاه علم ,...
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹8

قیمت: 49,000 ريال کد فایل:35985
پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه کامل و آماده پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسهو  بسیار دقیق و  در 18  صفحه فایل قابل ویرایش ورد . فایل پاسخ پرسش مهر ریاست جمهوری سال تحصیلی ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ مقاله شماره یک :مهارت های زندگی و مدرسه تمامی نکات مربوط  بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی

حجم:38267KB | بازدید :3825

دانلود جزوه جنین شناسی عمومی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش قسمتی از متن سلولهای زایای ابتدایی (پریموردیال) تکامل با لقاح آغاز می شود. لقاح روندی است که طی آن گامت مرد( اسپرم ) و گامت زن (اووسیت) با هم یکی می...

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس

حجم:25031KB | بازدید :1806

نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس با فرمت ورد و قابل ویرایش و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی ۱۰۰درصد را ما تضمین میکنیم. کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت ارتقاء مهارت های مدیران مدارس   جزوه کامل...

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

آموزش هنر های دستی

حجم:20620KB | بازدید :2457

آموزش هنر های دستی این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فهرست کتاب جامع آموزش هنر های دستی :   •  آئینه با طرح پیچک •  آباژور با تزئین برگ‌های خشک •  آباژور با حباب‌های کاغذی برای شمع‌های شما •  آباژور...

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

مقاله کامل در مورد بررسی پرتره در عکاسی ایران

حجم:19740KB | بازدید :757

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : تاریخچه تحقیقی: عکاسی پرتره در ابتدای ورود صنعت یا هنر عکاسی به ایران به شکل کنونی که درجهان به آن پرداخته شده است نبوده، آنچه مسلم است عکاسی نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان در ابتدا برای ثبت لحظه و نیز چهره...

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS

حجم:17291KB | بازدید :2063

مجموعه آموزش تصویری ArcGIS  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. فایل ورد قابل ویرایش دانلود کتاب فارسی آموزش جامع نرم افزار ArcGIS ArcGIS چیست؟ ArcGIS نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات جغرافیایی را فراهم می کند.این نرم افزار شامل...

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

مقاله کامل در مورد بسته بندی

حجم:17215KB | بازدید :807

فایل ورد قابل ویرایش توضیحی مختصر از متن فایل  : چکیده: فرم: یا شکل سه بعدی بسته بندی می تواند مهم ترین و به یادماندنی ترین عنصر طراحی بسته ها باشد. رنگ:دارای توانمندی، قدرت نفوذ و بیان خاص است و به وسیله ی آن می توان با مردم ارتباط برقرار کرد و نظر آنها را جلب...

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز

حجم:14476KB | بازدید :725

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آموزش و توسعه فرهنگ نماز  این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی...

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

آموزش TeamViewer+فیلم

حجم:14168KB | بازدید :648

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. |فیلم ,  آموزش نرم افزار TeamViewer 7| آموزش نرم افزار Team Viewer (تیم ویور) نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد. در حالت معمول برای اتصال سیستم از راه دور...